InterServer pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik labs ir InterServer hostings?

Skatīt oficiālo vietņu InterServer pārskatus 4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (0 balsis) Plusi


 1. Ļoti pielāgojams VPS plāns
 2. Teicami iekraušanas laiki
 3. 99,5% Uptime garantija
 4. Cenas bloķēšanas garantija
 5. Pierādīts ilgmūžība

Mīnusi

 1. Neierobežots hostings nav neierobežots
 2. VPS mitināšanai ir strauja mācīšanās līkne
 3. Nav rezerves varianta

Atbalsts4.5Speed4.5Features3.5Value3.5Pārredzamība4

Mūsu oficiālais InterServer mitināšanas pārskats

InterServer hostings atrodas ārpus Ņūdžersijas, un viņi darbojas kopš 1999. gada. Viņi daudz nereklamē, bet atkal viņiem tas nav jādara. Liela daļa viņu biznesa nāk no vārdu mutē, ko atbalsta viņu pārliecība par augstas kvalitātes pakalpojumiem.

InterServer hostinga labākās iespējas

Ir daudz, kas patīk InterServer mitināšanai. Pārdevēji bija draudzīgi, un man personīgi bija jārunā ar dažiem cilvēkiem no viņu izpildvaras komandas. Lūk, kas man savā pieredzē patika vislabāk.

Ļoti pielāgojams VPS plāns

Viņu VPS plāns ir ļoti pielāgojams. Gandrīz visu lietotājs var pielāgot. Jūs varat precīzi izlemt, ko vēlaties izmantot, piemēram, vēlamo operētājsistēmu, nepieciešamo RAM daudzumu, cik daudz CPU jaudas jums nepieciešams. Daudzos mitināšanas uzņēmumos viņu VPS plāns tiek komplektēts ar ķekars “bloatware” – ķekars papildu programmatūras, kas jums patiešām nav nepieciešama. Tas nav gadījumā ar InterServer mitināšanu. Jūs izvēlaties to, par ko maksājat, un maksājat tikai par to, ko izmantojat.

Teicami iekraušanas laiki

Es pamanīju, ka mana vietne tiek ielādēta īpaši ātri, tāpēc es to pielāgoju un salīdzināju datus ar citiem mitināšanas uzņēmumiem, kurus esmu izmēģinājis. Lieki piebilst, ka InterServer mitināšana bija apmierinoši ātra. Man nav sūdzību šajā jomā.

Šāds ātrums vienmēr ir nepieciešams. Veidojot vietni, jums jābūt uzmanīgam ar to, cik spraudņu instalējat savā vietnē. Jo vairāk spraudņu instalēsit, jo lēnāk jūsu vietne ielādēsies un reaģēs. Ja tas tiek ielādēts un reaģē pārāk lēni, tas var ietekmēt lietotāju pieredzi – īpaši tiem, kas atrodas mobilajās ierīcēs. Ātrās mitināšanas uzņēmums ar lielisku ielādes laiku nozīmē, ka es varu instalēt vairāk spraudņu, kas padara manu vietni atsaucīgāku, neupurējot savu lietotāju pieredzi.

Uptime garantija

Es iemācījos būt piesardzīgam ar darbības garantijām. Daudzas dažādu hostinga kompāniju piedāvātās garantijas nesniedz nekādu kompensāciju vai pat nepiemin to savā SLA – pakalpojumu līmeņa līgumā. Garantija nenozīmē daudz, ja vien bizness nevēlas dublēt savus vārdus ar kaut kādu kompensāciju. InterServer mitināšanai ir 99,5 procentu uptime hostinga garantija. Viņi bija uzmanīgi, sakot, ka kompensē klientus katram klientam atsevišķi. Interesanti atzīmēt – tie piedāvā 100 procentu garantiju par nepārtrauktu elektrību.

Savos testos es atradu 100% uptime 30 stabilas dienas. Man šeit nav sūdzību.

TĀ, kas nozīmē biznesu

Daudzi hostinga uzņēmumi – un daudzi uzņēmumi šajā sakarā – piedāvā piekļuvi saviem darba uzdevumiem vai pakalpojumu noteikumiem. Viņi nerēķinās ar to, ka cilvēki to lasa. Patiesībā daži no šiem TAS dokumentiem ir uzrakstīti tā, it kā tie būtu atkarīgi no tā, vai jūs neatvēlāt laiku, lai izlasītu to, ko parakstāt.

Man šķita, ka tā ir patīkama pieredze, lasot InterServer mitināšanas nodrošināto ToS dokumentu. Tas bija skaidrs, pamatīgs un viegli saprotams. Tas nozīmē arī to, ka InterServer mitināšana mēģina būt pārredzama, skaidri definējot viņu noteikumus un nosacījumus un iepriekš informējot par to, ko jūs varētu sagaidīt.

Cenas bloķēšanas garantija

Daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji mēģina pievilināt klientus, sākumā piedāvājot zemu cenu, un pēc tam, kad viņi ir bloķēti un izmanto savu pakalpojumu, viņi sāk iekasēt no viņiem vairāk maksu. InterServer hostings piedāvā cenu bloķēšanas garantiju. Citiem vārdiem sakot, viņi jums apsolīs, ka to nedarīs. Cena, ko viņi jums piedāvā sākumā, ir cena, ko viņi piedāvā visā laikā, kad jūs tos izmantojat kā mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Pierādīts ilgmūžība

Tas ir kaut kas cits, ko es mēdzu meklēt hostinga uzņēmumos. InterServer hostings darbojas kopš 1999. gada – tas ir 16 gadu un joprojām turpinās. Šajā laikā viņi nav mainījuši rokas, nav veikuši nozīmīgus kapitālremontus vai patiešām mainījuši savu biznesu. Klienti ir gaidījuši no viņiem noteiktu kvalitātes līmeni, un InterServer hostings to nodrošina. Tie nav lidojums pa nakti. Viņi ir šeit, lai paliktu.

InterServer hostinga negatīvie punkti

Kā jau teicu iepriekš, neviens hostinga pakalpojumu sniedzējs nav grēks. Šīs ir lietas, par kurām mēs nebijām tik pārliecināti.

Neierobežots hostings nav neierobežots

Pārlūkojot viņu vietni, jūs redzēsit, ka InterServer hostings piedāvā vairākus neierobežotus plānus. Tomēr, pateicoties skaidrībai un caurspīdīgumam, ko nodrošina ToS dokuments, jūs varat ātri atklāt, ka neierobežots mitināšana nav tieši neierobežots. Pārbaudiet to tieši no viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Nevienam dalīta hostinga kontam nav atļauts vienlaikus izmantot vairāk nekā 20% no servera resursiem. Vienā kontā ir ierobežots līdz 250 000 mezgliem jebkurā laikā. Neierobežotās SSD koplietotās mitināšanas platformas klienti, kas izmanto vairāk nekā 1 GB vietas, tiks pārvietoti uz SATA. ”

Es teikšu par viņiem – vismaz viņi par to runā.

VPS mitināšanai ir strauja mācīšanās līkne

Ļoti negatīvi vērtējams ļoti pielāgojamajā VPS mitināšanas plānā. Tā kā tas ir tik pielāgojams, tam ir strauja mācīšanās līkne. Ja jūs meklējat VPS plānu, kur viss ir izvēlēts jums, tas nav tas VPS plāns, kuru meklējat.

Nav rezerves varianta

Man nepatika tas, ka neredzēju nevienu rezerves variantu. Nebija automātiskas vai manuālas dublēšanas iespējas. Tas ļauj manus datus dublēt. Tā nav liela problēma, bet citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā automātiskas dublējumkopijas – tas var būt patīkami mainīt tempu un mieru.

Grunts līnija

Man patīk InterServer hostings. Tie ir pieņemami, viņiem nav daudz izlēcienu, un viņi pilda savus solījumus. Kamēr jūs lasīsit pakalpojumu sniegšanas noteikumus, jūs precīzi zināt, ko no viņiem sagaidīt. Tie ir bijuši uzticami kopš 1999. gada un neuzrāda nekādas palēnināšanās pazīmes. Viņu izaugsme ir bijusi lēna – un es uzskatu, ka tā ir laba lieta. Lēna un vienmērīga nozīmē, ka InterServer hostings bauda ievērojamu un lojālu auditoriju. Hei, es nevaru ar to strīdēties! Skatīt citas funkcijas

Vairāk vietnē InterServer.net

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map