Mazs oranžs pārskats – 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik labi ir mazs oranžais hostings?


Mazs apelsīns Atsauksmes 3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Vairāki kopīgi plāni, no kuriem izvēlēties
 2. Neierobežotas e-pasta adreses no katra domēna
 3. Lielisks atbalsts
 4. Piedāvājiet visu veidu mitināšanu

Mīnusi

 1. Visiem plāniem ir ierobežota vieta diskā un joslas platums
 2. Nevar izveidot mobilās vietnes

Support3Speed2.5Features3.5Value2.5Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais “Mazais oranžais” mitināšanas pārskats

Mazais apelsīns ir mazs, taču spēcīgs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ar daudzām pamatīgām iespējām un funkcijām. Viņu saskarni ir viegli izmantot, un viņu mitināšanas iespējas vēl vieglāk ļauj atrast meklēto. Ir ļoti patīkami atrast mitināšanas uzņēmumu, kurš nemēģina jūs niķēt un apbēdināt.

‘Maza apelsīna’ mitināšanas labākās iespējas

Kā viens no nedaudzajiem uzņēmumiem, kas vairāk atbalsta viņus nekā pret viņiem, Mazais Apelsīns iesaiņo tieši to, ko jūs sagaidāt no hostinga uzņēmuma – ar pāris papildu ķiršiem virsū.

Vairāki kopīgi plāni, no kuriem izvēlēties

Mazs apelsīns veic lielisku darbu, cenšoties pārliecināties, ka jūs saņemat to, par ko maksājat. Tā vietā, lai izstrādātu standarta mazos, vidējos un lielos plānus, viņi sadalīja piedāvājumu, lai mēģinātu pielāgot jūsu vajadzībām. Ja jums nepieciešama tikai maza vietne, jo vēlaties pārējiem ģimenes locekļiem uzņemt tikai dažus attēlus no pagājušā gada atvaļinājumiem, tad jums par hostingu nav jāmaksā tik daudz, cik nākamajam puisim, kurš sāk e-komercijas vietne.

Godīgs tīmekļa mitināšana

Par konsekvenci ir daudz ko teikt. Mārketinga pieķeršanās, ko esmu redzējis, kā cilvēki atkal un atkal izmanto, ir pakļaut pārāk zemu cenu un pārsniegt. Dažos gadījumos tas var darboties, bet mazais apelsīns tam nepiekrīt. Viņi piegādā tieši to, ko sola, nemēģinot pārdot jūs par lietām, kas jums nav vajadzīgas. Turklāt viņi savus resursus izmanto labāk nekā daži konkurenti. Ja jūs maksājat par noteiktu daudzumu resursu par serveri, tas ir tieši tas, ko jūs iegūsit – nezaudējot kvalitāti, ja maksimāli izmantosit to, ko izmantojat.

Visi mitināšanas veidi

Mazajam apelsīnam ir plāns gandrīz visiem. Viņiem ir standarta koplietotie, VPS un īpaši hostinga plāni, taču katram plānam ir arī vairākas iespējas. Turklāt viņiem ir īpaša kategorija uzņēmumu īpašniekiem, kuri mēģina izveidot e-komercijas vietni. Biznesa plānos ir iekļauts bezmaksas SSL sertifikāts ar katru plānu. Ak, jā – viņiem ir arī pārdevēju mitināšana.

Neierobežotas e-pasta adreses no katra domēna

E-pasta adresēm vajadzētu būt standartām daudziem hostinga pakalpojumu sniedzējiem. Tomēr tie nav. Faktiski esmu redzējis dažus hostinga uzņēmumus, kuri pat nepiedāvā e-pastu. Ir patīkami redzēt, ka mazais apelsīns ne tikai nodrošina e-pastu, bet katram domēnam piedāvā neierobežotu skaitu e-pasta adrešu. Tas nozīmē, ka, atverot e-komercijas vietni, katram darbiniekam var būt sava e-pasta adrese kopā ar saviem akreditācijas datiem..

Fantastiska tīmekļa lietojumprogrammu izvēle

Šeit mazais apelsīns pārspēj hostinga kompāniju parastās iespējas un atbildību. Reģistrējoties mazā apelsīnā, WordPress var instalēt ar vienu klikšķi. Vai vēlaties kalendāru? Lieliska izvēle! Instalējiet savu kalendāru, iepirkumu groza programmatūru un daudz ko citu, izmantojot A Small Orange fantastisko tīmekļa lietojumprogrammu izvēli.

Lielisks atbalsts

Viņu atbalsta personāls ir zinošs un ātrs. Jums ir pieejams diennakts atbalsts pa tālruni un e-pastu. Viņiem tā arī ir tiešraidē, taču nedēļas nogalēs tas nav pieejams. Tomēr pat viņu nedēļas nogales atbalsts ir ātrs. Turklāt viņi patiesi iziet no ceļa, lai atrisinātu visas jūsu problēmas.

Uzņēmums, kas veltīts “Going Green”

Mazs apelsīns 150 procentus enerģijas patērē ar atjaunojamās enerģijas sertifikātiem. Turklāt viņi ļauj saviem darbiniekiem veikt telekomunikāciju – viņi strādā no mājām. Tas nozīmē, ka viņiem nav jāmaksā par lielu biroja telpu daudzumu, kā arī tas ļauj vairāk automašīnu atrasties ceļa malā. Darbiniekiem, kuri strādā telekomunikācijās, parasti ir augstāka morāle un viņi ir laimīgāki – un tas ir redzams viņu klientu apkalpošanā.

Negatīvie “Maza oranža” mitināšana

Tieši tad, kad mēs domājām, ka maza apelsīna mitināšana ir nevainojama, mēs atradām dažas lietas, kuras, mūsuprāt, varētu uzlabot. Lūk, ko mēs atradām.

Visiem plāniem ir ierobežota vieta diskā un joslas platums

Viņi visiem saviem plāniem ievieto datu vāciņu. Kad mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu, viņi negaida, ka klienti izmantos nepieklājīgu resursu daudzumu. Tomēr, ieliekot šos ierobežojumus cilvēkiem, tas vairāk ir garīgs šķērslis, kas var pievienot stresa faktoru, liekot cilvēkiem rūpīgi sekot, cik daudz joslas platuma un diska vietas faktiski izmanto.

Nevar izveidot mobilās vietnes

Mazais apelsīns piedāvā vietņu veidošanas programmatūru. Tomēr viņi nedara visu programmatūru, kas var palīdzēt cilvēkiem izveidot vietņu mobilās versijas. Tā kā arvien vairāk cilvēku pārlūko internetu, izmantojot mobilās ierīces, jūs domājat, ka mazais apelsīns sapratīs, ka viņu interesēs ir piedāvāt vienkāršu veidu, kā cilvēkiem izveidot mobilās vietnes.

Grunts līnija

Mazs apelsīns iet pāri un pārsniedz to, lai pārliecinātos, ka viņiem ir ne tikai tas, kas klientiem vajadzīgs, bet arī tas, ko viņi vēlas. No klienta viedokļa tas tiešām var darboties viņu labā. Tomēr, kad mēs atklājam, ka mēs nevaram izveidot vietnes mobilajām ierīcēm, tas faktiski liek mums vēlēties meklēt citur.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map