Tīkla risinājumu pārskati līdz 2020. gada maijam: mirstošs dinozaurs vai tā vērts?

Tīkla risinājumu pārskati līdz 2020. gada maijam: mirstošs dinozaurs vai tā vērts?

Tīkla risinājumu pārskati līdz 2020. gada maijam: mirstošs dinozaurs vai tā vērts?

Cik laba ir tīkla risinājumu mitināšana?


Tīkla risinājumu pārskati 2.2 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

 1. Pieejams daudz hostinga plānu
 2. 99,99% Uptime garantija

Mīnusi

 1. Daži no visu laiku sliktākajiem pārskatiem
 2. Atbalstam nepieciešams darbs
 3. Pārmērīgas atcelšanas maksas
 4. Nevajadzīgi Upsell mēģinājumi

Support2Speed2Features2.5Value2Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais tīkla risinājumu mitināšanas pārskats

Tīkla risinājumi darbojas kopš 1979. gada. Vienu brīdi tie bija vieni no labākajiem pieejamajiem hostinga risinājumiem. Kopš Web.com iegādes 2011. gadā, šķiet, ka viņi ir gājuši lejup.

Tīkla risinājumu mitināšanas labākās iespējas

Uz papīra šķiet, ka tīkla risinājumu mitināšana ir dzīvotspējīgs risinājums.

Daudz hostinga plānu

Izmantojot tīkla risinājumus, jūs varat samaksāt par mitināšanu pat 10 gadus iepriekš. Lielākā mitināšanas daļa ir paredzēta mazo uzņēmumu īpašniekiem. Tīkla risinājumi piedāvā īpašu WordPress mitināšanu, dalītu mitināšanu, VPS mitināšanu un SharePoint mitināšanu. Ir pieejami arī e-komercijas un mobilo vietņu mitināšanas plāni.

Windows un Linux bāzes serveri

Tīkla risinājumu datu centrā pēc klienta izvēles ir pieejami gan uz Linux, gan uz Windows balstīti serveri. Neviens nav labāks par otru – tas ir atkarīgs no personīgās izvēles. Daži cilvēki izbauda pielāgošanas iespējas, kas pieejamas ar Linux, savukārt citi izbauda Windows balstītos serverus.

Uptime garantija

Ja kā servera opciju izvēlaties Linux, Network Solutions piedāvā 99,99 procentu garantiju. Serveriem, kuru pamatā ir Windows, Network Solutions piedāvā 99,9 procentu uptime garantiju. Es izraku mazliet dziļāk un atvēru viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, lai redzētu, kāda veida garantija tiek piedāvāta. Diemžēl netika sniegta informācija par kompensāciju, kas tika piedāvāta saistībā ar šo garantiju.

Pieejamas pielāgotas un uzlabotas iespējas

Tīkla risinājumi sākas ar pieejamu risinājumu jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām, taču, izmantojot visus pieejamos uzlabotos risinājumus, tie var ātri kļūt dārgi. Viņi piedāvā dažas unikālas paketes, piemēram, īpašu Facebook mārketinga paketi, un viņi piedāvās pilnībā izveidot jūsu vietni jums. Tīkla risinājumi ir plaši izplatīti ar papildinājumiem, ieskaitot mārketinga pakotnes, kurās viņi iesniedz jūsu vietni vietējiem reģistriem, kā arī Google, Yahoo un Bing meklētājprogrammām, veikala paketi, kas ļauj pārdot lietas jūsu vietnē, un pilnu e-komercijas paketi . Katra no šīm pakām tiek pārdota atsevišķi.

Iekļauta vietņu veidošanas programmatūra

Katrā no viņu hostinga paketēm ir iekļauta pieeja viņu mājas lapu veidošanas programmatūrai. Mēs bijām patīkami pārsteigti par tā iespējām. Varat vilkt un nomest formas, kartes, sociālo mediju saites un citus elementus tieši tīmekļa vietņu veidotājā. HTML var pat vilkt un nomest, piemēram, JavaScript. Citi uzņēmumi par dažām no šīm iespējām maksā papildus. Tas bija patīkami mainīt tempu, lai uzzinātu, ka lielāko daļu no šī darba mēs varam paveikt bez maksas.

Tīkla risinājumu mitināšana

Web mitināšana ir nopietns bizness. Visur, kur jūs skatāties, varat secināt, ka Network Solutions ir vāja tīmekļa mitināšanas platforma.

Daži no visu laiku sliktākajiem pārskatiem

Šis noteikti nāk pie koka izstrādājumiem. Tīkla risinājumiem ir daži no vissliktākajiem pārskatiem, kādus esmu lasījis, runājot par tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Šķiet, ka atbalsts kā joks, tie liek jums izlēkt cauri stīpām, lai novirzītu domēnus no viņiem, un viņi nekad nedara, kā solīts. Cilvēki ir pazaudējuši domēnus, no viņiem tiek iekasētas pārmērīgas naudas summas, un atbalsta saņemšana var ilgt vairākas nedēļas – dažreiz mēnešus -, lai tikai uzzinātu, ka ar to nemaz nebija jāsāk..

Atbalstam nepieciešams darbs

Aplūkojot tīkla risinājumu atbalsta lapu, jūs atradīsit vairāk nekā 26 dažādus atbalsta risinājumus. Puse no tām ir paredzēta pārdošanai, puse – atbalstam. Šī lapa ir mulsinoša, un var paiet diezgan ilgs laiks, līdz viņi atbildēs uz jūsu jautājumu. Dažiem atbalsta risinājumiem pat ir nepieciešams, lai jūs tos nosūtītu pa e-pastu. Daudziem atbalsta risinājumiem ir vairāki dažādi kanāli, kas tikai palielina neizpratni. Tīkla risinājumi apgalvo, ka tiem ir diennakts atbalsts, taču daudzi no risinājumiem ir pieejami tikai ASV darba laikā. Diennakts atbalsts pa e-pastu nav īsts pārdošanas punkts. Jūs jebkurā laikā varat sūtīt pa e-pastu un nesaņemt atbildi līdz nākamajai darba dienai.

Pārmērīgas atcelšanas maksas

Tīkla risinājumiem ir dažas briesmīgas atcelšanas maksas. Jo ilgāks ir jūsu sākotnējais līgums, jo lielāka būs pilna maksa. Vienu gadu viņi atmaksās jums nedaudz mazāk par 40 USD. Par 10 gadu līgumu viņi no jums iekasēs summu līdz 180 USD, lai atceltu. Kad nesanāk reaģēt uz jūsu atcelšanas pieprasījumiem, tas nesaskrāpē virsmu. Viņi jūs bombardēs ar paaugstinātiem mēģinājumiem un zemākas maksas solījumiem, ja atcelsit atcelšanas pieprasījumu, no kuriem lielākā daļa netiek godināta.

Nevajadzīgi Upsell mēģinājumi

Bija laiks, kad jūs varat ieiet ātrās ēdināšanas restorānā un saņemt hamburgera, kartupeļu un dzēriena iespēju. Tāda bija visa ēdienkarte. Laiki ir mainījušies. Tīkla risinājumiem ir nevajadzīgs pārdošanas iespēju daudzums. Patiešām liekas, ka viņi ik uz soļa mēģina jūs niķēt un piefiksēt. Ja vēlaties noteiktu funkciju, tā maksā papildus. Turklāt katrs viņu veiktais pārdošana tiek iekļauts automātiskās atjaunošanas abonēšanas plānā, iepriekš par to neinformējot klientu.

Grunts līnija

Esmu pārskatījis daudz tīmekļa mitinātāju. Es to daru tāpēc, ka man ir pieredze ar visiem šiem saimniekiem. Tīkla risinājumi ir viens tīmekļa mitināšanas risinājums, kuru es godīgi varu ieteikt. Vienā brīdī viņiem bija monopols tīmekļa domēnu reģistrācijā un tika uzskatīts par labu risinājumu jūsu tīmekļa mitināšanas vajadzībām. Tagad, pat atbalstot vietni Web.com, ir satraucoši uzzināt, cik cilvēku cenšas atrauties no tīkla risinājumiem.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector