HostPapa atsauksmes – vai HostPapa mitināšana ir piemērota jūsu vietnei?

HostPapa atsauksmes – vai HostPapa mitināšana ir piemērota jūsu vietnei?

HostPapa atsauksmes – vai HostPapa mitināšana ir piemērota jūsu vietnei?

Contents

Kas ir HostPapa??

HostPapa ir Kanādā bāzēts tīmekļa serveris, kas dibināts 2009. gadā. HostPapa ir viens no lētākajiem videi draudzīgajiem tīmekļa resursiem tirgū, kas nodrošina viņu serverus, datu centrus un birojus ar 100% atjaunojamo enerģiju. Papildus kopīgiem hostinga plāniem viņi piedāvā arī VPS un tālākpārdevēju pakalpojumus.


Cik laba ir HostPapa mitināšana?

Videi draudzīgam hostinga uzņēmumam HostPapa ir ļoti pieņemamām cenām un piedāvā visu, kas varētu būt vajadzīgs iesācēju tīmekļa pārziņiem. HostPapa ir ideāli piemērots videi draudzīgam klientam, kurš vēlas izveidot vienkāršu vietni un neparedz daudz trafiku vai e-pasta iespējas. Bet slēptu maksu un ierobežojumu klāsts var satracināt ikvienu tīmekļa pārzini, kurš plāno vairāk izmantot savu vietni. Kamēr viņi piedāvā modernizētus plānus, kas var paveikt darbu, HostPapa cenas nav lētas, un pamatplāns atstāj daudz ko vēlēties.

Skatīt oficiālās vietnes HostPapa atsauksmes 2.9 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

 1. 99,99% Uptime garantija
 2. Viens no pieejamākajiem lētākajiem zaļajiem saimniekiem
 3. Neierobežots domēns
 4. Atbalsts angļu, franču un spāņu valodā
 5. Bezmaksas domēna vārda reģistrācija ar abonementu uz vienu gadu

Mīnusi

 1. Dārgas atcelšanas maksas
 2. Lēns serveris
 3. 24/7 atbalsts nav patiesi 24/7
 4. Nopietni e-pasta ierobežojumi
 5. Nav mērogojamu hostinga plānu

Atbalsts2.5Speed3Features3Value3.5Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais HostPapa pārskats

HostPapa ir iesaiņota starptautiski domājošā un videi draudzīgā retorikā, kas nenoliedzami ir pievilcīga daudziem klientiem. Tie aptver visus pamatus ar neierobežotu joslas platumu, izmantojamības garantiju un atbalstu sāknēšanai vairākās valodās. Bet HostPapa nopietni trūkst mērogojamības, kad runa ir par viņu kopīgajiem hostinga plāniem, jo ​​pamatplānā trūkst daudz svarīgu īpašību un apsvērumu vai tie ir pieejami tikai, maksājot slēptās maksas. Lasiet tālāk, lai izlemtu, vai viņu pakalpojumi jums ir piemēroti.

HostPapa hostinga labākās iespējas

Visbeidzot! Zaļš tīmekļa mitinātājs, kas faktiski ir atļauts! Ja vēlaties iegūt mieru par vienkāršās tīmekļa vietnes oglekļa nospiedumu, HostPapa cenu noteikšana padara tos vieglu. HostPapa visvienkāršākais plāns maksā tikai USD 6 mēnesī, kur konkurents GreenGeeks maksā 10 USD. Citi uzņēmumi, piemēram, A2 Hostings un Dreamhost, piedalās oglekļa kompensācijas programmās, bet HostPapa ir pilnīgi zaļš par ļoti pieņemamu cenu..

100% nodrošina atjaunojamie enerģijas avoti

Pēdējā laikā arvien vairāk hostinga uzņēmumu ir sākuši apspriest centienus veicināt videi draudzīgāku pakalpojumu sniegšanu, dodot darbiniekiem iespēju strādāt no mājām vai pārdodot īpašus videi draudzīga hostinga plānus. HostPapa tomēr ir vienīgais hostinga uzņēmums, par kuru mēs zinām, kas patiesi integrē ilgtspēju viņu korporatīvajā misijā. Sākot ar darbinieku klēpjdatoriem un beidzot ar serveriem, kuros mitinās jūsu vietne, visu nodrošina 100% atjaunojamie enerģijas avoti. Turklāt visiem viņu klientiem ir iespēja savās vietnēs izvietot zaļās enerģijas nozīmītes. Šie centieni ir slavējami, lai būtu pārliecināti, un acīmredzami padara tos lieliski piemērotus jebkurai vietnei, kuras vide ir saudzīga.

Uptime garantija

HostPapa piedāvā 99,99 procentu uptime garantiju, un lielākajā daļā Hostpapa pārskatu tiek norādīts, ka praksē tā ir vairāk vai mazāk patiesa. Tomēr, šķiet, ka viņiem nav reāla procesa, lai kompensētu lietotājiem, ja uptime nokrītas zem garantētās likmes. Jums var būt nepieciešams piezvanīt uz klientu apkalpošanas dienestu, lai pieprasītu atmaksu, ja jūsu uptime likme ir zemāka par garantiju.

Neierobežots domēns & Joslas platums

Katram hostinga plānam, ko HostPapa piedāvā, ir neierobežots joslas platums, kas ir jauks papildinājums, kas jums piešķirs mieru, ja jūsu vietne kādreiz kļūs vīrusu izraisīta. Lētākais plāns piedāvā tikai 2 domēnus (joprojām ir labāks nekā daudziem budžeta resursdatoriem), bet viņu jauninātie plāni piedāvā neierobežotus domēnus. Turklāt jūs iegūsit pilnīgi bezmaksas domēna vārdu ar viena gada abonēšanu viņu pakalpojumiem. Tas ir lielisks pirkums, kas vienkāršo jūsu vietnes izveidi un darbību..

HostPapa WebMail ietver drošu aizsardzību pret surogātpastu / vīrusu

Visvienkāršākajā HostPapa plānā ir 100 e-pasta adreses, un jauninātajos plānos ir neierobežots. Tas ir vairāk vai mazāk standarts tīmekļa mitinātāju starpā, taču HostPapa lieliski paveic darbu ar viņu e-pasta drošības funkcijām, kas ir iekļautas pat to pamatplānā. Daži lielie konkurenti šajā ziņā nopietni cieš (mēs skatāmies uz jums, HostGator!).

HostPapa atbalsts vairākās valodās

HostPapa piedāvā klientu atbalstu angļu, franču un spāņu valodā. Viņu vietni var arī pilnībā tulkot spāņu valodā. Varbūt tas jums nav svarīgi, ja visi darbinieki runā tekoši angliski, taču šī funkcija var būt liels ieguvums jebkuram biznesam ar starptautisku klātbūtni.

Mērogojams VPS & Tālākpārdevēja plāna iespējas

Cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu vietni un attīstīt savu biznesu, HostPapa piedāvā trīs mērogojamus Linux un Windows bāzes VPS plānus. Viņi piedāvā arī piecus dažādus tālākpārdevēja kontu līmeņu līmeņus. Katrs plāns ļauj neierobežoti domēnus, MySQL datu bāzes, 3 IP adreses un elastīgu cenu noteikšanu atkarībā no nepieciešamā diska vietas.

HostPapa mitināšanas negatīvie punkti

HostPapa cenas var būt izdevīgas šādam videi draudzīgam pakalpojumam, taču, salīdzinot cenas ar iespējām, kuras piedāvā citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, daudzās jomās tās ir zemākas. Turklāt tīmekļa pārziņiem jāuzmanās no slēptām maksām.

Dārgas atcelšanas maksas

HostPapa piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Tomēr saskaņā ar viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem tam ir slēptas maksas. Liekas, ka viņi nopelnīs bezmaksas domēna vārda reģistrāciju, ja atcelsit – domēna vārda reģistrācija jums izmaksās USD 24,95, kā arī vienreizēja iestatīšanas maksa 19,95 USD. Tas nozīmē, ka, ja jūs maksājat par diviem gadiem avansā, kas maksā USD 118, jūs zaudējat vairāk nekā 40 USD uzreiz no sikspārņa.

HostPapa atbalsts nav paredzēts visu diennakti

HostPapa reklamē atbalstu 24 stundas diennaktī, taču tas nav pilnīgi taisnība. Atbalsts darba dienās ir 24 stundas diennaktī, bet brīvdienās klientu apkalpošanas dienesti ir pieejami tikai no plkst. 18:00 līdz 19:00. Turklāt ir bijuši gadījumi, kad mēs vairāk nekā 10 minūtes esam gaidījuši atbildi, izmantojot viņu tiešraides tērzēšanas atbalstu. Ar šo atbildes laiku mēs, iespējams, tikko nosūtījām e-pastu.

HostPapa WordPress integrācija – nav pārvaldīta WordPress

HostPapa integrējas ar WordPress, Joomla un citām populārām satura pārvaldības sistēmām. Tomēr viņi nepiedāvā nevienu pārvaldītu WordPress plānu. Tas ir kaut kas, kas jāpatur prātā, ja plānojat mērogot.

Nopietni e-pasta ierobežojumi pamatplānā

Protams, 100 e-pasta adreses var būt daudz mazam biznesam, taču tas šķiet tukšs numurs, ja faktiskā e-pasta servera jauda ir tik maza. Klienti ir ziņojuši, ka ir sasnieguši pastkastes ierobežojumus pēc 300 e-pastu nosūtīšanas dienā. Izmantojot tik zemu vāciņu, jūs varat noskūpstīt visus plānus, kā atvadīties no adresātu saraksta. Iespējams, ka jūsu uzņēmumam var būt 100 e-pasta adreses, taču darbiniekiem katru dienu būs jāierobežo saziņa ar 3 e-pastiem. Lai izvairītos no šiem ierobežojumiem, jums būs jāmaksā par jauninātu plānu. Par aptuveni tādu pašu cenu mēnesī Site5 piedāvā patiešām spēcīgas e-pasta iespējas, kas ir lieliski piemērotas jūsu adresātu sarakstu pārvaldībai.

Grunts līnija

Uz virsmas HostPapa izskatās pievilcīgi kā hostinga uzņēmums. Viņiem ir A + reitings ar BBB, viņi nopietni uztver korporatīvo atbildību un kopumā viņiem ir nepiespiesta reputācija. Mēs no visas sirds iesakām HostPapa videi draudzīgiem klientiem, kuri plāno izveidot vienkāršu lapu, kurai nav nepieciešams daudz pārvaldības. Bet, ja jūs meklējat spēcīgākas funkcijas, ir daudz citu saimnieku, kas var piedāvāt vairāk par lētāku.

Skatīt citas funkcijas

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

HostPapa mitināšanas FAQ

Kas ir HostPapa naudas atdošanas garantija?

30 dienu laikā pēc pirkuma veikšanas HostPapa varat atcelt pasūtījumu. Politikas dēļ dažu maksu un domēnu reģistrāciju var neatmaksāt. Ja neiesniedzat paziņojumu, kuru vēlaties atcelt, jums nebūs tiesību saņemt kompensāciju par pirkumiem..

Kāds ir klientu atbalsta process, piemēram, HostPapa?

HostPapa piedāvā tiešsaistes tērzēšanas iespēju klientu atbalstam, kas parasti ir ātrākais veids, kā sazināties ar kādu. Varat arī nosūtīt e-pastu vai zvanu, lai palīdzētu jums ar visām jūsu vietnes problēmām. Ievietojot biļeti, jūs redzēsit, kur atrodaties rindā. Jūs varat ievietot biļeti vietnē un jūs varēsit redzēt, kad jūsu numurs parādīsies vietnē. HostPapa piedāvā atbalstu franču, angļu un spāņu valodā. Kaut arī tie piedāvā atbalstu 24 stundas diennaktī, atbildes reakcijas laiki parasti ir garāki darba laikā.

Vai HostPapa darbojas mobilajā ierīcē?

HostPapa piedāvā lietotni iOS un Android ierīcēm. Lietojot lietotni, jums nebūs jāpierakstās vietnē. Skats uz ierīcēm ir nedaudz saīsināts no parastās vietnes, un, ja nepieciešami selektīvi pakalpojumi, jums būs jāpierakstās vietnē. Pretējā gadījumā jums vajadzētu būt iespējai lietotni pamata piekļuvei, atrodoties ceļā.

Kur atrodas HostPapa serveri?

HostPapa galvenā mītne atrodas Toronto, Kanādā. Viņiem ir mūsdienīga drošība, lai aizsargātu īpašumu, un lieliska kiberdrošība katram klientam.

Kādus produktus piedāvā HostPapa?

HostPapa ir mitināšanas plāni gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Tie piedāvā dažādus produktus un pakalpojumus, tostarp: tīmekļa mitināšanu, tālākpārdevēju mitināšanu, mobilo vietņu pakalpojumus, Google Apps mitināšanu un veidotājus, vietnes bloķēšanas drošību un sertifikāciju, CloudFlare un e-pasta mārketinga risinājumus. Lai efektīvi vadītu vietni, savus pakalpojumus varat pielāgot savām vajadzībām.

Kā es varu atjaunot savu domēnu??

Lai atjaunotu savu domēnu, jums būs jāpiesakās savā HostPapa kontā. Izvēlnē varat izvēlēties opciju “Domēni” un pēc tam atlasīt tos, kurus vēlaties atjaunot. Pēc tam atlasiet cilni “Atjaunošanas opcijas”, kurā varat noklikšķināt uz “Atjaunot tūlīt” un pēc tam iesniegt. Tiks atvērta lapa, kurā varēsit apstiprināt savu izvēli un pēc tam apstrādāt maksājumu.

Vai es pazaudēšu domēnu, ja neatjaunosim?

Ja jūsu domēna derīguma termiņš beidzas pirms jums ir iespēja to atjaunot, jums ir dažas iespējas. Jums ir piecu dienu logs, lai atjaunotu savu domēnu pēc derīguma termiņa beigām, pēc kura visi paziņojumi tiks apturēti. Ja neatjaunojat savu domēnu, tā derīguma termiņš beidzas un tiek uzskatīts par pamestu. Jums ir vismaz 31 diena pēc derīguma termiņa beigām, lai mēģinātu to atgūt no turēšanas perioda, taču to var iegādāties trešā puse, kurai jūs zaudēsit tiesības uz domēnu. Tomēr, ja pēc 44 dienām tas nav iegādāts, tas ieies 30 dienu ilgā atpirkšanas periodā, kurā varēsiet atkal iegādāties domēnu. Šis maršruts ir dārgāks, taču ir iespējams atgūt domēnu, ja neatjaunojat to.

Ko tas nozīmē, ja mans domēns atrodas? "Izpirkšana"?

Izpirkšanas periods var ilgt 30 dienas pēc sākotnējā atjaunošanas labvēlības perioda. Jūs varat pieprasīt domēnu, un tajā ietilpst maksa 70 ASV dolāru un normāla atjaunošanas maksa. Tā kā dārgāk ir mēģināt atgūt domēnu, labāk to atjaunot pirms tā termiņa beigām. Jūs varat iestatīt automātisko atjaunošanu, lai jūs nekad nepalaistu garām maksājumu.

Vai manam domēnam ir automātiskās atjaunošanas iespēja?

Jā, šī ir drošības funkcija, kas tiek izmantota kā noklusējuma opcija katram domēna pirkumam. Ja nevēlaties automātisku atjaunošanu savā domēnā, tā būs jāmaina manuāli. Tas novērš domēnu nejaušu derīguma termiņu, tāpēc jūs nezaudējat savu vietni. 15 dienas pirms domēna derīguma termiņa beigām par automātisko atjaunošanu tiek iekasēts rēķins par jūsu sniegto saistīto informāciju.

12. Vai WordPress kontam var pievienot vairāk CPU, RAM vai krātuves?

To var izdarīt, izmantojot saiti “Pievienot resursus”, kas atrodas HostPapa vadības paneļa cilnē “Papildinājumi”. Atsevišķiem produktiem, kas jums būs jāapsver, ir jāmaksā papildus. Ja jums ir nepieciešams pazemināt līmeni, varat arī iet šo ceļu, it īpaši, ja maksājat par produktiem, kurus nelietojat.

Ko nozīmē OHWM??

OHWM ir saīsinājums no WordPress optimizētās mitināšanas. Tas ir pārvaldīts WordPress mitināšanas pakalpojums, izmantojot HostPapa. Tas ir ideāli piemērots WordPress pieredzes optimizēšanai un piedāvā ātrus un drošus produktus. Tas ir lielisks veids, kā izmantot WordPress jebkurai emuāru platformai.

Kas ir ManageWP?

ManageWP ir HostPapa izmantota programma, kas ļauj lietotājam piekļūt vairākām WordPress vietnēm. Programmai varat piekļūt, izmantojot vadības paneli vai vietni ManageWP. Ir daudz rīku un funkciju, lai uzlabotu savu pieredzi ar WordPress un piesaistītu vairāk trafika jūsu vietnei.

Ja mana vietne samazinās, mans konts tiks pārvietots uz citu serveri?

Ja servera darbība nedarbojas, HostPapa darbosies, lai pēc iespējas ātrāk atjaunotu servera darbību un darbību. Ļoti reti serveri noiet uz leju, un jūsu vietnes pārvietošana uz citu serveri faktiski prasīs ilgāku laiku nekā tad, ja jūs vienkārši gaidījāt, līdz mēs atjaunosim serveri. Turklāt, ja tiek uzturēts serveris, mums nebūtu iespējams piekļūt jūsu vietnei, lai pārvietotu to uz citu serveri. Kaut arī HostPapa atvainojas par sagādātajām neērtībām, savlaicīgi pārvietot jūsu vietni uz citu serveri nebūtu vieglāk vai ātrāk..

Kad atjauninājumi parasti tiek ieplānoti?

Kad ir ieplānots atjauninājums, HostPapa katram klientam pa e-pastu izsūtīs paziņojumus. Dienas laikā var rasties ārkārtas situācijas, kas izslēgs serverus. HostPapa strādās ātri un efektīvi, lai nodrošinātu serveru pareizu uzturēšanu. HostPapa ņem vērā iespējamās trafika daudzumu, lai pārliecinātos, ka tā netraucē maksimāli palielināt jebkuras vietnes patērētāju skaitu.

Kas ir atjaunots koks?

Pārbūves koks ir koplietots tīmekļa resursdatora serveris, kas satur miljoniem dažādu failu. Ja ir liels trafiks uz koplietojamu serveri, vietne var tikt bojāta. Pārbūves koka vai failu sistēmu pārbaude novērš bojājumus, un šis process var ilgt no vienas līdz četrām stundām. Dažos gadījumos ir iespējams, ka sistēma var aizņemt līdz astoņiem.

Vairāk vietnē HostPapa.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector