HostMonster pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Contents

Kas ir HostMonster mitināšana?

HostMonster ir amerikāņu tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas dibināts 1996. gadā un darbojas Endurance International Group paspārnē.


Cik laba ir HostMonster mitināšana?

Tāpat kā pārāk daudzi citi EIG piederošie hostinga uzņēmumi, arī HostMonster neatpaliek no nozares standartiem attiecībā uz ātrumu, darbības laiku un klientu apkalpošanu. Kaut arī to drošības paketes un vienkāršais, konservatīvais zīmols daudziem var patikt, to sniegums lielākajā daļā pakalpojumu jomu vienmēr ir slikts.

Skatīt oficiālo vietni HostMonster atsauksmes 2.3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (4 balsis) Plusi

 1. Bezmaksas domēns līdz vienam gadam
 2. Neierobežots domēnu, apakšdomēnu un joslas platums
 3. Cietie drošības līdzekļi

Mīnusi

 1. Nav cenu noteikšanas mēnesī
 2. Zem vidējā ātrumā un Uptime
 3. Slikta klientu apkalpošanas reputācija
 4. Nav bezmaksas aizmugurē
 5. Daudz pārdošanas

Support2Speed2Features3Value2.5Pārredzamība2

Mūsu oficiālais HostMonster mitināšanas pārskats.

Neskatoties uz viņu statusu kā nozares veterāniem, HostMonster diemžēl ir vēl viens gadījums, kad pēc EIG veiktās pirkšanas pakalpojumu sniegšanas atteikums un inovācijas nespēja. Līdzīgi kā māsasuzņēmumiem iPage un FatCow, HostMonster nopietni neatbilst visiem vissvarīgākajiem kvalitātes hostinga uzņēmuma marķieriem. Proti: ātrums, darbspējas laiks un klientu atbalsts. Pievienojiet mulsinošu cenu struktūru, pārdošanas apjomus un informēta pārdošanas līmeņa neesamību, un jāsaka, ka mēs neiesakām HostMonster.

HostMonster hostinga labākās iespējas

Lai gan mēs iesakām nodot HostMonster tālāk, ir vērts pieminēt to funkcijas, kas, iespējams, lika jums vispirms tos apsvērt. Pirmkārt, viņu firmas zīme ir vienkārša un konservatīva, kas varētu patikt tiem, kurus mazliet satriec jaunākie tehnoloģiju uzņēmumi un ļoti tehniskā valoda. Turklāt neierobežots joslas platums un domēni ir patīkami pārsteigti! Bet pats galvenais – viņi piedāvā ļoti visaptverošu drošības paketi, par kuru pat mūs pārsteidza. Šeit ir liekšķere

Bezmaksas vietņu veidotājs

Lai gan WordPress parasti ir hostinga uzņēmumu standarts, un ir daudz resursu, lai palīdzētu pat vismazāk lietpratīgajiem lietotājiem izveidot veidni un darboties, dažiem tas ir iepriecinoši, ja jums ir tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat vietnes veidotāju. HostMonster izmanto Weebly, kas ir ļoti intuitīvs un labi novērtēts nozarē. Vienkārši paturiet prātā, ka, ja uzņēmums lielu uzsvaru liek uz bezmaksas vietņu veidotāju piedāvāšanu, viņu demogrāfiskais mērķis parasti nav techie pūlis. Jums nav jābūt tīmekļa dizainerim, lai lejupielādētu WordPress veidni, kas var būt pat vienkāršāk nekā vietnes vilkšana un nomešana caur Weebly. Tā nav slikta lieta, taču tā daudz runā par zināšanu dziļumu, kas lielākajai daļai klientu ir, reģistrējoties saviem pakalpojumiem.

Bezmaksas domēns līdz vienam gadam.

Liela daļa hostinga uzņēmumu piedāvā šo darījumu, tāpēc HostMonster nekādā ziņā nav pārspīlēts. Tomēr tas ir jauks mīlulis!

Neierobežots joslas platums, domēni, apakšdomēni, e-pasti un krātuve

Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, vai ne? Tas noteikti ir izdevīgs darījums, ja plānojat mitināt daudz mazu, vienkāršu vietņu. Bet ir svarīgi paturēt prātā, ka tad, kad hostinga uzņēmumi saka “neierobežots” attiecībā uz pamata dalīta hostinga plāniem, tas nenozīmē, ka jūs varētu augšupielādēt bezgalīgus datus bezgalīgās vietnēs. Biežāk nekā nē, un arī HostMonster gadījumā viņi visiem datiem uzliek maksimālo robežu, viņi vienkārši to nereklamē. Turklāt jūsu vietne datus var ielādēt tikai tik ātri, cik tā var sazināties ar serveri. Aparatūras kvalitāte galu galā ir tas, kas patiesi nosaka to, cik “neierobežots” ir jūsu mitināšanas plāns. Ja jūs interesē patiesi neierobežots mitināšana, mēs iesakām aplūkot DreamHost.

Iekļauta visaptveroša drošība

Joma, kurā HostMonster ir priekšā konkurencei, ir drošības līmenis, ko viņi piedāvā saviem visvienkāršākajiem plāniem. Dalītajā mitināšanā ir iekļauti SSL sertifikāti, karsto saišu aizsardzība, SSH piekļuve, surogātpasta slepkava un daudz kas cits. Šie pakalpojumi novērš lielāko daļu no tīmekļa mitināšanas neaizsargātībām, izveidojot stabilu vietnes aizsardzības pamatu.

HostMonster hostinga negatīvie punkti.

Ja HostMonster kādu no iepriekšminētajiem iemesliem ir vērsušies pie jums, mēs ļoti iesakām izlasīt tos jautājumus, ar kuriem mēs saskārāmies. Kamēr nav perfekta mitināšanas uzņēmuma, un jūsu lēmumam vienmēr jābalstās uz jūsu unikālajām vajadzībām, ir dažas redflags, kurām vajadzētu būt darījumu pārtraukējiem jebkurā uzņēmumā. Diemžēl HostMonster daudzās jomās neatbilst mūsu pamatstandartiem.

Pricy Entry-Level Options & Nav cenu noteikšanas mēnesī

HostMonster sākuma līmeņa cenas atbilst aptuveni nozares standartam, taču tas attiecas tikai uz sākotnējo reģistrēšanos. Sagatavojieties, lai jūsu likmes reizinātos, ja izvēlēsities palikt pie tām pēc tam, kad būs beidzies sākotnējā sākuma līmeņa izcenojums. Turklāt tie nepiedāvā nekādu cenu noteikšanu mēnesī. Lai saņemtu reklamēto mēneša cenu, jums jāmaksā par 3 gadu mitināšanu priekšpusē. Šīs ir milzīgas saistības ar pakalpojumu, kuru jums vēl nav bijusi iespēja izmēģināt. Un standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija nav gandrīz tik ilga, lai izlemtu, vai jums ir labi ar tik ilgu līgumu.

Zem vidējā ātruma un Uptime

Ātrums un darbības laiks, iespējams, ir divi labākie mitināšanas uzņēmuma rādītāji. Galu galā viņu pienākums ir mitināt jūsu vietni. Ja viņi to nevar uzturēt un darboties, vai arī strādāt tādā ātrumā, kādu sagaida lietotāji, par ko jūs īsti maksājat viņiem? Diemžēl HostMonster šajā jomā vienkārši nevar piegādāt. Lai arī viņiem nav vissliktāko sasniegumu, ko mēs esam redzējuši, viņi abās jomās vienmēr ir zemāki par nozares standartiem. Ja vidējais tīmekļa mitināšanas uzņēmumu vidējais rādītājs ir 99,94% uptime un 700 ms lapu ielādes laikā, HostMonster atpaliek no abiem marķieriem ar 99,91% uptime un aptuveni 880 ms lapu ielādes laikā. Ja šie faktori jums patiešām ir svarīgi (kādiem tiem vajadzētu būt), ieskatieties A2 Hosting, kas ir nozares līderis ātruma un darbspējas laikā. Vēl viens uzņēmums, kas šo saturu uztver nopietni, ir JaguarPC, kurš jums atmaksās desmit reizes cenu par katru jūsu vietnes dīkstāves stundu..

Mulsinoši funkciju skaidrojumi & Upsells

Vietne HostMonster veic sliktu darbu, izskaidrojot tieši to, kas ir iekļauts viņu koplietotajās hostinga paketēs, kas ir vēl viens apliecinājums tam, ka tie ir vērsti uz klientiem bez lielām tehniskām zināšanām. Tas noved pie patiešām mulsinoša izrakstīšanās procesa, kurā jūs, iespējams, galu galā maksājat papildus par funkcijām, kuras, jūsuprāt, tika iekļautas. Sākotnējā funkciju lapa var likt jums uzskatīt, ka saņemat bezmaksas vietņu dublējumus (diezgan tipiski nozarē), taču, pārbaudot pakalpojumu, jūs saprotat, ka tas maksā papildus USD 3 mēnesī.

Pārliecinošs klientu serviss

Lai gan jūs varat sagaidīt, ka HostMonster klientu apkalpošanas dienests reaģēs uz jūsu jautājumiem saprātīgā laika posmā (apmēram 10 minūtes, lai izveidotu savienojumu, izmantojot tūlītējo tērzēšanu, un vēl 2-3 minūtes starp atbildēm), negaidiet zinošāko palīdzību. Standarta traucējummeklēšanas padomus bieži piedāvā pat tad, ja jūsu jautājums ir daudz konkrētāks. Turklāt ātra Google meklēšana parādīs daudzus neapmierinātus klientu apkalpošanas stāstus. Tas parasti ir raksturīgs EIG piederošiem uzņēmumiem, kas liek mums spekulēt, ka prioritātes pēc iegādes parasti neietver ieguldījumus klientu atbalstā.

Grunts līnija

Mēs neiesakām HostMonster, ja tikai tāpēc, ka to cena ir virs vidējā līmeņa, taču to veiktspēja ir zemāka par vidējo. Viņu vienīgā izpirkšanas funkcija ir visaptveroša drošība kā daļa no viņu sākotnējā dalītā mitināšanas. Tomēr daudzos gadījumos, maksājot nedaudz papildu mēnesī par piemaksu par jūsu vietnes drošības plānu ar citu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, tas maksātu tikpat un radītu labāku klientu pieredzi..

Skatīt citas funkcijas

HostMonster jautājumi un atbildes

Kas jums jāzina pirms abonēšanas

HostMonster ir bijusi populāra iespēja daudziem cilvēkiem, kuri meklē lētu Web mitināšanu. Kā daļa no vairākām uzņēmumu grupām – vispirms kā hostinga kompāniju trijnieks, pēc tam lielākas korporācijas daļa – tā ir bijusi viena no mazāk zināmajām iespējām. Mēs esam atbildējuši uz populārākajiem jautājumiem, kas cilvēkiem ir par HostMonster, lai jūs varētu pieņemt labāko lēmumu, kad meklējat mitināšanas uzņēmumu.

Kad sākās HostMonster?

HostMonster tika izveidots 1996. gadā, un tas atrodas Provo, Jūtā. HostMonster, Bluehost un FastDomain atradās vienā ģimenē, kuru vadīja izpilddirektors Metjū Heatons, kurš regulāri atjaunināja klientus savā personīgajā emuārā par norisēm uzņēmumos un to pakalpojumiem.

Uzņēmumus iegādājās EIG, spēkstacijas mitināšanas konglomerāts, kura paspārnē tagad ir vairāk nekā 40 dažādu hostinga uzņēmumu. Tāpat kā daudziem no tiem, Endurance International Group īpašumtiesības ir mainījušas HostMonster uztveri nozarē.

2011. gadā Heatons rakstīja emuāra ziņojumu, kurā viņš arī publiski atkāpās no izpilddirektora amata, pārceļot grožus Danam Handijam, kurš ieņēma amatu no 2011. līdz 2015. gadam. Džeimss Griersons ir pašreizējais HostMonster izpilddirektors, sniedzot plašu pieredzi kā pirmā atvērtā koda produktu tiešsaistes lietotņu veikala SimpleScripts līdzdibinātājs un veidotājs.

Kas ir HostMonster apgalvojums par slavu?

Saskaņā ar HostMonster vietni uzņēmums kopš tā darbības sākuma pirms 20 gadiem ir uzticēts uzticamībai. Viņi specializējas kvalitatīvā klientu apkalpošanā un piemaksu pakešu nodrošināšanā, kas atbilst klientu vajadzībām par zemām cenām.

Viņi savus plānus ir balstījuši uz vienkāršu paketi, kuru var uzlabot, lai iegūtu papildu priekšrocības un funkcijas. Uzņēmums piedāvā drošu dublēšanu un uzticamu ātrumu un darbības laiku. Viņi piedāvā tūlītēju virtuālo privāto serveru nodrošināšanu un speciālu mitināšanu, vairākas drošības lietotnes un iespējas, kā arī bezmaksas domēnu nosaukumus ar saviem jaunajiem plāniem.

Viņu vietne klientiem sniedz šādas priekšrocības:

 • Visaugstākais klientu serviss
 • Vadošais pieejamais funkciju komplekts
 • Kvalitatīvs aprīkojums
 • Drošas dublējumkopijas
 • Maksimālais garantētais darbības laiks
 • Augsti funkcionāli administrēšanas rīki
 • Cietīga un godīga biznesa prakse
Runājot par uptime, kāda ir HostMonster uptime?

Uzņēmums saka, ka viņi piedāvā maksimālo garantēto uptime, taču viņu darbības laiks vai garantija neattiecas uz nosacījumu, ka jūsu vietne neatbilst viņu norādītajam uptime procentam.

Tagad tas būtu lieliski, ja viņi saņemtu lieliskas atsauksmes par to darbības laiku. Nozares standarts ir 99,94 procenti uptime, kas nozīmē, ka mēnesī 99,94 procenti jūsu vietne ir aktivizēta, izveidota un darbojas. Daži tīmekļa mitinātāji garantē, ka darbspējas laiks būs 99,9 procenti. Dīkstāves šajā līmenī mēnesī ir apmēram 43 minūtes. Daudzi no tīmekļa mitinātājiem, kuriem ir šī garantija, faktiski ienāk ar ievērojamiem 99,99 procentiem – mazāk nekā 4,3 minūtes katru dīkstāves mēnesi. HostMonster tomēr nav viens no viņiem. Viņu viena gada vidējais rādītājs ir 99,91 procents, un tas nedaudz vairāk nekā pusgadu pārsniedza rūpniecību.

Tomēr citi ir atraduši nedaudz lielāku konsekvenci, bet viena mēneša pārbaudes periodā.

Ko nozīmē HostMonster, kad viņi saka “neierobežots”?

Saskaņā ar viņu noteikumiem un politikām HostMonster nenosaka patvaļīgu ierobežojumu resursiem, ko var izmantot klienti. Tas nozīmē, ka viņi, cik vien spēs, jums piešķirs visu nepieciešamo krātuvi, MySQL failus, failu pārsūtīšanu, domēna mitināšanu un joslas platumu, kas jums nepieciešams, lai veiksmīgi aktivizētu vietni. Jūsu vietnei tas nozīmē, ka, kamēr jūs ievērosit viņu noteikumus, jūs neredzēsit negatīvas sekas vai lēnāku vietnes ātrumu. Tomēr ir svarīgi atcerēties, kā jūs izmantojat savus resursus, it īpaši straujas izaugsmes periodos, jo visai sistēmai varētu būt negatīvas reakcijas..

Tomēr ir dažas atzīmētās robežvērtības; vairāk nekā 200 000 failu, vairāk nekā 1000 datu bāzu tabulas un vairāk nekā 2 GB MySQL vai PostgreSQL datu bāzē var izraisīt negatīvu un lēnāku servera darbību, un jums var lūgt samazināt šos skaitļus.

Vai HostMonster piedāvā regulāras dublējumkopijas?

Kamēr viņi runā par drošām dublēšanām, HostMonster noteikumos teikts, ka viņi laiku pa laikam veic dublēšanu, bet viņiem to nav pienākuma darīt. Viņi arī paziņo, ka viņi nav atbildīgi par failu sabojāšanu vai nozaudēšanu un ka viņi pat nemēģinās dublēt kontus, kas pārsniedz 50 000 failu vai 30 GB krātuves vietas.

Kā darbojas HostMonster klientu apkalpošana?

Uzņēmums veicina visaugstāko klientu apkalpošanu, taču atkal šī ir vēl viena joma, kurā pārskati ir ļoti dažādi. Procentuālais klientu loks rāda par uzņēmuma pakalpojumiem un reakcijas laiku. Viņiem ir bijušas lieliskas sarunas ar noderīgiem dienesta pārstāvjiem, kuriem patiesi rūp viņu vispārējā pieredze. Tomēr daudz lielākam kontingentam ir mazāk nekā zvaigžņu lietas, ko teikt par uzņēmuma pakalpojumu.

Klienti ziņo, ka viņu vietnes tika slēgtas bez iepriekšēja brīdinājuma, ka vietnes bija daļēji funkcionējošas un ka uzņēmums nespēj atbalstīt lietotnes, kuras viņi paši iekļauj savos mitināšanas paketos..

Viņiem ir konti gan Facebook, gan Twitter, lai gan abi ir nedaudz novecojuši. Facebook pēdējais ieraksts bija 2014. gadā, un pēdējais tweet bija vienīgais 2016. gadā, tika publicēts septembrī.

Viņi nepiedāvā rezerves kopijas, bet gan par jūsu vietnes drošību un aizsardzību?

Daži pētījumi liecina, ka tik daudz kā 41 procenti WordPress hacks rodas situācijās ar viņu mitināšanas uzņēmumu. HostMonster ir veicis pasākumus, lai risinātu šo situāciju, nodrošinot klientus ar dažādiem drošības līdzekļiem, lietotnēm un spraudņiem.

Viņi piedāvā SSH piekļuvi, SSL atbalstu, Hotlink Protection un Spam Assassin. Viņi piedāvā SiteLock sertifikātu jūsu tiešsaistes biznesa darījumiem. Turklāt īpaši plāni piedāvā RAID 1 spoguļattēlu krātuvi, kas jūsu datu un konta informācijai nodrošina papildu aizsardzības līmeni..

Kad HostMonster runā par vadošo pieejamo funkciju kopu, ko tie nozīmē?

Par pakešu cenu HostMonster saviem klientiem piedāvā neticami garu priekšrocību un funkciju sarakstu. Tajos ietilpst ātra WordPress instalēšana, lai gan daži klienti ir atraduši problēmas dažu WordPress spraudņu instalēšanā. HostMonster atvieglo savienojumu ar Mojo Marketplace, tāpēc jūs varat arī izvēlēties no citas satura pārvaldības sistēmas, piemēram, Drupal vai Joomla.

 • Lai vietne tiktu izveidota un darbotos, varat piekļūt ierobežotai, bezmaksas Weebly Sitebuilder versijai.
 • CloudFlare ir integrēts viņu plānos. Reversais starpniekserveris nodrošina lielāku aizsardzību pret DDOS un brutālu spēku uzbrukumiem, kā arī ugunsmūri. Lietotnei ir arī plaša kešatmiņas funkcionalitāte, lai jūsu vietnei būtu lielāks lapu ielādes ātrums.
 • HostMonster ir daudz e-komercijas funkciju, lai jūsu tirdzniecības vietne darbotos, tostarp Agora, Cube Cart un Zen Cart iepirkumu grozs, bezmaksas ģenerēti sertifikāti un ar paroli aizsargāti direktoriji.

Turklāt tie ietver standarta funkcijas, piemēram, FTP augšupielādi, e-pastu, straumēšanu un reālu video un audio atbalstu, kā arī plašu skriptu sarakstu. Plāni ietver arī Google AdWords un Bing reklāmas kredītus.

Kad HostMonster runā par kvalitatīvu aprīkojumu, ko tie nozīmē?

Koplietotie konti tiek mitināti divkāršo četrkodolu procesora veiktspējas serveros ar UPS enerģijas rezerves un dīzeļa ģeneratoriem rezerves enerģijas saņemšanai. Viņi piedāvā Linux operētājsistēmu ar pielāgotu Apache Web serveri. Viņi arī piedāvā 24/7 tīkla uzraudzību un vairākus 10 GB Ethernet savienojumus.

Uzņēmuma datu centrs atrodas Provo, Jūtā, un tajā tiek piedāvātas jaunākās MySQL, CGI, Perl, PHP, Ruby on Rails un Python versijas. Tas ir saistīts ar jaunāko SONET sistēmu, kas izmanto lāzera signālus, lai pārraidītu pa optisko šķiedru līnijām.

Kādi ir ļoti funkcionālie administrēšanas rīki?

HostMonster savam vadības panelim palaiž cPanel. Āda izskatās nedaudz savādāka, taču fakts, ka tās to nodrošina administratoriem, ir lielisks risinājums, jo ikviens, kurš vēlas mainīt saimniekus, to var izdarīt tik vienkārši. cPanel ir vadības panelis nozares standartā. Tā kā tas ir tik bieži, lielākā daļa mitināšanas uzņēmumu iekļaus bezmaksas vietņu pārsūtīšanu vietnēm, kurās darbojas panelis.

Tie ļauj potenciālajiem klientiem pārbaudīt savus uzlabojumus cPanel, lai redzētu, ko viņi domā pareizi savā vietnē.

Ko darīt, ja man nepatīk HostMonster?

Lielākā daļa hostinga uzņēmumu piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, un HostMonster neatšķiras. Ir daži, kas piedāvā daudz garākas garantijas, sākot no 45 līdz 97 dienām, tāpēc, lai arī HostMonster nav labākais, tas noteikti ir pakas vidū. Viņu noteikumos ir uzskaitītas diezgan daudzas neatmaksājamas maksas, taču tās bieži ir saistītas ar pakalpojumiem, ko maksā par trešo personu lietojumprogrammām un papildinājumiem. Kamēr jūs atcelsit summu trīs pirmo dienu laikā, jūs atgūsit visu savu naudu, izņemot neatmaksājamo maksu un bezmaksas domēna vārda reģistrāciju 15,99 USD par vārdu.

Jebkurā laikā pēc trim dienām jūs atgūsit nodevas, izņemot neatmaksājamas maksas, domēna vārda maksu 15,99 USD par vārdu un maksu, kas samaksāta par Postini vai par īpašu IP. Pēc 30 dienām no atcelšanas tiek izslēgtas arī neatmaksājamas un uzstādīšanas maksas.

Atcelšanas pieprasījumi jāveic, izmantojot tālruni vai tiešsaistes tērzēšanu.

Ko HostMonster iekļauj kopīgajos, standarta plānos?

Visos trīs kopīgajos plānos ir neierobežots joslas platums, standarta veiktspēja un viens iekļauts domēns.

 • Pamata mitināšana (USD 4,95 mēnesī, parasti USD 9,49 mēnesī): klienti saņem vienu vietni, 50 GB vietnes vietas un piecus e-pasta kontus. Katrs konts saņem 100 MB vienā kontā. Jūs saņemat vienu iekļautu domēnu, piecus rezervētus domēnus un 25 apakšdomēnus.
 • Plus mitināšana (USD 6,95 mēnesī, parasti USD 12,49 mēnesī): jūs saņemat 10 eb vietnes ar 150 GB vietas. Katrā kontā ir viens iekļauts domēns, 20 rezervēti domēni un 50 apakšdomēni. Konti saņem 100 e-pasta kontus ar 500 MB vienā kontā. Šajos plānos ietilpst arī USD 150 mārketinga piedāvājumos, USD 24 gadā papildus un viens SpamExperts konts..
 • Galvenā cena (6,95 USD / mēnesī; parasti 14,99 USD / mēnesī): Šis koplietotais plāns ir patiesi neierobežots, bez ierobežojumiem vietnēs, rezervētajos domēnos, apakšdomēnos, e-pasta kontos un e-pasta krātuvē. Vietnei nav ierobežotas vietas un joslas platuma. Kontā ir iekļauts viens iekļauts domēns. Prime ietver 200 USD mārketinga piedāvājumos, 80 USD katru gadu ekstras, vienu SpamExperts, viena domēna privātumu un SiteBackup Pro.

Ir svarīgi atzīmēt, ka zemās cenas ir tikai pirmajam termiņam un ka pēc atjaunošanas cenas var krasi pieaugt, kā ziņo daži klienti.

Kā notiek HostMonster VPS mitināšana?

Papildus tūlītējai nodrošināšanai VPS mitināšana ietver pārvaldītus pakalpojumus un garantētus resursus. Viņiem visiem ir bezmaksas domēna vārds un tie darbina CentOS 6.5 (64 bitu)..

 • Standarta (USD 14,99 mēnesī, parasti USD 29,99 mēnesī): jūs saņemat divkodolu, 2 GB RAM, 30 GB, 1 TB mēnesī un vienu IP.
 • Uzlabots (USD 29,99 mēnesī, parasti 59,99 USD mēnesī): jūs saņemat divkodolu, 4 GB RAM, 60 GB, 2 TB mēnesī un divus IP.
 • Piemaksa (USD 44,99 mēnesī, parasti USD 89,99 mēnesī): plāns ietver trīskāršu kodolu, 6 GB RAM, 120 GB un 3 TB mēnesī, ar diviem IP.
 • Galīgais (59,99 USD / mēnesī, parasti 119,99 USD / mēnesī): Galvenais plāns ir četrkodolu plāns ar 8 GB RAM, 240 GB un 4 TB mēnesī. Tas ietver arī divus IP.

Jums ir pilna saknes pieeja, spēja pārvaldīt vairāk nekā vienu kontu no sava cPanel resursdatora, kā arī mākoņa tehnoloģija, piemēram, OpenStack un KVM.

Kas notiks ar hostingu, izmantojot HostMonster?

Specializētiem plāniem jebkurā laikā ir naudas atdošanas garantija, un tie ļauj jums pievienot SAN krātuvi, kad vien jums nepieciešams. Viņi piedāvā ekskluzīvas atbalsta līnijas speciāla servera klientiem, piekļuvi saknēm un uzlabotu kešatmiņu. Tajos visos ir arī bezmaksas domēna vārds un CentOS 6.4 (64 bitu)

 • Standarta (149,99 USD / mēnesī): divkodolu 2,3 ​​GHz Intel Xeon procesors ar 3 MB kešatmiņu, 4 GB RAM un 500 GB (RAID 1). Ir 5 TB mēnesī un trīs IP.
 • Uzlabots (199,99 USD / mēnesī): četrkodolu 2,5 GHz Intel Xeon procesors ar 8 MB kešatmiņu, 8 GB RAM, 1000 GB (RAID 1) un 10 TB / mēnesī ar četrām IP.
 • Premium (249,99 USD / mēnesī): četrkodolu 3,3 GHz Intel Xeon procesors, 8 MB kešatmiņa, 16 GB RAM, 1000 GB (RAID 1), 15 Tb / mēnesī un pieci IP.
Vai es varu maksāt katru mēnesi??

HostMonster ir viens no daudzajiem mitināšanas uzņēmumiem, kas nepiedāvā ikmēneša maksājuma iespējas, kā arī piedāvā zemākās iespējamās cenas, reģistrējoties ilgstošiem līgumiem. Izvēle ietver 12, 24 un 36 mēnešu plānus.

Vairāk vietnē HostMonster.com

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map