Mediju tempļu atsauksmes 2020. gada maijs – vai esat vērts?

Mediju tempļu atsauksmes 2020. gada maijs – vai esat vērts?

Mediju tempļu atsauksmes 2020. gada maijs – vai esat vērts?

Cik laba ir Media Temple mitināšana?


Skatīt oficiālo vietņu plašsaziņas līdzekļu tempļu pārskatus 3.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (0 balsis) Plusi

 1. Uptime garantija
 2. Naudas atdošanas garantija
 3. E-pasta elastība

Mīnusi

 1. Nav Windows balstītas mitināšanas
 2. Vietņu veidošanas rīku trūkums
 3. Atbildes laika jautājums

Support4Speed4Features4Value3.5Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais MediaTemple mitināšanas pārskats

MediaTemple mitināšana kopš tā laika viņi ir nopelnījuši vairāk nekā 125 000 klientu un mitinājuši vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu, tostarp dažas lielas nūjas kompānijas, piemēram, Starbucks un Toyota.

Tie ir nedaudz dārgāki nekā daži no tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, taču daudziem cilvēkiem tie ir naudas vērti. Vispopulārākā opcija, ko cilvēki parasti izmanto, kad runa ir par tīmekļa mitināšanu, ir dalīta mitināšanas opcija. MediaTemple piedāvā tikai vienu dalīta mitināšanas opciju, sākot no USD 20 mēnesī. Tomēr, ja izvēlaties gada plānu, rēķinieties, ka mēnesī maksāsit tikai USD 16,57.

MediaTemple mitināšanas labākās iespējas

1) Uptime garantija

MediaTemple darbības laika garantija pārspēj visas cerības. Viņi garantē, ka jūsu vietne palielināsies par 99,9999 procentiem laika. Ja jūsu vietne kāda iemesla dēļ kādreiz nedarbojas, viņi piedāvā atlaidi mēneša maksai. Par katrām 20 minūtēm, kuras jūsu vietnē nav, tās piedāvā 20 procentu atlaidi. Tā pamatā ir uzņēmums, kas uzņemas atbildību par savu rīcību. Viņi apsolās, ka, ja viņi nevarēs uzturēt jūsu vietni, viņi jums atlīdzinās. Uzņēmumiem ir slikts ieradums pieļaut kļūdas un nepieņemt tās. Visi pieļauj kļūdas – pat uzņēmumi. Šis korporatīvās atbildības veids nav kaut kas, ko tikai kāds jums piedāvās.

2) Atbalsta iespējas

Jebkura tīmekļa mitināšanas uzņēmuma virsotne ir atbalsts. Lielākā daļa pasaules cilvēku nav tehniski geiki. Patiesībā lielākā daļa cilvēku, kas galu galā ir tīmekļa mitināšanas uzņēmumu klienti, ir uzņēmumu īpašnieki. Tomēr uzņēmumiem tas ir jāatbalsta. Ja to nedarīs, uzņēmumu īpašnieki darīs to, ko darīs jebkura biznesa domājoša persona – viņi pārcelsies pie kāda, kas viņiem sniegs pienācīgu atbalstu.

MediaTemple lepojas ar KB (zināšanu bāze) datu bāzi, lietotājam draudzīgu wiki un pat tiešsaistes sistēmas statusa plūsmām. Viņu uzņēmuma emuārs tiek regulāri atjaunināts, un viņu atbalsta komandas ir ASV bāzētas – ar kurām jūs varat sazināties pa e-pastu, tālruni un biļešu pārdošanas sistēmu ar solījumu atbildēt 24 stundu laikā..

3) E-pasta elastība

E-pasts ātri pārspēj gliemežu pasta popularitāti, un tas patērētājiem ļauj ietaupīt papīru un samazināt oglekļa pēdas daudzumu. Izmantojot multivides templi, jums ir iespēja izveidot daudzus e-pasta kontus, lai vislabāk pārvaldītu saziņu savā vietnē. Katram koplietotajam mitināšanas plānam ir gan Google Apps for Work e-pasta adreses, gan 1000 adreses.

4) Anulēšanas politika

MediaTemple lielākajai daļai savu plānu piedāvā standarta 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tomēr viņu īpašie serveru plāni piedāvā tikai septiņu dienu naudas atdošanas garantiju. Šāda veida garantijas vienmēr ir plus. Tomēr šķiet, ka tie ir ierobežoti. 30 dienu naudas atdošanas garantija attiecas tikai uz hostinga maksām. Tas neattiecas uz citiem pakalpojumiem, piemēram, domēna vārda reģistrācijas maksu.

5) lieliski piemērots tālākpārdošanai

MediaTemple piedāvā filiāļu programmu. Tas ir lieliski, lai iegūtu jaunus klientus, taču tas, kas padara MediaTemplegreat par labu, ir tas, ka viņi piedāvā jums iespēju pārdot jūsu mitināšanas vietu. Citiem vārdiem sakot, ja jūs vēlētos ķerties pie mākoņdatošanas biznesa, MediaTempleparedz ceļu. Zemākā cena to speciālajos serveru plānos sākas no aptuveni USD 2000 mēnesī. Tomēr, ja jūs pārdotu lielāko daļu šīs vietas, jūs varētu nopelnīt naudu ar peļņu. Servera vietas tālākpārdošana ir ne tikai zināma MediaTemple, bet arī viņi to atbalsta.

MediaTemple mitināšanas negatīvie punkti

1) ātrs reaģēšanas laiks

Ne pārāk sen tika veikts pētījums, kurā tika uzskaitītas vairākas lietas, kas var radīt nožēlojamu klientu apkalpošanas pieredzi – ilgi atbildes laiki bija saraksta augšgalā. Faktiski uzņēmumi, kuru ieradums ir pārāk ilgs laiks, lai atbildētu, šādi zaudē klientus.

MediaTemple garantē 24 stundu atbildes laiku lielākajai daļai pieprasījumu. Mūsu pieredze liecina, ka viņi atbildēs mazāk nekā 12 stundu laikā. Daudziem cilvēkiem tas ir ideāli. Tomēr MediaTemple ir ideāli piemērots lielākiem uzņēmumiem. Ja es būtu viena no šiem lielākajiem uzņēmumiem biedrs un man būtu nepieciešams atbalsts, es to gaidītu daudz ātrāk. Vismaz tad, ja es maksāju prēmijas, es sagaidu premium atbalstu.

2) Nav Windows balstītas mitināšanas opcijas

MediaTemple piedāvā tikai uz Linux balstītas mitināšanas iespējas. Daudziem cilvēkiem šīs ir labas ziņas. Viņi redz Linux kā jaudīgāku operētājsistēmu, kuru var pielāgot viņu vajadzībām. Tomēr šķiet, ka MediaTemple ir aizmirsis, ka Microsoft joprojām pieder 90 procenti operētājsistēmas tirgus daļas ar Windows. Lielākā daļa cilvēku joprojām izmanto Windows, neskatoties uz sūdzībām, un būtu lieliski, ja MediaTemple piedāvātu uz Windows balstītas mitināšanas iespējas.

3) Standarta Freebies nav bezmaksas

Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā standarta bezmaksas pakalpojumu komplektu. Tas ietver iepirkumu grozu, emuāru programmatūru un dažos gadījumos Google AdSense kredītu. MediaTemple nevienu no šiem pakalpojumiem nepiedāvā bez maksas. Tie ir vairāk nekā saderīgi ar visiem šiem, taču tiek gaidīts, ka tādi būs. Daudzi no standarta bezmaksas piedāvājumiem ir “āķi”, kas virza klientu viņu virzienā. Ja MediaTemple sāktu piedāvāt parastos bezmaksas piedāvājumus, viņi, iespējams, piedzīvos nelielu pieaugumu klientu bāzē.

4) Nepieciešami vairāk vietņu veidošanas rīki

Ir ļoti svarīgi, lai būtu pieejami visi rīki, kas pielāgotu jūsu vietni, lai tā būtu unikāla. Daži klienti uzskata, ka šie rīki ir ierobežoti, runājot par Media Temple.

Dažas ierobežotas funkcijas var būt kairinošas
Klienti ir sūdzējušies, ka dažas ierobežotas funkcijas, kuras tiek automātiski piemērotas, drīzāk ir kairinājums, nevis palīdzība.

Grunts līnija:

Ne iesācējiem. Ja jūs meklējat vienkāršu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu personīgam emuāram, tur ir labāki. Tomēr, ja jūs meklējat jaudīgu veltītu serveri ar garantētu darbības laiku, jo jums ir jāvada bizness, MediaTemple ir jūsu mugura.

Skatīt oficiālo vietni

Mediju templis Q&A

Ja vēlaties atrast perfektu savas vietnes mitinātāju, precīzi norādot vienu ar vajadzīgajām funkcijām un priekšrocībām, vienlaikus iegūstot cenu, kuru varat atļauties, varat justies kā milzīgs uzdevums. Ar miljoniem, ko izvēlēties no visas pasaules, šķiet, ka ir bezgalīgas iespējas. Lai gan mēs nevaram tos visus pārskatīt, mēs nolēmām sniegt jums faktus par lielākajiem spēlētājiem, piemēram, Media Temple, Kalifornijas uzņēmums ar ilgu vēsturi un labu reputāciju.

Kad sākās Media Temple?

Demians Sellfors 1998. gadā uzsāka Intergress Technologies kā digitālā biznesa pakalpojumu sniedzēju, un nākamajam gadam uzņēmums bija koncentrējies uz kvalitatīvu pakalpojumu nodrošināšanu klientiem – ieskaitot Media Temple. 1999. gadā uzņēmumi apvienojās, saglabājot Media Temple vārdu. Sellfors kļuva par izpilddirektoru, nodibinot populāro tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Uzņēmums, kas atrodas Losandželosā, strauji attīstījās, uzsākot vairākas dažādas programmas, kas uzlaboja sniegto pakalpojumu un funkcijas.

2006. gadā Media Temple izveidoja Grid – publisku mākonis balstītu pakalpojumu, kas viena servera vietā pārvalda tīmekļa vietnes daudzos dažādos klasterizētos serveros. 2013. gada augustā viņi atjaunināja šo funkciju.

2013. gada jūnijā Media Temple uzsāka CloudTech, kas klientiem piedāvā augstākas kvalitātes diennakts pakalpojumus no kvalificētiem inženieriem, atjaunināja savu virtuālā privātā servera mitināšanas platformu un sāka piedāvāt LiveChat reāllaika mijiedarbībai ar klientiem. Wall Street Journal izvēlējās uzņēmumu revidēt valdības vietni. Visu atzinību un izaugsmi, ko piedzīvoja Media Temple, noveda pie tā, ka 2013. gadā to varēja iegādāties GoDaddy, kas ir viens no lielākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem..

Ko nozīmē Media Temple??

Media Temple paziņo, ka, kaut arī viņi pēdējo 18 gadu laikā ir piedzīvojuši lielu izaugsmi, “viena lieta nekad nav mainījusies: [viņu] saistības ar [savu] klientu panākumiem”. Tas, viņuprāt, ir viņu produktu virzītājspēks.

Tam ir jābūt zināmai ietekmei, jo tagad tie mitina vairāk nekā 1,5 miljonus vietņu, kas atrodas vairāk nekā 100 dažādās valstīs, un redz, ka vairāk nekā 125 000 cilvēku un uzņēmumu izmanto savus mitināšanas, WordPress, Cloud un citus serverus..

Uzņēmums savā vietnē norāda četras panākumu atslēgas:

 • apkalpošana
 • Izstrādājumi
 • Vērtība
 • Jauninājumi

Media Temple lepojas ar to, ka dod klientiem vairāk par savu naudu, atzīmējot, ka, lai arī viņi varētu maksāt “vēl dažus dolārus”, iztērētā nauda ir tā vērts, lai iegūtu ātrāku aparatūru, viedāku programmatūru un augstas kvalitātes atbalstu. Viņi arī darbojas kā novatori visā pasaulē, lai radītu jaunus un aizraujošus produktus un pakalpojumus, kā arī partnerības, piemēram, viņu darbs, lai izveidotu Helix – pirmo ar OpenStack darbināmo privāto mākoņa pakalpojumu ar Dell un MorphLabs..

Vai Media Temple piedāvā dalītu mitināšanu?

Media Temple izveidoja savu dalītās mitināšanas struktūru, līdz ar Grid izlaišanu 2006. gadā. Unikālā klasterizētā arhitektūra tika izstrādāta, lai klientiem sniegtu ticamākas un ātrākas mitināšanas iespējas, kuras nodrošina citi nozares pārstāvji. Noteiktas funkcijas ir standarta katrā plānā.

 • SSD krātuve
 • Aizsardzība pret DDoS un citiem ielaušanās gadījumiem
 • Failu dublēšana un atjaunošana 30 dienu laikā
 • 1000 e-pasta kastīšu
 • Pārvaldītas lietotnes, piemēram, WordPress, Drupal vai ZenCart
 • Lietotājam draudzīgs vadības panelis

Viņi piedāvā trīs atsevišķus dalīta hostinga plānus; ja jūs maksājat gada izmaksas, jūs saņemat divus bezmaksas mēnešus.

Personīga (20 USD / mēnesī): 100 vietnes ar 100 datu bāzēm, 20 GB SSD krātuvi, 1 TB mērogojamu joslas platumu un 2000 GPU vai Grid Performance Unit, kas mēra katru trāpījumu vai Grid pakalpojumam iesniegto pieprasījumu..

Pro (30 USD / mēnesī): 500 Web vietas, 500 datu bāzes, 100 GB SSD krātuve, 2 TB pielāgojams joslas platums, 2000 GPU, globāls CDN vienai vietnei un ļaunprātīgas programmatūras noteikšana un noņemšana vienai vietnei.

Aģentūra (USD 120 / mēnesī par pirmajiem trim mēnešiem; $ 150 / mēnesī parastā cena): 2500 Web vietas, 2500 datu bāzes, 500 GB SSD krātuve, 5 TB mērogojams joslas platums un 4000 GPU. Jūs saņemsiet arī globālu CDN, ļaunprātīgas programmatūras noteikšanu un noņemšanu un Web lietojumprogrammu ugunsmūri piecām vietnēm, kā arī viena domēna reģistrāciju un SSL sertifikātu vienai vietnei..

Kā tiek veidota Media Temple VPS mitināšana?

Media Temple garantē 99,999 procentus viņu VPS mitināšanas laika, kas nozīmē, ka jūsu vietne katru mēnesi darbosies mazāk nekā minūti. Tie tiek mitināti SSD serveros, kas tiek parādīti kā ātrākās iespējas, un klientiem dod iespēju izvēlēties starp pārvaldītiem vai pašpārvaldītiem serveriem..

Pašpārvaldīts:

Katrā plānā ir iekļauta pilna SSH un saknes pieeja, tūlītēja nodrošināšana un izvēle starp šādām operētājsistēmām: ubuntu, debian, fedora un CentOS.

 • Pašpārvaldīts VPS sākas ar līmeni 1 USD 30 mēnesī par 2 GB RAM, 20 GB krātuves un 2 TB joslas platuma..
 • Pāriet uz 2. līmeni ar 50 USD mēnesī par 4 GB RAM, 40 GB krātuves un 3 TB joslas platuma.

Galvenie plāni dod jums 20 procentu atlaidi pirmajiem trim mēnešiem.

 • Trešais līmenis maksā USD 80 mēnesī par pirmajiem trim, pirms sasniedz parasto cenu 100 USD mēnesī. Jūs saņemat 8 GB RAM, 80 GB krātuves un 5 TB joslas platuma.
 • 4. līmenis (USD 200 mēnesī par pirmajiem trim mēnešiem un USD 250 mēnesī mēnesī pēc tam): 16 GB RAM, 160 GB krātuve un 6 TB joslas platums.
 • 5. līmenis (USD 400 / mēnesī pirmajos trīs mēnešos; 500 USD / mēnesī pēc tam): 32 GB RAM, 250 GB atmiņas, 7 TB joslas platums.
 • 6. līmenis (800 mēneši pirmajos trīs mēnešos; 1000 USD mēnesī mēnesī pēc tam): 64 GB RAM, 500 GB krātuve un 8 TB joslas platums.

Pilnībā pārvaldīta VPS

Viņu pārvaldītais VPS sākas ar 249 ASV dolāriem mēnesī ar tādu pašu 99,999 procentu uptime garantiju, Plesk Onyx vai cPanel un WHM 11.5 vadības paneli, ikdienas dublējumiem, vietņu migrāciju un iestatīšanu, kā arī dažādām funkcijām. Mērogojamā cena ļauj no 2 līdz 128 GB atmiņas, 30 GB un 1 TB krātuves un no 2 līdz 10 TB joslas platuma..

Vai no Media Temple var iegūt speciālu mitināšanu??

Trīs dažādos atsevišķa īrnieka serveru plānos ir ietverti dažādi pakalpojumi, kas ļauj neierobežoti domēnu mitināšanu, 10 TB ikmēneša joslas platumu, 128 GB DDR3, buferētu RAM, daudzkodolu Intel Xeon procesorus, 1 TB SSD krātuvi, kā arī akumulatoru un zibatmiņu. atbalstīta rakstīšanas kešatmiņa. Programmatūra tiek iepriekš instalēta visos trīs plānos, pamatojoties uz klientu vajadzībām.

 • Pašpārvaldība sākas ar USD 2 000 mēnesī, izmantojot komandrindas servera pārvaldību, pilnu saknes piekļuvi un bez pārvaldītiem pakalpojumiem.
 • Pārvaldīto veltīto serveru cena ir no USD 2500 mēnesī. Pēc pieprasījuma varat iegūt saknes piekļuvi, lietotājam draudzīgu vadības paneli un šādu apgabalu pārvaldību: pamata veiktspēja, ikdienas dublējumi, OS un lietotņu atjauninājumi, drošības un ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana, ja nepieciešams
 • Pilnībā pārvaldīti veltīti serveri mēnesī maksā 2 699 USD. Sistēmas pārvaldību un sakņu piekļuvi visu pārvalda SysAdmin, un prioritāras atbildes jūs saņemat visu diennakti. Visus jūsu mitināšanas aspektus pilnībā pārvalda Media Temple.
Vai mākonis mitina pakalpojumu, ko piedāvā Media Temple?

Kā Amazon WebService partneris Media Temple palīdzēs jums pārvietot un izveidot savu vietni, kuru pilnībā pārvaldīs viņu SysAdmin un DevOps. Plāni sākas ar 499 ASV dolāriem mēnesī, un tie ietver 24 stundu diennakts SysAdmin sertificētu atbalstu. Bezmaksas konsultācija palīdzēs viņu pārstāvjiem uzzināt vairāk par jūsu projektu un izvēlēties labāko variantu jūsu mākoņa mitināšanas vajadzībām.

Viņi arī piedāvā specializētu WordPress mitināšanu vietnē Amazon Cloud ar unikālu arhitektūru, kas ietver vairākus atlaišanas slāņus, kas nodrošina 100 procentu darbspēju. Lieks Web, datu bāzes un failu serveri ir izvietoti vairākos datu centros. Mērogošana notiek dažu minūšu laikā, jūsu vietne ir ārkārtīgi droša, un jūs visu laiku strādājat ar vienu personu, lai pārliecinātos, ka vietne vienmēr ir tāda, kā vēlaties. Viņi piedāvā divus atsevišķus WordPress plānus, katram no kuriem ir piecas vietnes, uz datplūsmu balstīta mērogošana un dažādas papildu funkcijas. Plāni sākas ar USD 2500 mēnesī.

Kādas citas iespējas Media Temple piedāvā saviem klientiem?

Media Temple darbojas ar dažādām platformām, piemēram, Magento, e-komercijai, kā arī vairāk nekā 20 citām pārvaldītām lietojumprogrammām. Varat iegādāties SSL sertifikātus savai e-komercijas vietnei, ja neiegādājaties kādu no kopīgotajiem plāniem, kurā ietverts sertifikāts.

Kopīgotajos plānos ietilpst CloudFlare, kas ir iekļauts Grid infrastruktūras sastāvdaļā. CloudFlare ātrums un uzticamība, kā arī papildu aizsardzības līmenis nodrošinās jūsu vietnes drošību.

Kā darbojas Media Temple klientu atbalsts?

Media Temple lepojas ar klientu apkalpošanu, un viņi ir ārkārtīgi ātri, zinoši un atsaucīgi. Ir svarīgi atcerēties, ka tīmekļa tērzēšana un atbalsts pa tālruni ir paredzēts tikai pārdošanas jautājumiem. Tehniskais atbalsts ir ierobežots līdz ziņojumapmaiņai, izmantojot konta centru, bet pārstāvji ātri atbild ar pārliecinošām atbildēm. Viņi piedāvā klientu apkalpošanu arī Twitter un e-pastā..

Varat arī izmantot viņu jautājumu un informācijas datu bāzi un instalēt SideKick – WordPress spraudni, kas sniedz dažādas iespējas, lai saņemtu aprakstus par izplatītākajiem jautājumiem.

Par papildu samaksu jūs varat uzlabot savu atbalstu un sadarboties ar sertificētiem inženieriem.

Kur ir Media Temple datu centri un cik droši tie ir?

Media Temple ir divi ļoti droši datu centri. Pirmais, kas tika pabeigts 2007. gadā, ir VA-IDC4, kas atrodas Ashburn, VA. Elastīgais dizains ietver labāku jaudu un dzesēšanas jaudu, un katra no 20 datortelpām darbojas neatkarīgi.

Otrais, EL-IDC3, atrodas El Segundo, Kalifornijā. Tas atbilst IV līmeņa specifikācijām, piedāvā izaugsmes iespējas un nodrošina vēl padziļinātu drošības līmeni.

Kā ir viņu uptime?

Media Temple garantē viņu darbu pie veltītajiem serveriem un viņi novieto jūsu naudu tur, kur atrodas. Tie ir ārkārtīgi stabili, ar ļoti nelielu dīkstāvi – laba zīme jūsu vietnei. Tīkla vietnēs mitinātām vietnēm nav vienādu garantiju, un tām parasti ir vairāk dīkstāves. Tie joprojām pārsniedz 99,9 procentus vidējā līmeņa, taču, domājams, ka USD 20 mēnesī būs labāks darbības laiks.

Vai viņu speciālisti palīdzēs man pārvietot savu vietni?

Dažās vietnēs ir iekļauta vietņu migrācija, bet tām, kuras to nedara, CloudTech inženieri pārvietos jūsu vietni par USD 150 par vietni. Viņi pārvietos jebkuru vietni, kas ir saderīga ar viņu produktiem, un atmaksās jūsu naudu, ja viņi nevarēs pārvietot jūsu vietni.

Vai viņiem ir labs lapu ielādes ātrums??

Media Temple atzīmē, ka režģis vietnes palielina līdz sešas reizes ātrāk; daudzi pašreizējie klienti ne vienmēr piekrīt šim ātrumam, taču ņemiet vērā, ka lielākoties viņu vietnes ir ātrākas, nekā tas bija bijis ar citiem saimniekiem.

Vai viņi garantē kādu no saviem pakalpojumiem??

Lai gan daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā ārkārtīgi ilgas naudas atdošanas garantijas, dažreiz sasniedzot 97 dienas, Media Temple piedāvā 30 dienas, kas ir pietiekami daudz laika, lai jūs varētu noteikt, vai resursdators ir paredzēts jums.

Kādi ir trūkumi, izvēloties Media Temple?

Klients ir atradis dažus mīnusus mitināšanai ar Media Temple.

 • Viņi nepiedāvā uz Windows balstītus serverus
 • Lai arī visi viņu plāni ir dārgāki par daudzām populārākajām mitināšanas opcijām, viņu VPS un speciāla servera plānu cenām ir ievērojami lielākas mēneša izmaksas.
 • Vairāk rīku tīmekļa vietņu izveidošanai būtu ļoti izdevīgi klientiem, kas ir tikuši pie Web dizaina. Viņu Virb opcija, kurai ir papildu izmaksas, ļauj izveidot asas, mobilajām ierīcēm reaģējošas vietnes. Tomēr atkal tas maksā vairāk par katru mēnesi, un tajā nav populāru vilkšanas un nomešanas tēmu, kas kļūst arvien populārākas.
 • Daudzas no tām ir ideāli piemērotas tiem, kam ir pieredze un zināšanas par Web attīstību; indivīdiem vai uzņēmumiem, ja tas nenotiek, sākumā var šķist, ka viņiem ir grūtāk mācīties lietot Media Temple.
Kāpēc man vajadzētu izvēlēties Media Temple??

Media Temple ir plašs mitināšanas iespēju saraksts ar daudzām un dažādām iespējām palielināt jūsu plānus pēc nepieciešamības. Tie nodrošina viena klikšķa instalēšanu vairākās tīmekļa lietotnēs; Grid mitinātos plānos ir ierobežots daudzums, taču īpašiem mitināšanas klientiem ir lielāka izvēle. Viņu klientu apkalpošanas pārstāvji ir pieredzējuši, profesionāli un pieklājīgi.

Media Temple ir ideju mitināšanas uzņēmums pieredzējušiem izstrādātājiem, kuri vēlas novatorisku, augstas kvalitātes mitināšanu un neuztraucas par budžetu. Tiem, kas vēl nav mitinājušies vai kuriem ir ierobežots budžets, Media Temple cenas var šķist ierobežojošas; Tomēr spēja augt un katra plāna iespējas var padarīt Media Temple par labu pirmo izvēli.

Vairāk vietnē MediaTemple.net

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector