Mochahost atsauksmes 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Mochahost mitināšana?

Kamēr Mochahost ir tā fani un iznīcinātāji, viņi ir jau gadiem ilgi un viņiem ir daudz klientu.


Vai viņi jums ir piemēroti?

Izmantojot zemākās cenas (sākot no tikai 1,95 USD), garantētu 100% uptime procentuālo daļu un ātruma garantiju, Mochahost ir vērts apskatīt, ja tas ir jūsu sarakstā.

Skatīt oficiālās vietnes Mochahost atsauksmes 2.3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (8 balsis) Plusi

 1. Neierobežots joslas platums un vieta diskā
 2. Vienkāršs vietņu veidotājs
 3. 180 dienu bezriska garantija
 4. Mūža atlaižu garantija
 5. 100% Uptime garantija
 6. Mūža bezmaksas domēna vārds

Mīnusi

 1. Reklāma ir mazliet neskaidra
 2. Mazāk mitināšanas iespēju nekā lielākajā daļā
 3. Nav integrētas dublēšanas opcijas
 4. Vadības paneļi maksā papildus
 5. Ārvalstu atbalsts
 6. Vairākas sliktas atsauksmes

Support2Speed2.5Features2.5Value2Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais Mochahost mitināšanas pārskats

Mochahost ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas tika dibināts 2002. gadā. Tas viņiem ļauj darboties vairāk nekā 14 gadus. Mochahost ir spēcīgs spēlētājs un konkurents tīmekļa mitināšanas nozarē. Tomēr ir daži cilvēki, kuri varētu teikt citādi. Kā redzat zemāk esošajās lietotāju atsauksmēs, viņi nesaņem daudz mīlestības.

Mēs iesakām SiteGround kā līdzīgu alternatīvu ar pārsteidzošu atbalstu un zemām izmaksām.

Mochahost hostinga labākās iespējas

Ir vairākas funkcijas, kuras Mochahost nodrošina pilnīgi unikāli cilvēki. Pati šī funkcija nav unikāla, taču tā, kā viņi to piedāvā.

1. Neierobežots joslas platums un vieta diskā

Mochahost piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu visos viņu mitināšanas plānos. Lai gan tas nav pilnīgi unikāls, tas vienmēr ir patīkami redzēt, jo daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji nepiedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu. Vairāki ir vainīgi šo divu rādītāju uzlikšanā. Neuztraucoties par to, lietotāji droši vien nekad nesaņems kļūdu “pārsniegts joslas platums”.

2. Vienkāršs vietņu veidotājs

Arī standarta funkcija ir spēja ērti izveidot vietnes, izmantojot WYSIWYG programmatūru – ne katrs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs to piedāvā. WYSIWYG ir saīsinājums no “Tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat”. Citiem vārdiem sakot, lai izveidotu savu vietni, jums pat nav nekādu kodēšanas prasmju. Tas ir vizuālais redaktors, un jūsu vietne tiks veidota un izkārtota tā, kā jūs redzat ekrānā, kā to atjaunojot – par visu kodēšanu parūpēsities jūs.

3. 180 dienu bezriska garantija

Šī noteikti ir īpašība, kas izraisīja manu interesi. Ne katrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā pilnu naudas atdošanas garantiju sešu mēnešu laikā. Tālāk lasot pakalpojuma nosacījumus, ko tas nozīmē, ka jūs varat atcelt pirmo sešu mēnešu laikā, bet jūs nesaņemsit pilnu 100 procentu atmaksu. Tā vietā jūs saņemsit proporcionālu atmaksu. Pēc sešiem mēnešiem jums nebūs tiesību uz visu šo naudas atmaksu. Tas noteikti ir kaut kas jāpatur prātā.

4. Mūža atlaižu garantija

Šī ir unikāla īpašība. Tas nozīmē, ka jūsu cena nekad nemainīsies. Ja jūs pierakstīsities ar diskontētu likmi, jūs vienmēr būsit pēc likmes – viņi nekad nepaaugstinās cenas uz jums. Šobrīd tas nozīmē, ka jūs varat reģistrēties viņu vislētākajam plānam par mazāk nekā USD 2 mēnesī. Ja jūs saglabātu Mochahost kā savu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, tas nozīmētu, ka jūs nekad nemaksāsit vairāk par diviem dolāriem mēnesī – jebkad.

5. 100 procentu Uptime garantija

Tas ir unikāli arī nākotnē. Ikvienam citam mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, ko esmu redzējis, maksimālais izmantojamības garantija ir 99,9 procenti. Mochahost piedāvā 100% uptime garantiju. Šīs garantijas ietvaros viņi jums kompensēs bezmaksas mitināšanu, ja kādreiz jūsu vietne tiks atrasta. Interesanti, ka viņiem nav servera statusa lapas, kurā būtu norādīts, vai viņiem rodas tehniskas grūtības. Katrā ziņā šī ir funkcija, kas vēl nekur nav redzēta.

6. Mūža bezmaksas domēna vārds

Reģistrējoties domēna vārdam, tas maksā apmēram 15 USD gadā. Tomēr ar Mochahost jūs saņemat mūža bezmaksas domēna vārdu. Citiem vārdiem sakot, jūs ne tikai saņemat bezmaksas domēna vārdu, ar kuru sākt, bet arī Mochahost piedāvā maksāt par jūsu domēna vārda mitināšanas maksu gadu no gada..

Mochahost hostinga negatīvie punkti

Lai arī kā vilinošs varētu šķist Mochahost, ir dažas lietas, kur mums tās pietrūka.

1. Reklāma ir mazliet neskaidra

Kā minēts iepriekš 180 dienu bezriska garantijā, man nācās ienirt pakalpojumu sniegšanas noteikumos, lai precīzi noskaidrotu, ko nozīmē “bezriska”.

Jā, ja jums nepatīk pakalpojums 180 dienu laikā, jūs varat atgūt savu naudu – lai arī tas ir novērtēts.

Ja vēlaties saņemt pilnu atmaksu, varat to saņemt, taču tikai 30 dienu laikā – un jums ir jāizvēlas šī iespēja.

Likās, ka viņu reklamēšana ir neskaidra vai maldinoša, ņemot vērā šo iespēju, kas vairumam tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nav.

2. Mazāk mitināšanas iespēju nekā lielākajā daļā

Es nebiju pārliecināts, vai likt to darīt kā profesionāli, vai kā pret. Kaut arī viņiem ir mazāk hostinga iespēju nekā lielākajai daļai, kas būtu, ja jums tas būtu piemērots lielākajai daļai. Viņiem ir sešas Linux iespējas un sešas Windows iespējas – lielākoties tas var apmierināt to, ko cilvēki meklē.

3. Nav integrētas dublēšanas opcijas

Lai to noskaidrotu, vajadzēja arī dažus papildu pētījumus. Mochahost neveic viņu datu dublēšanu, bet nav paredzēts klientu lietošanai. Vienīgais izmantojiet to ārkārtas gadījumā.

Citiem vārdiem sakot, ja jūs mitinātos kopā ar viņiem, jums būs jāizdomā savs rezerves risinājums.

2019. gadā tas nav pietiekami labs.

4. Vadības paneļi maksā papildus

Šis jutās tā, it kā Mochahost mēģinātu tevi niķēt un apbēdināt. Viņiem ir visaugstākais pieejamais atlases veids, kad runa ir par vadības paneļa izvēli, taču tie nav bezmaksas.

Linux lietotājiem ir vairāk iespēju nekā Windows lietotājiem, jo ​​viņi var izvēlēties no cPanel, Easy Web Panel, WHM un Plesk.

Windows lietotāji ir iestrēguši vietņu panelī un Plesk panelī, paturot prātā, ka Plesk maksā vairāk.

5. Ārvalstu atbalsts

Man nepatika tas, ka viņu atbalsta lielākā daļa atrodas Beļģijā. Kaut arī viņiem ir zināšanas, tiem jābūt balstītiem uz ASV – īpaši ņemot vērā, ka viņu datu centrs atrodas Čikāgā, Amerikas Savienotajās Valstīs.

6. Vairākas sliktas atsauksmes

Es tiešsaistē lasīju vairākas sliktas atsauksmes par Mochahost. Ja tā būtu tikai viena vai divas atsauksmes, es varētu to viegli uzrādīt neapmierinātajam darbiniekam vai kaut kā tam līdzīgam.

Tomēr, redzot vairākas sliktas atsauksmes vairākās dažādās vietnēs, jūs sākat interesēties, kas notiek aiz ainas.

Grunts līnija

Mochahost, šķiet, ir stabils tīmekļa pakalpojumu sniedzējs. Tomēr, ienirstot un kļūstot par klientu, šķiet, ka stāsts mainās. Šķiet, ka mūsu pieredze atšķiras no pārskatiem – tas nebija tik slikti. Protams, mēs to darījām tikai pārskatīšanas nolūkā, taču mums bija klientu pieredze. Mums patika tas, ka pakalpojums bija pieejams visu diennakti, un tie, šķiet, bija ātrāki nekā daži no pieprasītajiem pārskatiem.

Tas gandrīz liek man domāt, it kā viņi vienā brīdī nebūtu tik labi, bet šķiet, ka viņi būtu sakopuši savu rīcību, kas ir kaut kas labs, ko redzēt.

Skatīt citas funkcijas

Vairāk vietnē Mochahost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map