Greengeeks mitināšanas pārskati līdz 2020. gada maijam: vai Greengeeks ir tā vērts?

Greengeeks mitināšanas pārskati līdz 2020. gada maijam: vai Greengeeks ir tā vērts?

Greengeeks mitināšanas pārskati līdz 2020. gada maijam: vai Greengeeks ir tā vērts?

Cik laba ir Greengeeks mitināšana?

Greengeeks koncentrējas uz labu cenu hostinga nodrošināšanu ar sakārtotu vidi. Tie nodrošina daudzus pamatus un labi darbojas ar WordPress. Ikdienas dublējumi un palīdzība vietnes migrēšanā ir liels pluss. Daži trūkumi ietver atbalstu, kas nav tik labs kā citiem nozares līderiem, un e-pastu, kas kontrolēts ārpus cPanel. Apskatiet zemāk, lai redzētu, vai tie jums ir piemēroti.


Greengeeks atsauksmes 3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Budžeta tīmekļa mitināšanas uzņēmums
 2. Diennakts klientu atbalsts
 3. Dublējumi tiek veikti katru dienu
 4. Neierobežots hostings
 5. Bezmaksas iestatīšana un migrēšana
 6. Paredzēts WordPress

Mīnusi

 1. Klientu atbalsta sliktā puse
 2. Dažas slēptās maksas par atmaksu
 3. Maksa par dublēšanu, ja tā nav sagatavota
 4. Mobilo vietņu izveides rīku trūkums
 5. Nevar pārvaldīt e-pastu, izmantojot cPanel

Atbalsts3Speed3.5Features3Value3Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais Greengeeks mitināšanas pārskats

Vai varat uzminēt, ar ko Greengeeks ir slavens? Viņi ir slaveni ar to, ka tie ietekmē vidi tīmekļa mitināšanas nozarē. Sākot no Vides aizsardzības aģentūras locekļa līdz vēja enerģijas izmantošanai viņu serveros, viņi ir tālredzīgi domājošs uzņēmums, kas patur prātā planētu.

Greengeeks hostinga labākās iespējas

Greengeeks ir budžeta līmeņa mitināšanas pakalpojums. Viņi piedāvā visu, ko lielie zēni dara, ar atlaidēm. Turklāt viņi to dara, paturot prātā vidi.

Greengeeks iekļauj Zaļo iniciatīvu

Greengeeks reklamē, ka tie ir 300 procenti zaļi. Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka par katru patērēto enerģijas vienību viņi iegādāsies trīs reizes lielāku enerģijas daudzumu vēja enerģijā. Visa ideja ir tāda, ka, ja jūs izmantojat Greengeeks, jums nebūs tikai zemāks oglekļa pēdas nospiedums, jums būs negatīva oglekļa pēda. Citiem vārdiem sakot, jums ir pozitīva ietekme uz vidi.

Dublējumi tiek veikti katru dienu

Ne katrs hostinga uzņēmums katru dienu veido jūsu vietnes dublējumus. Grīngeeks precīzi saprot, cik svarīgi jums ir jūsu dati. Viņi liek naudu tur, kur atrodas, un katru dienu veic servera dublējumus. Ja ar jūsu datiem kaut kas notiks, jūs zaudēsit tikai vienas dienas darbu pie tā.

Neierobežots hostings

Neierobežots domēnu skaits ir lieliska Web mitināšanas uzņēmuma funkcija. Tas nozīmē, ka vienā kontā var būt neierobežots reģistrēto domēnu skaits. Turpmāk tiks iekļauts arī apakšdomēnu un e-pasta kontu skaits. Ja nodarbojaties ar domēnu pārslīdēšanu, Grīngeeks ir lieliska vieta, kur tos novietot.

Bezmaksas iestatīšana un migrēšana

Vienīgā maksa, kas jums būs jāmaksā Greengeeks, ir jūsu ikmēneša maksa par pakalpojumu. Viņi neiekasēs maksu par jūsu vietnes iestatīšanu viņu serveros, ne arī no jums iekasēs maksu par migrēšanu uz Greengeeks. Tas pats princips ir spēkā, ja vēlaties pārsūtīt datus no viena domēna uz otru. Šajā ziņā datu migrācija ir bezmaksas. Tas viss ir iekļauts ikmēneša maksā.

Paredzēts WordPress

Greengeeks ir paredzēts WordPress. Viņiem ir lielisks cPanel (sans e-pasta vadība, skat. Zemāk) un tie ļauj ar vienu klikšķi instalēt WordPress un visus saderīgos spraudņus. Ja jūs izpētītu Greengeeks palīdzības sadaļu, jūs atradīsit visu sadaļu, kas veltīta WordPress palīdzības sniegšanai. Turklāt, kad jūs izmantojat WordPress ar Greengeeks, Greengeeks jums piedāvās bezmaksas domēna vārdu.

Viņi palīdzēs jums sākt darbu

Greengeeks piedāvā vairāk, nekā piedāvā veidnes, lai jūs varētu izveidot savu vietni. Viņi nodrošina vietņu veidošanas pakalpojumu par brīvu. Izmantojot vienu no viņu veidnēm, Greengeeks izveidos jūsu vietni ar visu jūsu informāciju, izveidos piecas e-pasta adreses, kas pievienotas jūsu domēna nosaukumam, un iesniegs jūsu vietni Google, Yahoo un Bing meklēšanas direktorijos..

Daudz pielāgojamu iespēju

Kad esat gatavs, Greengeeks ļaus jums pielāgot vietni, piedāvājot VPS vai speciālu serveru mitināšanas iespējas. Tam pievienoti visi standarta labumi – arī īpaši SSL sertifikāti. Specializētie SSL sertifikāti ir ļoti svarīgi cilvēkiem, kuri darbojas e-komercijas vietnēs, jo tas vietņu darījumu padara drošāku.

Greengeeks hostinga negatīvie punkti

Viņu klientu labā un labā puse

Greengeeks visu diennakti piedāvā klientu atbalstu visu diennakti. Lai arī viņu atbalsts pa tālruni nav 24 stundas, viņu dzīves tērzēšanas atbalsts ir. Tā ir labā loma viņu klientu apkalpošanas politikā. Tā daļa, par kuru nebija tik pārliecināta, bija tad, kad saņēmām atbalstu – mums radās sajūta, ka viņu klientu atbalsta pārstāvji varētu izmantot vairāk apmācības.

Dažas slēptās maksas par atmaksu

Greengeeks piedāvā naudas atdošanas garantiju 30 dienu laikā. Viņi jums nesaka, ka citas maksas, piemēram, domēna vārda reģistrācija, nav atmaksājamas. Lai gan šī prakse ir standarta visos hostinga uzņēmumos, mēs atklājām, ka viņu reģistrācijas maksa bija pat trīs reizes augstāka nekā citās vietnēs vai ja mēs paši būtu reģistrējuši domēna vārdu. Citiem vārdiem sakot, jūtas tā, it kā Greengeeks gūst peļņu no domēna vārda reģistrācijas un atsakās piedāvāt kompensācijas aizsegā, nosaucot to par domēna vārda reģistrāciju.

Mobilo vietņu izveides rīku trūkums

Greengeeks nesniedz rīkus, kas palīdzētu jums izveidot vietni mobilajām ierīcēm. Ikviens vietnes īpašnieks zina, ka viņiem ir jābūt divām vietņu versijām – viena galddatoriem un klēpjdatoriem, otra – mobilajām ierīcēm, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem. Tomēr ir arī citas vietas, kur varat vērsties.

Nevar pārvaldīt e-pastu, izmantojot cPanel

Mēs to iemetām tur, jo ikvienam citam tīmekļa mitināšanas uzņēmumam, kas piedāvā e-pastu, ir iespēja pārvaldīt minēto e-pastu, izmantojot viņu potenciālo cPanel. Greengeeks to nenodrošina. Viņiem ir e-pasta pārvaldības rīki, taču tie nav pieejami caur cPanel.

Grunts līnija

Greengeeks ir lielisks budžeta tīmekļa mitināšanas uzņēmums ar zaļu vērpjot. Viņi saprot, kā bizness darbojas mūsdienās un laikmetā – ka to vada Millennials. Millennium ir ērta vieta uzņēmumiem, kuri korporatīvās atbildības jomā rūpējas par planētu.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector