Myhosting.com pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Contents

Cik laba ir vietnes Myhosting.com mitināšana?

MyHosting.com ir privāts uzņēmums, kas specializējas vietņu mitināšanas pakalpojumos. Viņu loks paplašinās visā pasaulē, sniedzot pakalpojumus 180 valstīs. Tie piedāvā dažādus pakalpojumus, ieskaitot domēna vārdus, VPS pakalpojumus un daudzus citus pakalpojumus. Viņu hostinga paketes nodrošina dažādas izvēles iespējas ikvienam, kurš vēlas paplašināt savu klātbūtni tiešsaistē. Tie nodrošina izcilu klientu apkalpošanu un palīdzēs jums izvēlēties labāko plānu jūsu vai jūsu uzņēmumam.


Skatīt oficiālo vietni Myhosting.com atsauksmes 4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (11 balsis) Plusi

 1. Daudz koplietojamu hostinga plānu opciju
 2. Pilnībā piedāvāts vietņu veidotājs
 3. Neierobežota domēna mitināšana
 4. 30 dienu naudas atdošanas garantija

Mīnusi

 1. Mobilo vietņu veidotājs maksā papildus
 2. Rezerves izmaksas papildus
 3. Pārāk daudz sliktu atbalsta sūdzību

Atbalsts4Speed4Features4Value4Pārredzamība4

Mūsu oficiālais vietnes Myhosting.com mitināšanas pārskats

Myhosting.com atrodas Toronto, Kanādā kā SoftCom meitasuzņēmums. Viņi specializējas dalītā tīmekļa mitināšanā, nodrošinot e-pasta mitināšanu, VPS risinājumus, Microsoft SharePoint serverus, Microsoft Exchange serverus, kā arī pārvaldītus migrācijas risinājumus..

Vietnes MyHosting.com mitināšanas labākās iespējas

Viņu datu centri atrodas Toronto, Kanādā un Ročesterā, Ņujorkā, piedāvājot augstākās klases datu centrus ar optisko šķiedru tīkliem..

Daudz kopīgu hostinga plānu

Myhosting.com piedāvā daudz iespēju, kad runa ir par dalītu mitināšanu. Tie piedāvā plānus personīgiem lietotājiem, biznesa lietotājiem un e-komercijas lietotājiem. Viņiem ir VPS plāni un speciālas mitināšanas iespējas. Viņiem ir arī īpaši apmaiņas serveri, kas rūpējas par visām jūsu saziņas vajadzībām.

Uz Linux balstītas un uz Windows balstītas mitināšanas opcijas

Vietnei Myhosting.com ir iespēja piedāvāt jums uz Linux balstītu mitināšanas plānu vai uz Windows balstītu mitināšanas plānu. Daudzi hostinga uzņēmumi piedāvā vienu vai otru, nevis abus. Kā papildu bonuss, ja jūs jaunināt uz viņu biznesa plānu, jums vienā kontā var būt gan uz Linux, gan uz Windows balstīti risinājumi.

Pilnībā piedāvāts vietņu veidotājs

Vietne Myhosting.com nodrošina pilna apjoma vietņu veidotāju. Galu galā viņi mitina vietnes. Viņiem ir jēga tikai ar pilnvērtīgu vietņu veidotāju, lai palīdzētu pavisam jaunu uzņēmumu īpašniekiem izveidot savu pirmo vietni. Viņu cPanel ļauj jums instalēt viena klikšķa skriptus un ļaus mitināt vairākas vietņu platformas, piemēram, Joomla! vai WordPress.

Neierobežota domēna mitināšana

Daudzi hostinga uzņēmumi, kas tur atradīsies, uzliks datu ierobežojumu par jūsu hostinga spējām. Ne Myhosting.com – tie piedāvā neierobežotu domēnu mitināšanu. Citiem vārdiem sakot, viņiem ir vienalga, cik daudz apmeklētāju jums ir, cik liela ir jūsu vietne vai cik liels ir jūsu bizness. Ja godīgi, vairāk vietņu mitināšanas uzņēmumiem vajadzētu piedāvāt neierobežotu domēna mitināšanu. Ļoti maz mazo uzņēmumu īpašnieku kādreiz uztur tik daudz datu, ka serveri ir nopietni apgrūtināti. Faktiski šī ir funkcija, kas ļauj jūsu vietnei augt un paplašināties, ļaujot Myhosting.com rūpēties par jūsu biznesa vajadzībām, kad un kā vēlaties.

30 dienu naudas atdošanas garantija

Lai gan tas ir standarts, ir arī daži hostinga uzņēmumi, kas prasīs 30 dienu naudu atpakaļ garantiju un piedāvās tikai proporcionālu summu. Citiem vārdiem sakot, jūs nekad nesaņemsit pilnu kompensāciju no dažiem citiem tīmekļa mitinātājiem. Myhosting.com piešķirs jums naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Kamēr jūs atcelsit pirmo 30 dienu laikā, viņi jums atmaksās 100 procentus.

Vietnes Myhosting.com mitināšanas negatīvie punkti

Neviens tīmekļa mitināšanas uzņēmums nav bez trūkumiem. Myhosting.com neatšķiras, es baidos. Faktiski ir diezgan maz lietu, uz kurām Myhosting.com varētu koncentrēties, lai būtu labākas.

Mobilo vietņu veidotājs maksā papildus

No visām lietām, par kurām jāmaksā papildus, Myhosting.com nevajadzētu iekasēt papildu maksu mobilo vietņu veidotājiem. Ir pārāk daudz cilvēku, kuri piekļūst internetam, izmantojot savas mobilās ierīces. Faktiski ir lielāka iespējamība, ka lietotājs piekļūs jūsu vietnei mobilajā tālrunī, nevis darbvirsmā. Vietne Myhosting.com papildus iekasē maksu par mobilo vietņu optimizāciju, kur citi hostinga pakalpojumi, piemēram, Bluehost, iekļauj šo funkciju standarta paketes ietvaros..

Dublējumi maksā papildus

Ja dati, kurus glabājat savā vietnē, ir svarīgi, sensitīvi vai grūti aizstājami (mēs esam gatavi derēt, ka tas ir vismaz viens no šiem trim), esiet īpaši piesardzīgs, izmantojot vietni Myhosting.com. Ja nevēlaties maksāt papildus par viņiem savas vietnes dublēšanai, tas jums jādara manuāli, fiziski cietie diski vai bezmaksas mākoņa pakalpojumi. Lai gan šī ir nomākti izplatīta problēma darījumu īpašnieku starpā (WebHostingPad un GoDaddy šajā nodaļā patiešām nav labāki), ir daudz tīmekļa mitinātāju, piemēram, A2 mitināšanas, kas regulāri dublē jūsu datus par brīvu vai pat dod jums iespēju manuāli dublēt jūsu vietni.

Papildu migrācijas izmaksas

Tas ir tikai slikts mārketings. Protams, Myhosting piedāvā pārvaldītu migrācijas pakalpojumu. Tomēr viņi par to iekasē 45 USD. Ja cilvēki meklē jaunu resursdatoru, es gandrīz varu garantēt, ka viņi neskatīsies Myhosting tikai tāpēc, ka tur ir labāki mitināšanas uzņēmumi, kas to dara bez maksas. Mēs saprotam, ka, ja jums ir specializēts speciālists, kurš palīdz īpašniekam migrēt viņu datus, ir saistītas darbaspēka izmaksas. Tomēr šīs ir izmaksas, kuras būtu jāsedz mitināšanas uzņēmumam – šajā gadījumā Myhosting būtu jāsedz šīs izmaksas. Tā ir maza cena, kas jāmaksā, lai pievilinātu mazo uzņēmumu īpašniekus izvēlēties Myhosting kā izvēlēto Web mitināšanas platformu.

Pārāk daudz sliktu atbalsta sūdzību

Visur, kur jūs skatāties tiešsaistē, internets ir pilns ar sliktām atsauksmēm par vietni Myhosting.com. Cilvēki nožēlo, ka izvēlējās tos par savu izvēlēto mitināšanas platformu. Protams, viņi vietnē jums saka, ka 10 minūšu laikā saņemsit atbildi no atbalsta speciālista. Tomēr šī atbildreakcija tikai norāda, ka jūsu gadījumā ir norīkots atbalsta speciālists. Cilvēki sūdzas, ka atbildes saņemšana prasa tikai no trim dienām līdz divām nedēļām – tas prasa vēl ilgāku laiku, lai viņi varētu atrisināt kādu problēmu. Šāda veida reakcijas laikam nav attaisnojuma. Pārbaudiet vietni SiteGround, ja vēlaties redzēt, kā izskatās izcils klientu atbalsta tīkls.

Grunts līnija

Šķiet, ka Myhosting ir ļoti ciets uzņēmums. Tomēr viņiem ir vairāki darījumu pārtraukēji. Sākot ar papildu, slēptajām izmaksām un beidzot ar atbalsta sūdzību skaitu, kas piegružotas visā internetā, es divreiz domāju un ieteiktu nedarīt Myhosting. Tomēr par viņiem ir arī pozitīvas atsauksmes. Dažiem cilvēkiem viņi patīk. Es teikšu, ka daudz atsauksmes ir iesūtījušas tās pašas personas. Citiem vārdiem sakot, apskatot pārskatīšanas vietni, jūs redzēsit, ka lielāko daļu sūdzību ir iesūtījušas tikai dažas personas. Ņemiet to kopā ar sāls graudu, apsverot iespēju Myhosting mitināt jūsu vietni.

Skatīt citas funkcijas

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

MyHosting.com mitināšanas FAQ

Kāda ir uptime garantija??

MyHosting lepojas, ka nodrošina 100% uptime garantiju. Ja kāda iemesla dēļ serveri nedarbojas, visi klienti savā kontā saņems kredītu 1 pret 1.

Kādas ir vietas un datu pārsūtīšanas robežas??

Tīmekļa mitināšanas plānos MyHosting savā kontā ļauj neierobežoti daudz vietas diskā un neierobežotu datu pārsūtīšanu.

Ja man kaut kas nepatīk par MyHosting, ko viņi var garantēt?

Ja neesat apmierināts ar MyHosting, varat saņemt visu savu naudu atpakaļ. Jums ir trīsdesmit dienas, lai izņemtu naudu, un visa jūsu nauda tiek atmaksāta.

Kādas ir atbalsta iespējas, ko nodrošina MyHosting?

Ikvienam viesošanās klientam ir pieejams daudz klientu atbalsta. Lai palīdzētu atrisināt visas problēmas, varat izmantot e-pastu, tiešsaistes tērzēšanu vai diennakts tālruni. Neatkarīgi no tā, kurā valstī atrodaties, jūs varēsit sazināties ar kādu personu, kas palīdzēs atrisināt visas radušās problēmas.

Kāda ir MyHosting dublēšanas politika?

VPS serveri tiek regulāri dublēti kopā ar dublējumiem, kurus varat kontrolēt, izmantojot vadības paneli. Tomēr dalītajiem mitināšanas plāniem nav rezerves vai izguves garantiju. Ja to uzskata par ārkārtas situāciju, MyHosting varēs nodrošināt dublējumus par papildu samaksu.

Vai MyHosting ļauj pārsūtīt esošo domēnu?

Izmantojot MyHosting, varat pārsūtīt esošo domēnu. Viņi palīdzēs jums visu procesu nodrošināt, lai tas darbotos pareizi.

Vai MyHosting profils darbosies operētājsistēmā Linux vai Windows?

Atkarībā no jūsu vajadzībām varat izmantot MyHosting operētājsistēmai Linux vai Windows. Ja jūs meklējat personisku plānu, jums jābūt Linux. Uzņēmumi un e-komercijas plāns var izmantot jebkuru platformu. Ja jūs meklējat VPS plānu, tas darbosies ar Windows un Linux.

Cik e-pasta adreses es varu izmantot un cik daudz vietas ir pieejamas?

Jums var būt no 10 līdz 50 e-pasta kontiem, kas ir pieejami ar jūsu plānu. Jūs vienmēr varat jaunināt, lai vajadzības gadījumā varētu uzņemt vairāk e-pasta ziņojumu. Ja izvēlaties koplietojamo mitināšanas plānu, diskā ir neierobežota vieta, kas ļaus jums saglabāt tik daudz e-pasta adrešu, cik nepieciešams.

Vai atjaunošana ir dārgāka nekā ievada cena?

MyHosting sniegs jums papildu atlaides, ja varēsit samaksāt iepriekš. Ja jūs varat samaksāt par sešiem mēnešiem par pakalpojumiem avansā, jūs ietaupīsit daudz naudas. Vietnē MyHosting ir daudz dažādu akciju, tāpēc nav garantijas, ka cenas paliks nemainīgas, kad būs laiks atjaunot.

Vai ir kādi pārvaldīti pakalpojumi, ko piedāvā MyHosting??

MyHosting piedāvā daudzas pārvaldītas lietojumprogrammas. Plāna ietvaros jums var būt Exchange e-pasts. Jums būs jāredz, kādi pakalpojumi tiek piedāvāti katrā plānā, lai nodrošinātu, ka jums ir viss nepieciešamais.

Vai man būs domēns ar kādu no mitināšanas plāniem??

MyHosting nodrošinās jums domēnu. Jebkurš jūsu izvēlētais dalītā hostinga plāns jums piedāvās iespēju iegūt bezmaksas domēnu. Reģistrējoties, domēns būs jāreģistrē, lai pārliecinātos, ka domēns ir veltīts jums.

Kādus drošības pasākumus nodrošina MyHosting?

MyHosting lepojas ar savu drošību. Lai jūsu vietne būtu droša un droša, viņi izmanto dažādas programmas, tostarp HackerWise, StopTheHacker un SiteLock..

Vai es varu saņemt atsevišķu domēna reģistrāciju?

Izmantojot MyHosting, varat iegūt atsevišķu domēnu. Viņi sadarbojas ar Tucows, un viņu partnerība ļauj reģistrēt domēna vārdu. Kad reģistrēsit domēna vārdu, tas būs jūsu.

Vai VPS ir daļa no viņu pakalpojumiem?

VPS plāni ir pieejami lietošanai ar Linux un Windows. Ja esat izstrādātājs vai veicat uzņēmējdarbību, viņu VPS plāni darbosies jūsu labā. Viņu galvenā uzmanība ir vērsta uz palīdzības sniegšanu pēc iespējas labāku pakalpojumu. VPS plāni ir ideāli piemēroti ikvienam, kurš vēlas paplašināt savu klātbūtni tiešsaistē.

Kādas valodas nodrošina tehniskais atbalsts?

Ja jums ir nepieciešams tehniskais atbalsts, MyHosting izmanto tikai angļu valodu. Jūs varat lūgt palīdzību citā valodā.

Kur atrodas galvenā mītne?

MyHosting ir Kanādas uzņēmums. Viņu galvenā mītne atrodas Toronto, Kanādā. Tie atrodas Austrumu standarta laika joslā, tāpat kā citas lielākās pilsētas.

Kur es varu atrast MyHosting datu centrus?

MyHosting ir datu centri Toronto, Kanādā un Ročesterā, Ņujorkā. viņi izmanto Equinix un Earthlink Enterprise datu centrus, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo klientu apkalpošanu.

Vai MyHosting atbalstīs dažādas attīstības valodas?

MyHosting atbalsta dažādas valodas. Tas darbojas Linux un Windows serveros, un jūs varat izvēlēties, kura valoda jums der. Ja izmantojat sistēmu Windows, varat izmantot ASP.NET, PHP, Visual Studio, Perl un Microsoft SQL, MYSQL un PostgreSQL atbalstu. Ja jūs izmantojat Linux serverus, ir pieejami standarta LAMP serveri. Arī attīstības valodas vajadzībām varat izmantot APACHE, MYSQL un PHP.

Vai ir MyHosting.com saistīta programma?

Jā, un filiāles programma maksā pārdošanas komisiju. Jūs to varat iestatīt, lai jums būtu arī atkārtotas komisijas.

Vai es savā kontā varētu mitināt vairākas vietnes un domēnus?

Ja jums ir vairākas vietnes, MyHosting kopīgotie plāni ļauj jums to visu salikt. Neierobežots un bezmaksas domēnu mitināšana ļauj norādīt vairākus domēnus vienā vietnē vai apakšdirektorijā. Ja izvēlaties VPS mitināšanu, savā kontā varēsit mitināt vairākas vietnes, neatverot vairākus kontus.

Kādus pakalpojumus es varu iegādāties, ja esmu patērētājs, kurš nav tehnisks?

Hostinga plānos ir pieejams vietņu veidotājs. Jūs varat izvēlēties no simtiem veidņu, lai izveidotu savu vietni. Neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa ir viegli iestatīt un iemācīties veidot savu vietni. Ja esat viens patērētājs, saņemsit vienas vietnes veidotāja vietni; biznesa plāniem ir divi vietņu veidotāji; un e-komercijas plānā ir trīs. Viņi strādā ar Windows un Linux, lai ļautu jums izveidot savu vietni, pamatojoties uz jūsu vajadzībām. Varat iegādāties vairāk vietņu veidotāju, ja jūs plānojat pielāgot savu trafiku.

Vai MyHosting būtu pareiza izvēle e-komercijas vietnei?

Pilnīgi. MyHosting ir dažādi plāni e-komercijas vietnēm, un tie ir izstrādāti atbilstoši e-komercijas prasībām. MyHosting ir SSL sertifikāti, un tas sniedz jums rīkus, kas nepieciešami tiešsaistes veikala vadīšanai.

Cik saderīga ir MyHosting vietnei WordPress?

MyHosting piedāvā WordPress atbalstu visam, kas jums nepieciešams. Tajos ietilpst lietojumprogrammu instalētājs, kas ir ideāls, lai palīdzētu jebkurai WordPress instalēšanai un lietošanai. Pat ja esat iesācējs, WordPress konts darbosies ātri.

Vai MyHosting nodrošina PrestaShop atbalstu?

Ja jūs izmantojat PrestaShop vietnes motīvus, MyHosting jūs uzņems un sniegs atbalstu, lai palīdzētu jums problēmu risināšanā..

Vai es varu pārvietot esošo Joomla vietni, izmantojot MyHosting?

Diemžēl MyHosting nevar nodrošināt Joomla migrāciju. Tomēr viņi piedāvā programmu, kas palīdzēs jums migrēt jūsu Joomla vietni uz jūsu MyHosting kontu.

Vai MyHosting atbalsta Magento??

Magento nāk ar katru pieejamo hostinga plānu. Jūs nevarēsit migrēt Magento, bet jūs varēsit saņemt pieteikumu. Lietojumprogramma ļaus jums migrēt visu nepieciešamo no sava Magento konta.

Vai MyHosting piedāvā vadības paneļus??

Visiem VPS serveriem ir WHM / cPanel vai Plesk vadības paneļi. Atkarībā no izmantotās sistēmas varat izvēlēties, kura no tām jums darbosies.

Kā es varu samaksāt par MyHosting kontu??

Maksāšanai varat izmantot jebkuru galveno kredītkarti. MyHosting pieņem arī maksājumus, kas veikti caur PayPal.

Vai MyHosting atbalstīs attēlu mitināšanu un attēlu galerijas?

Tas būs, un jums būs saviļņojums uzzināt, ka galerija ir viens no populārākajiem tiešsaistes fotoalbumiem. Tas arī ļauj koplietot lietojumprogrammas, un tas ir bez maksas ar katru mitināšanas kontu.

Cik minimāls ir līguma termiņš?

MyHosting ļauj klientiem maksāt mēnesi vienlaicīgi. Ja meklējat ilgāku laika posmu, varat samaksāt avansā līdz trim gadiem (36 mēneši).

Vai ir CDN pakalpojums?

CloudFare CDN tiek piedāvāts ikvienam, kam nepieciešams CDN pakalpojums.

Kādas tālākpārdevēja paketes piedāvā MyHosting?

Jūs varat izmantot tālākpārdevēja VPS paketi, kas darbojas operētājsistēmās Windows un Linux. Jums ir iespēja veidot arī savu, izmantojot pielāgoto tālākpārdevēju VPS.

Vairāk vietnē MyHosting.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map