Register.com pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Register.com pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Register.com pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir vietne Register.com mitināšana?


Register.com pārskati 2.3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (0 balsis) Plusi

 1. FTP piekļuve
 2. Vietņu dublējumi pēdējās 3 dienās
 3. Diennakts atbalsts pa tālruni un e-pastu

Mīnusi

 1. Ļoti dārgi
 2. Viņi maksā par vietņu veidošanas rīku
 3. Mulsinošas pārdošanas lapas
 4. Viņi maksā papildus par e-pastu

Support2Speed2.5Features2.5Value2Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālā reģistrēšanās.com mitināšanas pārskats

Register.com ir viens no oriģinālajiem domēna vārdu reģistrācijas uzņēmumiem, kas joprojām darbojas uzņēmējdarbībā. Viņi ir paplašinājuši savu produktu klāstu ar tīmekļa mitināšanu. Joma, kurā viņi, šķiet, spīd, ir viņu klientu atbalsta jomā.

Reģistrācijas.com mitināšanas labākās iespējas

Register.com piedāvā trīs hostinga paketes – tās visas nodrošina ar lielisku klientu atbalstu. Viņu augstākais līmenis – e-komercijas pakete – atbalsta kredītkaršu apstrādi un iepirkumu groza funkcijas.

FTP piekļuve

Tikai daži hostinga pakalpojumu sniedzēji piedāvā FTP piekļuvi. Lai gan tas ir tehniskāks risinājums, tas arī ļauj panākt lielāku elastību un pielāgošanu. FTP ir interneta standarts, kas apzīmē failu pārsūtīšanas protokolu. Šis protokols dod jums brīvību jebkura veida failus pārsūtīt uz priekšu un atpakaļ starp datoru un tā serveri pilnīgai pielāgošanai.

Vietņu dublējumi

Lai gan šī ir standarta funkcija dažiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem, šķiet, ka daudziem citiem to trūkst. Izmantojot reģistru.com, ne tikai tiks izveidota rezerves kopiju veidotā vietne, bet arī sniegta piekļuve funkcijai, kuru viņi sauc par failu atjaunošanu. Failu atjaunošana ļauj atjaunot vietnes versiju, lai dzēstu visas pieļautās kļūdas. Mums šķiet, ka tas ir nedaudz tuvredzīgs, ka tas jūsu datus glabā tikai pēdējās trīs dienas, taču tas, ka viņiem tas vispār bija, noteikti ir plus.

Diennakts atbalsts pa tālruni un e-pastu

Šeit spīd register.com. Viņiem ir atbalsts visu diennakti, izmantojot tālruni un e-pastu. Lai arī viņi nepiedāvā tiešraides tērzēšanu, tomēr atklājām, ka katru reizi, kad piezvanījām, mēs saņēmām kompetentu atbalsta pārstāvi pa tālruni un mēs zvanījām vairākas reizes dienā. Tas ir nozīmīgi uzņēmējdarbības tendences dēļ, kas cilvēkiem ilgstoši ļauj sasniegt dzīvu atbalsta aģentu.

Vietnes Register.com mitināšanas negatīvie punkti

Diemžēl bija vairāk nepatiku par register.com, tad bija arī nepatika – rets gadījums.

Ļoti dārgi

Ja ņem vērā faktu, ka register.com bija viens no sākotnējiem tīmekļa reģistrētājiem, tas sagādā nelielu pārsteigumu. Pašlaik GoDaddy ir visizplatītākais tīmekļa reģistrators tīklā. Daudzi citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji izmanto GoDaddy reģistrācijas funkciju kā savu. Tomēr Go Daddy iekasē tikai 14,99 USD, lai reģistrētu savu domēna vārdu. Register.com iekasē 35 USD gadā par dot-com adresi – par 250 procentiem vairāk nekā neto populārākajā reģistratūrā.

Tas ir ārkārtīgi nozīmīgi, ņemot vērā, ka daudzi cilvēki domēnu novietošanai izmanto tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus. Domēnu vārdu reģistrācijas palielinājums par 250 procentiem notiks ārkārtīgi ātri, padarot register.com par vienu no vissliktākajām domēnu reģistrēšanas un novietošanas vietām.

Viņi maksā par vietņu veidošanas rīku

Ikviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas nodrošina rīkus, lai vienkāršotu jūsu tīmekļa veidošanas pieredzi, nodrošina šos rīkus bez maksas. Reģistrācija.com maksā par vietņu veidošanas rīkiem. Gandrīz jūtas, it kā register.com mēģina jūs niķelēt un piemaksāt – mēģinot no jums izņemt katru santīmu, ko viņi var. WordPress piedāvā labākus vietņu veidošanas rīkus ar veidnēm bez maksas. Turklāt WordPress ir vieglāk izmantot, taču register.com uzstāj, ka jums jāmaksā par rīku, ko visi citi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā bez maksas..

Mulsinošas pārdošanas lapas

Ikreiz, kad redzat iepriekšēju tekstu, kurā teikts: “Mēs izveidosim jūsu vietni bez maksas”, tas noteikti ir kaut kas vērts izpētīt. Kurš gan negribētu izmantot tāda pakalpojuma priekšrocības?

Problēma ir tāda, ka smalkā drukāšana skaidri pateiks, ka par šo pakalpojumu viņi mēnesī iekasēs 94,95 USD. Pat visdārgākā mitināšanas iespēja ir mazāka par 30 USD mēnesī, kas tā ir? Vai viņi bez maksas izveidos jūsu vietni vai arī par to mēnesī iekasēs gandrīz USD 100 mēnesī?

Pēc tam, kad biju pārdomājis viņu pakalpojumu sniegšanas nosacījumus, es atklāju, ka viņi par vietņu veidošanas pakalpojumu iekasēja 799 USD, kā arī mēnesī 94,95 USD. Es nebiju pārliecināts, vai tas bija domāts kā apzināta maldināšana, vai arī ja tie nozīmēja, ka viņi tevi nepieprasīs no sākuma par USD 1139,40, kas jums maksās nākamo 12 mēnešu laikā.

Viņi maksā papildus par e-pastu

Tas, kad mēs atradāmies mazliet smieklīgi. Ikviens cits mitināšanas pakalpojumu sniedzējs e-pasta mitināšanu iekļauj tīmekļa vietnes mitināšanas paketes sastāvdaļā. Register.com ne tikai ir šīs divas funkcijas atsevišķi, bet, ja vēlaties pārvaldīt savu e-pastu, jums jāpiesakās citā portālā, izmantojot atšķirīgu akreditācijas datu kopu, lai pārvaldītu savu e-pastu, tad jūs darāt savu vietni. Nevienai no trim hostinga pakotnēm nav vienas e-pasta adreses.

Viņi var mēģināt padarīt to pieejamu, izmantojot piekļuvi tīmekļa pasta portālam ar 5 MB krātuves, kas jums maksā 9,99 USD gadā, bet viņu visdārgākā pakete ar 10 pastkastēm un 100 MB krātuves maksā līdz 99,99 USD gadā. E-pasts nav prece, ko pārdod šādi – pat Google piedāvā domēnam pielāgotu e-pastu ar 10 reizes vairāk funkcijām par pieejamāku cenu.

Grunts līnija

Labākajā gadījumā reģistrēšanās.com aizkavē cilvēku nezināšanu. Viņu tīmekļa mitināšana, iespējams, ir uzticama, un viņiem var būt nepieciešams zvaigžņu klientu serviss, taču viņi par saviem pakalpojumiem maksā pārāk daudz, un viņi nespēj piegādāt galvenās sastāvdaļas – piemēram, e-pastu -, kuras jāiekļauj katrā hostinga paketē..

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector