JaguarPC pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

JaguarPC pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

JaguarPC pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Contents

Kas ir JaguarPC mitināšana?

JaguarPC ir privātīpašums, Kolorado bāzēts hostinga uzņēmums, kas dibināts 1998. gadā. Tie piedāvā dažādus koplietotus, mākoņa un VPS mitināšanas plānus dažādām biznesa vajadzībām. JaguarPC ir serveri Kolorādospringsā, Atlantā, Čikāgā, Dalasā, Ņujorkā un Apvienotajā Karalistē. 2000. gadu vidū līdz beigām JaguarPC iegādājās vairākas mazākas mitināšanas kompānijas, piemēram, Hostingzoom, Wowvps un Devpond..


Cik labs ir JaguarPC hostings?

JaguarPC ir parādījis konsekventu un iespaidīgu izaugsmi gadu no gada kopš to pirmsākumiem. Bieži veicot ieguldījumus savā tīklā un aparatūrā, viņi ir gandrīz sasnieguši 100% darbības laika garantiju. Bet, lai arī viņu dalītajiem hostinga plāniem lielākoties ir konkurences cenas, dažiem lietotājiem var šķist, ka citi uzņēmumi dolāra vērtībai piedāvā vairāk iespēju.

Skatīt oficiālās vietnes JaguarPC pārskatus 3.1 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Atbalsts operētājsistēmai Windows un Linux
 2. 100% Uptime garantija
 3. Plaši atbalsta resursi
 4. Iekļaujošās paketes

Mīnusi

 1. Stingra atcelšanas politika
 2. Nav viskonkurētspējīgākā vērtība

Support3Speed3.5Features3Value3Pārredzamība3

Mūsu oficiālais JaguarPC mitināšanas pārskats

Ja jums ir svarīgi mitināt mazākā, privātā uzņēmumā, tad JaguarPC ir viens no labākajiem tirgū. Ar gandrīz divu gadu desmitu mitināšanas pieredzi viņi nav iesācēji. Turklāt viņu pakalpojumu līmeņa līgumā ir iekļauta 10x kompensācija par katru dīkstāves stundu, ko piedzīvo jūsu vietne. Tomēr, ja vēlaties salīdzināt tādas funkcijas kā diska vieta, e-pasta glabāšana un domēni par dolāru, JaguarPC atpaliek no citiem saimniekiem.

JaguarPC mitināšanas labākās iespējas

JaguarPC daudzos departamentos sēž taisni uz zvanu līknes, taču viņiem ir vairākas pieminēšanas vērtas priekšrocības, kā arī dažas vietas, kur tās patiesi spīd..

Atbalsts operētājsistēmai Windows un Linux

Ja vien jūs neesat nikni lojāls vienai operētājsistēmai, salīdzinot ar otru, tas, iespējams, maz ietekmē. Bet tas, ka JaguarPC piedāvā abas iespējas, liecina par lietpratību un ieguldījumiem aprīkojumā.

100% Uptime garantija

JaguarPC piedāvā vislabāko izmantojamības garantiju visā tīmekļa mitināšanas nozarē. Par katru dīkstāves stundu, ko piedzīvo jūsu vietne, JaguarPC atlīdzina jums šīs stundas izmaksas desmit reizes. Ja riskam ir tik dārgas likmes, JaguarPC paveic lielisku darbu, pārliecinoties, ka viņiem bieži vien nav jāmaksā par šīm kompensācijām. JaguarPC pēdējos gados vidēji izmanto 99.98% uptime, liekot tos starp dažiem no visuzticamākajiem nozares tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, piemēram, Dreamhost, A2 Hostings un SiteGround.

Seši datu centri, pieci ASV.

JaguarPC ir vairāki datu centri: pieci Amerikas Savienotajās Valstīs un viens Apvienotajā Karalistē. Tas uzņēmumiem dod iespēju mitināt savu tīmekļa vietni uz sava reģiona servera – kaut ko potenciāli izdevīgu uzņēmumiem, kas galvenokārt apkalpo vietējos klientus. Tas arī parāda, ka JaguarPC tīkla infrastruktūra ir plaša – kaut kas parasti ir labs lapas ielādes ātrumam.

Tiešraides tērzēšana + atbalsts pa tālruni + plaši lietotāju palīdzības forumi

JaguarPC ir veltījis ievērojamus resursus klientu atbalsta veidošanai. Klientiem ir pieejama ne tikai tieša tērzēšana, atbalsts pa tālruni un e-pasta biļešu pārdošana 24 stundas diennaktī, bet ir pieejami arī aktīvi lietotāju forumi un pašpalīdzības konsultācijas. Tas nozīmē, ka visbiežāk sastopamās problēmas, ar kurām sastopas viņu klienti, ir skaidri indeksētas un meklējamas, tādējādi ietaupot jūs no nevajadzīgas grūtības sazināties ar klientu atbalstu. Turklāt vairums viņu klientu ziņo, ka ir gandarīti par viņiem piedāvātā atbalsta līmeni un viņu problēmu risināšanas ātrumu.

Lieliski bezmaksas biedri un maz pārdoto preču

Pat pamata JaguarPC plānos ietilpst bezmaksas ikdienas dublējumi, SSL izmantošana, pārsūtīšana, vietņu veidotājs, surogātpasta filtrs, paroļu aizsargs un DNS pārvaldība. Tas ir diezgan plašs saraksts, un tas padara tīru un vējainu pārbaudes procesu, kas nepadara jūs pārpārēm.

JaguarPC mitināšanas negatīvie punkti

Numberswise, nevis lielākais sprādziens jūsu Buck

Lai gan JaguarPC piedāvā lielisku servisu un pārliecinošu izmantojamības garantiju, to pakete nav īpaši konkurētspējīga, ja jūs sadalītu viņu pakalpojumus katram dolāram pa vienam. Tādi hostinga giganti kā HostGator un GoDaddy piedāvā tādas pašas specifikācijas, kā arī vairāk bezmaksas pakalpojumu lētāk. Salīdzinot ar citiem mazākiem spēlētājiem, tie izceļ, piemēram, SiteGround un A2 Hostings, pārspējot tos klientu apkalpošanas vai ātruma nodaļās. Ja jūs patiešām uztraucaties par naudas izstiepšanu, ciktāl tas attiecas uz īpašām funkciju kopām, JaguarPC var vienkārši pietrūkt.

Stingra atcelšanas politika

Lai gan tas ir saprotams, JaguarPC nepiedāvā simpātiskāko atcelšanas politiku. Kad būs beidzies standarta 30 dienu naudas atdošanas garantijas termiņš, saprotiet, ka anulēšanas gadījumā jūs nesaņemsit daudz naudas. Viņi jums neatmaksās papildu maksas par pakalpojumu, piemēram, domēna vārda reģistrāciju, tikai atmaksās jums par hostinga maksām. Viņi neko neatmaksās pirms atcelšanas datuma – tas nozīmē, ka viņi neatliks proporcionālu summu jūsu atmaksai. Anulēšanas veidlapa atrodas administratora konta cPanel un paneļos.

Grunts līnija

JaguarPC piedāvā to, kas, iespējams, ir vislabākais pakalpojuma līmeņa nolīgums mitināšanas nozarē. Turklāt tie ir uzticami, draudzīgi, par mērenām cenām un piedāvā skaidru ceļu uz sava hostinga plāna palielināšanu. Šie visi ir lieliski iemesli jūsu vietnes mitināšanai JaguarPC. Tomēr JaguarPC viegli aizēno, ja to vērtē blakus ar dažiem citiem lieliem spēlētājiem. Ir grūti iegūt tikpat jautru informāciju par uptime atmaksām, kā jūs varētu par zibens ātrumiem vai neticamu klientu apkalpošanu. Un, ja tas viss attiecas uz viņu pakalpojumu dolāra vērtību, tad korporatīvie saimnieki uzvarēs katru reizi. Bet JaguarPC ir stabils un uzticams resursdators, kuru mēs labprāt ieteiktu – ja viņu paketes piedāvā visu nepieciešamo par cenu, kuru jūs labprāt maksājat, tad mums ir sajūta, ka būsit apmierināts ar viņu pakalpojumiem.

Skatīt citas funkcijas

JaguarPC jautājumi un atbildes

1. Kad uzņēmums dibināts?

Gregs Landiss vēlējās izveidot uzņēmumu, kas piedāvāja interneta pakalpojumu sniedzēju un tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas izcēlās no citiem viena iemesla dēļ: ārkārtējs serviss un atbalsts. 1998. gadā dzimis Jaguar PC, un tas ātri vien kļuva par viena cilvēka operāciju līdz vadošajam pakalpojumu sniedzējam, kurš mitināja vairāk nekā 300 000 domēnu. Viņi 2010. gadā pārcēla uzņēmumu no Hjūstonas uz Kolorādo Springsu, kur tagad atrodas uzņēmuma galvenā mītne.

2. Kas par datu centriem??

JaguarPC piedāvā četrus dažādus datu centrus, kas visi piedāvā visaugstāko kvalitātes un tehnoloģiju līmeni. Trīs ASV bāzētais datu centrs Atlantā, Denverā un Hjūstonā piedāvā uzņēmuma sprostus, Row1-2 JPC, glītus kabeļus, kā arī papildu pdu un slēdžus no vecā būra. Iekārtas tiek nodrošinātas ar 24 stundas diennaktī pieejamu videonovērošanu un bruņotu drošību, un tajās var iekļūt tikai ar drošības pielaidi, kas ietver tuvuma kartes un biometriskos rokas skenerus Atlantā un biometrisko rokas piekļuvi Hjūstonā. Iekārtas tiek labi uzturētas, izmantojot uzlabotus dzesēšanas un enerģijas avotus, kā arī piekļuvi vairāk nekā 100 pārvadātājiem.

 Apvienotās Karalistes datu centrā JaguarPC nodrošina funkcionālu un uzticamu izvietošanas datu centru ar vietu gan atsevišķiem serveriem, gan pilniem skapjiem. Trešā līmeņa datu centrs nodrošina 99,982 procentus uptime ar diennakts aktīvo drošību un apakšstaciju uz vietas.

3. Kā darbojas Jaguar PC klientu apkalpošana?

JaguarPC piedāvā saviem klientiem vairākus dažādus veidus, kā sasniegt uzņēmumu, sākot ar aktīviem sociālo mediju kontiem Facebook un Twitter, kur viņi mijiedarbojas ar klientiem un dalās ar informāciju par visām iespējamām situācijām, kuras klienti varētu piedzīvot. Viņiem ir emuārs, kas piedāvā norādes, kuras jums jāzina, izvēloties tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, kā arī informāciju par uzņēmumu un dažām tā programmām un pakalpojumiem. Sabiedrības forumā klienti var diskutēt ar citiem un meklēt informāciju par viņu situāciju, un tiešraides tīkla statusa lapā tiek runāts par visām dīkstāves problēmām. Zināšanu bāzē ir raksti par daudzām biežākajām problēmām, ar kurām klienti sastopas.

Tehniskais atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot tālruņa atbalstu gan ASV, gan Kanādā, kā arī starptautiskajiem klientiem, kā arī tiešraides tērzēšanu un biļešu sistēmu..

Lai gan viņi lepojas ar izcilu atbalstu, lai arī daudzi klienti ir secinājuši, ka viņi gluži nesaņem reakcijas laiku, uz kuru viņi cer, no JaguarPC, daži klienti atzīmēja, ka atbildes saņemšana no biļetēm ilga 15 līdz 25 stundas. . Kad jūsu bizness paļaujas uz to, ka jūsu vietne tiek izveidota un darbojas, šāda veida dīkstāves var kaitēt jūsu mērķim..

Daži klienti ir ziņojuši par izcilu klientu apkalpošanu, kas vietni atkal izveido un darbojas dažu minūšu laikā, savukārt citi ir atzīmējuši, ka viņu vietnes stundām ilgi nedarbojās, bez atbildes.

4. Kādus kopīgu plānu piedāvā Jaguar PC?

JaguarPC piedāvā dažādus hostinga plānus. Kopīgajā cPanel mitināšanas vietnē ir instalētas viena klikšķa programmas dažādām lietotnēm, piemēram, WordPress, Joomla, Drupal, Ruby on Rails, Python PHP5 un Coppermine. Viņiem ir trīs dažādi kopīgi plāni, visiem ar pārvaldītu pakalpojumu.

 • Privāta mitināšana (USD 3,97 mēnesī par 36 mēnešu līgumu): 35 GB vietas SSD, 100 GB joslas platuma, 25 MySQL datu bāzu kopsumma, e-pasta un FTP kontu apvienojums.
 • Tīmekļa mitināšana (6,97 USD / mēnesī par 36 mēnešu līgumu): 75 GB SSD diska vietas, 1000 GB joslas platuma un datu pārsūtīšanas, kā arī 100 kopā MySQL datu bāzu, e-pasta un FTP kontu. Šajā plānā ir 100 rezervēti domēni, ikdienas dublējumi, droša SSL piekļuve, RV Sitebuilder un Softaculous. Jūs arī saņemat CloudFlare, SSL sertifikātu, LiteSpeed ​​un Spam Expert. Šajā kontā iestatīšana ir bezmaksas.
 • Uzņēmējdarbības mitināšana (USD 24,94 mēnesī par 36 mēnešu līgumu): 125 GB SSD atmiņas, 5000 GB joslas platuma un neierobežotas MySQL datu bāzes, e-pasta un FTP konti, kā arī rezervēti domēni. Serveri ir daļēji nodalīti, un tajos ietilpst LiteSpeed, kā arī visas Web mitināšanas plāna priekšrocības. Jūs saņemat īpašu IP adresi, iepriekšēju RapidSSL, bezmaksas iestatīšanu un vienu iekļautu domēna vārda reģistrāciju.
5. Vai JaguarPC atbalsta speciālus serverus?

Specializētie JaguarPC serveri piedāvā 99,999 procentus uptime ar 10x pakalpojumu līmeņa vienošanos. Viņi piedāvā četrus dažādus plānus, no kuriem visi ome ar root piekļuvi, 10 Mbps neizmērojams joslas platums, attāla rebootēšana, neierobežota izejošā trafika intensitāte. Ir tīmekļa vietņu un lietojumprogrammu izstrādes platforma, un jums ir iespēja ieviest pielāgotus kodolus.

 • Intel Xeon E3-1230v2 (sākas ar USD 127 mēnesī): 4x kodols 8 GB DDR3 RAM, 2 × 500 GB cietais disks.
 • Intel Xeon E3-1230v5 (sākas ar 167 USD / mēnesī): 8 MB kešatmiņa ar 4x kodoliem, 16 GB ECC RAM, 2x 1 TB cietais disks.
 • Intel Xeon E5-2620v3 (sākas ar 227 USD / mēnesī): 15 MB kešatmiņa ar 6x kodoliem, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD un 1x 1 TB SATA cietais disks.
 • 2x Intel E5-2620v3 (sākas ar 267 USD / mēnesī): 15 MB kešatmiņa ar 6x kodoliem, 32 GB ECC RAM, 1x 512 GB SSD un 1x 1 TB Sata cietais disks.
6. Vai JaguarPC piedāvā tālākpārdevēju mitināšanu?

JaguarPC tālākpārdevēji novērtē daudzos risinājumus, ko uzņēmums saviem klientiem piedāvā.

Amerikas Savienotajās Valstīs un Apvienotajā Karalistē ir četri dažādi izplatītāju plāni, un abi plāni piedāvā dažādas neierobežotas iespējas, piemēram, joslas platumu, tālākpārdoto kontu, e-pasta adreses, datu bāzes un FTP kontus. Visi tālākpārdevēji saņem arī šādas priekšrocības:

 • Pārdošana ir iespējota
 • Pielāgoti vārda serveri
 • CloudLinux un Litespeed
 • Ātra SSL bez maksas
 • Domēns visam mūžam
 • Migrācija līdz 25 kontiem
 • Galvenie, domēna un SSL tālākpārdevēju konti
 • RVSiteBuilder
 • R1Soft ikdienas rezerves kopijas

Kontu līmeņos lielākās atšķirības ir tādas, ka, piemēram, augstākā līmeņa tālākpārdevēju konti gan ASV, gan Lielbritānijā saņem 20 procentu atlaidi, pārdodot VPS un speciālus serverus.

ASV RZ1 ir USD 11,21 mēnesī, ja jūs iepriekš samaksājat trīs gadus; RZ2 maksā USD 14,96 mēnesī par trīs gadu priekšapmaksas plānu; RZ3 ir USD 22,46 mēnesī ar trīs gadu priekšapmaksas plānu, un RZ4 maksā USD 29,96 mēnesī, ja jūs priekšapmaksājat trīs gadus.

7. Vai JaguarPC piedāvā VPS mitināšanu?

VPS mitināšana JaguarPC ietver Windows, CentOS, Debian, Suse un Fedora rūdas atbalstu četros dažādos pilnībā pārvaldītos plānos..

 • 1 (USD 27 mēnesī, izmantojot 12 mēnešu priekšapmaksas plānu): 30 GB diska vietas, 1,5 GB RAM, 2 serdeņi, 10 TB joslas platuma, bez iestatīšanas maksas.
 • 2 (USD 47 / mēnesī, izmantojot 12 mēnešu priekšapmaksas plānu): 60 GB diska vietas, 3 GB RAM, 2 serdeņi, 15 TB, bez iestatīšanas maksas.
 • 3 (67 USD / mēnesī uz 12 mēnešu priekšapmaksas plānu): 90 GB diska vietas, 4 GB RAM, 3 serdeņi, 20 TB joslas platums un bez iestatīšanas maksas.
 • 4 (97 USD / mēnesī uz 12 mēnešu priekšapmaksas plānu): 120 GB diska vietas, 6 GB RAM, 4 serdeņi, 25 TB joslas platums un bez iestatīšanas maksas.

Šajos plānos ietilpst neierobežoti domēni, e-pasts, MySQL datu bāzes un FTP konti, kā arī ienākošais joslas platums. Turklāt klienti iegūst CloudFlare, divus pielāgotus IP, saknes un administratora piekļuvi attālajā darbvirsmā, ikdienas dublējumus un vadības paneli – izvēlas no cPanel, WHM vai Plesk.

8. Mani interesē mākoņu mitināšana – vai es to varu atrast JaguarPC?

JaguarPC piedāvā deviņus dažādus mākoņu mitināšanas plānus, no kuriem mazākais sākas ar USD 32 mēnesī un piedāvā 2 serdeņus, 20 GB diska vietas, 1 GB atmiņas, 5 TH joslas platumu, 1 VE un 2 IP adreses. . Savukārt mākonis 9 nodrošina 12 kodolus, 370 GB diska vietas, 16 GB atmiņu, 30 TB joslas platumu, 8 VE un 8 IP adreses..

9. Kā ir viņu Uptime?

Lielākajā daļā hostinga uzņēmumu visā nozarē tiek garantēts 99,9 procentu darbspējas laiks, kas nozīmē, ka attiecīgajā mēnesī jūsu vietne darbojas nedaudz mazāk par 45 minūtēm. Tādēļ ir diezgan daudz uzņēmumu, kas, ja garantē darbības laiku, ievēro šo procentuālo daudzumu; tik daudz, cik mēs labprāt uzzinātu, ka mūsu tīmekļa vietnes nekad, nekad neiet uz leju, tas ne vienmēr ir realitāte ar tehnoloģijām. Tomēr JaguarPC piedāvā vairākas atšķirīgas garantijas, atzīmējot dažās vietņu vietnēs, ka tās piedāvā garantiju par 99,999 procentiem, savukārt pakalpojumu sniegšanas noteikumos ir norādīta garantija 100 procentiem tīkla darbspējas, kas nozīmē, ka visi maršrutētāji, komutatori un kabeļi tiks izmantoti darbojas visu diennakti, ja vien nav paredzēta apkope. Viņu apkalpošanas līmeņa līgumā tiek atzīmēts, ka 100 procentu darbspējas laiks neietver programmatūru uz jūsu servera, aparatūras kļūmes, pakalpojumus vai dēmonus.

Ja tīkls nedarbojas, klientiem tiks ieskaitīti 1000 procenti no dīkstāves. Tas nozīmē, ka, ja tīkls darbojas vienu stundu, jūs saņemsiet kredītu par desmit stundām dīkstāves. Jūsu ikmēneša maksājums tiks dalīts ar dienu skaitu mēnesī un 24 stundām dienā, lai jums būtu precīzs kredīts. Lai saņemtu kredītu, jums septiņu dienu laikā jāiesniedz biļete, iekļaujot biļetes numuru no sākotnējās izdošanas, par kuru ziņots pieprasījumā.

10. Vai JaguarPC piedāvā naudas atdošanas garantiju??

Ja esat dalīta mitināšanas klients ar JaguarPC, jums ir tiesības uz 45 dienu naudas atgriešanas garantiju. Tas nav garākais šajā nozarē, bet noteikti pārspēj daudzu citu uzņēmumu piedāvāto 30 dienu garantiju. Tomēr, kā parasti, garantija ietver tikai hostinga maksu, nevis uzstādīšanas, licenču, domēna reģistrēšanas un citu papildinājumu izmaksas. Jūs arī neesat piemērots izvietošanai vai atsevišķiem serveriem.

11. Vai viņi var palīdzēt pārvietot manu vietni??

Daudzi klienti priecājas par saņemtajiem pakalpojumiem, pārvietojot savas vietnes no viena mitinātāja uz JaguarPC, atzīmējot, ka uzņēmums padarīja viņu pāreju nemanāmu, pat ja vietnes nebija kontrolētas ar cPanel. Šīs ir lieliskas ziņas, jo daudzi mitināšanas uzņēmumi jums palīdzēs tikai tad, ja pārvietojat vienu cPanel vietni uz citu. Migrācija nav bezmaksas visos plānos, taču tā ir iekļauta VPS un Cloud mitināšanas plānos, kā arī dažos koplietotajos un speciālajos serveru plānos..

12. Vai JaguarPC ir labs lapu ielādes ātrums??

JaguarPC, piemēram, daudzi citi hostinga uzņēmumi, neizsaka pretenzijas par “degošu” ātru ātrumu, bet SSD serveri un CloudFlare integrācija, kā arī daudzi citi komponenti palīdz paātrināt jūsu lapas ielādi, un tas, atšķirībā no citiem uzņēmumiem, JaguarPC ir ļoti uzticams un konsekvents, saglabājot šos stabilos ātrumus. Tā kā tik daudz tīmekļa apmeklētāju gaida tūlītēju Web vietu ielādi, nodrošinot ātru ielādi ir veiksmes atslēga tiešsaistē.

13. Kas nosaka JaguarPC neatkarīgi no konkursa??

JaguarPC ir plašs pārvaldītu plānu klāsts, un tas, atšķirībā no citiem uzņēmumiem, kas piedāvā pārvaldītus plānus, neuzlādē rokas un kāju. Tie nodrošina skaidru ceļu jūsu plāna uzlabošanai, tīmekļa vietnei pieaugot, un katrā līmenī piedāvā vienmēr uzticamu atbalstu. Plānos ir plašs funkciju klāsts, un pat pēc gandrīz 20 gadiem uzņēmumu joprojām vada un vada tā pati persona, kas to sāka – šāda veida ilgmūžība un aizraušanās mūsdienās ir reti sastopama..

14. Kādi ir JaguarPC mitināšanas mīnusi??

Ir maz perfektu hostinga uzņēmumu – negatīvas atsauksmes bieži vien daudzkārt var pārsniegt pozitīvās atsauksmes daudzās dažādās nozarēs. Neraugoties uz to, JaguarPC atsauksmes bieži ir saistītas ar klientu atbalsta reakcijas laiku.

Viņiem nav daudz konsekvences, lai reklamētu savus uptimes, arī dažādās vietnēs norādot dažādus procentus.

Kādas ir Jaguar PC mitināšanas priekšrocības??

Hostings, izmantojot JaguarPC, atvērs durvis uzņēmumam, kas garantē nedzirdētu uptime procentuālo daļu, un to papildina ar ārkārtīgi dāsnu garantiju. Uzņēmums kā prioritāti izvirza klientu apmierinātību, nodrošinot arī 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Viņi piedāvā tūlītēju iestatīšanu, vietņu migrācijas palīdzību un klientu atbalstu visos līmeņos, lai pārliecinātos, ka vietne ātri uzkāp un pastāvīgi darbojas.

Vairāk vietnē JaguarPC.com

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector