Resellerclub atsauksmes 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Cik laba ir Resellerclub mitināšana?


Skatīt oficiālo vietņu tālākpārdevēju kluba pārskatus 2.7 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (11 balsis) Plusi

 1. 24/7 atbalsta funkcija
 2. Tiek piedāvāts daudz plānu variantu
 3. Hostings Uptime – 99,9%
 4. Lieliska cenu struktūra
 5. Jūs varat izvēlēties sava servera atrašanās vietu

Mīnusi

 1. Slikta hostinga atsauksmes
 2. Slikta atbalsta reakcijas laiks
 3. Augstākas domēna cenas
 4. Problēmas ar kritisko problēmu atjauninājumiem

Atbalsts2.5Speed2.5Features3.5Value2.5Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais izplatītāju kluba mitināšanas pārskats

Ne katrs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs ir paredzēts tieši pārdevējiem. Daudziem tīmekļa pārziņiem ir jātiek galā ar hostinga vietas tālākpārdošanu no tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēja, kas ļoti maz piedāvā tālākpārdošanas veidus. Resellerclub ir tīmekļa pārziņu sapņu piepildījums.

Resellerclub mitināšanas labākās iespējas

Viņiem kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam, kas koncentrējas tikai uz tālākpārdošanu, ir vairāk iespēju nekā vairumam citu pakalpojumu sniedzēju. Vienīgie citi pakalpojumu sniedzēji, kurus esmu redzējis un kuriem ir vairāk funkciju nekā Resellerclub, ir tie, kas paredzēti lieliem uzņēmumiem.

Lieliskas atbalsta funkcijas

Par vienīgo atbalsta funkciju, kurai trūkst Resellerclub mitināšanas, ir tiešais tālruņa numurs. Viņi piedāvā 24 stundu atbalsta biļešu pārdošanas sistēmu, e-pastu un tiešsaistes tērzēšanu. Tiešsaistes tīmekļa tērzēšana vienmēr ir laipni gaidīta, jo daudzi tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji to nepiedāvā.

Vairāk iespēju, nekā varat kratīt nūju plkst

Resellerclub hostings ir paredzēts cilvēkiem, kuri pārdod hostinga vietu tālāk. Emuāru autori un ārštata darbinieki šeit neatradīs meklēto. Tā kā tas ir paredzēts tīmekļa pārziņiem, jūs atradīsit viņiem piesaistītas funkcijas – nevis vidējo mazo uzņēmumu īpašnieku, kurš vēlas mitināt vietni. Ikviens viņu plāns atbalsta MySQL, PHP Hypertext Preprocessor (PHP), Apache, Perl, Python, Drupal, WordPress, Joomla un SuperSite Storefront..

Plāni, plāni un vēl citi plāni

Tālākpārdevēju mitināšana piedāvā gandrīz visu, ko tīmekļa pārzinis varētu cerēt. Viņi piedāvā kombinētus plānus, speciālus serverus, pārvaldītus serverus, VPS mitināšanu, dalītu mitināšanu, komodo sertifikātus, SiteLock drošību, CodeGuard dublējumu un daudz ko citu. Tas ir tikai, lai jūs sāktu. Katrs viņu plāns dod jums iespēju izvēlēties no Windows servera vai Linux servera. Viņiem ir četri personālie mitināšanas plāni, 10 VPS plāni, divi kopīgi plāni un četri pakalpojumu līmeņi ar viņu tālākpārdošanas hostinga plāniem.

Zinoša pārdošanas komanda

Viņiem ir zinoša pārdošanas komanda. Man ļoti patīk, kad, runājot ar viņiem, viņi nejutās spiesti pārdot man kaut ko tādu, kas man nebija vajadzīgs. Viņi labi zina savus produktus un zināja, kad produkts man nederēs. Viņi neuzspieda šo jautājumu, kas bija jauki.

Verificēts 99,9 procenti mitināšanas uptime

Trešo pušu dati apstiprina, ka 99,9 procenti viņu uzņem hostingu. 2010. gadā parādījās, ka viņiem ir problēmas ar uptime, taču šķiet, ka kopš tā laika tās ir atrisinājušas. Ikvienam, kurš vēlas uzzināt, cik uzticams ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, viņi var atrast tieši to, ko meklē, izmantojot Resellerclub mitināšanu.

Lieliska cenu struktūra

Par cenām ne vienmēr varat izpatikt visiem. Tomēr es nekad neesmu redzējis tādu cenu noteikšanas struktūru. Lielākajai daļai pakešu ir 30% atlaide. Turklāt šķiet, ka viņi patiešām mēģina jūs pamudināt pirms pirkšanas. Tas man liek justies tā, it kā viņi mēģinātu panākt, lai produkts sevi pārdod, nevis ieslēdz jūs kaut kādos līgumos.

Jums jāizvēlas sava servera atrašanās vieta

Šī funkcija ir unikāla. Kad jūs izveidosit savienojumu ar viņiem, viņi vaicās, kur vēlaties mitināt jūsu vietni. Viņiem ir serveri, kas stratēģiski izvietoti visā pasaulē, un jūs varat izvēlēties tādu, kas ir vistuvāk jūsu mājas atrašanās vietai.

Negatīvās puses ir Resellerclub mitināšana

Dažreiz dažas lietas ir pārāk labas, lai būtu patiesība. Tas var būt gadījumā ar Resellerclub mitināšanu.

Sliktas atsauksmes par mitināšanu

Visur, kur atrodaties tiešsaistē, Resellerclub mitināšana ir ļoti slikta. Man bija interesanti, ka liela daļa šo pārskatu bija vismaz 4 gadus veci. Tomēr tas viņus neattaisno no dažiem jaunākajiem. Ir arī grūti to uzrādīt neapmierinātam darbiniekam vai kādam, kuram bija slikta pieredze – viņu ir pārāk daudz, lai tos saskaitītu.

Slikts atbalsta laiks

Tas var iet roku rokā ar viņu sliktajiem mitināšanas pārskatiem, taču viena no debatēm, ko jūs varat atrast tiešsaistes forumos attiecībā uz Resellerclub mitināšanu, ir tas, cik ilgs laiks bija vajadzīgs, lai atbalsta personāls atgrieztos pie viņiem jautājumā. Tie svārstās no pāris dienām līdz pāris nedēļām. Man šķiet nepieņemami gaidīt vairāk nekā pāris stundas, kad rodas problēmas ar manu vietni.

Augstākas domēna cenas

Viņiem var būt izcilas cenas, pārdodot savus plānus, bet jūs varat atļauties meklēt citur, kad ir jāreģistrē jūsu domēna vārds. Tas ir gandrīz tā, it kā viņi nopelnītu savu naudu. Ir jēga, jo viņi ir pārdevēju tālākpārdevēji. Ja jūs lielāko daļu laika pārdodat tālāk, daudz ērtāk ir iziet cauri mājas vietnei, ka meklēt citur un pēc tam importēt.

Problēmas ar kritisku problēmu atjauninājumiem

Viena no galvenajām sūdzībām, ko atradu tiešsaistē, bija tāda, ka cilvēkiem ir problēmas ar kritiskiem problēmu atjauninājumiem. Ikreiz, kad notiek kādas kritiskas problēmas atjaunināšana, cilvēki sūdzējās, ka viņiem ir grūti saņemt šo ziņojumu vai saņemt kļūdas, mēģinot to lejupielādēt vai instalēt..

Grunts līnija

Daudzas problēmas, kuras es atklāju ar Resellerclub mitināšanu, radās pirms vairāk nekā četriem gadiem. Pēdējos gados ar viņiem ir grūtāk atrast problēmas. Viņiem ir stabils darbspējas laiks, pielāgojami plāni un tie nodrošina visu, ko tīmekļa pārzinis varētu cerēt.

Skatīt citas funkcijas vairāk vietnē ResellerClub.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map