Hostings24 pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Host24 hostings?

Ja jums ir budžets, tas, iespējams, ir viens no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru varat lūgt. Hostings24 vairāk koncentrējas uz zemākas cenas nodrošināšanu nekā kvalitatīva produkta nodrošināšana.


Hostings24 atsauksmes 2.6 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Neierobežots joslas platums un vieta diskā koplietotajiem hostinga plāniem
 2. Lielisks cenu modelis
 3. Bezmaksas domēna reģistrācija
 4. Daudz no 12 plāniem, no kuriem izvēlēties
 5. Lielisks Uptime

Mīnusi

 1. Ierobežotas atbalsta iespējas
 2. Piedāvājiet tikai vienu operētājsistēmu
 3. Viņu profesionālā dizaina pakalpojumu trūkst

Support2Speed2.5Features2.5Value2.5Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais hostinga24 pārskats

Hosting24 ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas tika dibināts 2007. gadā. Viņi konkurē pēc principa – ja viņiem būs zemas cenas, viņi iegūs vairāk klientu. Līdz punktam tā ir taisnība. Tomēr jūs iegūsit to, par ko jūs maksājat, kad runa ir par šo mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Hostinga Hosting labākās iespējas

Ja jums ir budžets, tas, iespējams, ir viens no labākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kuru varat lūgt. Lai gan jūs saņemat to, par ko maksājat, dažās jomās jūs saņemat vairāk nekā to, par ko maksājat, piemēram, neierobežots joslas platums un diska vieta.

Neierobežots joslas platums un vieta diskā koplietotajiem hostinga plāniem

Vienmēr ir patīkami redzēt, ka tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu. Lai arī tas ir diezgan izplatīts, tas nav parasts. Citi Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji iekasēs maksu, pamatojoties uz izmantoto joslas platumu un diska vietu. Vismaz jums nekad nebūs lietotāju, kas sūdzētos par jūsu mēneša joslas platuma pārsniegšanu. Pārejot uz VPS mitināšanu, tie uzliek vāciņus gan joslas platumam, gan diska vietai. Tomēr viņi piedāvā dāsnas summas.

Lielisks cenu modelis

Par dalītu mitināšanu, kura cena sākas no 3,99 USD, jūs noteikti iegūstat naudas vērts. Sākot ar neierobežotu joslas platumu un diska vietu kā līdzekli, vienmēr ir patīkami redzēt, ka tie neizmanto citas funkcijas tikai tāpēc, ka jūs maksājat mazāk. Tas ietver iknedēļas dublējumus, garantiju par 99,9 procentiem darbības laiku un vairāk nekā 50 veidnes, no kurām izvēlēties, veidojot vietni.

Bezmaksas domēna reģistrācija

Katram viņu plānam ir bezmaksas domēna vārda reģistrācija un bezmaksas atjaunošana, ja vien jūs paliekat klients. Šī ir īpaša funkcija, ko nepiedāvā daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji.

Daudz no 12 plāniem, no kuriem izvēlēties

Hosting24 kā 12 hostinga plāni, no kuriem izvēlēties, no kuriem astoņi ir VPS hostinga plāni. Ne visiem no tiem ir neierobežota vieta diskā vai joslas platums. Faktiski visiem viņu VPS mitināšanas plāniem ir ierobežojumi. Tomēr, ņemot vērā, ka šie ierobežojumi ir milzīgi, ir apšaubāmi, ka jums radīsies problēmas. Faktiski atšķirība starp astoņiem dažādiem VPS mitināšanas plāniem ir diska vietas apjoms un joslas platums. Sākot ar plānu Nr. 1, jūs iegūstat 10 GB joslas platuma un 1 TB diska vietas. Ar katru nākamo plānu jūs iegūstat vēl 10 gigabaitu joslas platuma vēl vienā terabaitā diska vietas – līdz 80 GB joslas platuma un 8 TB diska vietas. Daudziem cilvēkiem tas ir vairāk nekā pietiekami.

Lielisks Uptime

Viņiem ir ne tikai 99,9 procentu uptime garantija, bet arī tie tiek piegādāti. Daudzi lietotāji ziņo, ka paši novēro šo metriku un uzzina, ka tā ir patiesa.

Labi hostinga noteikumi

Lai arī tas ir diezgan parasts, ir patīkami redzēt, ka viņu mitināšanas noteikumi ir spēkā katru mēnesi. Viņi nemēģina slēgt jūsu līgumu, kā arī nemēģina likt jums maksāt par pilnu gadu iepriekš. Iespējams, ka nav bieži atrast tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kurš to nedara, bet viņi tur atrodas.

Hostings Hosting24 negatīvie punkti

Hostings24 vairāk koncentrējas uz zemākas cenas nodrošināšanu nekā kvalitatīva produkta nodrošināšana. Lūk, ko mēs atradām.

Ierobežotas atbalsta iespējas

Hostings24 nodrošina tiešraides tērzēšanas sistēmu, kuru ir patīkami redzēt, bet, izņemot e-pasta un biļešu sistēmu, tām nav daudz citu. Viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni, bet smieklīgi ir tas, ka viņi piedāvā atbalstu pa faksu. Es nevaru iedomāties, ka viņu faksa atbalsta sistēma tiek aizkavēta lietošanā.

Izvēlēties tikai vienu operētājsistēmu

Hostings24 piedāvā tikai vienu operētājsistēmu. Viņi piedāvā Linux, nevis tikai jebkuru Linux garšu – viņi piedāvā CentOS. Lai arī tā nav šausmīga izvēle, es vēlētos, lai es būtu redzējis izvēli starp Windows un Linux. Diemžēl Hosting24 to nepiedāvā.

Viņu profesionālā dizaina pakalpojumu trūkst

Host24 piedāvātie profesionālie dizaina pakalpojumi ļoti trūkst. Viņi dod jums veidni, kuru varat aizpildīt. Kad esat pabeidzis, aizpildīto veidni nosūtāt profesionālam web dizainerim. Viņi tikai ņem jūsu veidni, noformē savu vietni un izliek to tiešsaistē. Viņi neprasa, vai jums ir taisnība ar dizainu vai kā jūs varētu justies par to. Viņi vienkārši ņem jūsu veidni pēc nominālvērtības, dod jūsu vietnei aptuveni divu stundu darbu un pēc tam to ievieto tiešraidē. Es to diez vai sauktu par “profesionālu”.

Grunts līnija

Hostings 24 piedāvā uzticamu Web pakalpojumu. Tomēr to trūkst citās jomās. Spējai izvēlēties piedāvājuma sistēmu vajadzētu būt standarta. Neierobežotai diska vietai un joslas platumam visiem standartiem jābūt standartiem. Pirmām kārtām viņiem būtu jāpiedāvā atbalsts pa tālruni. Neskatoties uz to trūkumiem, ja jūs sākat pilnīgi jaunu vietni un varētu izmantot Hostinga24 piedāvātās budžetam draudzīgās iespējas, tad tās noteikti ir vērts izpētīt.  

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map