iPower pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

iPower pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

iPower pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik labi ir iPower Hostings?

iPower Hostings ir viens no vispāratzītajiem līderiem, palīdzot maziem un vidējiem uzņēmumiem gūt panākumus. Viņu pamatplānā ir neierobežota telpa un joslas platums. Jūs varat uzreiz izveidot emuārus, forumus un galerijas. Viņu veidņu vietnes veidošana ir vienkārša un viegli saliekama. Viņu pro plāns, kas ir viens no labākajiem viņu piedāvātajiem plāniem, ir par saprātīgu cenu 5,95 USD mēnesī. Izmantojot iPower Hosting, jums ir jābūt abonementam uz gadu. Ja jums ir liels uzņēmums, iespējams, vēlēsities apskatīt citu mitināšanas vietni, lai palīdzētu atbalstīt vietņu mitināšanas prasības.


iPower pārskati 2.2 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

  1. Labi noapaļota mitināšanas vietne
  2. Viegli izmantot
  3. Veikalu pievienošana ir vienkārša

Mīnusi

  1. Dažiem plāniem var būt vajadzīgas saistības gadu garumā
  2. Var trūkt Windows pakalpojumu
  3. Nav ideāli piemērots sarežģītām darbībām

KopsavilkumsJa jūs meklējat tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, kas ļauj strādāt savā pirmajā vietnē, iespējams, ka iPower būs labākā izvēle. Lai arī tas nav ideāls uzņēmumiem ar plašu sekošanu, vienkāršie un ērti lietojamie rīki ir lieliski piemēroti iesācējiem. Kaut arī gadu ilgas saistības nav mazo uzņēmumu interesēs, tas tomēr ļauj jums iepazīties ar viņu pakalpojumiem. Atbalsts1.5Speed3Features2.5Value2Pārredzamība2

Mūsu oficiālais iPower mitināšanas pārskats

Lai arī iPower ir bijusi viena no visplašāk izmantotajām tīmekļa mitināšanas vietnēm, tās nav bez problēmām. Viņi darbojas kopš 2001. gada, un viņi tirgo savus produktus maziem un vidējiem uzņēmumiem. Tas ir lieliski piemērots tiem, kas vēlas hostinga pakalpojumus uzņēmumam, kas tikko sāk darbu, bet, ja jūs meklējat plašu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, iespējams, vēlēsities doties citā virzienā. Viņu vienkāršotais tīmekļa vietnes izveides dizains ikvienam ļauj ērti piekļūt tiešsaistē un paplašināt savu klātbūtni tīmeklī.

IPower hostinga labākās iespējas

Kaut arī iPower ir dažas neatbilstības problēmas, viņi mēģina pārskatīt savus pakalpojumus, lai apstrādātu klientu sūdzības. Parasti tos uzskata par vidusceļu starp lētiem un dārgiem tīmekļa pakalpojumiem, un konkurence ir sīva. Mēģinot iet kopsolī ar konkurentiem, viņu zemo cenu plāni var nebūt pietiekami, lai neatpaliktu.

Viņi piedāvā zemas cenas

Viens no lielākajiem iemesliem, kāpēc cilvēki izmanto iPower, ir tāpēc, ka viņu pamata plāni neatstās jūs pārtraukumam. Viņu ievada likmes ir lētas, un ir viegli uzzināt, kur ir atjaunošanas cenu likmes. Jūs varat maksāt no mēneša uz mēnesi par dažiem plāniem, kā arī ietaupīt vairāk naudas, ja vēlaties iesaistīties iPower. Viņu sākuma plāns ir pamata, un to ienākumi ir USD 5,95 mēnesī, kā arī saistības uz vienu gadu. Jūs saņemsit 5 GB diska vietas, 250 GB ikmēneša datu pārsūtīšanu un domēnu. E-pasta konts ir iekļauts pamatplānā.

Ja skatāties Pro plānu, tas sākas ar 7,95 USD mēnesī un piedāvā neierobežotu vietu diskā, neierobežotu ikmēneša datu pārsūtīšanu, neierobežotu domēnu un 2500 e-pasta kontu. Pro Plus cena sākas ar 11,99 ASV dolāriem, un tajā ir iekļauts viss pro plānā, kā arī trīs bezmaksas URL un neierobežots e-pasta konts. Jauninot, plāni kļūst dārgāki, īpaši, ja izmantosit sistēmu Windows. Windows Pro plāns sākas ar USD 83,40 gadā, un jūs saņemat bezmaksas URL, 25 domēnus, 1000 e-pasta kontus, neierobežotu krātuvi un citas funkcijas.

VPS paketes

iPower ir pieejamas arī uz Linux balstītas VPS paketes. Viņu VPS Basic pakete sākas ar 24,99 USD mēnesī, un tajā ir URL, 1 GB RAM, 40 GB krātuves, 1 TB ikmēneša datu pārsūtīšana un neierobežots e-pasts. Ja jūs meklējat augstāku plānu, tā koplietošanas hostinga plāns ar augstāko līmeni ir USD 79,99 mēnesī. Jūs saņemat 8 GB operatīvo atmiņu, 120 GB atmiņas, 4 TB ikmēneša datu pārsūtīšanu un citas neierobežotas iespējas. Lai arī tas ir viens no dārgākajiem iepakojumiem, ilgtermiņā tas viss var izlīdzināties.

Viegli instalēt WordPress

WordPress ir viena no tīmekļa vietnes būtiskām lietām, un iPower ļauj viegli instalēt WordPress savā vietnē. Jūs varat instalēt WordPress uz standarta Linux bāzes serveri vai reģistrēties pārvaldītajā WordPress mitināšanas vietnē. Katram plānam ir dažādas cenas, un WP Starter plāns ir 3,75 USD mēnesī, un tajā ir iekļauts bezmaksas URL, pielāgots vadības panelis, iepriekš instalētas motīvi un spraudnis. Vietne katru dienu dublē datus, un sākuma plānā ir ikmēneša datu pārsūtīšana, glabāšana un e-pasta konti.

Ja jūs meklējat citu plānu, WP Essentials pakete sākas ar 6,95 USD mēnesī un nodrošina ātru braucienu. Augstākās klases drošības pakete un specializētais klientu atbalsts padara to par vienu no labākajām iespējām. Tā kā iPower ir īpaši paredzēts WordPress instalēšanai, tā instalēšana prasa daudz darba. Tajā ir viss nepieciešamais, lai sāktu savu vietni un izveidotu savas lapas un ziņas. Tā ir lieliska izvēle tiem, kam nav pieredzes ar WordPress vai vietnes izveidi.

IPower hostinga negatīvie elementi

Lai gan ir dažas problēmas, kas izceļas ar iPower, un tā nav perfekta, taču tā ir izmantojama. Jūs, iespējams, nevēlaties tērēt pārāk daudz laika, koncentrējoties uz šo mitināšanas vietni, taču labāk ir ideja par dažām jomām, kurās tie varētu nākt klajā.

Vietnes iestatīšana

Viens no lielākajiem iPower trūkumiem ir tā iestatīšana. Ir iekļauta maksa 10 ASV dolāru apmērā, kas jūs var pievilināt, ja nepievēršat uzmanību. Ja vēlaties papildu drošību, jūs varat pievienot domēna privātumu par papildu USD 9,99 gadā, palielinot kopējās izmaksas. Tas no jūsu vietnes noņem jūsu kontaktinformāciju. Kad esat to caurskatījis, jūs ieiesit apstiprināšanas lapā, kur jau ir pārbaudīti divi papildinājumi. Ja jūs nevēlaties tos (automātisku ikdienas dublēšanas un drošības rīku), jums tiks jautāts, vai vēlaties saņemt SSL sertifikātu, domēna konfidencialitāti un citas iespējas.

Pārvietojoties pa šo spaili, tas var kļūt satraucošs un sāpīgs. Ja vēlaties iegūt SSL sertifikātu, tā cena ir 49,99 USD gadā, kas ir lētāk nekā citu paku piedāvājums. Iestatīšanas procesu ir grūti izdarīt, īpaši, ja nezināt, ko darīt vai ko meklēt, veicot pirkumu. Tā ir sarežģīta sistēma, kurai ir pieejams gandrīz pārāk daudz iespēju, taču tās patiešām piedāvā daudz WordPress projektu. Kad esat nokārtojis visu informāciju par maksājumiem, no turienes tas kļūst vieglāk. Tas prasa pacietību un daudz lasīšanas.

Klientu apkalpošana

Ja jums ir jāzvana uz klientu apkalpošanas dienestu, iespējams, jūs gaidīsit dažas minūtes. Lai gan kāds atbildēs dažu minūšu laikā, gaidīšanas periods nav pagājis. Tātad, jūs varētu pavadīt pat pusstundu, gaidot kādu, bet jūs nekad to neuzzinātu. Pārstāvji var būt informēti par saviem produktiem, bet, iespējams, nezina dažas atbildes. Lai gan katrs klientu apkalpošanas aģents nezinās visu, viņi vismaz var jūs norādīt uz īsto personu un tieši savienot. Tas nav sliktākais klientu apkalpošanas veids, un tas varētu būt sīka informācija.

Linux aizspriedumi

iPower piedāvā tikai serverus, ko darbina Linux, kas apgrūtina Windows mitināšanu. Lai gan jūs varat izvēlēties izmantot Windows mitināšanu, jums jābūt gatavam tērēt vairāk naudas. Ja tā nav problēma, iestatot savu vietni, jums nebūs par daudz jāuztraucas. Tomēr, ja vēlaties izmantot operētājsistēmu Windows, labāk būtu izmantot citu mitināšanas vietni, kas vietnes izveidošanai jums nemaksās rokas un kāju..

Grunts līnija

Ja jūs tikko sākat mājas lapas izveidi, iPower nav sliktākā pieejamā izvēle. Tas labi darbojas ar WordPress, padarot ērtu emuāru un satura izlikšanu. Tomēr, ja vēlaties tīmekļa mitināšanas vietni, iespējams, vēlēsities doties citā virzienā. Šķiet, ka vislielākā problēma rodas cilvēkiem, kuri zina, uz ko tīmekļa resursdatoram vajadzētu būt, un šķiet, ka iPower nav tādu funkcionalitāšu, kas atbalstītu pieredzējušos lietotājus. Ir bijušas sūdzības par viņu klientu apkalpošanu, taču tas nedrīkst kavēt jūs tos izmantot.

Ja esat lielāks uzņēmums, iespējams, vēlēsities pievērsties citam tīmekļa mitināšanas pakalpojumam, kas var nodrošināt jūs ar visu nepieciešamo. Lai gan iPower to spēj, viņiem nav ietekmes, lai apstrādātu lielas vietnes. Viņi to darīs, bet, ja nejutīsities, ka, reģistrējoties, jūs varētu uzņemties saistības gadu garumā, iespējams, vēlēsities meklēt citur. Ja vēlaties, lai mitināšanas pakalpojums apstrādātu jebkurus WordPress produktus, iPower ir lieliska izvēle, jo tie nodrošina visu nepieciešamo no WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector