Pārskats par Amazon Web Services 2020. gada maiju – vai AWS ir labākais?

Cik laba ir Amazon Web Services mitināšana?


Amazon Web Services pārskati 4 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (8 balsis) Plusi

 1. Automātiski pielāgojama krātuve
 2. Piedāvājiet modeli “Maksāt par lietošanu” ar zemām izmaksām
 3. Lieliskas atbalsta iespējas
 4. Bezmaksas plāns jauniem lietotājiem
 5. Lieli terabaitu faili

Mīnusi

 1. Standarta paketes nav pieejamas
 2. Cenas mainās pēc atrašanās vietas
 3. Jums jānovērtē un jāaprēķina jūsu lietojums
 4. Ar atbalstu ir grūtāk sazināties

Support3Speed4.5Features4.5Value4.5Pārredzamība3.5

Mūsu oficiālais Amazon Web Services mitināšanas pārskats

Amazon Web Services, plašāk saukts par Amazon S3 par “vienkāršu glabāšanas risinājumu”, ir vairāk par mākoņu krātuves risinājumu un pēc tam mitināšanas risinājumu. Lai arī viņiem nav tipisku paku, ko jūs varētu redzēt hostinga pakalpojumu sniedzējos, viņiem ir pieejamas citas, dažreiz ienesīgākas, iespējas.

Amazon Web Services labākās iespējas

Amazon ir liels uzņēmums. Tas, kas sākās kā vienkāršs tiešsaistes grāmatnīca, veiksmīgi pārvērtās par nākamo Wal-Mart tiešsaistē. Jebkuram taustāmam produktam, kas tiek pārdots, Amazon, iespējams, to pārdod. Šeit ir Amazon Web Services labākās iespējas.

Automātiski pielāgojama krātuve

Amazon piedāvā automātiski pielāgojamu krātuvi. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, cik aizņemta ir jūsu vietne vai cik daudz vietas jums nepieciešams, Amazon automātiski pielāgo jūsu kontu tā, lai tas derētu. Tas nozīmē, ka jūs nekad nesaņemsit kļūdu “pārsniegts joslas platums”. Šī ir viena no Amazon unikālajām funkcijām, jo ​​jums nav jāuztraucas par to, kas var notikt ar jūsu datiem vai jūsu apmeklētājiem, ja jūsu lietojums palielināsies.

Maksa par lietošanu; Lēts

Amazon Web Services piedāvā modeli “maksa par lietošanu”. Tas nodrošina zemāku izmaksu modeli, jo jūs maksājat tikai par to, ko izmantojat. Nav pieejama vienota likme vai mēnesī piemērots modelis. Amazon Web Services pieprasa, lai jūs ievietojat savus datus tā, ko viņi sauc par spaiņiem. Par lietotāju par datu pārsūtīšanu no spainī un no tā jums būs jāmaksā likme “par gigabaitu” un “par pieprasījumu”..

Labā ziņa ir tā, ka Amazon šos pieprasījumus iekasē no tūkstošiem. Viņi nav naudas izsalkuši magnāti, kas vēlas niķoties un pievilināt jūs ik uz soļa.

Lieliskas atbalsta iespējas

Amazon ir paaugstinājis joslu, kad runa ir par klientu atbalstu. Kā jūs, iespējams, labi zināt, Amazon pārdod daudz vairāk nekā tikai telpas mitināšanu. Viņi pārdod gandrīz katru iedomājamo fizisko, taustāmo produktu pasaulē. Viņi izveidoja klientu apkalpošanas modeli, kuru citi mēģina atdarināt. Viņu darbinieki ir pilnvaroti izskatīt visdažādākos klientu pieprasījumus, atstājot klientus laimīgus bez birokrātiskas birokrātijas. Ir četri pakalpojumu līmeņi, kuriem varat piekļūt, izmantojot Amazon Web Services. Tajos ietilpst Basic, Developer, Business un Enterprise. Pamata atbalsts ir iekļauts visos kontos. Pamata līmenī jūs saņemat atbalstu 24 stundas diennaktī un visu gadu, izmantojot piekļuvi klientu apkalpošanai, piekļuvi forumiem, piekļuvi tehniskajam atbalstam veselības pārbaudēm, pašpalīdzības resursu centru un bieži uzdotos jautājumus par produktu. Tas tikai kļūst labāk no turienes.

Bezmaksas plāns jauniem lietotājiem

Amazon jaunajiem lietotājiem piedāvā bezmaksas plānu ar šādām funkcijām:

 • 5 GB diska vietas.
 • 20 000 GET pieprasījumu (skat. Iepriekš “kausa” modeli)
 • 2000 PUT pieprasījumi (skat. Iepriekš “kausa” modeli)
 • 15 GB izejošo datu pārsūtīšana uz vienu gadu.

Vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju vidū retums ir pilnīgi bezmaksas un izmantojams konts.

Lieli terabaitu faili

Patiešām jauka Amazon Web Services īpašība ir fakts, ka jūs varat pārsūtīt failus, kuru lielums nepārsniedz 5 TB. Lielākā daļa cieto disku pat nav tuvu šim izmēram – un tie apstrādā visu veidu datus. Ja godīgi, es nekad neesmu redzējis 5TB formāta vai lielāku failu. Varbūt, ja esat izveidojis 5TB cietā diska attēlu, iespējams, tiks sasniegts šis ierobežojums. Punkts ir šāds. Amazon Web Services tiks apstrādāts gandrīz ar visiem failiem, kurus tajā iemetīsit – pat lielākos, ar augstākās izšķirtspējas fotoattēliem un videoklipiem.

Amazon Web Services negatīvie punkti

Tas ir diezgan negodīgi salīdzināt Amazon Web Services ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Tie nav jūsu tipiskais tīmekļa mitināšanas uzņēmums.

Standarta paketes nav pieejamas

Amazon Web Services salīdzināšana ar citiem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir kā ābolu un apelsīnu salīdzināšana. Ja mitināt savu vietni, izmantojot Amazon Web Services, jūs varat palaist klienta puses skriptus, bet servera puses skripti nav pieejami. Viņi atbalsta tikai statiskas vietnes. Ja plānojat palaist jebkāda veida e-komercijas vietni, Amazon Web Services jums nedarbosies.

Cenas mainās pēc atrašanās vietas

Amazon ir globāls uzņēmums. Ir pilnīgi sagaidāms, ka viņi Austrālijā iekasēs atšķirīgas cenas nekā Amerikas Savienotās Valstis. Tomēr es ceru, ka vienas valsts ietvaros cenas saglabāsies nemainīgas. Izmantojot Amazon, jūs ne vienmēr to iegūsit. Piemēram, ja jūs dzīvojat Ziemeļvirdžīnijas reģionā Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs varat saņemt bezmaksas izejošos pakalpojumus uz Amazon, bet ne nekur citur.

Jums jānovērtē un jāaprēķina jūsu lietojums

Maksāšanas par izmantošanu modelim ir negatīvie punkti. Kad jūs maksājat fiksētu maksu mēnesī, jūs zināt, cik daudz jūs maksājat un par ko jūs maksājat. Kad darbojas maksas par izmantošanu modelis, jums jānovērtē un jāaprēķina izlietojums, lai varētu pareizi sastādīt budžetu.

Grunts līnija

Amazon Web Services ir viens no labākajiem vai viens no sliktākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem atkarībā no tā, kā jūs uz to skatāties. Tie nav labs risinājums e-komercijas vietņu vadīšanai. Tomēr, ja jūs plānojat izveidot statisku vietni, kas galvenokārt tiek izmantota mākoņu uzglabāšanai, Amazon Web Services ir jūsu aizmugure.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map