Namecheap hostinga pārskati – 2020. gada maijs – koplietots, EasyWP un VPS

Namecheap hostinga pārskati – 2020. gada maijs – koplietots, EasyWP un VPS

Namecheap hostinga pārskati – 2020. gada maijs – koplietots, EasyWP un VPS

Contents

Kas ir Namecheap hostings?

Atcerieties, kad GoDaddy nonāca nepatikšanās par viņu dibinātāju, kas šauj ziloņus?


Nu Namečeps ieņēma tikumisko augsto punktu un palīdzēja šokētajiem klientiem pāriet uz viņu platformu.

Viņi izmanto, kad vēlaties domēna vārdu, bet kas attiecas uz viņu mitināšanu?

Šo uzņēmumu 2000. gadā dibināja vīrietis ar nosaukumu Ričards Kirkendalls, un tas patstāvīgi pieder un darbojas.

Savas pastāvēšanas pirmajā pusē Namecheap sniedza tikai domēna vārdu reģistrētājus, bet kopš 2007. gada viņi izvērsās, piedāvājot arī dalīta mitināšanas iespējas. Namecheap biroji atrodas Losandželosā, un līdz šim tie var lepoties ar klientu sarakstu, kas pārsniedz divus miljonus.

Cik laba ir Namecheap mitināšana?

Kā norāda nosaukums, šī vietne ir pazīstama ar lētiem domēna vārdiem.

Bet tagad viņi ir medus āpši un pieprasa savu prasību tīmekļa mitināšanā.

Tikai par 10 USD gadā.

Jau vairāk nekā piecpadsmit gadus uzņēmums ir ieguvis stabilu domēnu reģistratūras reputāciju, un tīmekļa mitināšanas pakalpojumi ir pareizi, pat ja tie nav tik izcili kā citas vietnes. Kopumā vislabākā lieta par Namecheap ir cena, taču viņiem ir diezgan labs klientu serviss, un viņi nodrošina visu nepieciešamo, lai jūsu vietne tiktu izveidota un darbotos. Ja jūs meklējat kaut ko vienkāršu un saprotamu, tad Namecheap var būt piemērota izvēle, pieņemot, ka vēlaties ietaupīt naudu. Ja tomēr jums ir nepieciešams kaut kas stabilāks vai vēlaties mitināt vairākas vietnes vai darīt kaut ko ļoti sarežģītu, tad Namecheap var būt ārkārtīgi ierobežojošs.

Skatīt oficiālo vietņu Namecheap Hostinga pārskatus 3.6 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Rentabla
 2. Pienācīgs klientu atbalsts
 3. Pieredzējis domēna reģistrators
 4. Lietotājam draudzīgs interfeiss
 5. Uzticama uptimes
 6. Pienācīgas biznesa iezīmes

Mīnusi

 1. Piedāvātas ierobežotas iespējas
 2. Vērtību plāni ir daudz ierobežotāki
 3. Nav ideāli piemērots lieliem uzņēmumiem vai daudzu vietņu mitināšanai
 4. Jautājumi var uzliesmot nedaudz regulāri

Kopsavilkums Ciktāl tas attiecas uz tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, Namecheap noteikti nav augstākajā līmenī. Tomēr ikvienam, kurš meklē kaut ko rentablu bez jebkādām frizūrām, šī varētu būt laba izvēle. Cenas noteikšana ir labākā lieta, bet tas nenozīmē, ka tai ir liela vērtība. Atbalsts3.5Speed3Features3Value4.5Pārredzamība4

Mūsu oficiālais Namecheap hostinga pārskats

Šo uzņēmumu 2000. gadā dibināja vīrietis ar nosaukumu Ričards Kirkendalls, un tas patstāvīgi pieder un darbojas. Savas pastāvēšanas pirmajā pusē Namecheap sniedza tikai domēna vārdu reģistrētājus, bet kopš 2007. gada viņi izvērsās, piedāvājot arī dalīta mitināšanas iespējas. Namecheap biroji atrodas Losandželosā, un līdz šim tie var lepoties ar klientu sarakstu, kas pārsniedz divus miljonus. Namecheap ir akreditēta ICANN.

Namecheap hostinga labākās iespējas

Pirms mēs iedziļināsimies daudzajos jautājumos, kas saistīti ar Namecheap Hosting (diemžēl tādu ir diezgan daudz), sāksim ar to, apskatot lietas, kuras viņiem veicas labi. Uzņēmējdarbības veikšana tik ilgi un tik daudz klientu (tā viņi saka) nozīmē, ka viņiem ir jādara dažas lietas pareizi, tāpēc mums jāuzsver pozitīvie aspekti, kas saistīti ar lēta domēna un vietnes iegūšanu no Namecheap.

1. Rentabls

Ir četri plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties, un tie visi ir smieklīgi lēti, salīdzinot ar citām vietnēm. Kur Namecheap patiešām spīd, ir tā ievada cenu noteikšana, kas Value Value paketē sākas no 9,88 USD. Cenu saraksts ir šāds.

 • Vērtība: Sākums USD 9,88, atjaunošana pie USD 38,88 gadā
 • Profesionālis: Sākums ir USD 19,88, atjaunošana gadā – 78,88 USD
 • Galīgais: Sākums ir USD 29,88, atjaunošana – USD 129,88 gadā
 • Biznesa Pro: Lai sāktu USD 19,88, USD 17,98 mēnesī, lai atjaunotu

Kā redzat, jūs varat sākt darbu par ļoti zemu ievada cenu. Bet vai jūs daudz saņemat par naudu? Ne gluži. Bet mēs tajā nonāksim vēlāk.

2. Ātra un ērta iekāpšana

Ikreiz, kad reģistrējaties jaunā mitināšanas vietnē, jums ir jāsaņem visa informācija un viss jāsagatavo un jādarbojas. Dažas vietnes to var padarīt nevajadzīgi sarežģītu, kas nozīmē, ka, ja jūs vēl neesat pazīstams ar izkārtojumu, tas var radīt neskaidrības un prasīt vairāk laika, nekā nepieciešams. Namecheap, par laimi, iekāpšanas procesu padara ārkārtīgi vienkāršu. Jūs saņemat sveiciena e-pastu, tiklīdz jūs reģistrējaties, un jūs varat pieteikties tūlīt pēc tam. Viss ir izkārtots efektīvi, tas nozīmē, ka jūs vispār netiksit apgriezti un jums būs jāzvana klientu atbalsta dienestam.

3. Atbalsts

Aplūkojot klientu atsauksmes, šķiet, ka pastāv zināma neatbilstība atbalsta sistēmai. No vienas puses, daži lietotāji apgalvos, ka viņiem ir piešķirta pieeja, savukārt, no otras puses, dažādi cilvēki apgalvo, ka vietne vislabāk ir klientu atbalsts. Ņemot vērā mūsu ierobežoto pieredzi, jāsaka, ka kopumā sniegtais pakalpojums ir nedaudz virs vidējā, reakcijas laiks ir samērā ātrs.

Viena lieta, ko mēs gribētu, ir, ja viņiem ir atbalsts pa tālruni, bet jūs varat veikt tiešraides tērzēšanu, kas nozīmē, ka jums vajadzētu spēt novērst problēmu apmēram stundas laikā. Otra iespēja ir atvērt biļeti, kas atkarībā no klientu skaita var ilgt no piecām stundām līdz visai dienai.

4. Vietnes pārvaldība

Kā mēs jau minējām iepriekš, Namecheap ir noderīgs tikai tiem, kuriem savā lapā nav vajadzīgas daudz funkciju vai funkcionalitātes. Lielākā daļa sūdzību, ko mēs esam redzējuši, bija no lietotājiem, kuri vēlējās savā vietnē integrēt daudz pievienoto lietojumprogrammu un programmu, kas šai saimniecei nav ideāli.

To sakot, pieņemot, ka vienkāršība ir jūsu gala spēle, tad Namecheap padara lietas jums vienkāršu. Kad sākat darbu savā vietnē, tā aizmugure ir ļoti minimālistiska un lietotājam draudzīga, kas nozīmē, ka nav nepieciešams datorzinātņu grāds, lai pārvietotos pa izvēlnes opcijām. Daži pat var teikt, ka tas ir pārāk vienkārši.

5. Rezerves iespējas

Ikreiz, kad pārvaldāt vietni, jums jāpārliecinās, ka regulāri dublatējat savus materiālus. Tomēr Namecheap noņem lielu daļu no šī sloga jūsu pleciem un dublē jūsu vietni divas reizes nedēļā. Lai gan mēs iesakām to darīt arī paši, šī ir jauka funkcija, ko viņi piedāvā, tāpēc, ja aizmirstat to izdarīt, jūs ilgtermiņā neuztverat.

6. Vietnes iespējas

Lai gan Namecheap piedāvātās papildu iespējas, salīdzinot ar citām vietnēm, ir ierobežotas, tās ir diezgan labas.

 • Softaculous: ciktāl tas attiecas uz trešo pušu skriptu un lietojumprogrammu instalēšanu, šī programma padara lietas ļoti vienkāršas, ļaujot visu novietot ar vienu klikšķi.
 • CloudFlare: šī trešās puses programma var palīdzēt paātrināt vietnes darbību un padarīt jūs mobilāku. Namecheap ļauj labāk integrēties ar CloudFlare.
 • Google Apps: ikvienam, kam patīk Google, varat instalēt uzņēmuma lietotnes savā vietnē, izmantojot Namecheap

7. Uptime

Dodoties uz jebkuru mitināšanas vietni, viņi visi apgalvos, ka garantē vairāk nekā 99% uptime uzticamību. Cik mēs varējām pateikt, Namecheap neizklāsta, ko viņi var piedāvāt, ja šī procentuālā vērtība samazinās, kas nozīmē, ka viņu garantija var būt tikai daži tukši solījumi.

To sakot, mēs neesam redzējuši nozīmīgas problēmas ar darbspējas laiku, kas nozīmē, ka, šķiet, ka viņi visu kontrolē. Lielākā daļa sūdzību, ko mēs esam redzējuši, ir saistītas ar funkcijām un skriptiem, kas nedarbojas pareizi, taču šķiet, ka nevienam nav tik daudz problēmu ar darbspējas laiku. Protams, dažreiz lietas notiek, taču šķiet, ka vietne kopumā pilda savus solījumus.

8. Domēna reģistrators

Pirmkārt un galvenokārt, Namecheap sāka darboties kā domēnu reģistrators, un tāpēc vietne to dara izcili labi. Ja vēlaties iegādāties domēnu un to mitināt citur, tad Namecheap padara to neticami vienkāršu. Faktiski daudzas galvenās vietnes izmanto šo pakalpojumu un pēc tam apmeklē citu mitināšanas vietni, jo tas ir tik rentabls un ērti lietojams. Kopumā, pat ja vietņu mitināšanai neizmantojat Namecheap (jūs, iespējams, to neizmantojat), tā var būt drausmīga iespēja domēnu iegādei.

Namecheap hostinga negatīvie punkti

Tagad, kad esam apskatījuši Namecheap pozitīvo pusi, mums vajadzētu uzsist monētu un redzēt, kas nedarbojas. Diemžēl šajā gadījumā sliktais pārspēj labo, bet, ja jums ir nepieciešama lēta mitināšanas vietne un jums nav daudz papildu prasību, iespējams, jums nevajadzēs uztraukties par kādu no šīm lietām.

1. Ierobežotas iespējas

Izskatot mitināšanas pakalpojumus, Namecheap uzliek ierobežojumus domēnu un datu bāzu skaitam, kāds jums var būt. Acīmredzot, jo lētāka ir jūsu pakete, jo mazāk jūs to iegūsit, taču šajā gadījumā ierobežojumi ir vairāk nekā tie, ko jūs varētu gaidīt. Šeit ir sadalījums.

 • Vērtību pakete: Trīs domēni, 20 GB diska vietas, piecdesmit datu bāzes un piecdesmit e-pasta konti.
 • Profesionālis: Desmit domēni, 50 GB diska vietas, 100 datu bāzes un e-pasta konti
 • Galīgais: Piecdesmit domēni, 50 GB diska vietas, 100 datu bāzes un e-pasta konti
 • Biznesa Pro: 20 GB diska vietas un 5000 GB joslas platuma

Kā redzat, jūs nesaņemat tik daudz par savu naudu, kā varētu gaidīt. Tomēr, ja neredzat nekādas problēmas ar uzturēšanos zem šīm maksimālajām robežām, jūs atklāsit, ka Namecheap ir daudz rentablāka nekā konkurence. Tomēr jūs arī nesaņemsit tādu pašu funkcionalitātes un veiktspējas līmeni, tāpēc tas jāpatur prātā arī.

Otra lieta par šīm vāciņām ir tā, ka tās nav tik vienkāršas kā citas vietnes. Tā kā jūs esat ierobežots visos aspektos, tas nozīmē, ka jums varētu būt nepieciešams jaunināt savu paketi vairāku iemeslu dēļ. Piemēram, jums var būt viena vietne un domēns, bet, ja jums ir nepieciešams vairāk nekā 20 GB diska vietas, jums ir jāveic jaunināšana. Tāpat, ja jums vajadzēs vairāk datu bāzu, jums būs jāveic jaunināšana utt. Citos mitināšanas pakalpojumos kosmosa lietas tiek izkārtotas tā, lai jūs jauninātos, kad kļūstat lielāks un pievienotu citas funkcijas. Izmantojot Namecheap, jūs varat turpināt darboties vienā vietnē, un jums tas būs jāatjaunina neatkarīgi no tā, cik liels esat.

2. Ātrums

Vēl viens būtisks Namecheap ierobežojums ir jūsu lapas ielādes ātrums. Pieņemot, ka vēlaties, lai cilvēki apskatītu jūsu vietni, jums jāpārliecinās, ka tās ielādēšana neaizņems ilgu laiku; pretējā gadījumā klienti atlec, pirms viņi neko nav redzējuši. Tādējādi jums jāatrod mitināšanas pakalpojums, kas var nodrošināt jūsu vietnes ātru parādīšanos neatkarīgi no tā, kura ierīce tiek izmantota.

Šajā ziņā Namecheap nav tik lielisks. Atkal, ja jums ir vienkārša lapa bez daudz grafikas vai sarežģītām lietojumprogrammām, jums, iespējams, nav jāuztraucas. Bet, ja jūsu vietnei sāk būt papildu funkcijas vai funkcionalitāte, iespējams, jūs saņemat dažas problēmas. Kopumā Namecheap lapu ielāde notiek tikpat ātri kā sacensības.

3. Naudas atdošanas garantija

Lai arī tas ne vienmēr ir labākais uzņēmuma stiprās puses rādītājs, viens no veidiem, kā izprast, cik bizness būs uzticams, ir tas, vai viņi piedāvā naudas atdošanas garantiju. Tas nozīmē, ka uzņēmums 100% atpaliek no sava produkta, kas klientiem rada drošības un komforta sajūtu.

Paturot to prātā, Namecheap piedāvā šādu garantiju, taču tās darbības joma ir ļoti ierobežota. Lielākā daļa mitināšanas vietņu, kas piedāvā šādu darījumu, to darīs trīsdesmit dienas. Šeit jums ir tikai divas nedēļas, lai izlemtu, vai tas jums ir piemērots, un tas nav pietiekami daudz laika mūsu grāmatā. Tādējādi mums tas ir jāuzskata par negatīvu, jo šķiet, ka vietne cer piesaistīt iesācējus, kuri nezina, ka divas nedēļas ir par īsu, lai novērtētu mitināšanas uzņēmumu. Ja Namecheap būtu pārliecinātāki par saviem pakalpojumiem, tas piedāvātu vismaz trīsdesmit dienas.

4. Tikai Linux

Lai gan šis ierobežojums nebūt nav pietiekams, lai vietni nosodītu, ir vērts atzīmēt, ka Namecheap piedāvā pakalpojumus tikai Linux, tas nozīmē, ka Windows vai Mac lietotājiem nav veiksmes. Kas šajā ziņā ir ievērojams, šķiet, ka šī vietne ir paredzēta pirmreizējiem vietnes lietotājiem, kuri, visticamāk, savas lapas iestatīšanai neizmantos Linux. Neskatoties uz to, vietne to var piedāvāt.

Grunts līnija

Kopumā, aplūkojot visus plusus un mīnusus, jāsaka, ka vienīgais, ko Namecheap cenšas panākt, ir tas, ka tiem ir zemākas cenas nekā konkurencei. Ja vēlaties paļauties uz šo uzņēmumu, lai turētu savu domēnu, tad mēs ļoti iesakām to darīt, jo tas vislabāk to dara. Tomēr, runājot par mitināšanas pakalpojumiem, Namecheap ir pārāk daudz problēmu, lai to padarītu par dzīvotspējīgu risinājumu.

Tomēr, ja jūs esat tāda veida persona, kurai daudz svarīgāka ir cena, nevis sniegums, jūs varat dot Namecheap iespēju. Tomēr zemākas cenas nenozīmē labāku vērtību, kas nozīmē, ka par nedaudz vairāk naudas jūs varētu iegūt daudz labākas funkcijas un funkcionalitāti, un jums nevajadzēs tikt galā ar jebkādām galvassāpēm..

Īsāk sakot, Namecheap sāka darboties kā lielisks domēnu reģistrators un pēc tam nolēma izmēģināt savus spēkus tīmekļa mitināšanā. Tomēr, tā kā tas nebija sākotnējais mērķis, vietne nespecializējas mitināšanas pakalpojumos, kas nozīmē, ka tai ir nepietiekama veiktspēja.

Galvenais ir iegādāties savu domēnu šeit, bet mitināt to citur.

Skatīt citas funkcijas

Bieži uzdotie jautājumi par Namecheap mitināšanu

Ja jūs joprojām atrodaties pie žoga par Namecheap vai domājat par pierakstīšanos ar viņiem, šeit ir daži bieži sastopami jautājumi, kas cilvēkiem rodas par pakalpojumu. Ja šeit nevarat atrast meklēto, mēs iesakām sazināties tieši ar vietni. Viņiem jāspēj atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem, lai gan jums jāpatur prātā, ka viņi mēģinās jums pārdot paketi, tāpēc tas varētu izklausīties labāk nekā patiesībā ir.

Vai, izmantojot Namecheap, varat mitināt vairākas vietnes??

Jā, jūs varat, kaut arī jums ir ierobežots skaits. Viena lieta, kas jāpatur prātā, tomēr ir tāda, ka jums ir ierobežots vietas diskā un datu bāzēs, kas nozīmē, ka, pat ja jūs mitināt tikai divas vietnes, jums, iespējams, būs jājaunina uz augstāku līmeni, lai varētu vairāk glabāt datus. Neskatoties uz to, Namecheap ļauj jums mitināties vismaz trīs vietnēs un ne vairāk kā piecdesmit.

Kāda veida hostings ir pieejams?

Namecheap piedāvā četrus dažādus hostinga pakalpojumu veidus. Koplietoti, tālākpārdevēji, VPS un īpaši serveri.

Vai vietne piedāvā bezmaksas domēnus, ja reģistrējaties tās mitināšanas plānam?

Nē, Namecheap nenodrošina nevienu bezmaksas domēnu. Tā kā tas sāka darboties kā reģistrators, jums domēni jāpērk atsevišķi. Par laimi, tie ir ļoti rentabli.

Vai ir slēptas maksas??

Par laimi, Namecheap ir ļoti informēts par cenu noteikšanu un izmaksām, kas nozīmē, ka jums nevajadzētu atrast tādas maksas, kas pirms reģistrēšanās nebija uzskaitītas un parādītas jums..

Vai es varu mitināt savu e-pastu caur Namecheap, ja man nav vietnes?

Jā, vietne piedāvā īpašus e-pasta mitināšanas pakalpojumus. Varat iegūt vietu diskā un failu glabāšanu e-pastiem, kā arī aizsardzību pret surogātpastu.

Vai Namecheap piedāvā naudas atdošanas garantiju??

Jā, bet tas ir derīgs tikai četrpadsmit dienas (divas nedēļas). Tomēr, ja izvēlaties speciālu servera plānu, šī iespēja jums nav. Turklāt, ja jūsu pirmo divu nedēļu laikā jums būs jāmaksā papildu maksa, tā netiks atmaksāta.

Vai šī vietne piedāvā atšķirīgu maksājumu plānu strukturēšanu??

Jā, Namecheap ir ļoti atšķirīgs attiecībā uz to, kā jūs varat maksāt par tā pakalpojumiem. Ja vēlaties, varat izvēlēties maksāt mēnesī, gadā, divreiz gadā vai pat trīs gadus. Biznesa Pro plāns tomēr ir pieejams tikai ikmēneša atjaunošanai, tāpēc nevar veikt priekšapmaksu par visu gadu. Kopumā, jo vairāk pavadīsi priekšā, jo vairāk ietaupīsi ilgtermiņā.

Runājot par to, kā jūs varat maksāt, vietne ņem visas galvenās kredītkartes, kā arī PayPal un pat BitCoin.

Kāda veida klientu atbalsta iespējas ir Namecheap??

Galvenā metode, kā sazināties ar atbalsta komandu, ir izmantojot biļešu sistēmu vai atverot tiešraidi. Viņiem šobrīd nav nekādu tālruņa pakalpojumu. Varat arī apmeklēt vietnes zināšanu datu bāzi, lai atrastu atbildes uz izplatītākajām problēmām.

Kur atrodas Namecheap datu centri?

Viņiem ir daudz vietu Ziemeļamerikā, piemēram, Dalasa, Fīniksa un Atlanta. Vietnes galvenā mītne atrodas Losandželosā. Namecheap ir arī datu centri Lielbritānijā un Eiropā, ja atrodaties ārpus ASV.

Vai Namecheap ir datu centru atlaišanas?

Jā, tāpat kā visās mitināšanas vietnēs, Namecheap ir lieki enerģijas, drošības elementu un tīkla savienojumi.

Vai vietne piedāvā garantiju par tās darbības laiku??

Ja saņemat kopīgu vai speciālu servera plānu, tad Namecheap piedāvā 100% darbības laiku. Ja saņemat tālākpārdevēja vai VPS plānu, šis procents samazinās līdz 99,9%. Ja jums ir mazāks nekā tas, varat būt tiesīgs saņemt cikla pagarinājumu. Tomēr, lai kvalificētos, biļete ir jāiesniedz desmit dienu laikā.

Vai Namecheap piedāvā neierobežotus plānus??

Jā, dažiem piedāvātajiem plāniem ir neierobežots joslas platums un diska vieta. Bet par to jums jāmaksā piemaksa.

Vai Namecheap ir sava vadības paneļa sistēma?

Nē, vietne izmanto cPanel, kas ir nozares standarta sistēma jūsu vietnes pārvaldīšanai.

Vai vietne dublē manus datus?

Jā, dublējums jums tiks veikts divas reizes nedēļā, lai gan vietnē teikts, ka tas ir paredzēts tikai “atjaunošanas nolūkiem”. Tas nozīmē, ka jums pašam vajadzētu veidot dublējumu. Jūs varat bez maksas pieprasīt papildu dublējumus no Namecheap.

Kāda programmēšanas valoda tiek pieņemta šajā vietnē?

Namecheap ļauj daudzām nozares standarta programmām integrēties jūsu vietnē. Galvenie vārdi ir MySQL, Perl, Ruby on Rails un PHP.

Vai es varu pārsūtīt savu domēnu vai vietni uz vietni Namecheap?

Jā tu vari. Vietnei ir pārejas komanda, kas palīdzēs nogādāt esošos domēna vārdus un vietnes viņu serveros. Pats labākais, ja jūsu vecajam resursdatoram bija atšķirīga vadības paneļa iestatīšana, tad Namecheap padarīs to savietojamu ar cPanel. Jūs varat pārsūtīt visu esošo materiālu neatkarīgi no jūsu izvēlētā plāna.

Ja es vēl neesmu izveidojis vietni, vai Namecheap piedāvā rīkus, kas man palīdzētu?

Jā, jūs varat atrast daudz nozares mēroga rīku, kas palīdzēs viegli izveidot savu vietni. Visizplatītākās ir WordPress, Joomla un Drupal. Izmantojot Softaculous, visu var iestatīt ar vienu klikšķi. Šie rīki darbojas neatkarīgi no tā, vai sākat vienkāršu emuāru izveidi vai izveidojat tiešsaistes veikalu.

Kādas drošības iespējas nodrošina Namecheap?

Pagaidām vietne aizsargā jūsu informāciju tikai caur ugunsmūri. Vietnē ir arī patentēta drošības komanda, kas uzraudzīs visus jautājumus.

Vai es varu nodrošināt video straumēšanu savā vietnē, izmantojot Namecheap?

Jā, bet tas jādara, izmantojot VPS vai speciāla servera plānu. Ja izmantojat koplietotu mitināšanas paketi, nevar straumēt video, jo tas ietekmēs servera ātrumu.

Vairāk vietnē NameCheap.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector