Hostgator atsauksmes 2020. gada maijs: Es to izmēģināju, man patika. Bet vispirms izlasiet šo.

Contents

Kas ir HostGator tīmekļa mitināšana?

Uzņēmums HostGator, kas dibināts 2002. gadā, ir Hjūstonā, Teksasā bāzēta tīmekļa mitināšanas kompānija, kas visā pasaulē pārvalda 950 000 reģistrētu domēnu. Uzņēmums nodrošina dalītu, VPS, tālākpārdevēju un specializētu tīmekļa mitināšanu. Viņiem ir papildu biroji un datu centri Ostinā, Teksasā, Indijā un Brazīlijā. HostGator bija viena no pirmajām lielo tīmekļa mitināšanas uzņēmumu grupām, kas piedalījās videi draudzīgā mitināšanā, kas ietver videi draudzīgu tehnoloģiju izmantošanu oglekļa izmešu samazināšanai un vides atkritumu samazināšanai..


Hostgator atsauksmes

Ja būtu Wal-Mart tīmekļa mitināšana, mēs norādītu uz GoDaddy. HostGator tad vairāk līdzinās Target: varbūt ne gluži tik grezni vai plaši pazīstams, bet ar līdzīgi zemām cenām un izsmalcinātāku reputāciju, kas saistīta ar viņu zīmolu. HostGator ir lielisks atlaižu resursdators jauniem tīmekļa pārziņiem.

Skatīt oficiālo vietni

Mūsu oficiālais HostGator pārskats

HostGator ir lieliska iemesla dēļ viens no visplašāk izmantotajiem hostinga pakalpojumiem pasaulē. HostGator cenas ir dažas no viszemākajām, un tajās ir iekļauts liels vietņu veidošanas rīku klāsts bez papildu maksas. Viņi ir tik pārliecināti par savu produktu, ka piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju, un pirms pirkšanas viņi ļauj jums izmēģināt viņu cPanel. HostGator atbalsts ir pieejams visu diennakti, ieskaitot tiešsaistes tērzēšanas funkciju. Lai gan atbalsta pārstāvis vienmēr var būt pa rokai, HostGator atbalsta komandai nav reputācijas, ka tā vienmēr ir šausmīgi noderīga. Nebaidieties, jo ar tik lielu klientu skaitu lietotāju radītie atbalsta forumi ir neticami spēcīgi. Un par tik zemām izmaksām ir grūti sūdzēties. Kopumā HostGator ir viegli lietojams, un tam ir lielisks darbspējas laiks, padarot to par lielisku izvēli iesācēju tīmekļa meistariem..

 

HostGator plānu labākās iespējas

Ja jūs esat tāds pats kā vairums tīmekļa meistaru, iespējams, ka jūsu galvenajās tīmekļa mitinātāja prioritātēs ir ērti izmantojami pakalpojumi, viegli pieejams klientu atbalsts un ātrs darbspējas laiks – tas viss ir par izcilu cenu. HostGator noteikti atbilst šiem kritērijiem, pēc tam dažiem. Šeit ir mūsu iecienītās HostGator funkcijas:

1. HostGator atbalsts – tiešraide & Vairāk

Lielākā daļa no labākajām tīmekļa mitināšanas kompānijām šajās dienās piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, taču daudzi ierobežo atbalsta kanālus slēgšanas laikā. HostGator atbalsts vienmēr ir pieejams jebkurā jūsu izvēlētajā nesējā. Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts ir mūsu iecienītākā no šīm metodēm, lai ātri un efektīvi reaģētu, ja varat saņemt ātrus jautājumus un ārkārtas situācijas. Ja jūs vadāt uzņēmējdarbību, dīkstāvei ir dārgas sekas. Ja jums nekavējoties nepieciešama palīdzība, apziņa, ka dažu sekunžu laikā varēsit sasniegt dzīvu cilvēku, ir ļoti pārliecinošs HostGator atbalsta pakalpojumu aspekts. E-pasts, protams, joprojām ir pieejams tām situācijām, kas nav ārkārtas situācijas. Tomēr iespējams, ka meklēto atbildi, iespējams, atradīsit plašajā HostGator vietnē lietotāju forumi. Galu galā, izmantojot to pašu platformu kā miljoniem citu, ir liels ieguvums – kāds, iespējams, jau ir saskāries un atrisinājis visas jūsu problēmas.

2. HostGator cenu noteikšana – pagarināta naudas atdošanas garantija

Par tik zemu cenu pat visizvēlīgākajam tīmekļa pārziņu tīklam būtu grūti apgalvot, ka viņi nesaņem savas naudas vērtību. HostGator ir pietiekami pārliecināts, ka piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju, kas ir par 50% garāka nekā nozares standarta 30 dienas. HostGator ļauj jums tos viegli izmēģināt, neuzņemoties lielas saistības. Ja citi uzņēmumi, piemēram, SiteGround, piedāvā tikai līgumus uz gadu, kuru sākumā jums ir jākrāj vairāk nekā skaidrā naudā, HostGator zemie ikmēneša maksājumu plāni sniedz jums daudz elastības. Tas ir ideāli piemērots kādam, kurš mēģina vienlaikus izmēģināt vairākus īstermiņa projektus.

3. HostGator WordPress saderība

Ja jums jau ir WordPress vietne, tās pārvietošana uz HostGator ir neticami vienkārša. Viņi izveidoja manuālās migrācijas rīku, kuru gandrīz ikviens var izdomāt dažu minūšu laikā. Un, ja vēlaties, lai tas tiktu darīts vēl ātrāk, viņi pat piedāvā viena klikšķa WordPress migrācijas rīku. Plus, HostGator ir standarta komplektācijā ar cPanel, kas WordPress lietotāja rokasgrāmatā bieži tiek pieņemts, ka jūs jau darbojaties. Rezumējot, HostGator WordPress attiecības ir viengabalainas, tādējādi padarot to par vieglu izvēli ikvienam, kurš izmanto WordPress CMS.

Papildus WordPress un cPanel HostGator piedāvā plašu citu viena klikšķa un atvērtā pirmkoda lietojumprogrammu klāstu, kas jūsu vietnes izveidošanu un veidošanu padarīs brīzi. Viņi piedāvā 4500 bezmaksas veidnes, emuāru veidošanas programmatūru, iepirkumu groziņus, wiki, CMS un daudz ko citu. Vislabākais ir tas, ka visas šīs funkcijas ietilpst standarta komplektācijā. Ja nevēlaties tērēt laiku un garīgo enerģiju, meklējot dažādus spraudņus un funkcijas, HostGator var palīdzēt mazināt satraukumu lēmumu pieņemšanas procesā. Atpūtieties, zinot, ka viņi ir izvēlējušies lieliskus, un viņi visi jau ir integrēti.

4. Neierobežotas e-pasta adreses

Kad esat iegādājies domēnu, varat iestatīt tik daudz bezmaksas e-pasta adreses, cik vēlaties. Tiešām! Tik daudz, cik vēlaties!

5. HostGator cPanel bezmaksas izmēģinājums

HostGator ļauj jums izmēģināt viņu cPanel un administratīvos rīkus, lai jūs varētu izjust tos pats, pirms kļūstat par klientu. Turklāt jūs varat arī apskatīt viņu vietņu veidošanas rīkus un veidnes. Kad pieņemsit lēmumu par pirkumu, jums būs diezgan laba ideja, vai HostGator ir piemērots tieši jums. Šis izmēģinājums netiek piegādāts kopā ar visu komplektu, ko jūs saņemsiet, reģistrējoties, taču tas ir diezgan dāsns, ņemot vērā, ka daži saimnieki potenciālajiem pircējiem piedāvā brīvu piekļuvi. Bet, ja jūs meklējat mitināšanas uzņēmumu, kas sniegs jums pilnīgi bezmaksas visu viņu pakalpojumu izmēģināšanu, apskatiet vietni5. Viņi ļaus jums sākt mitināties 30 dienas bez maksājuma.

 

HostGator mitināšanas negatīvie punkti

Mēs to jau esam teikuši, un mēs to pateiksim vēlreiz – neviens hostinga uzņēmums nav ideāls. Pat HostGator ir dažas kļūdas, kuras viņi var atļauties novērst, ja viņi patiešām vēlējās atrasties virsū.

1. Bieži sastopamas servera rezerves kopijas

Viņi tikai dublē savus serverus vienu reizi nedēļā. Ņemot vērā to, ka lielākā daļa cilvēku izmanto koplietojamo hostingu par pieņemamām cenām, tas jūsu vietā to var vai nedara. Daudziem cilvēkiem tas var būt ideāli. Tomēr, ja jums ir jāveido rezerves kopijas vietnei biežāk nekā ar misijai būtisku informāciju, iespējams, vēlēsities meklēt trešās puses pakalpojumu vai WordPress spraudni, kas veiks darbu jūsu vietā.

2. Mākoņu mitināšana netiek piedāvāta

Mākoņu mitināšana ļautu uzņēmumam nodrošināt daudz pielāgojamāku mitināšanas plānu, un tāpēc ir kauns, ka tas netiek piedāvāts. Ja viņi piedāvātu mākoņa mitināšanas plānu, jums būtu iespēja maksāt tikai par izmantoto vietu un resursiem, nevis vienotu ikmēneša tarifu. Turklāt mākoņu mitināšana tiek novērtēta par lieku – jūsu informācija tiek glabāta uz vairākiem serveriem. Ja kaut kas nav kārtībā ar vienu serveri, viņiem sistēmā ir dabiski iebūvēti dublējumi. Tas būtu īpaši noderīgi, ņemot vērā to, ka HostGator jau dublē savas datu bāzes tikai vienu reizi nedēļā. Ja jūs vēlaties uzglabāt ļoti svarīgu informāciju, HostGator, iespējams, nav jums piemērotākais resursdators. Tas nav milzīgs darījums, ja esat maza uzņēmuma īpašnieks, kuram vairāk vai mazāk nepieciešama pamatinformācija tiešsaistē. Bet jebkuram biznesam vai uzņēmumam, kam nepieciešama sava datu bāze, varētu būt jēga iegādāties mitināšanas plānu, kas ietver gan dalītas, gan mākoņa mitināšanas iespējas.

3. Mēstules trūkums & Aizsardzība pret vīrusu

Lai gan mēs novērtējam iespēju izveidot tik daudz e-pasta adreses, cik nepieciešams, nopietns iebūvēta surogātpasta un vīrusu aizsardzības trūkums HostGator e-pasta programmatūrā ir milzīgs nomākums. Laikmetā, kad nevēlamā pasta izplatība eksponenciāli palielinās, un kur mēs visi esam pieraduši pie bezmaksas un vieglas tādu programmu kā GMail filtrēšanas, var būt grūti saprast, kāpēc kāds labprāt strādātu no HostGator WebMail portāla. Konkurentu A2 hostings piedāvā arī neierobežotas e-pasta adreses, taču viņu platformā ir iebūvēts surogātpasts un vīrusu aizsardzība.

Grunts līnija:

Izmantojot zemās ikmēneša maksas, bez iestatīšanas maksas un visiem viņu vietņu veidošanas rīkiem un e-pasta opcijām, jums, iespējams, nevajadzēs meklēt tālāk par HostGator savām pamata mitināšanas vajadzībām. Viņi labi darbojas ar klientu apkalpošanu, piedāvā milzīgu servisa iespēju piedāvājumu un dod jums iespēju tos izmēģināt pirms pirkšanas. Ja jūs patiešām mēģinājāt samaksāt minimālo minimālo summu par vietni, kas nav satriecoša, ir lētākas iespējas, piemēram, WebHostingPad. Tomēr HostGator, iespējams, ir vislabākā vērtība budžeta mitināšanas tirgū. Pastāv iemesls, kāpēc HostGator vienmēr tika klasificēts kā viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem.

Skatīt citas funkcijas Hostgator atsauksmes 3.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (18 balsis) Plusi

 1. Pagarināta naudas atdošanas garantija
 2. Plašs lielisku vietnes rīku klāsts
 3. Neierobežots e-pasta adreses
 4. 24/7 tērzēšanas atbalsts

Mīnusi

 1. Nav mākoņa mitināšanas
 2. Neviena WordPress importēšana
 3. Bieži retas servera rezerves kopijas
 4. Trūkst e-pasta surogātpasta & aizsardzība pret vīrusiem

SummaryHostGator ir lieliska izvēle tīmekļa pārziņiem, kuri meklē lētu hostinga plānu ar viegli lietojamām funkcijām. HostGator cenas ir dažas no zemākajām cenām tirgū, kā arī tām ir lieliski vietņu veidošanas un e-pasta rīki, kas komplekta ietvaros tiek piegādāti bez maksas. Ar naudas atdošanas 45 dienu garantiju jums ir daudz laika, lai pirms saistību uzņemšanās izmēģinātu savu plānu. Ar 24/7 klientu apkalpošanu, izmantojot dažādus nesējus, ieskaitot tiešraides tērzēšanu, HostGator atbalsts ātri reaģē uz katru jūsu jautājumu. Atbalsts3.5Speed4Features3.5Value4.5Pārredzamība3.5

HostGator mitināšanas FAQ

Vai HostGator ir laba iespēja manas WordPress vietnes mitināšanai?

Jā, HostGator ir viens no visbiežāk izmantotajiem tīmekļa mitināšanas domēniem WordPress vietņu izvietošanai. Integrācijas process jums šķitīs vienmērīgs. HostGator WordPress savietojamība ir ļoti vienkārša, kas jums ļauj ērti izveidot vietni un palaist pēc iespējas ātrāk.

Vai ir iespējams migrēt manu pašreizējo WordPress vietni uz HostGator?

Jā! HostGator bez papildu maksas ļauj pārvietot vietnes informāciju uz HostGator kontu. Kopīgi hostinga plāni nodrošina šo datu vienu bezmaksas pārsūtīšanu. VPS un īpašu serveru plāni saņem neierobežotas pārsūtīšanas iespējas.

Vai HostGator piedāvā filiāļu programmu??

Jā, HostGator piedāvā filiāļu programmu. Viņiem ir pārdošanas komisijas apmaksas programma. Saņemtais maksājums ir vienāds ar reģistrēšanos skaitu, kas jums ir jūsu kontā. Tā kā šis skaitlis palielinās, palielinās jūsu pārdošanas komisijas maksājums.

Vai, reģistrējoties HostGator, domēna vārds ir iekļauts šajā procesā? Vai arī domēna iegādi veic atsevišķā darījumā?

HostGator nesniedz jums domēna vārdu kā daļu no jūsu jaunā mitināšanas konta. Jums būs jādodas citur, lai iegādātos savu domēnu, ja jums tāda vēl nav. Tomēr par domēna vārda pārsūtīšanu uz HostGator serveriem nav jāmaksā domēna reģistrācija.

Vai HostGator ļaus man iegādāties atsevišķu domēna reģistrāciju? Vai viņi piedāvā WHOIS privātuma reģistrāciju?

Jā, HostGator dod jums iespēju pilnībā pārvaldīt un iegādāties opcijas jebkuram atsevišķam domēnam, kuru vēlaties, ja domēna nosaukums ir pieejams. Par nominālo samaksu ir pieejama arī WHOIS privātuma reģistrācija.

Vai HostGator ir laba iespēja manai e-komercijas vietnei?

HostGator ir lieliska iespēja jūsu e-komercijas vietnei. Viņi nodrošina SSL sertifikātus visām vietnēm, kas atrodas to resursdatoros, padarot jūsu vietnes darījumus drošus. Jums ir pieejama arī privāta IP adrese, kā arī pilns klientu apkalpošanas atbalsts, kas vienmēr ir gatavs palīdzēt, kad nepieciešama papildu palīdzība. Turklāt jūs saņemsit piekļuvi viņu veikala funkcijām un lietojumprogrammu bibliotēkai, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes mazumtirdzniecības klātbūtni.

Vai HostGator piedāvā Linux vai Windows mitināšanu?

Galvenā HostGator specializācija ir LAMP balstītās sistēmās, piemēram, Linux, Apache, MySQL un PHP. Tomēr viņi arī piedāvā uz Windows balstītu sistēmu arī saviem personīgajiem un biznesa kontu klientiem.

Vai es varēšu saņemt visus pārvaldītos pakalpojumus ar savu HostGator kontu?

HostGator nodrošina pilnīgas pārvaldības iespējas klientiem, kuri izmanto dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS un īpašus mitināšanas plānus.

Kādas VPS mitināšanas iespējas piedāvā HostGator?

HostGator dod jums iespēju iegūt VPS servera kontu, kurā tiek izmantota CentOS Linux sistēma. Jūs varat izvēlēties vairākas pieejamās konta opcijas, un jūsu izvēlētais ir atkarīgs no veiktspējas ātruma veida un vēlamajām funkcijām.

Kādas attīstības valodas atbalsta HostGator?

HostGator atbalsta dažādas attīstības valodas, tāpēc neatkarīgi no tā, kādā valodā darbojas jūsu vietne, HostGator, iespējams, ir droša likme. Ja jums ir VPS vai īpaša servera mitināšanas konts, jūs varat brīvi izmantot attīstības valodu pēc savas izvēles.

Savā Linux mitināšanas sistēmā viņi atbalsta šādas valodas: MySQL; Datu bāze ar piekļuvi PHPMyadmin; CGI; Ātrs CGI; PHP 5; Rubīns uz sliedēm; PerL; Python un SSI

Savā Windows mitināšanas sistēmā viņi atbalsta šādas valodas: ASP, ASP Net 2.0, ASP Net 3.5; ASP Net 4.0; ASP Net 4.5; PHP, Python un SSI.

Vai es varu izmantot HostGator, lai mitinātu atsevišķus attēlus vai galerijas manā vietnē?

HostGator ļauj ērti izmantot savu hostinga kontu, lai jūsu vietnē attēlotu attēlus un attēlu galerijas. Izmantojot HostGator QuickInstall programmatūras programmu, kas atrodas jūsu konta vadības paneļa sadaļā, jums ir pieejama vairāku veidu attēlu galeriju lietojumprogrammas. Visiem HostGator kopīgotajiem plāniem ir arī neierobežota attēlu glabāšanas vieta.

Kā HostGator dublē manu vietni?

HostGator nodrošina automātisku dublēšanas programmu koplietotajiem, tālākpārdevēju un VPS mitināšanas kontiem, kas ir mazāki par 20 GB un kuros ir 100 000 inodu. Rezerves kopēšana notiek reizi nedēļā. Tie nenodrošina automātisku rezerves programmu izveidi atvēlētajiem servera kontiem. Tomēr jums ir pieejama iespēja izveidot savu rezerves plānu šāda veida mitināšanas kontam.

Cik e-pasta adreses es varu saņemt, izmantojot HostGator kontu? Vai šīm e-pasta adresēm ir nepieciešama diska vieta?

Ja jums ir kopīgs mitināšanas plāns, jūs saņemat neierobežotu skaitu e-pasta adrešu kontu. Šo kontu mitināšanai ir pieejama arī neierobežota vieta diskā. Ja jums ir VPS vai īpaša servera mitināšanas plāns, jūs saņemat arī neierobežotus e-pasta adreses kontus. Tomēr diska vietas ierobežojums ir līdzvērtīgs konkrētam diska vietas ierobežojumam jūsu precīzam mitināšanas plānam.

Kāpēc es saņēmu paziņojumu no HostGator par to, ka mana vietne ļaunprātīgi izmanto servera resursus? Kāda rīcība man jāveic, lai atrisinātu šo problēmu?

Saņemtais paziņojums attiecas uz situāciju, kad jūsu konkrētā vietne izmanto vairāk nekā tās daļu no HostGator koplietotajiem servera resursiem. Tas var būt nepatīkami, jo, kad jūs sākat tuvināties limitam, jūs netiksit informēts tikai pēc tam, kad būsit jau pārtērējis. Jūsu labākais veids ir pārskatīt HostGator ierobežojumu prasības galvenajām jūsu vietnes jomām, ieskaitot konta ierobežojumus, CPU resursu izmantošanu un e-pasta adreses ierobežojumus. Visa šī informācija ir viegli pieejama HostGator atbalsta portālā.

Nākamais darbības veids būs darbs pie problēmas un jāatrod veids, kā samazināt servera resursus, kas jūsu vietnei ir nepieciešami, lai tā pareizi darbotos. HostGator klientu serviss labprāt palīdzēs jums noteikt problēmu un sadarbosies ar jums problēmas novēršanā un jūsu konta darbības apturēšanā..

Kāpēc mans tikko reģistrētais domēna vārds vēl nedarbojas? Vai ir kādas papildu darbības, kas man jāveic vispirms, pirms tā darbosies ar manu vietni??

Ja iegādājaties savu domēna vārdu kopā ar savu HostGator servera mitināšanas kontu, abu vienumu sasaiste var prasīt dažas papildu minūtes. Pirms vārds parādīsies jūsu mitināšanas kontā, jums būs jāgaida, kamēr notiks DNS izplatīšana. Lai DNS sāktu pareizi darboties, DNS izplatīšanas process var ilgt no 24 līdz 48 stundām.

Ja jūsu domēna vārds un HostGator servera mitināšanas konts ir atsevišķi pirkumi, jums būs jāpārliecinās, ka domēna vārds tiek pareizi asociēts ar mitināšanas konta paketi. Pārskatiet savus domēna vārda iestatījumus WHOIS direktorijā, lai redzētu, kā tiek iestatīta jūsu domēna vārda konfigurācija. Jūs vēlaties pārliecināties, vai vārdu serveri norāda uz jauno HostGator servera mitināšanas kontu. Viņu klientu apkalpošanas komanda vajadzības gadījumā var jums palīdzēt atrisināt šo problēmu.

Es vēlos konfigurēt sava tālākpārdevēja konta DNS iestatījumus. Kas ir privātu vārdu serveris?

Privātu vārdu serveris ir standarta DNS servera versija, kas lielākajai daļai vietņu nepieciešama pareiza darbība. Jūsu tālākpārdevēja konta privāto vārdu serveris norādīs uz noteiktu domēna mitināšanas vārdu, kas nav saistīts ar HostGator servera kontiem. Privāta vārdu serveri drīkst izmantot tikai HostGator VPS, tālākpārdevēja vai speciāla servera kontā. Tas nav pieejams HostGator izšķilšanās, mazuļu vai biznesa servera kontiem.

Kurš HostGator plāns ir vislabākais manai vietnei?

HostGator piedāvā četrus galvenos serveru mitināšanas kontu veidus. Šīs iespējas ietver: dalītu mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un īpaša servera mitināšanu. Katram no tiem ir savs priekšrocību un trūkumu kopums. Jums vienkārši jāizlemj, kuras funkcijas ir vissvarīgākās jūsu vietnes mitināšanas pieredzē, un jāizvēlas tām vajadzībām vispiemērotākā mitināšanas opcija.

Šeit ir īss jūsu mitināšanas konta iespēju kopsavilkums.

 • Dalīts: Vienlaicīgi var būt vairākas darbības vietnes. Jūs kalpojat par vietnes administratoru katrai vietnei, izmantojot HostGator, kas pēc vajadzības ir pieejams pēc palīdzības.
 • Tālākpārdevējs: Jūs kalpojat kā mitināšanas uzņēmums, ļaujot citiem mitināt viņu vietni no jūsu mitināšanas konta. Jūs esat atbildīgs par viņu darbībām un konta apstrādi.
 • VPS: Izmantojot šo resursdatora kontu, jums ir piekļuve vairāk programmatūras instalēšanai. Tas ir jauninājums no kopīgota vai tālākpārdevēja mitināšanas konta.
 • Veltīts: Jums ir bezmaksas pieeja vietņu funkcionēšanai, tajā esošajai informācijai un tam, kam ir pieeja kontam. Tas ir populārs lielākiem uzņēmumiem, kuriem nepieciešama tīmekļa vietnes mitināšana.

HostGator klientu apkalpošanas pārstāvji var palīdzēt jums noteikt, kurš hostinga konts vislabāk atbilst tam, kas jums nepieciešams jūsu konkrētajai vietnei.

Kāda veida uptime garantija ir HostGator?

HostGator ir 99,9% uptime garantija, kas nozīmē, ka pabalsts ir 8,76 stundas dīkstāves gadā. Vairāk vietnē HostGator.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map