Lappušu atsauksmes 2020. gada maijs: labāka par WP Engine un SiteGround?

Cik laba ir Pagely mitināšana?

Lappušu atsauksmes 3.4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (0 balsis) Plusi


 1. Darbina Amazon
 2. Spēja pielāgot savu plānu
 3. Pagely solījums – 100 procentu laika pavadīšana
 4. Automātiskas ikdienas rezerves kopijas
 5. WordPress atbalsts
 6. Neierobežots lapas skatījumu skaits / apmeklētāji

Mīnusi

 1. Nav tiešraides tērzēšanas atbalsta
 2. Nav cPanel
 3. Nav izmēģinājuma perioda vai naudas atdošanas garantijas
 4. Nespēja iegādāties domēnu

Support3Speed4Features3.5Value3.5Pārredzamība3

Mūsu oficiālais vietņu mitināšanas pārskats

Pagely ir programmatūra, kas kalpo pakalpojumam. Pagely ir ļoti patīk. Vienīgais jautājums, ko es saskatu Pagely, ir tas, ka tie ir ļoti specifiski nišai. Ja jūs ietilpst viņu nišā, tā īsti nav problēma.

Labākās vietnes Pagely hostinga iespējas

Nav īsti godīgi saukt Pagely par hostinga pakalpojumu. Viņi to pat nesauc par sevi. Viņi sevi sauc par pārvaldītu WordPress pakalpojumu.

Darbina Amazon

Ikviens zina par Amazon. Faktiski tam nav izskaidrojuma. Redzot to, kā Pagely sevi uzņem Amazon, klienti var sagaidīt no Pagely tādu pašu prātu, it kā Amazon būtu viņu saimnieks.

Spēja pielāgot savu plānu

Sākumā var šķist, ka Peidžam ir tikai trīs plāni. Tā nav taisnība. Viņiem ir vairāki citi plāni, kas ved uz vienu, kur jums var būt četri virtuālie privātie serveri. Patīkami, ka Peidžs ir tas, ka jums nav jāizvēlas kāds no viņu iepriekš noteiktiem plāniem. Viņiem ir funkcija, kurā jūs varat pilnībā pielāgot savu plānu kopā ar viņiem.

Pagely solījums – 100 procentu laika pavadīšana

Pagely sola 100% uptime. Viņi piedāvā hostinga kredītu jebkurai dīkstāvei, kas jebkad piedzīvota. Tā kā viņi uzņēma Amazon, es neesmu redzējis, ka kāds sūdzētos par dīkstāvi vai dīkstāves dēļ būtu jāsaņem kredīts.

Automātiskas dublējumkopijas

Pagely katru dienu veiks jūsu vietnes dublējumu. Ar izcilu tīkla drošību, tas, ka viņi mitina dažus no lielākajiem planētas uzņēmumiem un tiek izvietoti Amazon serveros, klienti var izbaudīt prātu, ka viņu dati nekad netiks zaudēti..

WordPress atbalsts

Šis pats par sevi saprotams. Uzskatot, ka Pagely ir vairāk WordPress pārvaldības pakalpojums, nevis mitināšanas pakalpojums, Pagely zina WordPress. Viņiem ir visa speciālu ekspertu komanda, kas ir gatava un vēlas jums palīdzēt ar jebkuru no jūsu WordPress jautājumiem. Daudziem cilvēkiem tas nozīmē tikai darba sākšanu.

Neierobežots lapas skatījumu skaits / apmeklētāji

Daži hostinga uzņēmumi ierobežos jūs ar lapu skatījumu skaitu vai apmeklētāju skaitu mēnesī. Tas nav viss – ir pat daži WordPress pārvaldības uzņēmumi, kas darīs to pašu. Kopumā mēs atklājām, ka Pagely nenovieto vāciņu lapu skatījumiem vai apmeklētājiem. Viņu teiktais ir šāds – kāpēc lai kāds par to maksātu?

Peļņas hostinga negatīvie elementi

Pagely trūkst vairākās jomās. Viņiem var būt visaugstākā līmeņa hostings un milzīgs ātrums, taču viņi var atļauties pastiprināt arī savu spēli.

Trūkst lappušu atbalsta

Cilvēkiem nepatīk tas, ka Peidža nepiedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu. Tā nav pilnīgi taisnība. Pagely piedāvā tiešraides tērzēšanas atbalstu, bet tikai tad, ja esat gatavs maksāt vismaz 400 USD mēnesī par VPS plānu. Viņi nepiedāvā atbalstu pa tālruni – viņi viennozīmīgi sagaida, ka cilvēki vispirms izdomās šo problēmu pirms kontakta atbalsta. Viņiem ir 24 stundu diennakts biļešu pārdošanas sistēma un viņi apgalvo, ka atbild uz katru pieprasījumu divu stundu laikā. Tomēr, ja jums ir VPS plāns, tiešraides tērzēšana ir pieejama. Peidžs zaudē ticamību šim – es saprotu, ka daži cilvēki varbūt maksā vairāk, bet kas viņu biznesu padara vēl nozīmīgāku nekā mans? Ja Peidžs var atļauties piedāvāt tiešraides tērzēšanas atbalsta pakalpojumus dažiem lielajiem spēlētājiem, tad viņi var atļauties piedāvāt tiešraides tērzēšanas atbalsta pakalpojumus arī mazākiem uzņēmumiem.

Nav cPanel

Šis nav pārsteigums. Ņemot vērā to, ka Pagely pats par sevi nav tīmekļa mitināšanas uzņēmums, nav iemesla, kāpēc viņiem vajadzētu piedāvāt cPanel. Tomēr viņi piedāvā savu administratīvo paneli, kas palīdz jums izdarīt vienu un to pašu, ko viņi dara, – pārvaldīt WordPress. Šajā panelī jūs varat pieteikties un pārvaldīt savu WordPress vietni no viņu platformas.

Nav izmēģinājuma perioda vai naudas atdošanas garantijas

Var būt grūti noteikt, vai Pagely ir piemērots jums, ja viņi nepiedāvā pārbaudes laiku vai naudas atdošanas garantiju. Viņi sagaida, ka maksājums būs jāveic jau pirmajā dienā. Viņi dod jums iespēju sarunāties ar pārdošanas komandu, bet pārdošanas komandai ir prātā viens mērķis – panākt, lai jūs iegādātos plānu. Labākā pārdošanas komanda pasaulē nevarētu noteikt, vai Peidžs ir piemērots man. Tas nodrošina noteiktu atvienošanu, kas cilvēkus var izslēgt.

Nespēja iegādāties domēnu

Tas arī nav pārsteigums. Kā WordPress pārvaldības pakalpojums viņi sagaida, ka jums jau ir domēns. Citiem vārdiem sakot, tas nav pilnīgi jaunu uzņēmumu īpašniekiem, kuri tikai mēģina notīrīt kājas. Pagely ir paredzēts pieredzējušiem profesionāļiem, kuri zina, ko viņi vēlas, un zina, ko viņi dara.

Grunts līnija

Pagely ir fantastisks pakalpojums, ja viņi var sniegt to, ko meklējat. Tie ir ļoti specifiski niša un nepiedāvā daudz bezmaksas pakalpojumu, ko jūs varētu sagaidīt no citiem mitināšanas pakalpojumiem, piemēram, reklāmas kredītiem vai vietņu veidošanas rīkiem. Ja jums ir izveidota un ietverta vietne, viņi to pārņem jūsu vietnei Pagely, bet ne vienmēr par brīvu. Ja jūs iegādājaties kādu no viņu biznesa plāniem, viņi to darīs bez maksas. Pretējā gadījumā viņi iekasēs 100 ASV dolārus par vietni, lai jūs pārskaitītu uz Pagely.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map