JustHost pārskati 2020. gada maijs: Cenas, plāni, Uptime un statistika

Contents

Kas ir JustHost?

JustHost ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā uz Linux balstītus dalīta hostinga pakalpojumus. JustHost tika dibināts 2002. gadā Glendeilā, Kalifornijā, un Endurance International Group to iegādājās 2012. gadā.


Cik laba ir JustHost mitināšana?

JustHost piedāvā samērā standarta dalīta hostinga paketes par diezgan konkurētspējīgu cenu. Nav daudz, kas viņus atšķir no citiem EIG iegādātajiem uzņēmumiem, drīzāk tie demonstrē daudzas no šīs iegādes indikatoriem. Lai arī jūs varētu vilināt pievilcīgas ievada cenas un pierakstīšanās iespējas, faktiskais sniegtais pakalpojums labākajā gadījumā ir viduvējs. JustHost ievērojami atpaliek no konkurentiem ātruma, darbspējas un klientu apkalpošanas ziņā. Skatīt oficiālo vietni

Tikai resursdatora mitināšanas pārskats: Shot vērts?

Just Host – varbūt jums ir kāds draugs, kas tos izmanto, un tāpēc jūs domājāt, ka viņi ir izmēģināšanas vērti.

Vai arī jūs kopā ar viņiem esat mitinājies kopš viņu darbības sākuma 2002. gadā, un jūs domājat, vai viņi joprojām ir kaut kādi labi.

Ja paskatās tīmeklī, vietnes Just Host atsauksmes nav pārāk patīkamas.

Mēs sniegsim jums savu viedokli un ļausim jums izdomāt.

Šķiet, ka tikai Host dalītās hostinga paketes ir labs piemērs jūsu biznesam: par konkurētspējīgām cenām, skaidru un pieejamu cenu palielināšanas ceļu, daudz uzglabāšanas vietas un vairākus citus labumus.

Sniegto pakalpojumu kvalitāte tomēr ir vāji izteikta. Tā kā lapu ielādes ātrums ir mazs, darbspējas laiks ir mazāks par vidējo un klientu apkalpošanas prakse ir nomākta, mēs iesakām nodot vietni Just Host. Par aptuveni tādu pašu cenu jūs varat iegūt līdzīgas paketes ar labāku servisu, izmantojot vietni SiteGround vai Bluehost (cits EIG zīmols)..

Just Host Host labākās iespējas

Lai būtu drošs, Just Host piedāvā dažas pievilcīgas funkcijas, kas padara tās vērts jūsu apsvērumus. Šeit ir daži iemesli, kāpēc viņi, iespējams, pamanīja jūsu uzmanību.

1) Konkurences paketes kosmosa ziņā

Ar visvienkāršāko plānu Just Host piedāvā 100 MB krātuves, 100 e-pasta adreses, dublējumus un bezmaksas domēna vārdu, kā arī neierobežotu ikmēneša datu pārsūtīšanu. Šī ir diezgan konkurētspējīga pakete bāzes cenai USD 3,50 mēnesī. Ir arī skaidrs ceļš uz Just Hosting palielināšanu, jo neierobežotus domēnus ar tiem var mitināt tikai par papildu USD 1,50 mēnesī. Ir viegli redzēt, kā kāds varētu interesēties par Just Host, pamatojoties uz cenu punktu par piedāvāto vietu.

2) tūlītēja reģistrēšanās

Tūlītējs darījumu pārtraukums daudziem klientiem, it īpaši starptautiskiem, ir pārmērīgi ilgs reģistrācijas process. Daži saimnieki pieprasa, lai tiktu pārbaudīta jūsu identifikācija, un daudzi prasa, lai jūs verifikācijas pabeigšanai piezvanītu viņiem darba laikā. Ikvienam, kurš dzīvo ārpus štatiem vai pat tikai citā laika joslā, navigācija pie zvanu centra stundām ir tikai vēl viena problēma, kas, kā mēs visi domājam, nozarei jau vajadzētu būt izkoptai. Just Host kredītam viņi nekavējoties nodrošina jūsu serveri. Viņu reģistrēšanās process ir viegls, un jūsu vietne būs gatava tiešraidē tūlīt pēc reģistrēšanās.

3) Bezmaksas domēna vārds

Bezmaksas domēna vārds mums patīk tieši tāpat kā ikvienam. Un, protams, ja jūs kopā ar viņiem mitinaties tikai gadu, tas ļauj ietaupīt 10 USD.

Bet tas nav kaut kas, kas noslēgs darījumu, bet tikai kaut kas jauks, lai tas būtu

4) 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mums tas patīk, un tas liecina par lielisku saimnieku. Ja viņi vēlas 30 dienu laikā atlīdzināt jums pilnu atlīdzību, viņi ir jūsu laika vērts. Viņi ir gatavi tērēt laiku un naudu, lai jūs iepriecinātu, tāpēc tas ir noteikts plus, ko negodīgs saimnieks nedarītu

5) atbalsta liels uzņēmums

Tas ir gan pro, gan con. EIG tos nopirka jau 2012. gadā, kas ir labi drošības apsvērumu dēļ. Jūs zināt, ka viņi neļaus visam izkausēt un pārdot jūsu kredītkarti hakeriem. Sliktākajā gadījumā viņi liks jums pārcelties uz Bluehost. Negatīvie ir tas, ka viņi ir liela korporācija. Iespējams, ka jums būs lēns gaidīšanas laiks, mazāks atbalsts un liela uzņēmuma vispārējas garlaicīgas iezīmes.

6) Lietotņu integrācija un bezmaksas programmas

Ja ir kaut kas sakāms par labu uzņēmumam piederoša tīmekļa resursdatora izvēlei, tas noteikti nozīmē, ka ir jābūt īpašām priekšrocībām, kas atvieglo integrāciju ar citām korporācijām, piemēram, Google. Just Host nemanāmi darbojas ar visiem standarta Google papildinājumiem, kā arī ar 100 citām atvērtā koda platformām. Just Host izmantos arī Google un Bing reklāmas kredītus, kas ir jauks bonuss jaunai vietnei, kas vēlas eksperimentēt ar AdWords un SEO.

 

Just Host hostinga negatīvie punkti

Kaut arī noteikti ir dažas lietas, kurās Just Host veic jauku darbu, mūsu nostāja ir tāda, ka daudzās vietās, kur tās pietrūkst, ir tālu. Ja ātrums, darbspējas laiks un klientu apkalpošana jums ir svarīgi, un tie ir nepieciešami lielākajai daļai cilvēku, jums Just Host ir jāpiešķir cieta caurlaide. Šeit ir vairāk par šiem trūkumiem, kā arī dažiem citiem jautājumiem, kurus mēs uzņemamies ar viņu pakalpojumiem:

1) Zemāks par rūpniecības vidējo rādītāju Uptime

Just Host vidējais uptime rādītājs 2015. – 2016. Gadā bija 99,89%. Nespeciālistam tas var šķist diezgan labs vidējais rādītājs. Bet, ja jūs darāt matemātiku, tas nozīmē gandrīz 100 dīkstāves stundas gadā. Turklāt tas ievērojami samazina nozares vidējo rādītāju – 99,96%. Ja jūsu vietne tiek monetizēta, katra dīkstāves stunda jums maksā naudu – tas ir kaut kas, kas rūpīgi jāapsver, pirms izvēlēties Just Host par savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

2) zemāks par nozares vidējo ātrumu

Lapu ielādes laiki ir neticami svarīgi gan meklētājprogrammu klasifikācijai, gan vispārējai lietotāju pieredzei. Lietotājiem ne tikai ir tieksme atkāpties no jūsu vietnes, ja ielāde prasa pārāk ilgu laiku, bet arī Google meklēšanas rezultātos jūsu vietni atstumj vēl zemāk, ja viņiem šķiet, ka jūsu vietne ir pārāk lēna. Tāpēc nav mazsvarīgs, ka Just Host vidējais lapu ielādes laiks ir par 30–40% lēnāks nekā nozarē vidēji. Ar lapas ielādes ātrumu aptuveni 950 ms tie ievērojami atpaliek no citiem resursiem, kuru cena ir līdzīga. A2 hostings, ātrākais resursdators, ko līdz šim esam pārskatījuši, ielādē lapas 210 ms. Cits EIG piederošs uzņēmums ar līdzīgām izmaksām, A Small Orange, ielādē lapas aptuveni 520 ms.

3) Lēns klientu atbalsts, izmantojot sāknēšanas pārdošanas gadījumus

Ātrs klientu atsauksmes par Just Host klientu apkalpošanu runā daudz. Kā tas bieži notiek ar EIG uzņēmumiem, sūdzības par klientu apkalpošanu sāk parādīties tūlīt pēc iegādes. Just Host šajā ziņā nav izņēmums. Jūs varat gaidīt 10-20 minūtes, lai izveidotu savienojumu ar klientu apkalpošanu, izmantojot tālruni vai tūlītēju tērzēšanu. Kad esat to izdarījis, viņu pārstāvji nevar gluži vienkārši satikt jūs tur, kur atrodaties; jums bieži tiks parādītas saites uz viņu FAQ lapām vai ieteikumi pamata problēmu novēršanai, kurus jūs jau esat izmēģinājis. Turklāt ik uz soļa jūs sastapsities ar pārdošanu. Lai arī pārdošanas apjomi nav sliktākā lieta, ko uzņēmums var darīt saviem klientiem, šī prakse ir šausmīgi nomākta, kad jūs tikai mēģināt novērst problēmu.

4) Servera dublējumi netiek garantēti

Just Host katru nedēļu serveru dublējumus uzskaita par vienu no viņu piedāvātajiem pakalpojumiem, kaut ko dara arī daudzi viņu konkurenti, ja ne biežāk. Tomēr izlasiet precīzo drukāto tekstu un redzēsit, ka šīm dublēšanām netiek garantēta. Nav šausmīgi nomierinoša, vai ne? Acīmredzot jūsu datu drošībai nav pilnībā jāuzticas Just Host, tāpēc, ja jums vajadzētu izvēlēties tos par pakalpojumu sniedzēju, pārliecinieties, vai dublējat manuāli..

5) Nav VPS

Daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā VPS iespēju kā jauninājumu no kopīgota mitināšanas plāna. Īsumā par virtuālo privāto serveri, tas nozīmē, ka jūs no servera īrējat atvēlētu vietas daļu. Vienkārši resursdatoram nav šīs iespējas. Turklāt Just Host nepiedāvā mākoņa mitināšanas iespējas. Kaut arī viņu dalītie mitināšanas plāni tiek prognozēti un noderīgi, Just Host nav uzņēmums, kuru izvēlēties, ja plānojat paplašināt savu biznesu, izmantojot VPS.

6) Nav Catchall e-pasta

Viena no galvenajām funkcijām, kuras trūkst Just Host, ir cachall e-pasta funkcija. Kaut arī Just Host piedāvā neierobežotu daudzumu domēnu, šis īslaicīgais e-pasts var to padarīt tādu, ka jūs nokavējat dažus svarīgus e-pastus.

Grunts līnija:

Šī cena 3,45 USD / mēnesī, kas jūs, pirmkārt, piesaistīja Just Host, ir saistīta ar lielu nozveju: šo cenu jūs saņemat tikai tad, ja vēlaties iegādāties viņu pakalpojumus 3 gadus. Īpaši ņemot vērā to naudas atdošanas garantiju, kas ir pieejama tikai pirmajās 30 darba dienās, tas ir, ļoti liela naudas daļa, kas jums tiek lūgta iepriekš atbrīvot. Lai arī daudzi labprāt maksātu par pareizajiem pakalpojumiem, par visām pārdomātajām lietām, Just Host neizraisa pārliecinošāko gadījumu, kāpēc jums vajadzētu sevi piespiest pie viņiem tik ilgu laika periodu. Ja jūs gatavojaties izvēlēties uzņēmumam piederošu resursdatoru, tā vietā mēs iesakām GoDaddy vai HostGator, kur biznesa modeļi ir nobriedušāki.

Skatīt citas funkcijas JustHost atsauksmes 2.7 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (1 balsojums) Plusi

 1. Ātra iestatīšana
 2. Skaidrs ceļš uz mērogu, izmantojot koplietojamo hostingu
 3. Konkurences piedāvājumi kosmosā
 4. Bezmaksas domēns

Mīnusi

 1. Nav VPS
 2. Nav Catchall e-pasta
 3. Aizmugurējie trauki netiek garantēti
 4. Klientu apkalpošana ir Lackluster
 5. Zem vidējā ātruma un Uptime

Support2Speed2Features3Value4Pārredzamība2.5

JustHost jautājumi un atbildes

Tā kā ir pieejams tik daudz tīmekļa mitināšanas iespēju, kā jūs zināt, kurš pakalpojums ir piemērots jūsu uzņēmuma vietnei vai vietnēm? Mēs zinām, ka tas var būt grūts lēmums, tāpēc lielāko daļu pētījumu veicam jūsu labā. Vai esat apsvēris iespēju lietot? JustHost jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām? Ja tā, jūs esat pareizajā vietā. Šajā rakstā mēs sāksim ar plašām Bieži uzdoto jautājumu (FAQ) sadaļām, kurās ir informācija par biežākajām cilvēku problēmām. Tad mēs apskatīsim, kāpēc izvēlēties JustHost var būt laba izvēle jums. Sāksim:

Vai JustHost piedāvā Linux vai Windows mitināšanu?

Viņu tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir paredzēti tikai Linux, un tie neietver Windows mitināšanu.

Vai JustHost mēģinās paaugstināt manu mēneša cenu, kad pienāks laiks atjaunot līgumu?

Parakstot pirmos pakalpojumu sniegšanas noteikumus, jūs saņemsit atlaidi. Pēc tam, katru reizi atjaunojot, jums tiks iekasēts rēķins par parasto pakalpojumu plāna cenu.

Vai JustHost plānos ir iekļauts bezmaksas domēns?

Jā, visos JustHost plānos ir iekļauta viena bezmaksas domēna vārda reģistrācija. Ja jums ir kopīgs plāns, tas ir bez maksas tikai vienu gadu.

Ja man būs dīkstāve, vai JustHost man atmaksās naudu?

Nē. Interneta vietņu JustHost pakalpojumiem nav garantijas, ka jūs dīkstāvēsiet neko.

Vai JustHost ir naudas atdošanas garantija?

Jā, ja jūs izvēlaties atcelt pakalpojumu 30 dienu laikā, jūs varat saņemt pilnīgu plāna izmaksu atlīdzību. Pēc 30 dienu perioda tiek atlīdzināta atlīdzība par neizmantoto ikmēneša pakalpojuma daļu. Par līguma laušanu no jums var tikt iekasēta maksa par jūsu domēna vārdiem.

Vai JustHost piedāvā virtuālā privātā servera (VPS) mitināšanas plānus?

Jā, viņi to dara. Viņi piedāvā četras dažādas VPS mitināšanas iespējas, lai jūs varētu izvēlēties sev nepieciešamo.

Vai JustHost klientu atbalsta dienestam ir tālruņa numurs, kur es varu tos sasniegt?

Jā, viņu klientu atbalsts jums ir pieejams tiešajā tērzēšanā un pa tālruni visu diennakti.

Kādas programmēšanas valodas atbalsta JustHost?

JustHost atbalsta visas valodas, kas darbojas uz Linux serveriem, ieskaitot PHP, Python, Perl un Ruby on Rails.

Vai ir kādas tālākpārdevēja iespējas, ja izvēlos JustHost?

Nē, viņi nepiedāvā nekādus tālākpārdevēju plānus.

Vai JustHost palīdzēs man pārsūtīt manu esošo vietni uz viņu serveriem?

Nē, viņi to nedarīs. JustHost nepiedāvā nekāda veida vietņu pārsūtīšanas pakalpojumus.

Vai man kontā var vienlaikus būt vairākas vietnes??

Protams, katrā JustHost plānā ir neierobežoti domēna vārdi, tāpēc jums var būt tik daudz vietņu, cik vēlaties.

Vai JustHost plānā ir iekļauta vadības paneļa programmatūra??

Jā, jūs saņemat cPanel programmatūru ar katru mitināšanas plānu.

Kādas maksājuma metodes JustHost pieņem, lai veiktu manus ikmēneša vai gada maksājumus?

Viņi pieņem čeku, naudas pārvedumu, Discover, American Express, Visa, MasterCard un PayPal visus regulāros maksājumus par pakalpojumu.

Vai es varu izveidot savu tīmekļa mitināšanas kontu, lai veiktu ikmēneša maksājumus?

Jā, par jūsu tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem varat norēķināties jebkurā izvēlētā norēķinu ciklā: nedēļā, mēnesī vai gadā. Tikai atceraties, ka, ja izvēlaties atcelt, atmaksa tiek aprēķināta proporcionāli uz atlikušo norēķinu cikla laiku.

Vai JustHost piedāvā jebkāda veida rezerves pakalpojumus?

Nē. Lai gan viņi var izvēlēties dublēt jūsu vietnes pēc saviem ieskatiem, viņi negarantē jebkāda veida rezerves pakalpojumus. Jūs esat atbildīgs par savām rezerves kopijām ārpus vietnes.

Vai skolēni, skolas vai bezpeļņas organizācijas saņem atlaidi par JustHost pakalpojumu izmantošanu?

Iesaistīto universitāšu studentiem var būt tiesības uz diskontētām likmēm par JustHost izmantošanu saviem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Kurš JustHost plāns ir labākais video straumēšanai?

Visi JustHost plāni ir vienlīdz labi augstas kvalitātes audio un video straumēšanai.

Kur atrodas JustHost tīmekļa mitināšanas pakalpojums?

JustHost ir datu centrs, kas atrodas Čikāgā, Ilinoisā, ar visu laiku vairāk nekā 2000 serveriem un četriem tehniķiem.

Vai JustHost ir izveidojis emuāru un vai viņi ir Twitter vietnē??

Viņiem ir emuārs, bet pēdējais ieraksts bija sen. Pēdējais Twitter ieraksts bija vēl tālāk nekā emuāra ieraksts, tāpēc neviens no tiem nav aktīvs.

Vai es varu izmantot WordPress pakalpojumā JustHost?

Protams tu vari. Izmantojot šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, WordPress tiek pilnībā atbalstīts.

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties JustHost
 • Reģistrējoties JustHost pakalpojumiem, jūs saņemat vienu bezmaksas domēna vārda reģistrāciju. Vai arī, ja izvēlaties, tā vietā varat pārsūtīt domēna vārdu.
 • Jūs varat mitināt tik daudz domēnu, cik vēlaties no sava servera. Reģistrējoties JustHost, jūs gūstat labumu no tā, ka varēsit pārvaldīt visas savas vietnes no viena vadības paneļa. Jums ir tik daudz vai tik maz vietņu, cik jums nepieciešams, jo nav ierobežojumu.
 • Jūs saņemat lielisku darba laiku. Kaut arī JustHost negarantē, ka darbspējas laiks tiek nodrošināts, viņi darbojas, lai nodrošinātu jums uzticamu un drošu mitināšanas platformu. Viņu serveros ir četrkodolu procesora tehnoloģija, un enerģijas rezerves nodrošina ģeneratori. Datu centrs tiek uzraudzīts visu laiku, tāpēc visus jautājumus var risināt gandrīz nekavējoties.
 • Klientu atbalsts, kas vienmēr ir pieejams. Izmantojot šo tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, jūs varat sagaidīt, ka ātri un viegli atrisinās visas problēmas, jo viņiem vienmēr ir pieejami tehniķi. Jūs varat sazināties ar viņiem, izmantojot trīs vienkāršas metodes: e-pastu, tērzēšanu un tālruni. Visus trīs kanālus jūsu ērtībai var izmantot visu diennakti.
 • Tas ir pieņemams un neierobežots. Tā kā darbspējas laiks netiek garantēts vietnē JustHost, viņi var piedāvāt jums labākas cenas nekā daži no plašāk zināmiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Tas, ko viņi šeit jums piedāvā, ir pakalpojums, par cenu par cenu, kurā ir neierobežots viss. Neierobežots domēna mitināšana, neierobežots e-pasta konts, neierobežots vietņu pārsūtīšana un neierobežota vieta glabāšanai. Jūs saņemat vairāk un jūs maksājat mazāk, taču jūs varētu piedzīvot dīkstāvi.
 • Jūs varat integrēt ar vadības paneli. Jūs saņemat cPanel programmatūru ar savu JustHost līgumu, kas ļauj iestatīt savas vietnes sev vēlamā veidā un reklamēt tās daudz efektīvāk. Varat izmantot reklāmas rīkus, instalēt lietojumprogrammas un pat izmantot veidņu dizainus, lai jūs būtu daudz labāks vietnes pārvaldnieks.
 • Tas ir vienkārši. Atšķirībā no citiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, JustHost cenšas visu saglabāt pēc iespējas vienkāršāk, lai nebūtu nekādu sajaukšanas. Sākot ar reģistrēšanos un izmantojot vadības paneļa programmatūru, viss ir iestatīts, lai viss būtu ērti. Viss viņu process ir paredzēts, lai padarītu jūsu dzīvi vieglāku, nevis sarežģītāku.
 • Jūs saņemat cPanel. Šī vadības paneļa interfeisa programmatūra ir balvas ieguvēja iemesla dēļ. Tas ir ļoti lietotājam draudzīgs, lai jūs varētu pārvaldīt visus sava mitināšanas konta aspektus, ļaujot iestatīt e-pastus, domēnu nosaukumus, izmantot datu bāzu informāciju un piekļuves statistiku visām jūsu vietnēm. cPanel jūs pārvērš par saimnieku, nevis klientu.
 • Bezmaksas skripti. Reģistrējoties JustHost, jūs saņemat visu skriptu bibliotēku, un tā ir pilnīgi bez maksas. Izmantojot SimpleScripts, jūs varat instalēt jebkuru no vadošajiem skriptiem, ieskaitot Joomla, osCommerce, phpBB un populāro WordPress. Tas ir labs rīks un liela vērtība.
 • Viņiem ir naudas atdošanas garantija. Ja jūs nolemjat izmēģināt JustHost, tas tiešām ir saistīts ar ļoti nelielu risku. Katrā no viņu hostinga plāniem ir iekļauta 30 dienu naudas atdošanas garantija, ja vien jūs atceļat, pirms nav pagājušas pirmās 30 dienas, jūs saņemsit atmaksu par pilnu pirkuma cenu. Ja pārtraucat savu kontu pēc 30 dienām, jūs saņemat atlīdzību, kas tiek aprēķināta atkarībā no tā, cik daudz laika jums ir atlicis uz līguma pamata. Visas atmaksas neietver maksājumus par reģistrāciju un iestatīšanu, taču jums jāsaglabā visi domēna vārdi, kurus, iespējams, esat reģistrējis, izmantojot JustHost. Ir ļoti mazs risks izmēģināt JustHost pakalpojumus, taču ir daudz lielisku atlīdzību.
Noslēguma domas

Ja jūs meklējat lētu iespēju tīmekļa mitināšanas pakalpojumam, noteikti apsveriet to JustHost.  Šim tīmekļa mitināšanas uzņēmumam ir daži diezgan pamatpakalpojumi, taču tie atbilst vairumam vidējo lietotāju vajadzībām.

Klientu atbalsts ir diezgan labs, taču problēma ir Windows mitināšanas nepieejamība.

Šeit viss ir pamatprasība, tāpēc pieredzējušiem lietotājiem ir jāturpina iepirkties, un visi biznesa klienti vēlas izvairīties no šī pakalpojuma, jo viņi negarantē darbības laiku. Lasot klientu atsauksmes tiešsaistē, mēs pamanījām, ka tie gandrīz visi ir ārkārtīgi negatīvi, atzīmējot nopietnas problēmas, lielas dīkstāves un problēmas ar klientu apkalpošanu.

Šie daudzie sliktie pārskati norāda uz nopietnām problēmām, tāpēc, izvēloties šo pakalpojumu, iesakām būt uzmanīgiem. Vidējiem lietotājiem, kuri vēlas lētu līgumu un iepērkas par cenu, JustHost var būt ideāls tīmekļa mitināšanas pakalpojums jums. Uzņēmējdarbības un e-komercijas vietnēs tas ir noteikts nē.

Vairāk vietnē JustHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map