iPage mitināšanas pārskati: Netīrs lēts hostings – USD 1,99 mēnesī / mēnesī – 2020. gada maijs

Contents

iPage: lēts un netīrs

Savā ziņā mums patīk, cik tieša ir iPage.


Es domāju par 1,99 USD mēnesī par mitināšanu?

Tas ir gandrīz bez maksas.

lēts ipage hosting ekrānuzņēmums

lēts ipage hosting ekrānuzņēmums Es domāju, ka tas ir diezgan pieņemami.

Jūs nevarat sagaidīt pasauli no saimnieka tik lēti, un, ja jūs to darāt, tad ņemiet vērā.

1998. gadā dibinātais iPage ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuru 2009. gadā iegādājās Endurance International Group (EIG). Uzņēmuma galvenā mītne atrodas Burlingtonā, Masačūsetsā. (Garlaicīgi fakti, kurus jūs varētu vēlēties uzzināt).

Tagad aizraujošās lietas – vai tas ir tā vērts?

Cik laba ir iPage mitināšana?

iPage nav īpaši ātrs vai uzticams, to funkcijas var radīt neskaidrības, un klientu apkalpošana nav pasaules klases.

Bet tā teikt, tie ir neticami lēti. Par viņu pamata plānu (pirmajiem 12 mēnešiem) – USD 1,99 mēnesī – ir grūti pārāk daudz sūdzēties par nepilnībām apkalpošanā. Mēs gandrīz vienmēr iesakām maksāt nedaudz vairāk par labāku un labāku produktu, taču, ja jūsu budžets ir pārāk mazs, iPage var būt tikai jums nepieciešamais resursdators. Vienkārši esiet gatavi pārvaldīt savas cerības.

Skatīt oficiālo vietni

Mūsu ekspertu iPage mitināšanas pārskats

Iespējams, ka jūs tikāt ieslēgts iPage, jo viņiem ir ārkārtīgi lēta ievada cena 1,99 USD mēnesī par dalītu mitināšanu.

Wow – tas ir diezgan bonkers.

Mazāk nekā vienu garu latte mēnesī jūs saņemat serveri pusceļā visā valstī, kurš jūsu mājas lapu atradīs 24 stundas diennaktī un 7, ko vadīs eksperts.

Ja nopietni, tas ir lēts hostings.

Protams, īpaši zemas cenas ir tikpat labs iemesls, lai iegādātos mitināšanas plānu.

Jums kā patērētājam ir jānosaka produkta vērtība. Un tas ir mūsu uzdevums, kas palīdzēs jums nosvērt plusus un mīnusus! Īsāk sakot, mēs domājam, ka iPage atstāj daudz vēlama ātruma, uzticamības un atbalsta ziņā. Tā kā ar ļoti daudzām neierobežotām funkcijām un tīmekļa veidošanas rīkiem, kas ir lieliski piemēroti iesācējiem, lētā ievada cena var vienkārši padarīt šo paketi tieši to, ko meklējat.

IPage hostinga labākās iespējas

Ir arī noteiktas iespējas, lai mitinātu ar iPage, izmantojot īpaši lētās ievada cenas, taču sāksim ar to.

1) iPage cenas ir muļķīgi lētas (ar saistībām uz 3 gadiem)

Lai gan vairums standarta dalītās mitināšanas plānu ietilpst USD 4–12 mēnesī, reģistrēšanās iPage maksā tikai USD 1,99 mēnesī par pirmajiem 3 mitināšanas gadiem. Tas viņus nostāda tajā pašā cenu punktā kā WebHostingPad (1,99 USD mēnesī pat pēc pirmajiem 12 mēnešiem), lai gan mēs ar prieku ziņojam, ka iPage pakalpojumi ir ticamāki.

Šis intro piedāvā lures pircējiem tonnās, taču šie klienti, iespējams, nebūs tik krāti, kad būs pagājuši pirmie 36 mēneši. Essential plāns ir viņu vienīgais dalītās mitināšanas plāns, un tas 4. gadā palielina līdz USD 7,99 mēnesī, kas viņus precīzi parāda vidējā dalītā mitināšanas spektrā..

Tomēr, ja jūs testējat īstermiņa projektus, iPage faktiski var būt piemērots. Līdz pirmā perioda beigām jums būs labs priekšstats par to, vai esat pietiekami laimīgs, lai turpinātu viņu pakalpojumus.

Plus, iPage faktiski ļauj maksāt katru mēnesi, ja pārāk daudz saimnieku reklamē savu cenu noteikšanu mēnesī, bet prasa samaksāt gadu, divus gadus vai trīs gadus. Salīdzinot ar to, ka maksājat gadu iepriekš par 1 un 1 vai par trīs gadiem iepriekš par DreamHost, iPage rēķini mēnesī un mēnesī ir ārkārtīgi atsvaidzinoši tur esošajiem saistību uzņemšanas fobiem..

2) Neierobežoti domēni vienā kontā

iPage ļauj vienā kontā reģistrēt neierobežotus domēnus. Turklāt, reģistrējoties kā jauns lietotājs, viņi piešķir jums vienu bezmaksas domēnu. Turpmāk zem jumta varat pievienot tik daudz domēnu, cik vēlaties. Lai izmantotu šo funkciju vēl vairāk, katram domēnam var būt tik daudz apakšdomēnu, cik vēlaties.

Ir daudz cilvēku, kas nodarbojas ar domēnu pārslīdēšanu. Lai to izdarītu, domēni ir jāiegādājas un jānoparko. iPage apzinās šo biznesa modeli un ļauj jums novietot tik daudz domēnu, cik jums šķiet piemērots.

Un, sākot no USD 1,99 mēnesī, jo vairāk domēnu jūs mitināt, jo saldāks kļūst darījums. Jūsu maksa par domēnu varētu kļūt diezgan nenozīmīga.

3) iPage drošības opcijas ir pamatotas

Evey iPage mitināšanas plāns ir aprīkots ar SiteLock drošības programmatūru. Vietne Locock dara visu nepieciešamo no pamata drošības spraudņa, ieskaitot ugunsmūrus, ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu un noņemšanu, DDoS aizsardzību un pat strādās, lai jūs noņemtu no melnajiem sarakstiem. Turklāt jūs katru dienu iegūsit bezmaksas rezerves kopijas, kuras var atjaunot bez maksas. Tas ir ļoti jauks bonuss, par kuru pārāk daudz uzņēmumu iekasē maksu. Ar citu EIG piederošu uzņēmumu HostGator dublējumkopijas tiek veiktas tikai katru nedēļu, un tās atjaunošanai prasa no jums 15 USD.

4) Atbalstītas trešo pušu lietotnes + Freebies

iPage nemanāmi integrējas ar daudzām pazīstamām trešo personu lietotnēm, padarot tās par lielisku izvēli iesācējiem. Varat viegli iekļaut tādas lietotnes kā Google Analytics, Paypal un WordPress, un instalēšanas process ir vienkāršs. Tas, iespējams, nav tas, kas pamudinās pieredzējušus izstrādātājus un tīmekļa pārziņus, kuri iztiek pie šo lietu iestatīšanas, bet mēs aplaudējam iPage, ka tas padara procesu neiebiedējošu neticamiem.

Plus, reģistrējoties iPage, ir arī virkne reklāmas kredītu Google, Yahoo un Bing; jauks perk, lai būtu pārliecināts.

5) Iesācējiem draudzīgi vietņu izveides rīki

iPage mitināšanas plānos ietilpst Weebly vietņu veidotājs, kas ir ļoti vienkārša un intuitīva vilkšanas un nomešanas metode vietnes izkārtojuma veidošanai. Lai gan jums nav jāzina CSS, lai lejupielādētu bezmaksas WordPress motīvu, daudziem iesācēju tīmekļa pārziņiem drīzāk būtu iespēja manuāli veikt reāllaika izmaiņas savas vietnes izkārtojumā. Weebly iekļaušana savā platformā padara iPage par lielisku izvēli tīmekļa pārziņiem, kuri nav speciāli lietpratīgi, bet vēlas zināmā mērā kontrolēt savas vietnes dizainu..

Mēs pārtraucam šo ziņojumu, izmantojot datu kopijas par visām funkcijām.

IPage hostinga negatīvie elementi

Par lielāko daļu šo negatīvo pusi ir grūti sūdzēties, ja apsverat tikai ievada cenu noteikšanu. Bet, ja plānojat palikt iPage ilgāk nekā gadu, pievērsiet īpašu uzmanību šiem jautājumiem. Tās saglabāsies pat pēc tam, kad jūsu hostinga plāns būs pieaudzis par 600%.

1) Ļoti lēns lapas ielādes laiks

iPage rādītāji visu to tīmekļa mitinātāju apakšējā trešdaļā, kurus esam pārskatījuši, ir lapas ielādes laiki ar vidējo punktu skaitu no 1100 līdz 1600 ms (salīdzinot ar nozares vidējo rādītāju 700 ms). Un tas nav mazs darījums. Satriecošs apmeklētāju skaits piepeši no jūsu lapas, ja ātri neizdodas ielādēt, kas ir pilnīgs slepkava, ja jums nepieciešams, lai viņi tērētu naudu jūsu vietnē.

Tas ir rūpīgi jāapsver, ja apsverat savas vietnes mitināšanu ar iPage. Ja jūs patiešām iesaistāties ievada cenu noteikšanā, tā vietā mēs iesakām 1and1 hostingu, kam ir vēl lētāka ($ .99 mēnesī) intro pakete un lapu ielādes laiks ir tuvāk vidējam. Bet, ja jūs patiešām prioritējat ātrumu, mēs iesakām izpētīt DreamHost (kura ikmēneša cenas ir līdzīgas iPage atjaunošanas likmēm) vai A2 Hosting (ātrākais tirgū, ar konkurētspējīgām cenām).

2) Zem vidējā Uptime

Papildus lēnajam iekraušanas ātrumam iPage ir viena no ne tik uzticamām iespējām, kas pieejama attiecībā uz darbspējas laiku. Kaut arī nozares standarts ir 99,99% uptime (tulkojot līdz 8,76 stundām dīkstāves gadā), iPage darbojas gandrīz trīs reizes biežāk nekā vairums citu saimnieku tirgū. Šīs ir briesmīgas ziņas e-komercijas vietnēm vai tiešām jebkurai vietnei, kas apmeklētājus pārvērš naudā.

Dīkstāves, piemēram, šis ir sarkans karodziņš jebkurai saimniecei, kas apgalvo, ka piedāvā neierobežotu domēnu un diska vietu. Ja viņu serveri pat nevar uzticami uzturēties, tad nekādā gadījumā viņu aparatūra nav pietiekami spēcīga, lai jūs kādreiz varētu izmantot “neierobežotas” vietas priekšrocības. Teorētiski jūs nekad nevarēsit samazināties, bet tikai tāpēc, ka piegāde būtu tik lēna, ka jums pat nekad nebūtu iespējas sasniegt limitu..

3) nav privāti reģistrētu domēnu

Mēs bijām pārsteigti, ka nevarējāt privāti reģistrēt domēnus, izmantojot iPage mitināšanu. Par pārsteigumu divkāršoja fakts, ka tik daudz citu hostinga uzņēmumu sniedz jums šo iespēju. Bez iespējas privāti reģistrēt savus domēnus nevar izvairīties no iekļaušanas WHOIS datu bāzē. Tas padara visu jūsu darbību daudz jutīgāku pret surogātpasta izplatītājiem vai citām nevēlamām entītijām, kuras var viegli un viegli iegūt jūsu kontaktinformāciju no datu bāzes.

4) iPage klientu apkalpošanas pieredze ir saistīta ar daudziem pārtraukumiem

Lai gan mēs ar prieku ziņojam, ka iPage klientu apkalpošana ir diezgan draudzīga un noderīga mūsu mijiedarbībā ar viņiem, esiet gatavi aizturēšanai. Gan tiešsaistes tērzēšanā, gan pa tālruni savienojuma aizkavēšanās un pārtraukšana ir bieža, un dažreiz vienkāršu jautājumu apmierinošas atbildes saņemšana var aizņemt pat 20 minūtes..

iPage mitina vairāk nekā miljonu vietņu, un klientu atsauksmes par tām ir daudz. Tāpat kā daudzos EIG iegādātajos uzņēmumos, pēc iegādes parasti ir izteikts sūdzību pieaugums par klientu apkalpošanu. Turpiniet ar šīm zināšanām, kā jūs darīsit.

5) cPanel vietā izmanto vDesk

Lai gan cPanel nekādā ziņā nav ideāls, tas ir nozares standarts iemesla dēļ. Tā kā tiešsaistē ir daudz resursu par to, kā gūt maksimālu labumu, un netraucēta pārsūtīšana starp resursdatoriem, kuri to izmanto, tā ir vienkārša izvēle tīmekļa mitināšanai. Diemžēl iPage kā viņu aizmugures paneļa vietā izmanto vDesk. vDeck ir sarežģītāks un mazāk intuitīvs, un tam ir arī mazāk tiešsaistē viegli pieejamu resursu, lai palīdzētu novērst problēmas. Ņemot vērā dārgās iPage maksas atjaunošanas likmes, ir mazliet satraucoši, ka cPanel nav standarta. Pat īpaši lēts WebHostingPad piedāvā cPanel.

6) Viņi tiešām veic tikai koplietojamo hostingu

Skatieties, ka viņi piedāvā arī dažus citus plānus, piemēram, VPS mitināšanu, speciālu mitināšanu un WordPress mitināšanu – bet visas viņu vietnes uzmanības centrā ir tas, lai jūs nokļūtu šajā saldajā lētajā 1,99 ASV dolāru mēnesī..

Neliels WordPress mitināšanas mēģinājums.

Kā redzat iepriekš, viņi kiiiindddaa mēģina piedāvāt WordPres mitināšanu.

Bet viņu sirds to neiedziļina.

Grunts līnija:

iPage tirgos iesācējiem, un viņi patiešām paveic lielisku darbu, pārliecinoties, ka iesācēju tīmekļa pārziņiem ir visi nepieciešamie rīki, lai izveidotu darboties spējīgu vietni un darbotos.

Un, ņemot vērā tik zemo ievada cenu līmeni, nav brīnums, ka tik daudzi cilvēki labprāt vēlas izmantot savus pakalpojumus. Bet ilgtermiņā straujās atjaunošanas likmes nav tā līmeņa piedāvātie pakalpojumi. Ir saimnieki ar labāku klientu apkalpošanu, ātrumu, darbības laiku un iespējām par nelielu daļu no iPage standarta mēneša cenas.

Protams, tie, iespējams, nav tik lēti, reģistrējoties, taču mēs ļoti iesakām maksāt nedaudz vairāk, lai izvairītos no ilgtermiņa neapmierinātības.

Mūsu ieteikums? Pirmos 3 gadus joprojām varat iegūt zemākās cenas dolāros, izmantojot vietni SiteGround – un iegūt izcili labākas iespējas.

Skatīt oficiālo vietņu iPage pārskatus 3.5 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Super lēts hostings
 2. Neierobežots domēnu skaits vienā kontā
 3. Bezmaksas uzņēmumi, piemēram, domēna vārds un AdWords kredīti

Mīnusi

 1. Privāti reģistrēt domēnus
 2. Domēns, kas ir jutīgs pret surogātpasta izplatītājiem
 3. CPanel vietā izmanto vDeck
 4. Lēns lapas ielādes laiks, neuzkrītošs darbspējas laiks

Support3Speed3Features3Value4.5Pārredzamība4

Jautājumi par iPage mitināšanu & Atbildes

Kas ir iPage mitināšana?

iPage mitināšana ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas lietotājiem nodrošina ar nepieciešamajiem rīkiem, lai izveidotu tiešsaistes klātbūtni savam uzņēmumam. Tam ir daudz spēcīgu un mūsdienīgu funkciju, kas palīdz veidot tīmekļa vietnes, ļaujot biznesa vadītājiem labāk tirgot un attīstīt savus uzņēmumus mūsdienu digitālajā pasaulē..

Kādas ir iPage Hosting galvenās iezīmes?

iPage mitināšanai ir daudzas galvenās funkcijas, ieskaitot

 • Bezmaksas domēns .com jūsu uzņēmuma vietnei
 • Diennakts klientu apkalpošana un tehniskais atbalsts
 • Neierobežota datplūsma uz jūsu vietni, e-pastiem un DB
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Bezmaksas ikdienas dublējumi
 • WordPress integrācija
Cik cilvēku izmanto iPage mitināšanu?

Sākotnēji iPage hostings mitina vairāk nekā miljonu vietņu cilvēkiem un uzņēmumiem visā pasaulē.

Kādas īpašās funkcijas es iegūstu, veidojot kontu ar iPage hostingu?

Konta izveidošana, izmantojot iPage hostingu, Web izstrādātājiem, tirgotājiem vai biznesa vadītājiem iegūs daudz īpašu priekšrocību, priekšrocību un privilēģiju. IPage hostinga plānos ir iekļauts pilns īpašu funkciju klāsts, kas ir izveidotas, lai ne tikai palīdzētu izveidot vietnes, bet arī veicinātu uzņēmuma izaugsmi digitālā biznesa vidē. Citiem vārdiem sakot, konti un plāni ar iPage hostingu gan veidos, gan tirgos uzņēmuma tīmekļa vietni dažādos veidos un dažāda veida tiešsaistes biznesam, piemēram, palielinot meklētājprogrammu kredītus un klasifikāciju, kas uzlabos ikdienas trafiku un palīdz e Tirdzniecības uzņēmumi aug, izveidojot tiem bezmaksas tiešsaistes veikalus.

Kontā vai plānā ar iPage mitināšanu ir ietvertas tādas galvenās funkcijas kā:

 • Neierobežota vieta diskā
 • Mērogojams joslas platums
 • Ir atļauts neierobežots domēna vārdu skaits
 • Neierobežotas MySQL datu bāzes
 • Bezmaksas domēns ilgāk par gadu (vērtība līdz 14,99 USD)

Citas īpašo funkciju komplekti, kas nāk ar kontu iPage mitināšanā, ietver:

 • Projektēšanas un celtniecības instrumenti
 • Ne vairāk kā 6 lapas Weebly Website Builder vietņu izstrādes programmā
 • Optimizēts vietņu veidotājs, kas darbojas mobilajās ierīcēs
 • Instalēšana ar vienu klikšķi WordPress
 • Simtiem tēmu un veidņu, no kurām izvēlēties
 • Hostinga utilītas un iestatījumi
 • Failu menedžeris
 • FTP pārvaldnieks
 • Droša FTP
 • Pielāgotas kļūdu lapas
 • Vietnes mārketings
 • Google Adwords piedāvājums USD 100 apmērā (tikai ASV)
 • Bing meklēšanas kredīts ir USD 100
 • Bezmaksas reģistrācija vietnē YellowPages.com
 • Viens bezmaksas tālruņa numurs (tikai ASV)
 • Piekļuve simtiem tiešsaistes mārketinga rokasgrāmatu
 • Pārdošana tiešsaistē
 • Darbojas ar e-komercijas vietnēm
 • Bezmaksas tiešsaistes veikals mazumtirgotājiem
 • Vienkārša instalēšana ar vienu klikšķi
 • PayPal integrācija
 • AgoraCart iepirkumu grozs
 • E-pasta pārvaldība: nosūtīšana un saņemšana
 • Pielāgojama e-pasta adrese, kas nāk kopā ar jūsu tīmekļa domēnu
 • Pārbaudiet e-pastu tiešsaistē vai izmantojot mobilās ierīces, izmantojot Webmail
 • E-pasta pāradresācija
 • Pasaules klases un mūsdienīgas tehnoloģijas
 • Uzlabots drošības komplekts ar vērtību līdz 100 USD
 • vDeck vadības panelis
 • 24/7 tīkla uzraudzība
 • Apmeklētāju statistika
 • Vietnes trafika ziņošana
 • Klientu apkalpošana un tehniskais atbalsts
 • Biļešu tirdzniecības centrs un tiešsaistes palīdzības centrs
 • Soli pa solim apmācība
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Diennakts tālrunis un tērzēšanas atbalsts
Cik ātri un viegli ir izveidot vietni vietnē iPage hostings?

Vietnes izveidošana uz iPage hostingu ir ļoti ātra un vienkārša. Tīmekļa izstrādātāji, tirgotāji un biznesa vadītāji var ātri izveidot vietnes, izmantojot viegli lietojamas, velciet un nometot tīmekļa attīstības un dizaina programmas, piemēram, Weebly Website Builder. Viņi var arī piesaistīt vairāk apmeklētāju un radīt lielāku trafiku uz viņu vietni, izmantojot pilnu un visaptverošu mārketinga komplektu, un pilnībā ielādētam mitināšanai pat ir viena bezmaksas domēna vārda reģistrācija, kas visu domēna izvēles un veidošanas procesu padara daudz sarežģītāku un stresains.

Cik maksā reģistrēšanās plānam vai kontam, izmantojot iPage hostingu?

Reģistrēšanās kontā un plāns ar iPage hostingu ir pārsteidzoši pieņemams, ciktāl tas attiecas uz vietņu mitināšanas plāniem un pakalpojumu sniedzējiem. Parasti iPage hostings tiek nodrošināts ar regulāru ikmēneša abonēšanu bez USD 11,95 mēnesī, bet šobrīd iPage hostings piedāvā tiešsaistes atlaidi līdz USD 1,99 mēnesī.

Kā iPage hostinga klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandas var man palīdzēt izveidot savu vietni vai izdomāt viņu servisu?

iPage hostings tiek papildināts ar īpašu un godalgotu kvalificētu tīmekļa izstrādes un tīmekļa mitināšanas pakalpojumu ekspertu komandu, kas var palīdzēt uzņēmuma tīmekļa izstrādātājiem, tirgotājiem un biznesa vadītājiem tikt galā ar visiem izaicinājumiem, kas saistīti ar viņu vietņu izveidi, attīstību un noformēšanu. savu produktu, zīmolu vai pakalpojumu mārketings un audzēšana tiešsaistē. iPage hostinga klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandas var palīdzēt lietotājiem gandrīz viss, sākot no konta un domēna pārvaldības līdz vietnes dizainam, sākot no izdomāšanas, kā vislabāk izmantot pieejamos SEO mārketinga rīkus, līdz tirgum, izmantojot e-pastu, un vēl daudz vairāk. Tās var sasniegt pa tālruni 877-472-4399.

Esmu maza uzņēmuma īpašnieks. Vai iPage hostings var palīdzēt man attīstīt savu mazo biznesu??

iPage mitināšana var palīdzēt jebkura veida biznesam augt, neatkarīgi no tā, vai tas ir liels vai mazs. Bet mazo uzņēmumu īpašnieki un vadītāji saņem īpašas priekšrocības, jo mazajiem uzņēmumiem visvairāk nepieciešama palīdzība uzņēmējdarbības attīstībā. iPage hostings saprot, ka mazo uzņēmumu īpašniekiem vietnes bieži ir pirmie (un vissvarīgākie) veidi, kā izveidot savienojumu ar potenciālajiem klientiem, un spēcīgas klātbūtnes veidošana tiešsaistē ir veids, kā viņi var pāriet no maza līdz lielam, tāpēc iPage hostings nodrošina jaunākās mūsdienu un pasaules klases satura izveidošana un citi tīmekļa attīstības un tiešsaistes mārketinga rīki mazo uzņēmumu īpašniekiem. Izmantojot šos satura veidošanas rīkus, iPage mitināšana palīdzēs mazo uzņēmumu īpašniekiem izveidot skaidru, efektīvu un sava uzņēmuma redzējumam, balss, mērķiem un misijai atbilstošu saturu, lai viņi varētu efektīvāk izveidot spēcīgu un pārliecinošu tiešsaistes biznesu, kas piesaistīs potenciālos klientus, padariet viņus savstarpēji savienotus un galu galā palīdziet viņiem augt un pārdot savu biznesu tiešsaistē.

Kas notiks, ja es nolemšu atcelt savu kontu vai plānot ar iPage hositng?

Ja jūs nolemjat atcelt savu kontu vai abonēšanas plānu, izmantojot iPage hostingu, ir svarīgi ņemt vērā, ka šiem kontiem norādītās ievada cenas un abonēšanas plāni ir paredzēti tikai pirmajam pakalpojuma termiņam un tāpēc automātiski tiks atjaunoti neatkarīgi no parastā likme ir. Ja persona vai uzņēmums ir reģistrējis bezmaksas domēnu, izmantojot iPage hostingu, un viņi izlemj, ka vēlas anulēt savu kontu, tad, ja viņi joprojām vēlas saglabāt savu domēnu, viņiem būs jāmaksā neatmaksāta domēna maksa 15 ASV dolāru apmērā..

Vai iPage hostings piedāvā gan Windows, gan Linux bāzes tīmekļa mitināšanas pakalpojumus?

Nē, iPage hostings piedāvā tikai uz Linux balstītus tīmekļa mitināšanas pakalpojumus.

Vai iPage hostings piedāvā pārvaldītus vai speciālus tīmekļa mitināšanas serverus

iPage hostings nodrošina gan pilnībā pārvaldītus, gan speciālus tīmekļa servera mitināšanas pakalpojumus.

Es esmu students vai es vadu skolu vai bezpeļņas organizāciju. Vai iPage hostings man piedāvā īpašas atlaides vai citus pakalpojumus un abonēšanas plānus?

Nē, atlaides, akcijas un citas abonēšanas plāna funkcijas un detaļas ir vispārīgas un universālas. Tie būs vienādi studentiem, skolām un bezpeļņas organizācijām, tāpat kā pieredzējušiem biznesa vadītājiem vai tradicionālākiem komerciāliem uzņēmumiem un pakalpojumiem.

Cik e-pasta adreses var atbalstīt iPage mitināšana?

Saskaņā ar vispārējo pakalpojumu sniegšanas kārtību iPage hostings ļauj neierobežoti e-pasta adreses un kontus, kā arī neierobežotu vietu uz viņu pilnībā pārvaldītajiem un speciālajiem tīmekļa mitināšanas serveriem, kas nozīmē, ka vienā serverī vai ar vairākiem varat mitināt un pārvaldīt vairākas vietnes vairākiem uzņēmumiem. domēnus (jo arī domēni ir neierobežoti), nekad nav jāuztraucas par krātuves vietas vai e-pasta adrešu un kontu izbeigšanos, ko varat izveidot, attīstīt un pārvaldīt, izmantojot iPage mitināšanu.

Vai iPage hostings piedāvā ikmēneša pakalpojumus vai tikai minimālo līgumu?

iPage hostings piedāvā ikmēneša abonēšanas plānus bez jebkāda veida līgumiem, ieskaitot minimālos līgumus. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka iPage hostings piedāvās labākas cenas par ilgāku pakalpojumu sniegšanas termiņu.

Vai iPage mitināšana piedāvā virtuālā privātā servera vai VPS pakalpojumus?

Jā, iPage hostings piedāvā virtuālā privātā servera vai VPS pakalpojumus ar visdažādākajām iespējām, kas ir izveidotas un izveidotas, lai apmierinātu jebkura klienta vajadzības, neatkarīgi no tā, vai tās ir unikālas vai sarežģītas.

Kādas valodas piedāvā iPage hostinga klientu apkalpošana un tehniskais atbalsts, un kuras programmēšanas valodas atbalsta viņu pakalpojumi?

Lai arī tas ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas apkalpo vietnes no visas pasaules, iPage hostings piedāvā tikai angļu valodu, kad runa ir par klientu apkalpošanu un tehnisko atbalstu. Programmēšanas valodu ziņā iPage mitināšanas platforma un pakalpojumi atbalsta gan PHP, gan Perl.

Kur atrodas iPage mitināšanas galvenā mītne un kur atrodas to datu centri?

Lai arī tā ir globāla tīmekļa mitināšanas platforma, iPage hostings atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, un tā galvenā mītne atrodas Burlingtonā, Masačūsetsā. Arī viņu datu centri, kuri ir vismodernākie, atrodas un darbojas Bostonā, Masačūsetsā, kas nav pārāk tālu no Burlingtonas pilsētas..

Vai iPage mitināšanai ir kādas tālākpārdevēja iespējas, kas viņiem ir pieejamas?

Atkarībā no tā, kādus klientus īpaši meklē, iPage hostings piedāvā plašas tālākpārdevēju iespējas tīmekļa mitināšanas programmām, kas ir pieejamas visiem klientiem, neatkarīgi no viņu konkrētajiem abonēšanas plāniem vai uzņēmuma veida un lieluma..

Vai iPage mitināšanas klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandas varēs man palīdzēt nodot esošu vietni vai domēna vārdu saviem pakalpojumiem?

Kaut arī iPage hostinga klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandas var palīdzēt klientiem pilnībā pārvietot visus failus, lai tos migrētu, viņi tomēr nevarēs viņiem pilnībā palīdzēt visā procesā, jo iPage hostingam šobrīd nav pieejama un specializēta vietne. un domēna vārdu migrācijas pakalpojumi. Tomēr iPage hostinga klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandas varēs piedāvāt atbalstu, forumu un pietiekamu zināšanu bāzi turpmākai palīdzībai pašā migrācijas procesa laikā.

Kādas programmas atbalsta iPage mitināšana?

iPage mitināšanas domēni un serveri atbalsta WordPress un Joomla, lai gan Joomla failiem būs jābūt personiski un manuāli migrētiem (par laimi palīdzību ātri un viegli var atrast, izmantojot klientu apkalpošanas un tehniskā atbalsta komandas, forumus un pieejamās tiešsaistes apmācības). iPage mitināšana neatbalsta Magento, taču klienti joprojām var instalēt Magento, jo viņu platformā ir pieejami Magento instalēšanas priekšnoteikumi. iPage mitināšana ir arī piemērota e-komercijas vietņu mitinātāja, jo tās piedāvā daudzas funkcijas, kas raksturīgas e-komercijas vietnēm, piemēram, SSL, iepirkumu grozus un maksājumu apstrādi, izmantojot drošas vietnes, piemēram, PayPal.

Kādas maksājuma iespējas iPage piedāvā un kādus maksājuma veidus viņi pieņems?

iPage hostings pieņem tādas lielas kredītkartes kā Visa, MasterCard, American Express un Discover. Viņi arī pieņem maksājumus, izmantojot PayPal.

Vai iPage mitināšana ir droša? Cik droša ir iPage mitināšana?

Jā, iPage mitināšana ir ļoti droša un droša lietošanai. iPage hostings piedāvā “uzlabota drošības komplekta” funkciju visiem viņu plāniem, produktiem un pakalpojumiem. Neatkarīgi no tā, kāds ir viņu konta tips vai abonēšanas plāns, klientiem nekad nebūs jāuztraucas par to, ka tiek apdraudēti viņu domēni, uzlauztas vietnes vai kādi citi kiberdrošības draudi un pārkāpumi, izmantojot iPage hostingu.

Vai iPage mitinās dīkstāves proporcionāli un vai viņiem būs darbspējas garantija??

iPage mitināšana piedāvā naudas atdošanas garantijas, kuru pamatā ir klientu apmierinātība, taču tās to tieši neierobežo līdz darbības laikam.

Kā iPage hostings tiek salīdzināts ar citām tīmekļa mitināšanas pakalpojumu platformām un sniedzējiem?

Salīdzinot ar viņu tīmekļa mitināšanas platformu nodrošinātāju konkurentiem – SiteGround, BlueHost, Arvixe, Inmotion hostingu, DreamHost un A2 Hosting -, iPage hostings ir ļoti labi salīdzināms, jo tas ir viens no visaugstāk novērtētajiem un vislabāk pārskatītajiem tīmekļa mitināšanas platformu sniedzējiem klientu vidū..

Vai ir iespējams mitināt vietni, kurai iPage mitināšana ir ļoti sarežģīta?

Jā, pateicoties iPage mitināšanai, ir iespējams mitināt ļoti vizuālu vai attēlu ietilpīgu vietni, pateicoties neierobežotam joslas platumam un diska vietas politikai. Skatīt oficiālo vietni

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map