InMotion atsauksmes: vislabākais WordPress, VPS, biznesam? 2020. gada maijs

Contents

Kas ir InMotion hostings?

InMotion ir Losandželosas tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas darbojas jau kopš 2001. gada. Viņiem pieder vairāk nekā 300 000 domēnu visā pasaulē, un viņiem pieder otrs datu centrs Virdžīnijas pludmalē. InMotion klienti ir nedaudz augstākas klases hostinga risinājums, kas spēcīgi tirgo viņu klientu atbalsta un tīmekļa dizaina pakalpojumus. Bieži vien korporatīvie klienti izmanto savus VPS un speciālo serveru pakalpojumus. Uzņēmumam pieder arī vairāk emuāru veidotāju un mazu biz-orientētu resursdatoru ar nosaukumu WebHostingHub.


Cik labi ir InMotion plāni?

InMotion spīd četrās galvenajās kategorijās, kuras mēs meklējam labā mitināšanas uzņēmumā: klientu apkalpošana, ātrums, datu drošība un darbspējas laiks. Tie ir patiesi uzticami, pieejami un bez papildu maksas atjaunos regulāros jūsu vietnes dublējumus. Bet ir daži ievērojami negatīvie elementi, piemēram, lēns aktivizēšanas laiks un maldinoši cenu plāni, ar kuriem varētu būt pietiekami, lai tos apietu.

Vairāk par InMotionHosting.com InMotion pārskati 3.7 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (0 balsis) Plusi

 1. Ātrs ātrums & Uzticams Uptime
 2. Regulāras datu dublējumkopijas & Bezmaksas atjaunošana
 3. Ātrs pārsūtīšanas ātrums
 4. Vienkārša WordPress & cPanel integrācija
 5. Augstākā līmeņa atbalsts

Mīnusi

 1. Neskaidras lietošanas robežas
 2. Ierobežota domēna mitināšana
 3. Lēnas vietnes aktivizācijas periods
 4. Neskaidra cenu struktūra

KopsavilkumsInMotion viņiem ir ļoti daudz darāmā, it īpaši, ja esat e-komercijas uzņēmums, kas uzticas jūsu tīmekļa mitinātājam. Viņi darbojas pārliecinoši ar ātrumu, darbspēju, atbalstu un drošību. Bet uzmanieties no datu ierobežojumiem un cenu pārredzamības trūkuma. Esiet arī gatavs gaidīt, kad izveidosit vietni. Support4Speed4Features4Value3.5Pārredzamība3

Mūsu oficiālais InMotion mitināšanas pārskats

InMotion ir ASV mitināšanas uzņēmums ar patiesi piecu piekrastes pievilcību ar mitināšanas datu centriem Kalifornijā un Virdžīnijā. InMotion, kas dibināts 2001. gadā, ir ar ilgu reputāciju, nodrošinot biznesa specifiskas mitināšanas iespējas jebkura lieluma uzņēmumiem, pat piedāvājot pielāgojamus un īpaši pielāgotus plānus lielākiem biznesa kontiem..

InMotion hostinga labākās iespējas

Ar pieticīgo sākuma cenu un daudzām funkcijām, kas konkurē ar citiem augstākas cenas dalīta hostinga pakalpojumiem, InMotion ir daudz ko piedāvāt biznesa lietotājiem, meklējot pieejamu un jaudīgu tīmekļa mitināšanu. Šie ir daži no iemesliem, kādēļ mēs tos iesakām:

SSD datu mitināšana

Kopumā liela daļa tehnoloģiju pasaules tiek pārvietoti uz cietiem diskiem no vecākiem HDD, un InMotion ir pieņēmusi pilnīgu SSD iespēju viņu datu mitināšanai. Saskaņā ar apgalvojumiem viņu vietnē SSD mitināšana nodrošina regulārā HDD mitināšanas pārsūtīšanas ātrumu līdz pat 20 reizēm. Un, lai gan gandrīz neiespējami veikt atsevišķu testu, kas salīdzina abus, tā kā InMotion nepiedāvā HDD datu mitināšanu atsauces nolūkos, var droši apgalvot, ka SSD tehnoloģija ir ātrāka un ir datu glabāšanas nākotne gandrīz visā. katrs lauks.

Vienkārša WordPress integrācija

Daudziem mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas lēti izveidot pilnībā funkcionējošu vietni, WordPress kalpo kā lieliska platforma ar daudzpusīgu funkcionalitāti un gandrīz neierobežotu tīmekļa dizaina potenciālu. Un InMotion īpaši nodrošina WordPress lietotāju, iekļaujot viena klikšķa instalēšanas funkciju, lai ātri un ērti izveidotu WordPress vietni viņu serveros. Papildus vienkāršai instalēšanai InMotion savā vietnē ir arī milzīgs skaits WordPress apmācību, lai palīdzētu uzņēmumu īpašniekiem bez lielas tīmekļa dizaina iespējas gūt maksimālu labumu no platformas. Viņu klientu apkalpošanas speciālisti zina arī WordPress trūkumus, tāpēc viņi pat var jums palīdzēt visos iespējamos jautājumos, kas nav īpaši saistīti ar mitināšanu. Tas ved mūs pie nākamā punkta.

InMotion klientu apkalpošana ir ļoti uzticama

InMotion vēlas uzsvērt klientu un tehnisko atbalstu savā tīmekļa vietnē, apgalvojot, ka katram viņu atbalsta pārstāvim ir vidēji 4 gadu pieredze tīmekļa mitināšanas nozarē. Katram viņu vadītājam ir arī vidēji 10 gadu pieredze tīmekļa mitināšanā, kas nozīmē, ka, piezvanot pēc palīdzības, jums vajadzētu sagādāt kādu, kurš zina, ko viņi dara līnijas otrajā galā. Turklāt InMotion nodrošina stingras iekšējās apmācības programmas visiem viņu atbalsta darbiniekiem, lai garantētu atbalsta kvalitāti. Tas viss kopā ir ātrs atbalsta laiks un zinoša atbalsta komanda, kas ir neticami noderīgas iespējas uzņēmumu īpašniekiem. Turklāt jūs varat tos sasniegt, izmantojot daudzus dažādus informācijas nesējus 24x7x365: atbalsts pa tālruni, tiešraides tērzēšana, e-pasta biļešu pārdošana un lietotāju palīdzības forumi (kas ir ļoti visaptveroši). Šajās jomās trūkst dažu lielisku hostinga uzņēmumu ar savādāk fantastisku atbalstu. Piemēram, Dreamhost nav tālruņa atbalsta līnijas, un WordPress guru spararatā strādā tikai parastais darba laiks.

Lielisks darbspējas laiks un lapas ielāde

Visām izklaidējošajām funkcijām un noderīgajam atbalstam nav īsti nozīmes, vai jūsu vietne pārmeklē, lai ielādētu, vai arī tā pastāvīgi darbojas. InMotion Hostings šajās galvenajās jomās neizturas, saglabājot izcilu rekordu – 99,96% uptime un lapu ielādes ātrumu, kas ir vismaz par trešdaļu ātrāks par vidējo. Mēs tos ieteiktu, pamatojoties tikai uz uzticamību.

Automatizētas dublējumkopijas & Bezmaksas atjaunošana

Lielākā daļa koplietojamo mitināšanas iespēju veic kaut kādas regulāras dublējumkopijas, taču daudzas no tām iekasēs papildu maksu, lai tās atjaunotu. Piemēram, HostGator dublē jūsu vietni reizi nedēļā, bet, lai izgūtu jaunāko dublējumu, ir jāmaksā 19 USD. Izmantojot InMotion, jums ir mierīgi, zinot, ka vietnes atjaunošana nemaksā papildus. Neliels faktors šeit ir tas, ka tie neveic dublējumus failiem, kas lielāki par 10 MB, tāpēc augstas izšķirtspējas filmas jums būs jāuzglabā citur. Ja mēs to uzskatīsit par tādu, mēs to apspriedīsim nākamajā sadaļā.

Freebies & Citi jauki pieskārieni

Ir daudz mazu lietu, kas patīk arī InMotion. Tajos ietilpst bezmaksas Sucuri spraudnis ar jūsu mitināšanas plānu, kas ir diezgan pasakains drošības uzņēmums, kas noņem ļaunprogrammatūru un skenē jūsu vietnes drošības ievainojamības. Viņi integrē cPanel jūsu informācijas panelī, tāpēc jums nav nepieciešami vairāki pieteikšanās. Mērogošana līdz VPS vai serverim ir diezgan nemanāma. Viņi pieliek lielas pūles, lai samazinātu enerģijas patēriņu, un lepojas, ka piesaka Losandželosas pirmo zaļo datu centru. Viņi iemet bezmaksas domēna vārdu ar pierakstīšanos. Savienojot šos jaukos pieskārienus ar visaugstāko uzticamību, tos ir viegli ieteikt.

InMotion hostinga negatīvie punkti

Neskatoties uz visām šīm uzticamajām funkcijām, InMotion ir daži trūkumi, kuriem jāpievērš uzmanība. Mēs joprojām tos ieteiktu daudziem, taču daži no šiem mīnusiem varētu kaut ko mainīt.

Neskaidras lietošanas robežas

InMotion saviem lietotājiem piedāvā neierobežotu diska glabāšanu un joslas platuma piešķiršanu, taču ar vienu svarīgu brīdinājumu: visam lietojumam ir jābūt saskaņā ar “normāliem lietošanas modeļiem”. Viņi stingri aizliedz jebkādas darbības, kas noved pie “pārmērīgas lietošanas”, bet nedara ļoti labu darbu, lai noteiktu, kāda pārmērīga un regulāra lietošana ir saistīta ar viņu serveriem. Daži lietotāji ir atradušies no hostinga pakalpojumiem ar nelielu skaidrojumu, izņemot to, ka viņi nodarbojas ar “pārmērīgu izmantošanu”, taču, ja nav precīzi definēts, ko tas nozīmē, varētu būt grūti izvairīties no potenciāla pakalpojuma zaudēšanas..

Dažos gadījumos lietošanas robežas ir ļoti skaidri noteiktas, kā arī pilnīgi saprātīgas. Piemēram, tiks dublēti tikai faili, kas mazāki par 10 MB, un atjaunošana ir bezmaksas, ja nepārsniedzat 3 atjaunojumus gadā. Bet diemžēl joslas platuma gadījumā var būt grūti noteikt, kas tieši nozīmē pārmērīgu izmantošanu.

Ierobežota domēna mitināšana

Mūsdienās neierobežota domēnu mitināšana koplietotā kontā kļūst arvien standartizētāka, taču InMotion joprojām stingri ierobežo domēnu skaitu, ko var mitināt katrs lietotājs. Palaišanas pamata plānā lietotāji var mitināt ne vairāk kā divus domēna vārdus. Par augstāko cenu Pro plānu lietotāji var mitināt līdz 25 domēniem. Daudziem lietotājiem nebūs problēmu ar šiem ierobežojumiem, jo ​​mazo uzņēmumu īpašniekiem parasti saviem mērķiem būs vajadzīgs tikai viens vai divi domēna vārdi. Tomēr tas, ka InMotion ir tik stingri ierobežojumi domēnu mitināšanai, nozarei virzoties uz neierobežotāku modeļu izveidi, ir noteikts trūkums dažiem tīmekļa pārziņiem..

Lēnām aktivizējiet pēc iebraukšanas

Pēc reģistrēšanās InMotion, pirms jūsu vietne tiešsaistē, viņiem nepieciešama tālruņa verifikācija un dažos gadījumos personu apliecinošs dokuments ar fotoattēlu. Šis process dažreiz var ilgt 48 stundas, jo īpaši klientiem, kas atrodas ārpus ASV. Lai gan mēs nenosodām šo praksi, jo tā rada papildu drošības pakāpi, kas ir pilnīgi saprotama un pat slavējama, šis nokavētais laiks varētu būt darījuma pārkāpējs tiem, kuriem nekavējoties jāiekļūst tiešsaistē.

InMotion cenu noteikšanā trūkst caurspīdīguma, tikai ikgadējie rēķini

Visā InMotion vietnē reklamētā zemā ievadcena USD 5,99 mēnesī tiek piemērota tikai tad, ja jūs maksājat avansu divus gadus. Šis nav vissliktākais darījums apkārt, it īpaši, ja uzskatāt, ka DreamHost lūdz maksāt trīs gadus iepriekš, lai iegūtu labāko piedāvājumu, taču tas joprojām var justies nepatīkams. Turklāt atšķirībā no DreamHost viņi nepiedāvā nekādu mēneša norēķinu plānu. Par visiem InMotion plāniem par koplietojamo mitināšanu ir jāmaksā gadu gabalos.

Grunts līnija:

InMotion piedāvā slīpētus un uzticamus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas ir paredzēti, lai palīdzētu uzņēmumiem augt. Mēs tos viegli ieteiktu profesionāļiem, kuri vēlas, lai visas viņu bāzes tiktu pārklātas ar lielu potenciālu. Emuāru autoriem, kas lēti meklē kaut ko elastīgu, jūs varat būt laimīgāki ar tādu pakalpojumu kā SiteGround vai InMotion māsas uzņēmumu WebHostingHub.

Vairāk vietnē InMotionHosting.com

InMotion jautājumi un atbildes

Mūsdienās ar tehnoloģiju palīdzību tīmekļa mitināšanas pakalpojumi kļūst arvien izplatītāki nekā jebkad agrāk. Ja vecajos interneta laikos jums bija jāpaļaujas uz vienu vai diviem galvenajiem spēlētājiem, tagad varat reģistrēties vienā no desmitiem dažādu hostinga vietņu, katrai no tām piedāvājot vilinošus piedāvājumus un stimulus..

Bet kā jūs zināt, kurš no tiem ir labākais? Jūs nevarat tērēt visu laiku, pārbaudot katru resursdatoru, lai atrastu jūsu vajadzībām atbilstošu saimnieku, kā arī nevarat meklēt internetu, lai atrastu visas klientu atsauksmes, lai iegūtu visaptverošu priekšstatu par attiecīgo vietni..

Par laimi, tomēr tieši tāpēc mēs piedāvājam pilnu Q&A vislabāk novērtētās mitināšanas vietnes tiešsaistē. Šajā gadījumā mums ir InMotion Hosting, kas ir spēcīgs spēks šajā nozarē un kurai ir viena no visvairāk ievērotajām mitināšanas programmām, kuras varat atrast jebkur.

Neuzņemieties par to, pārbaudiet dažus no visbiežāk uzdotajiem jautājumiem saistībā ar InMotion, lai redzētu, vai tajā ir viss jums vai jūsu uzņēmumam nepieciešamais. Runājot par tiešsaistes tīmekļa mitināšanu, to darīs tikai vislabākais, tāpēc noteikti dodieties atvērtām acīm.

InMotion kopsavilkums

Pirms mēs ienirt mūsu Q&Sesija, mums vispirms vajadzētu sniegt jums nelielu ieskatu uzņēmumā. InMotion tika dibināts 2001. gadā, kad internets vēl bija pusaudža gados. Īpašais šajā hostinga uzņēmumā ir tas, ka tas pieder darbiniekiem, nevis tradicionālai korporatīvajai iestatīšanai. InMotion ir divas galvenās vietas; viens LA un otrs Virdžīnijas pludmalē, VA. Tā kā viņiem ir divas vietnes, varat izvēlēties sev vispiemērotāko vietni atkarībā no jūsu klientu atrašanās vietas. Tādā veidā jums nav jāuztraucas par ievērojamiem kavēšanās periodiem, jo ​​atrodaties citā laika joslā.

Galvenie jautājumi par InMotion mitināšanu

Kādu operētājsistēmu izmanto InMotion?

Atšķirībā no vairuma mitināšanas pakalpojumu, InMotion darbojas tikai operētājsistēmā Linux, kas nozīmē, ka, ja jūsu uzņēmums izmanto Mac vai Windows, jūs tos nevarat izmantot..

Cik daudz hostinga plānu tiek piedāvāti?

Reģistrējoties InMotion, jums ir četras dažādas iespējas, no kurām izvēlēties.

Biznesa hostings: ja vēlaties savam biznesam stabilu un uzticamu tīklu, tas ir tas, ko iegūt. Tas ir nedaudz pamata, taču tam ir visas nepieciešamās funkcijas, lai jūsu uzņēmums darbotos nevainojami.

VPS hostings: Tiem, kuriem ir stabilāks bizness, kas piedzīvo daudz izaugsmes, labāks risinājums būs VPS plāns. Šajā plānā ir daudz vairāk rīku, lai palielinātu tīkla risinājumus, lai jūs pārāk nepiedzīvotu sāpju palielināšanos..

Dedicated Serveri: ja jums ir milzīgs tiešsaistes bizness, kurā ir daudz trafika, jūs vēlēsities izveidot īpašu serveri, lai jūs varētu solīt uzticamību un drošus savienojumus ar klientiem. InMotion ļauj ērti uzturēt lielu klātbūtni tiešsaistē.

Tālākpārdevēju mitināšana: tiem, kas vēlas izveidot savu mitināšanas vietni, InMotion sniedz jums nepieciešamos rīkus domēnu izveidošanai un pārdošanai citiem uzņēmumiem, padarot ērtu uzcelšanu un darbību.

Kāds ir InMotion Uptime procents?

Saskaņā ar vietni, jūs varat gaidīt 99,99% uptime garantētu. Pārbaudot pakalpojumus, mēs atklājām, ka tas bija diezgan precīzi. InMotion ir specializēts personāls, kas strādā visu diennakti, lai uzraudzītu radušās problēmas un novērš tās lidojuma laikā. Tā rezultātā jūs saņemat ātru, stabilu servisu bez traucējumiem.

Vai InMotion ir pilnībā lieks?

Ikreiz, kad jūs runājat par mitināšanas pakalpojumiem, atlaišana vienmēr rada lielas bažas. Galu galā jūs nevēlaties palikt nepatīkams, jo tīklā rodas problēmas. Par laimi, InMotion ir fantastiski izstrādāts drošās sistēmās, lai jūsu vietnes tiktu uzturētas un darbotas neatkarīgi no tā. Patiesībā visi viņu serveri drošības dēļ tiek dublēti ik pēc 36 stundām.

Kādu atbalstu nodrošina InMotion?

Viena no galvenajām jomām, kurā InMotion plaukst, ir klientu atbalsts. Vienkārši sakot, ja jums ir kāda problēma, jums vajadzētu būt iespējai to atrisināt salīdzinoši īsā laikā neatkarīgi no tā, cik liela vai maza ir šī problēma. Šeit ir daži atbalsta sistēmu piemēri, kurus varat sagaidīt, izmantojot InMotion.

 • Konsultācijas: Ja jums ir kādi jautājumi vai jums ir jānovērš kāda tīkla aspekts, uzņēmums piedāvā daudz padziļinātu apmācību, lai jūs vai jūsu IT komanda varētu pārvaldīt jūsu sistēmu, bez nepieciešamības izsaukt InMotion par katru problēmu.
 • Informatīvi raksti: tiem, kas nav tik prasmīgi, InMotion ir pieejama informatīvu un noderīgu rakstu bibliotēka, kuru varat pārlūkot, lai atrastu nepieciešamo informāciju vienkāršā, viegli lasāmā rakstā.
 • Tiešā pieeja: Ja rodas ārkārtas situācijas un jums ir nepieciešams kaut kas parūpēties uzreiz, InMotion ir milzīga atbalsta komanda, ar kuru jūs varat sazināties pa e-pastu, tiešajā tērzēšanā vai pa tālruni. Neatkarīgi no tā, kur atrodaties, vai diennakts laikā, varat atrast kādu, kurš palīdzēs ātri un bez grūtībām novērst jūsu problēmu.
 • Sociālie mēdiji: vēl viens veids, kā sazināties ar InMotion, ir sociālais medijs. Lai gan ir vēlams sazināties ar viņiem, izmantojot oficiālus kanālus, tomēr jūs joprojām varat redzēt, ko viņi var piedāvāt Facebook, Twitter un Google+, attiecībā uz padomiem vai atbildēm uz jūsu jautājumiem.
Vai InMotion kādreiz ir ticis uzlauzts?

Diemžēl jau 2011. gadā uzņēmums piedzīvoja būtisku hacku, kas skāra vairāk nekā 700 000 lietotāju. Par laimi, lai arī šo problēmu mazināja InMotion drošības sistēma, un hack tika novērsts dažu stundu laikā. Kopš tā laika viņu sistēmā nav konstatēti drošības pārkāpumi.

Kādu kontroli InMotion piedāvā klientiem?

Pierakstoties mitināšanas plānā, jūs varat piekļūt Cpanel 11 vadības panelim. No tā jūs varat iestatīt e-pasta kontus, FTP pieteikšanās un iestatīšanas informāciju, DNS konfigurāciju, domēna žurnālus un papildinājumus, kā arī Google lietotnes un funkcijas.

Kopumā ar Cpanel 11 vadības paneli varat pārvaldīt gandrīz visu, kas jums nepieciešams, padarot ērtāku rūpēties par savu biznesa tīklu un sekot līdzi visām iespējamām problēmām..

Vai InMotion piedāvā kādus ekskluzīvus papildinājumus?

Par laimi, reģistrējoties biznesa mitināšanas plānam, jūs saņemat diezgan daudz papildu iespēju un prēmiju, kas var jums palīdzēt izmantot visas jūsu tīkla iespējas. Pirmkārt, jūs saņemat simts dolāru Google Adwords kredītos, kā arī septiņdesmit piecu dolāru kredītu uzņēmumam Bing un Yahoo! Meklē arī.

Turklāt jūs saņemsit patentētu sistēmu Fantastico, kas ļauj jums eksperimentēt ar dažādiem skriptiem, lai palīdzētu maksimizēt jūsu potenciālu. Izceltie skripti cita starpā ietver WordPress, Joomla, Geeklog, Drupal. Jums ir arī iespēja palaist Magneto, ja jūs iegādājaties speciālu serveri vai VPS mitināšanas plānu.

Visbeidzot, jūs varat arī piekļūt InMotion vietņu veidotājam, kas var palīdzēt jums izveidot profesionāla izskata vietni ar veidnēm, pogām un visu pārējo, kas jums nepieciešams, lai padarītu to unikālu un neaizmirstamu klientiem. Jūs pat varat viegli savā vietnē iekļaut Flash animācijas un e-komercijas risinājumus. Ir vairāk nekā pieci simti dažādu tēmu un veidņu, kuras varat izmantot, lai jūsu vietne izceltos no pūļa.

Kāda ir InMotion atcelšanas politika?

Tehniski runājot, InMotion nepiedāvā bezmaksas izmēģinājumu, kas nozīmē, ka, reģistrējoties, jums būs jāatsakās, ja neesat apmierināts ar pakalpojumu (pretstatā liedzat pilntiesīgu dalību pirms izmēģinājuma termiņa beigām)..

Tomēr uzņēmums piedāvā deviņdesmit dienu naudas atdošanas garantiju, ja jūs iegādājaties biznesa klases plānu (minimums no viena līdz diviem gadiem) vai virtuālo speciālo plānu (vismaz no sešiem līdz divpadsmit mēnešiem). Citiem iesaiņojumiem ir arī naudas atdošanas garantija, taču tas ilgs tikai līdz trīsdesmit dienām.

Tāpat kā citās mitināšanas vietnēs, jūsu domēna apstrādes maksa netiks atgriezta, un, iespējams, jums tiks piedēvēta piemaksa, ja pirms atcelšanas izmantosit vairāk nekā 500 MB joslas platuma..

Otra lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka uzņēmumam ir ļoti īpaša pakalpojumu atcelšanas metode. Tas nozīmē, ka jūs nevarat vienkārši iesniegt pieprasījumu, izmantojot klientu atbalstu. Tā vietā jums jāievēro instrukcijas atcelšanas lapā, lai pārliecinātos, ka jūsu konta darbība tiek pārtraukta pareizi.

Vai ir kādas slēptās izmaksas vai maksas??

Par laimi, InMotion ir reputācija par integritāti, kas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par to, ka norēķinu ciklā tiek iekasētas papildu maksas. Kad esat noslēdzis plānu, jūs maksāsit tādu pašu summu uz visiem laikiem (vai līdz brīdim, kad viņi paaugstinās cenas).

Ja iegūsit mitināšanas plānu, vai iegūsit bezmaksas domēnu?

Ja reģistrējaties InMotion un iegūstat viena vai divu gadu plānu, tad uz vienu gadu jūs iegūsit bezmaksas domēna vārdu.

Kādu programmēšanas valodu izmanto InMotion?

Uzņēmuma serveri izmanto jaunākās MySQL, Apache un PHP versijas. Turklāt viņi var sazināties ar citām programmām, piemēram, Ruby, Perl5 un Python. Diemžēl vienīgā valoda, par kuru viņi nerunā, ir Windows.

Vai InMotion piedāvā partneru plānu?

Ja vēlaties analizēt un izsekot savas vietnes datus, varat iegādāties filiāles plānu caur uzņēmumu. Ērtības labad plānam varat arī pievienot pielāgotas galvenās lapas un komisijas.

Ko piedāvā InMotion attiecībā uz drošību?

Uzņēmumam ir īpaša drošības komanda, kas visu diennakti uzrauga draudus. Viņiem ir arī atbalsta komanda, kas pārliecināsies, vai jūsu konts ir aizsargāts pret hakeriem un ļaunprātīgu programmatūru. Turklāt viņi piedāvā SSL sertifikātus. Ja vēlaties, varat iegūt kopīgotu SSL vai iegādāties savu. Visbeidzot, viņi sniedz tehnisko atbalstu, lai palīdzētu jums pārliecināties, ka jūsu tīkls ir pēc iespējas drošāks.

Kāda veida e-komercijas risinājumi tiek piedāvāti?

E-komercijas vietnēm var izvēlēties divas galvenās iespējas. Pirmais ir PrestaShop hostings, kas piedāvā daudz rīku un funkciju, lai pielāgotu jūsu uzņēmuma iepirkšanās pieredzi. Ir vairāk nekā 270 dažādu funkciju, kas palīdzēs jums izmantot visas jūsu vietnes iespējas.

Otrkārt, InMotion piedāvā OpenCart hostingu, kas ir ideāli piemērots maziem uzņēmumiem, kuriem nepieciešams kaut kas vienkāršs un viegli izveidojams. OpenCart ir bez maksas iekļauts visos dalītajos mitināšanas plānos, un jūsu ērtībai to var instalēt vienā solī.

Vai InMotion piedāvā izglītības mitināšanas plānus?

Patiesībā InMotion sniedz pakalpojumu ar nosaukumu Moodle, kuru varat izmantot tiešsaistes nodarbību iestatīšanai un izglītības datu un pakalpojumu pārvaldībai. Izmantojot šo daudzpusīgo programmu, jūs varat izveidot kursus, plānot pasākumus un pat klases studentus.

Ja man jau ir WordPress vietne, vai es varu to pārsūtīt uz InMotion?

Jā, uzņēmums ļauj ērti pārsūtīt tiešsaistē jau izveidotus materiālus. Vislabākais ir tas, ka to ir ļoti viegli izdarīt un to ir viegli pārsūtīt, kas nozīmē, ka varat efektīvi un bez grūtībām konsolidēt savu klātbūtni tiešsaistē..

Vai InMotion ir daudz glabāšanas iespēju?

Jā, šī ir vēl viena joma, kurā InMotion izceļas ar izcilību. Visiem viņu mitināšanas plāniem ir neierobežota vieta diskā, kas nozīmē, ka, ja jūsu vietnei ir daudz attēlu, logotipu vai dokumentu, varat tos augšupielādēt, neuztraucoties par vietas beigām..

Kādas maksājuma iespējas ir pieejamas?

InMotion ir ļoti elastīga, ja runa ir par jūsu plāna apmaksu. Jūs varat izmantot jebkuru galveno kredītkarti, PayPal vai pat čekus un naudas pārvedumus. Neatkarīgi no tā, kā vēlaties to iestatīt, InMotion ļauj ērti pārvaldīt kontu.

Vai InMotion ir kādi ierobežojumi uzglabāšanai vai joslas platumam??

Tehniski runājot, viņiem to nav. Kas attiecas uz uzņēmuma vadīšanu, jums ir neierobežota datu glabāšana un joslas platums, taču, pārsniedzot to, kas tiek uzskatīts par “parastu” summu, jūs varat tikt uzlādēts ar piemaksu. Ja jūs uztraucaties par pāriešanu, varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu un noskaidrot, vai esat tuvu saņēmis papildu samaksu. Tomēr lielākoties viņi nevēlas, lai jūs ļaunprātīgi izmantotu sistēmu, augšupielādējot daudz failu un datu, kas nav saistīti ar uzņēmuma vadīšanu.

Vairāk vietnē InMotionHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map