Hostwinds pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Hostwinds pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Hostwinds pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Hostwinds mitināšana?


Skatīt oficiālo vietņu mitinātāju atsauksmes 2.4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (9 balsis) Plusi

 1. Piedāvājiet lieliskas cenas
 2. Piedāvājiet lieliskas iespējas
 3. Piedāvājiet hostinga iespējas visos līmeņos
 4. 60 dienu naudas atdošanas garantija
 5. Hostings ASV & Atbalsts

Mīnusi

 1. Pārvaldītas WordPress mitināšanas trūkums
 2. Ierobežots skaits serveru plānu
 3. Pakalpojuma nosacījumi nebija ļoti skaidri

Atbalsts2.5Speed2.5Features2.5Value2.5Pārredzamība2

Mūsu oficiālais hostwinds hostinga pārskats

Hostwinds ir ASV bāzēta hostinga kompānija, kas, šķiet, ir nedaudz augstāka par pārējām. Papildus dažiem sliktiem āboliem, kas iesūtījuši dažas sliktas sūdzības par Hostwinds mitināšanu, viņiem ir daudz labu, kas viņus padara par spēcīgu spēlētāju nozarē.

Hostwinds hostinga labākās iespējas

Pirmkārt, parunāsim par Hostwinds labākajām funkcijām. Šīs bija labākās lietas, kas man šķita patīkamas attiecībā uz Hostwinds.

Lieliskas cenas

Hostwinds ir lieliskas cenas. Sākot ar 2016. gadu, viņu lētākais mitināšanas plāns sākas ar USD 3,50 mēnesī. Tas iet augšup no turienes, piedāvājot biznesa mitināšanu un hostinga tālākpārdošanu. Viņiem ir pāris unikālu hostinga plānu. Viņiem ir budžeta VPS 7,50 USD mēnesī, un viņiem ir paredzēta Minecraft – tāpat kā videospēlē – mitināšanas opcija, lai spēlētāji varētu nokļūt kopā ar draugiem un spēlēt spēles.

Daudz lielisku iespēju

Aparatūras specifikācijas nav gandrīz tik modernas, kā jūs varētu gaidīt, taču tās to veido ar zemāku cenu. Starp to funkcijām var cerēt atrast:

 • tūlītējas iestatīšanas iespējas
 • brīva migrācija
 • neierobežoti FTP konti
 • neierobežots e-pasta konts
 • neierobežoti apakšdomēni
 • neierobežots MySQL kontu skaits
 • neierobežots joslas platums un diska vieta

Savienojiet to pāri ar iespēju ātri un ērti atjaunināt aparatūru, un jums ir stabils spēlētājs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju jomā..

Hostinga iespējas visos līmeņos

Uz virsmas šķiet, ka Hostwinds ir ļoti dažādas hostinga iespējas – un tās ir, bet ne tik daudz, kā mēs vēlētos redzēt. Viņiem ir dalīta mitināšana, VPS mitināšana, speciāla servera iespējas un pat mākoņa servera opcija. Lielākajai daļai no tām ir dažādi līmeņi – viņiem pat ir budžeta VPS opcija. Vienīgais, kas ir patiešām unikāls, ir viņu Minecraft serveris.

60 dienu naudas atdošanas garantija

Lai gan vairums hostinga pakalpojumu sniedzēju ir aizņemti ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju, Hostwinds ir aizņemts ar 60 dienu naudas atmaksas garantijas piedāvāšanu. Tas ir divtik vairāk nekā tas, ko piedāvā nozares standarts. Nav pārliecināts, vai viņi attaisno naudas atdošanas garantiju vai nav tik skaidri, ka es vēlētos, lai viņi būtu izpildījuši savus pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Tas nozīmē, ka jūs iegūsit labu iespēju patiešām izbaudīt viņu pakalpojumus sev vai divus mēnešus, lai izlemtu, vai tas jums ir piemērots.

Hostings ASV

Kaut arī daudzi uzņēmumi – pat ārpus mitināšanas nozares – nodarbojas ar savu biznesa darbību ārpakalpojumiem ārzemēs, Hostwinds joprojām pilnībā darbojas ASV. Viņi ne tikai mitina savus serverus ASV teritorijā, bet arī viņu atbalstu nodrošina ASV. Tā ir laba ziņa ikvienam ASV, kurš meklē mitināšanu ASV.

ASV bāzēts atbalsts

Viss Hostwinds atbalsts atrodas tepat ASV. Viņiem ir ātra un efektīva apkalpošana visu diennakti, visu gadu. Lai gan jūs tos varētu saņemt pa tālruni, varat iesniegt arī atbalsta biļeti. Saskaņā ar viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem viņi vienas stundas laikā atbildēs uz visām e-pasta atbalsta biļetēm. Pēc mūsu pieredzes viņi atbildēs uz e-pasta biļetēm 15 minūšu laikā.

Hostwinds mīnusi

Ne viss, kas mirdz, ir zelts, un tas ietver mūs arī hostinga nozarē. Šeit ir Hostwinds mitināšanas negatīvie punkti.

Pārvaldītas WordPress mitināšanas trūkums

Jūs domājat, ka ar visu, ko piedāvā Hostwinds, viņi piedāvā pārvaldītu WordPress mitināšanu. Internetā ir dažāda statistika par to, cik liela daļa interneta izmanto WordPress, taču tā ir nozīmīga sastāvdaļa. Tas labi kalpotu Hostwinds, ja viņi to piedāvātu.

Ierobežots skaits serveru plānu

Hostwinds piedāvā vairākus dažādu veidu hostinga plānus – dalītu, VPS, īpašu un Minecraft. Dažiem no tiem ir pat atlaides iespējas. Tomēr attiecībā uz dažiem no šiem plāniem viņi nepiedāvā ļoti daudz iespēju. Viņu īpašajam servera plānam ir tikai viena iespēja. Viņu VPS plānam ir divi – parastais, un vienam ir atlaide. Ja viņi piedāvās viena veida plānu, viņi var atļauties sniegt dažādus plāna līmeņus – kaut ko tādu nedara Hostwinds.

Pakalpojuma nosacījumi nebija ļoti skaidri

Es paskatījos uz pakalpojumu noteikumiem, un man nepatika tas, ko redzēju. Dažiem cilvēkiem ir daudz slēptu maksu, piemēram, serveru atsāknēšana un OS atkārtota ielāde, kuras nav skaidri noteiktas. Ir daudz gadījumu, kad viņi izmanto atvērto valodu, un tas atstāj lietas gaisā interpretācijai. Tas viņiem var likumīgi dot iespēju darīt to, ko viņi vēlas, neatkarīgi no pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Grunts līnija

Hostwinds viņiem daudz kas noder. Šķiet, ka tie ir mērogojami, tiem ir neierobežota vieta diskā un joslas platums, neierobežots e-pasts, kā arī FTP konti un daudz kas cits. Internetā nav ļoti daudz sūdzību par to, kā viņi veic uzņēmējdarbību. Ir daži, bet šķiet, ka starp tiem ir maz un tālu. Liekas, ka viņiem nav slikta klientu apkalpošanas, kas bija tāda pati pieredze kā mums ar viņiem. Kopumā Hostwinds kā hostinga pakalpojumu sniedzējs izrādījās stabils spēlētājs.

Skatīt citas funkcijas

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

Vairāk vietnē Hostwinds.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector