IBM softlayer pārskats 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik labi darbojas IBM Softlayer Hostings?

IBM Softlayer tika izveidots kā lielāka biznesa mēroga mitināšanas vietne un ir aprīkots, lai vienlaikus apstrādātu vairāku vietņu mitināšanu. Mums patīk trīs dažādi pieejamo paku līmeņi un veids, kā tie sadalās pakas, ņemot vērā paredzamo veiktspēju.


Skatīt oficiālo vietni IBM mīksto slāņu atsauksmes 3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Pilna laika atbalsta centrs
 2. Piedāvā 3 servera tipu
 3. 100% Uptime Service

Mīnusi

 1. Vietnes cenu noteikšana ir neskaidra
 2. Nav pamata paketes piedāvājuma mazam biznesam
 3. Slikta atbalsta centra atsauksmes
 4. Cenas ir daudz augstākas salīdzinājumā ar citu hostinga programmatūru

Support2.5Speed3.5Features3.5Value2.5Transparency3 IBM Softlayer mitināšanas platforma tika dibināta 2005. gadā. Šī uzņēmuma mēroga, mākonī balstīta mitināšanas sistēma, kas ir bagātīga ar īpašībām un ir elastīga, un piedāvā daudzus un dažādus sava produkta variantus, lai to pielāgotu uzņēmuma īpašās vajadzības.

Kam vajadzētu izmantot IBM Softlayer

IBM Softlayer tika izveidots kā lielāka biznesa mēroga mitināšanas vietne un ir aprīkots, lai vienlaikus apstrādātu vairāku vietņu mitināšanu. Lai gan šis mitināšanas stils nav ideāli piemērots atsevišķai vietnei vai blogerim, uzņēmumam ar piecām vai sešām dažādām vietnēm būtu labums no šī mitināšanas modeļa..

Iespējas

IBM Softlayer funkciju saraksts ir praktiski bezgalīgs. Tomēr lielākajā daļā pārskatu tiek izdarīts tāds pats secinājums: labākā IBM Softlayer īpašība ir tā, ka tā izstrādātājiem dod pilnīgu kontroli pār tīklu. Lietotājiem automātiski ir kontrole pār Ethernet kabeļiem, strāvas kontaktligzdas vadību un vadības paneļu izmaiņas ar minimālu mijiedarbību ar tehnisko komandu.

Papildu funkcijas, ar kurām var lepoties IBM Softlayer, ir 100% uptime service level Agreement (SLA) un pilnīga pakalpojumu kontrole, izmantojot lietojumprogrammu programmēšanas saskarni (API). Turklāt ar 17 ģeogrāfiskām vietām un pilna laika atbalsta centru jums vienmēr būs kāds zvana un gatavs palīdzēt, ja kaut kas notiks..

Kurš servera tips ir piemērots jums?

IBM Softlayer ir trīs dažādās servera opcijās: īpaši serveri, CloudLayers un Pārvaldīti serveri. Jūsu meklētā servera tips ir atkarīgs no tā, kāds jums ir servera mērķis.

Dediktie serveri ir domāti tiem, kuri vēlas pārvaldīt paši savus serverus, īpaši vidēja lieluma uzņēmumu īpašniekiem līdz pat uzņēmuma līmenim. Īpašā servera opcija ir pieejama ļoti dažādos veidos, sākot no atsevišķiem procesoriem līdz pat masveida heksa serdeņam, ar servera un servera savienojumu un līdz 32 GB DDR3 brīvpiekļuves atmiņu (RAM) un pat jūsu izvēlētām operētājsistēmām..

CloudLayer serveris ir lieliski piemērots kādam, kurš vēlas lielu elastību serverī. MākonisLayer strādā ar stundas vai mēneša cenu noteikšanu bez līgumiem, izvietojas tikai piecās minūtēs, un ir zināms, ka tas ir vispiemērotākais plāns no trim. Plāni atšķiras, bet ir pieejamas opcijas līdz 16 kodoliem, 64 GB RAM ar 250 GB cieto disku, ja tiek izvēlēts Bare Metal serveris..

Pārvaldītie serveri ir paredzēti tiem, kuri nevēlas pārvaldīt savu serveri, tātad arī vārdu. Pārvaldītie serveri ir lieliski piemēroti uzņēmumiem, kuriem nepieciešams mitināt vairākas vietnes, taču nevēlas sekot līdzi servera atjauninājumiem un uzraudzībai. Šo serveru izvietošanas laiks ir mazāks par vienu dienu, un ir pieejami ikmēneša līgumi. Turklāt šī opcija piedāvā pilnībā pielāgotus servera risinājumus jūsu biznesam, kā arī ikdienas dublējumus un uzlabotus drošības pasākumus.

Plusi

 • Lielākajai daļai recenzentu patīk, kā katrs plāns var būt pielāgojams
 • Visi serveri ir elastīgi, un tiem ir dažādas modifikācijas, lai jūs varētu pielāgot plānu savam biznesam
 • 17 ģeogrāfiskas vietas visā pasaulē (klātbūtnes punkts)
 • Pilna laika atbalsta centrs
 • Trīs dažādi plāni aptver trīs dažādu veidu serverus, kas visi kalpo dažādiem mērķiem
 • Augsta ranga darbspējas laiks, ko atbalsta 100% uptime pakalpojumu līmeņa vienošanās (SLA)

Mīnusi

 • Cenas tīmekļa vietnē ir neskaidras; ir grūti saprast, par ko jūs maksājat
 • Dažas populāras funkcijas, kuras, domājams, būs paketes sastāvdaļa, maksā papildus
 • Lai gan agrāk IBM Softlayer bija pazīstams ar savu klientu apkalpošanas piemēru, jaunākie pārskati liecina, ka labākajā gadījumā atbalsta centrs ir nepietiekams
 • Nav īstas “pamata” paketes, šī mitināšanas sistēma nav paredzēta mazo uzņēmumu īpašniekiem vai privātpersonām
 • Šīs hostinga programmatūras cena ir augsta, salīdzinot ar citu mitināšanas programmatūru
 • Dažiem lietotājiem izveidoto biļešu pārdošanas laiks ir lēnāks (stundas, nevis reklamētās divdesmit minūtes).

Grunts līnija

IBM Softlayer ir bagātīgs ar īpašībām, un to var ļoti pielāgot no atmiņas, līdz RAM, līdz apstrādes un izvietošanas ātrumam, IBM Softlayer ir kaut kas ikvienam. Mums patīk trīs dažādi pieejamo paku līmeņi un veids, kā tie sadalās pakas, ņemot vērā paredzamo veiktspēju. Turklāt IBM lepojas ar pasaules dežūru atbalsta centru un saka, ka visas biļetes tiks adresētas divdesmit minūšu laikā.

Tomēr pēdējā laikā recenzenti ir pieredzējuši novēlotu klientu apkalpošanu; Atbalsts problēmas risināšanai bieži prasa vairāk nekā vienu dienu. Vēl viens bieži sastopams sāpju punkts ir pakalpojumu izmaksas – biznesa plāns noteikti tika izstrādāts vidēja vai liela uzņēmuma dibināšanai.

Kopumā IBM Softlayer ir labākais vidējiem un lieliem uzņēmumiem. Šī mitināšanas programmatūra pielāgos viņu pakalpojumus biznesa vajadzībām, pamatojoties uz ātrumu, laika ierobežojumiem, nepieciešamo atmiņu un savienojamību. Tas būs dārgs, taču tas būs pielāgojams un kontrolējams.

Skatīt oficiālo vietni

IBM softlayer jautājumi un atbildes

Mūsdienu savienotajā pasaulē nekas nav svarīgāks par spēcīga tīkla izveidi sava biznesa uzturēšanai. Ja vecajos laikos tas nozīmēja izveidot un veidot infrastruktūru, lai dažādi biroji savstarpēji sarunātos, mūsdienās jūs varat parūpēties par visu, kas atrodas mākonī. Mākoniskais tīkls, kas ir ātrāks, lētāks un prasa mazāk uzturēšanas, ir nākotnes vilnis un neliecina par palēnināšanās pazīmēm..

Tā kā mākoņu mitināšana ātri kļūst par normu, arvien vairāk uzņēmumu piedāvā risinājumus uzņēmumiem, kuri vēlas ātrumu, savienojamību un drošību pa rokai. Viena no šādām metodēm ir IBM programmatūra SoftLayer, kas gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem var nodrošināt visas viņu tīkla vajadzības.

Vairāk nekā desmit gadus SoftLayer ir bijis saistīts ar biznesa atvieglošanu, taču pēdējā laikā tas kļūst aizvien populārāks, jo IBM palielina to risinājumu daudzumu, ko SoftLayer var sniegt. Tāpēc vairāk uzņēmumu meklē šo programmu, lai atbilstu viņu vajadzībām.

Ja jūs interesē programmatūra SoftLayer, jums vienmēr radīsies jautājums, vai tas ir pamatots ieguldījums. Šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši visaptverošu jautājumu un atbilžu sarakstu, kas saistīti ar programmatūru, lai jūs varētu izlemt pats.

Biežāk uzdotie jautājumi par IBM SoftLayer

Cik viegli to iestatīt?

SoftLayer ir viena no vienkāršākajām iestatīšanas programmām. Ja jums ir nepieciešams ātrs un ērts mākoņu tīkls, jūs varat izveidot un darboties dažu minūšu laikā. Ja vēlaties kaut ko vairāk integrētu, piemēram, pārvaldītu serveri, tad visu var iestatīt vienas darba dienas laikā.

Tomēr, paturot to prātā, jums būs jāiegulda vairāk laika citām programmām un papildinājumiem, ja vēlaties. Lai gan process nav sarežģīts, tas var būt laikietilpīgāks atkarībā no tā, kuras sistēmas vēlaties pievienot un cik. Pamata paketi ir ārkārtīgi vienkārši instalēt, taču citām programmām būs nepieciešams nedaudz vairāk laika.

Kāda veida atbalsta sistēma ir pieejama ar programmu SoftLayer?

Viena no labākajām lietām, kas attiecas uz SoftLayer, ir augstāks klientu atbalsta līmenis. Daļa no tā, kas padara šo programmu tik efektīvu, ir tas, ka jums ir diennakts servisa biedri un tehniķi, kas pēc iespējas ātrāk var atrisināt visas problēmas.

SoftLayer nāk arī ar savu atbalsta programmu, ko sauc par KnowledgeLayer. Šai sistēmai ir pilns rīku klāsts, ko jūs pats varat izmantot, lai labotu visas ar programmatūru saistītās tehniskās problēmas, kas nozīmē, ka jums vajadzētu spēt rūpēties par lielāko daļu problēmu uzņēmuma iekšienē. KnowledgeLayer ir arī forums, kurā varat novērst daudzās iespējamās problēmas.

Kas attiecas uz klientu apkalpošanu, jūs varat sazināties ar SoftLayer atbalsta komandu jebkurā laikā, divdesmit četras stundas dienā. Uz biļetēm tiek atbildēts vienas dienas laikā, un zvanu centrs nekavējoties atbild, lai saņemtu ārkārtas palīdzību. Jūs nekad neesat tālu no palīdzības saņemšanas saistībā ar SoftLayer.

Vai mīkstais slānis ir pilnībā lieks?

Daļējs iemesls tam, ka mākoņa tīkli kļūst tik populāri, ir tas, ka jums nav jāuztraucas par tīkla samazināšanos. Ar vecām vara vadu sistēmām, ja modems vai serveris pārstāja darboties, tas varētu sabojāt visu tīklu.

Izmantojot SoftLayer, jums nekad nav jāuztraucas par jebkādām tīkla savienojuma problēmām, jo ​​tajā ir iebūvēta pilnīga dublēšana. Patiesībā programmatūra var garantēt 100% uptime pakalpojumu līmeņa līgumu, lai jūs varētu mierīgi vadīt savu biznesu. Izmantojot plašo klāstu klātbūtnes punktu, jūs varat bez pārtraukuma uzturēt savu biznesu visas dienas garumā.

Kādas funkcijas var veikt bez tehniskā atbalsta?

Lai arī SoftLayer atbalsta komanda ir izņēmuma kārtā, jūs nevēlaties, lai viņiem būtu jāzvana par katru uzdoto problēmu. Par laimi programmatūra ir aprīkota ar daudziem automātiskiem rīkiem, kas ļauj jums rūpēties par mājas problēmām, nemaz netraucējot tehnisko atbalstu..

Izmantojot SoftLayer rīkus, varat pārstartēt serverus, pārlādēt operētājsistēmas un rūpēties par daudziem citiem pakalpojumu aspektiem, kas ir komplektā ar KnowledgeLayer..

Kura operētājsistēma darbojas??

Vēl viens lielisks iemesls mākonī balstītu risinājumu izmantošanai ir tas, ka tos var izmantot daudzās dažādās platformās. Tādā veidā jums nav jābūt fiziski savienotam ar tīkla līnijām, lai runātu ar dažādiem birojiem, un, ja jums ir dažādas operētājsistēmas, jūs joprojām varat sazināties bez problēmām.

SoftLayer neatšķiras, un to var instalēt Windows, Mac vai Linux ierīcēs. Jūs varat izvēlēties kādu operētājsistēmu, kas jums vislabāk der, padarot SoftLayer par universālu, jo tas ir vērtīgs.

Kādas ir Uplink ātrums? Kas par izejošo trafiku?

Runājot par jūsu biznesa darbību uzturēšanu, jūs vēlaties pārliecināties, ka jums ir gan uzticams, gan ātrs savienojums. Jums nav jāgaida mūžīgi, lai apstrādātu jebkāda veida darbības tīklā, tāpēc jums ir nepieciešams augsts augšupsaites ātrums un izejošā trafika.

Izmantojot SoftLayer, jūs varat iegūt līdz 100 Mb / s augšupsaites ātrumu, kas ir vairāk nekā pietiekami, lai ātri un efektīvi veiktu uzņēmējdarbību. Runājot par izejošo trafiku, programmatūra nodrošina līdz pat piecu terabaitu trafiku, kas ir pietiekams lielākajai daļai uzņēmumu.

Kas attiecas uz RAM, SoftLayer komplektācijā ir līdz 32 GB DDR3 RAM, atkarībā no tā, kuru pakotni izvēlaties.

Vai jūs varat uzlabot pakalpojumus pēc instalēšanas?

Dažiem uzņēmumiem jums var būt nepieciešama tikai pamata pakete, lai dažādie darbinieki un biroji būtu sinhronizēti. Tomēr, ja jūs nolemjat paplašināt savu biznesu, jūs vienmēr vēlēsities uzlabot savus pakalpojumus un risinājumus, kas nozīmē, ka vēlaties pievienot savu esošo tīklu.

Izmantojot SoftLayer, tie ļauj ērti pievienot pakalpojumus neatkarīgi no tā, kurā līmenī atrodaties, tas nozīmē, ka, paplašinoties jūsu biznesam, paplašināsies arī jūsu mākonis balstītais tīkls. Jaunināšana ir ārkārtīgi vienkārša, lai to izdarītu, jums tikai jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu.

Vai SoftLayer ir mērogojams?

Tādā pašā veidā kā jūs vēlēsities uzlabot pieejamo pakalpojumu skaitu, otra svarīga lieta ir spēja visu palielināt, ja nepieciešams. Šodien jums var būt tikai divi biroji, kuriem jāpieslēdzas, un rīt jums būs duci. Ja jūsu tīkls nav mērogojams, jūs nevarēsit efektīvi paplašināt savu biznesu.

Par laimi, SoftLayer nekad nav padarījis jūsu tīkla risinājumu mērogošanu vienkāršāku, tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, cik punktu jums nepieciešams, viņi to var padarīt iespējamu. Neatkarīgi no tā, vai jums ir duci biroju vai simts, kas izvietoti visā pasaulē, SoftLayer ir pilnībā pielāgojams, cik jums nepieciešams.

Vai jums var būt hibrīds tīkls ar SoftLayer?

Iespējas savam tīklam ir sevišķi svarīgas, lai netraucēti vadītu biznesu. Lai gan šajās dienās mākoņu sistēmas noteikti ir populārākas, dažos gadījumos dažos tīkla punktos joprojām ir jāpieslēdzas standarta vara stiepļu tīklam.

SoftLayer dod jums iespēju izveidot hibrīdu tīklu, nemanāmi integrējoties ar fiziskajiem serveriem un moduļiem, nodrošinot pilnīgu kontroli neatkarīgi no tā, kur jums jāpieslēdzas..

Kāda veida mākoņa serveri ir pieejami?

Izmantojot SoftLayer, jums ir trīs galvenās mākoņa serveru iespējas. Faktiski pamata mākoņu risinājumi tiek nodrošināti caur vienu SoftLayer nodaļu, ko sauc par CloudLayer. Šo programmu ir viegli ieviest, un tā piedāvā tūlītējus risinājumus dažu minūšu laikā. Pieejamās servera opcijas ir publisks, privāts un neapstrādāts metāls. Šeit ir katras iedalījums attiecībā uz glabāšanas un augšupielādes iespējām.

 • Publiskie serveri: maksimums astoņi kodoli, 8 GB RAM un 100 GB atmiņas
 • Privātie serveri: maksimums astoņi kodoli, 32 GB RAM un 100 GB atmiņas
 • Neapstrādāts metāls: ne vairāk kā 16 serdeņi, 64 GB RAM un 250 GB atmiņas
Vai SoftLayer ir pārvaldījis pieejamos serverus?

Ja vēlaties, lai jūsu tīklu apstrādā trešā puse, tad jums šī iespēja ir pieejama programmatūrā SoftLayer. Šajā gadījumā jums nevajadzēs uztraukties par sistēmas pārvaldību vai jebkurām radušajām problēmām. Tā vietā SoftLayer tehnoloģiju komanda parūpēsies par visām detaļām un ikdienas pārvaldības problēmām, kas varētu rasties.

Tā kā pārvaldīto serveru darbība ir vairāk integrēta nekā parasts mākoņu tīkls, to instalēšana var aizņemt vienu dienu, un to uzturēšanai ir nepieciešams ikmēneša līgums.

Kādas funkcijas nāk ar pārvaldītajiem serveriem?

Daļa no pārvaldīta servera izmantošanas iemesla ir tā, ka tas prasa lielu slogu no jūsu pleciem, lai jūs varētu vairāk koncentrēties uz sava biznesa vadīšanu. Maziem uzņēmumiem pārvaldīts serveris var būt labāks risinājums, kaut arī tas var maksāt nedaudz vairāk. Dažas izceltās funkcijas, kas nāk ar pārvaldītu serveri, ietver:

 • Pilnībā pielāgojami risinājumi
 • Ikdienas dublējumi
 • Pilnīga un visaptveroša uzraudzība
 • Uzlaboti drošības pasākumi
 • Atsevišķas saskarnes publiskiem vai privātiem tīkliem
 • Virtuāls veltīts plaukts
 • EVault dublējums

Kopumā iegūtās pievienotās funkcijas ir vairāk nekā papildu izmaksu vērts, un, ja jums pašlaik nav patentētas IT komandas, tā var piedāvāt vēl daudz vairāk iespēju, kas pretējā gadījumā jums nebūtu pieejamas..

Vai, lai izmantotu SoftLayer, ir jāparaksta līgums??

Vēl viens fantastisks ieguvums no mākoņdatošanas tīklu izmantošanas ir tas, ka jums nav jāpaļaujas uz vienu pakalpojumu sniedzēju, lai visu apstrādātu jūsu vietā. Tādā veidā, ja jūs neesat apmierināts ar savu pakalpojumu, varat pārslēgties uz citu pakalpojumu sniedzēju, kas apstrādā lietas jūsu vajadzībām atbilstošā veidā.

Izmantojot SoftLayer, jums nav pienākuma parakstīties uz ilgiem līgumiem. Kaut arī sniegtais pakalpojums un funkcijas ir vairāk nekā vērts daudzgadu darījumam, jūs varat vienkārši reģistrēties katra mēneša plāniem, ļaujot atcelt pakalpojumu, ja jūs jebkurā laikā neesat apmierināts..

Kādas ir glabāšanas iespējas?

Lai pilnvērtīgs tīklojums, kas balstīts uz mākoņiem, darbotos, jums jāprot uzglabāt failus un datus mākonī, lai tam, ja nepieciešams, vienlaikus varētu piekļūt dažādi punkti. Tā vietā, lai nosūtītu informāciju katru reizi, kad vajadzēja kādam to apskatīt, varat to vienkārši augšupielādēt mākonī un likt viņiem to attāli atvērt. Izmantojot SoftLayer, jums ir piecas dažādas atmiņas iespējas: bloķēt atmiņu, failu glabāšana, objektu glabāšana, dublēšana un lielapjoma atmiņas serveri.

 • Bloķēt krātuvi: ja jums ir jāuzglabā lielas datu kolekcijas, jūs vēlaties to augšupielādēt uzreiz, nevis pa daļām. Šī krātuves opcija ļauj jums pielāgot savas vajadzības un vienlaikus augšupielādēt līdz divpadsmit TB.
 • Failu glabāšana: mazākam datu apjomam, piemēram, failiem un mapēm, varat izmantot SoftLayer integrēto failu glabāšanas sistēmu. Jūs varat pielāgot nepieciešamo vietas daudzumu no 20 GB līdz 12 TB.
 • Objektu glabāšana: ja jums ir daudz izlases veida datu, kas jāorganizē un jāapkopo, SoftLayer ir programma, kas palīdzēs jums visu saglabāt un labi uzturēt. Sistēma ir arī mērogojama, lai jūs varētu parūpēties par lielu zaudētu datu daudzumu.
 • Dublējums: Lai bizness darbotos, viss pēc iespējas jāpapildina. Izmantojot SoftLayer, jums var būt integrēta dublēšanas sistēma, kas automātiski saglabā datus vai ļauj to izdarīt manuāli. Pielāgojiet rezerves krātuvi savām vajadzībām. Vislabākais ir tas, ka dati ir šifrēti, lai vajadzības gadījumā jūs varētu uzglabāt slepenus datus.
 • Lielapjoma atmiņas serveri: tiem, kas vēlas integrēt savas lielapjoma atmiņas ierīces, SoftLayer ļauj jums izveidot patentētu SAN vai NAS risinājumu, izmantojot jūsu izvēlētos serverus. Šo tīklu var arī šifrēt, lai nodrošinātu labāku drošību.
Kādas drošības iespējas ir pieejamas?

Kad jūs strādājat ar mākoņa tīkliem, drošība vienmēr ir kritiska problēma. Tā kā jūs varētu potenciāli sūtīt sensitīvus datus pa vairākiem atklātiem punktiem, vēlaties pārliecināties, ka tranzītā šie dati nevar tikt konfiscēti vai bojāti. Šī iemesla dēļ programmai SoftLayer ir vairākas jūsu biznesa drošības iespējas.

 • Drošības programmatūra: SoftLayer ir patentēta drošības sistēma, kas palīdzēs aizsargāt jūsu fiziskos serverus, kā arī pašu programmu no iejaukšanās no ārpuses.
 • Ugunsmūri: Lai nodrošinātu labāku drošības aizsardzību, SoftLayer ļauj jums izveidot ugunsmūrus, lai aizsargātu savus datus pēc jūsu ieskatiem.
 • SSL sertifikācija: lielākoties drošība ir nepieciešama, kamēr dati tiek pārsūtīti, nevis tad, kad tie jau ir saglabāti. Lai aizsargātu jūsu datus, programmatūrai SoftLayer ir pievienota Secure Socket Layer sertifikācija, nodrošinot, ka visi dati tiek droši pārvietoti visā tīklā.
 • Atbilstība: katru dienu parādās jauni draudi, un jums ir jāpaliek aktuālam. SoftLayer ir drošības ekspertu komanda, kas noskaidro, kādi ir šie draudi, un izvieto risinājumus aizsardzībai pret tiem.

Vairāk vietnē Softlayer.com

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map