Vietnes5 atsauksmes – vai vietnes5 hostings ir piemērots jūsu vietnei?

Kas ir Site5 mitināšana?

Vietne, kas dibināta 1999. gadā dot-com uzplaukuma laikā un atrodas Dalasā, Teksasā, ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas atrodas Endurance International Group paspārnē. EIG pieder arī Bluehost un HostGator. Vietne5 specializējas boutique tīmekļa mitināšanas pieredzē, kas paredzēta dizaineriem un izstrādātājiem.


Cik laba ir vietnes5 mitināšana?

Vietne5 ir premium hostinga uzņēmums ar garantētu darbības laiku, ātrumu un tehnisko atbalstu. Tas, kas viņus patiesi atšķir no konkurentiem, ir tas, ka viņi piedāvā pilnīgi bezmaksas 30 dienu izmēģinājums. Tie visi ir stabili pārdošanas punkti, bet kopumā Site5 nav šausmīgi inovatīvs, un tā cena ir augstāka nekā lielākajai daļai konkurentu. Dažas no viņu priekšrocībām īpašos gadījumos var padarīt tās jūsu vērts, taču lielākoties daudzi citi saimnieki dara to pašu vai labāk lētāk.

Skatīt oficiālās vietnes vietnes pārskatus 3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (3 balsis) Plusi

 1. Mērogojamie plāni
 2. Neierobežots joslas platums un vieta diskā
 3. Hostēt vairākas vietnes
 4. SSL sertifikāti ir standartā
 5. Vairāku serveru atrašanās vietu izvēle
 6. 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma versija

Mīnusi

 1. Nav cietvielu disku krātuves
 2. Lētāka nekā lielākā daļa
 3. Tikai viens domēns lētākajā plānā

Kopsavilkums Nav nekas, ko dara vietne5, un tas noteikti nav pareizi, mēs tikai gaidām vairāk par augstākām cenām un uz izstrādātājiem orientētu mārketingu. Kopumā ātrums, darbības laiks un atbalsts ir pilnīgi piemēroti. Bet, ja multi-administratora iespējas vai vairāku atrašanās vietu izvēle ir jums liels pārdošanas punkts, vietne5 varētu būt lieliska izvēle. Tiem, kas meklē budžeta saimniekus vai patiesi izcilu pieredzi, vajadzētu meklēt citur. Atbalsts3.5Speed3Features3Value3Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālā vietnes5 mitināšanas pārskats

Ar lielu pieredzi un daudz titulējošu solījumu, kas vērsti uz dizaineriem un izstrādātājiem, vietnei5 ir daudz pievilcīgu īpašību, kas viņiem ir nopelnījusi labu reputāciju un klientu bāzi. Bet vai Site5 mitināšana patiešām nodrošina, ņemot vērā augstākās cenas, ko viņi iekasē?

Vietnes hostinga labākās iespējas

Vietne5 noteikti rada izskatu, zinot, ko viņi dara. Pretstatā viņu drūmajai mājaslapai pretstatā multfilmas HostGator vai GoDaddy patīk, un tiešām šķiet, ka jūs izvēlaties sarežģītāku mitināšanas opciju. Un ir daudz, kas patīk!

Īsti izstrādātāji, daudz pieredzes

Ja jums ir tehniska informācija, vietne5 izmanto izstrādātāja runu, kas tiešām var likt justies tā, ka beidzot esat atradis mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas runā jūsu valodā. Viņi apgalvo, ka uztur savu servera ātrumu, jo nekad neuzliek pārāk lielu slogu saviem koplietotajiem serveriem ar pārāk daudziem klientu datiem. Viņu atbalsta personāls ir pilnībā vietējs, pārvalda angļu valodu un faktiski viņiem ir tehniskā pieredze. Viņu inženieri inženierzinātnēs izveidoja portālu Site5 Backstage, kas pielāgots jūsu attīstības vajadzībām. Viņi sāk ar pieņēmumu, ka arī jūs zināt, ko darāt, un šāda veida pārliecība par jums kā klientu ir atsvaidzinoša (ar nosacījumu, ka, protams, ka jūs tiešām zināt, ko jūs darāt).

Vietnes5 plāni ir mērogojami

Vietnes5 plāni sākas ar diezgan nelielu pamata cenu – mazāk nekā pieci dolāri mēnesī. Pēc tam ir vairākas jaunināšanas iespējas, kas ļauj jums rūpēties par savu plānu pēc jūsu ieskatiem, kad jūsu vietne aug. Virspusē viņiem ir trīs pamatplāni, sākot ar hostBasic ar USD 4,95 mēnesī, hostPro ar USD 8,95 mēnesī un beidzot virzoties uz Zibens ātrumu ar USD 11,95 mēnesī. Tas ir paredzēts tikai viņu kopīgajiem mitināšanas plāniem. Jūs varat pāriet uz tālākpārdevēju mitināšanu, VPS mitināšanu un pat savu serveri.

Neierobežots joslas platums un vieta diskā

Jebkurš tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas var nodrošināt neierobežotu joslas platumu un vietu diskā, vienmēr ir vērts otru izskatu. Tur ir pārāk daudz tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas mēģina noteikt maksimālo robežu, cik lielu datu daudzumu var pārsūtīt starp jūsu apmeklētājiem, sevi un pašu vietni. Turklāt tas vienmēr rada papildu galvassāpes, kad cieši vērojat diska vietas daudzumu. Lielākā daļa vietņu neizmanto 10TB diska vietas, tāpēc prāts, ko varat izmantot tik daudz, cik jums nepieciešams, vienmēr ir patīkama iezīme, kas ir jūsu hostinga pakalpojumu sniedzējam. Neierobežots joslas platums nozīmē, ka jums nekad nevajadzēs uztraukties par to, ka lietotāji saņem kļūdu, ka esat pārsniedzis joslas platuma ierobežojumu.

Vietnes5 aizkulises ļauj veikt vairāku administratoru iespējas

Lieliska vietnes Site5 hostPro plāna īpašība ir tā, ka tie ļauj jums mitināt vairākas vietnes no viena konta. Katrai no šīm vietnēm būs savs Site5 Backstage administratora panelis, kas ļauj jums šo informāciju organizēt. Jūs to nesaprotat ar hostBasic plānu, kas atļauj tikai vienu domēnu. Protams, tas nozīmē, ka jums ir jāizmanto hostPro plāns vai augstāks, taču šī ir lieliska funkcija, kas pamatā dod tālākpārdevēja konta iespējas par nelielu cenu. Ar šo līdzekli vien var pietikt, lai pamudinātu jūs uz vietni5, ja šī iespēja jums ir galvenā priekšrocība.

Mitiniet savu vietni no serveru izvēles visā pasaulē

Ar duci serveru, kas atrodas četros dažādos kontinentos un atrodas netālu no lielākajiem metropleksiem, Site5 sniedz jums papildu priekšrocības, jo jūs varat izvēlēties, kur jūsu vietne tiek mitināta visā pasaulē. Tas var dot jums papildu priekšrocības SEO, ja vietējā ranga noteikšana ir jūsu biznesa prioritāte.

SSL sertifikāti ir standartā

Ikviens tīmekļa pārzinis, kuram ir e-komercijas vietne, zina SSL sertifikātu nozīmi, kā arī to, cik kairinošs tas var būt, ja jūsu tīmekļa mitinātājs piedāvā bezmaksas e-komercijas iespējas, bet maksā par to pamata drošību. SSL sertifikāti šifrē un aizsargā tīmekļa darījumus, nopelnot klientu uzticēšanos un naudu. Ja plānojat savā vietnē iekļaut e-komerciju, jums vienā vai otrā veidā būs jāiegūst SSL sertifikāti. Ir patīkami zināt, ka vietnei5 jums par to nevajadzēs iekasēt papildu naudu, ja, iespējams, neesat to ieplānojis budžetā..

Vietnes5 WordPress integrācija

Tāpat kā daudzi tīmekļa spoki, vietne5 piedāvā viena klikšķa instalēšanu WordPress, pielāgojamus WordPress mitināšanas plānus un klientu apkalpošanu, kas labi pārzina šīs populārās CMS papildinājumus. Tomēr viņi nepiedāvā WordPress inscenējumu, kas ir nopietns mīnuss, ņemot vērā, cik nozīmīgs šis rīks var būt dizaineriem un izstrādātājiem, vietnes5 pašpasludinātais mērķa demogrāfiskais.

Pilnīgi bezmaksas 30 dienu izmēģinājums

Daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi piedāvā naudas atdošanas garantiju, taču Site5 ir viens no vienīgajiem tīmekļa mitinātājiem, kas faktiski ļauj izmēģināt viņu pakalpojumus pilnu mēnesi bez maksas. Tas ir diezgan daudz vienradzis tīmekļa mitināšanas pasaulē.

Vietnes hostinga negatīvie elementi

Lielākajai daļai mūsu sūdzību par vietni5 ir cena. Tie ir tikai dārgāki nekā citi hostinga uzņēmumi, kas nodrošina tādu pašu (vai dažreiz labāku) pakalpojumu līmeni. Izstrādātājiem paredzētas augstākās klases tīmekļa mitinātāja gadījumā mēs sagaidām novatoriskākus rīkus.

Viņi neveic proporcionālu atmaksu

Ir viena lieta, ka līdz noteiktam brīdim ir naudas atdošanas garantija – nozares standarts ir 30 dienas. Vietnei5 ir 45 dienu naudas atdošanas garantija. Tomēr katrs otrs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, ko esmu redzējis, piedāvās proporcionālu atmaksu pēc tam, kad būsit pārsniedzis norobežotās atzīmes robežu, kas šajā gadījumā ir 45 dienas. Vietne5 nenodrošinās atmaksu. Ja esat samaksājis par sešu mēnešu hostingu un atceļaties 46. dienā, viņi jums atlīdzību nesniegs. Turklāt, lai iegūtu vislabāko cenu par lielāko daļu plānu, jums dažreiz būs jāmaksā avanss par divu gadu pakalpojumu. Tas ir milzīgs skaidrās naudas daudzums, kas jāiemaksā uzreiz, tāpēc pirms pirkšanas noteikti izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma priekšrocības.

Viņiem nav cietvielu disku

Nē SSD nozīmē, ka visa jūsu vietnes darbība beidzas ar veciem, mehāniskiem cietajiem diskiem, kas var ievērojami palēnināt jūsu vietnes darbību. Gandrīz katrs otrais sāls vērts tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs piedāvā cietvielu diskus kā standarta aprīkojumu. Protams, Site5 nekad nepārslogo savus serverus ar pārāk daudziem klientiem. Bet tas var būt tikai tāpēc, ka viņu sarūsējušā vecā aparatūra burtiski to nevar uzņemt.

Vietnes5 cenu noteikšana ir diezgan smaga par to, ko jūs saņemat

Vietne5 ir kārtībā. Bet mēs neredzam iemeslu, kāpēc viņiem tiek noteikta tāda cena, kāda tā ir. Par aptuveni tādu pašu cenu A2 Hostings nodrošina ātrumu un darbspēju, kas ievērojami pārsniedz vietni5. Vēl viena līdzīgas cenas opcija ir SiteGround, kas piedāvā patiesi izcilu klientu atbalstu, kas izplata Site5 no ūdens. Vai arī par aptuveni pusi no cenas HostGator ir visas tās pašas vietnes5 funkcijas, kā arī daži pievienoti zvani un svilpes.

Grunts līnija

Vietne5 ir pilnīgi piemērota saimniece ar estētisku un lietpratīgu finieri, kas noteikti patīk dizaineriem un izstrādātājiem. Viņu pakalpojumiem ir dažas lieliskas puses, kas padara tos par izcilu vērtību tīmekļa pārziņiem ar nišas prasībām. Bet, ja jūs esat iesācējs tīmekļa pārzinis, kurš meklē budžeta resursdatoru, vidēja līmeņa pakalpojumiem nav pamata piedzīvot paaugstinātu cenu. Arī dizaineriem un izstrādātājiem pirms vietnes5 izvēles jāveic nopietni pētījumi. Ir daudz boutique tīmekļa mitinātāju, kas par savu naudu piešķirs jums vairāk funkciju.

Skatīt citas funkcijas

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

Vietnes5 mitināšanas FAQ

Cik ilgi vietne5 darbojas? Kāda ir uzņēmuma misija?

Dot-com uzplaukuma laikā divi draugi uzsāka mitināšanas uzņēmumu, balstoties uz filozofiju, ka mitināšanai jābūt jautrai, vieglai, uzticamai un pieejamai – galvenokārt, tai nevajadzētu būt sāpīgai. Matth Lighter un Rod Armstrong izveidoja Site5 1999. gadā, un, lai gan viņi 2008. gadā pārdeva uzņēmumu pašreizējiem īpašniekiem, viņi joprojām ir cieši saistīti ar uzņēmumu, strādājot pie tā, lai pabeigtu detalizētākus projektus

Vietne5 piešķir augstu prioritāti piecām atšķirīgām jomām, kas ietver:

 • Nav pārslogotu serveru: Uzņēmuma mitināšanas filozofija ir garantēta, to augstākā līmeņa serveru sniegums ir garantēts.
 • Nav ārpakalpojumu atbalsta: Visi tehniķi, servisa un atbalsta locekļi ir vietnes5 darbinieki.
 • Nav triku: Vietne5 lepojas ar skaidru, viegli saprotamu tīmekļa mitināšanu un to piedāvātajām funkcijām.
 • Naudas atdošanas garantija; Vietne5 piedāvā 45 dienu bezmaksas naudas atdošanas garantiju.
 • Iekšējie izstrādātāji un inženieri: Tāpat kā viņu atbalsta speciālisti ir visi vietnes5 darbinieki, tāpat ir viņu izstrādātāji un inženieri, kas strādā, lai uzlabotu piedāvātos pakalpojumus.
Kādi ir vietnes5 mitināšanas plāni?

Vietne5 piedāvā plašu hostinga plānu un programmu klāstu, kas ietver:

 • Tīmekļa mitināšana
 • Mākoņu tīmekļa mitināšana
 • Tālākpārdevēju mitināšana
 • Mākonispārdevēju mitināšana
 • Pilnībā pārvaldīts VPS
 • Nepārvaldīts VPS
 • Mākoņu VPS

Visos plānos ir iekļautas daudzas dažādas funkcijas, ieskaitot neizmēra joslas platumu, neizmērītu diska vietu, bezmaksas migrēšanu, ārkārtas situāciju atjaunošanas dublējumus un diennakts atbalstu.

Kur atrodas Site5 serveri? Kādas atrašanās vietas es varu izvēlēties savas vietnes mitināšanai?

Site5 serveri atrodas visā pasaulē, ļaujot klientiem izvēlēties, kur viņu vietnes tiek mitinātas. Vietnei5 pieder serveri Amerikas Savienoto Valstu centrālajā, austrumu un rietumu daļā; Monreālā, Toronto un Vankūverā, Kanādā; un Joao Pessaoa un Sanpaulu, Brazīlija, kā arī Amsterdama, Bukareste, Parīze, Singapūra un Honkonga.

Kādus koplietošanas hostinga plānus piedāvā vietne5?

Vietne5 piedāvā trīs dažādus Web mitināšanas plānu līmeņus, kas visi ietver neizmērītu diska vietu un joslas platumu, viena klikšķa skripta instalēšanu, kā arī bezmaksas migrāciju un 45 dienu naudas atdošanas garantiju..

Neuzvērtēts vietnē5 nozīmē, ka nav noteikts ierobežojums diska vietas daudzumam vai joslas platumam, kas lietotājiem ir kontos. Tas tika izveidots, lai ļautu klientiem mieru radīt nepieciešamās Web vietas, neuztraucoties par to robežu sasniegšanu vai pārsniegšanu. Kamēr klienti ievēro pakalpojumu sniegšanas noteikumus un resursu izmantošanas politiku, viņi normāli lieto normāli; uzņēmums saka, ka .1 procents, kas neatbilst normālai lietošanai, parasti pārkāpj noteikumus un vienošanās.

Kopīgoti tīmekļa mitināšanas klienti var izvēlēties vienu no 13 dažādām atrašanās vietām servera atrašanās vietā, kas ir ideāli piemērots, ņemot vērā katra klienta vairākuma lietotāju ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Katru mēnesi klienti, kuri izvēlas vietni ārpus Dalasas, papildus maksā USD 1.

Katrā koplietojamajā tīmekļa mitināšanas plānā ir arī katra faila pilnas nakts dublējumi, un tas ir viegli pieejams, ja nepieciešams. Vietnes 5 saskarne Backstage lietotājiem nodrošina ātru un efektīvu pieteikšanos, kurā citu faktu starpā viņi var atrast visu svarīgo informāciju, piemēram, domēna reģistrāciju, rēķinus un saistītos kontus. Viņi katram lietotājam piešķir arī vietni Admin, pielāgoto cPanel apvalku, kas lietotājiem ļauj iegūt nepieciešamo informāciju par viņu serveriem, datu bāzēm, FTP kontiem, domēniem un skatīt vietņu statistiku..

Kopīgi plāni sākas ar hostBasic, kas sākas ar USD 4,95 katru mēnesi, kad klienti izvēlas divu gadu plānu; tiem, kas vēlas viena gada plānu, to sākums būs ikmēneša maksa 5,95 USD.

hostPro, vietnes Site5 dalīto mitināšanas plānu otrā līmeņa sākums ir USD 8,95 mēnesī par divu gadu plānu; viena gada plāns sākas ar 9,95 ASV dolāriem katru mēnesi, un šajā līmenī klienti var izvēlēties ikmēneša līgumu, kura cena sākas no 10,95 USD mēnesī. Papildus visam, kas iekļauts hostBasic, lietotāji iegūst neierobežotas Web vietas.

Uzņēmuma augstākais līmenis ir hostPro + Turbo, kas sākas ar USD 11,95 mēnesī par 24 mēnešu plānu. Viens gads ar šo paketi maksā 12,95 USD mēnesī, un mēneša līgums sākas ar 13,95 USD mēnesī. Šī līmeņa klienti iegūst īpašu IP, kā arī MultiAdmin vadību, kas katrai konta vietnei piešķir atsevišķu vadības paneli.

Ko piedāvā Cloud Web plāni vietnē Site5?

Visi vietnes Site5 trīs Cloud Web mitināšanas plāni tika izstrādāti, lai samazinātu e-pasta un tīmekļa vietņu darbības dīkstāvi, kas ir paredzēti klientiem ar nelielu IT budžetu, bet ar augsta līmeņa darbības laiku. Vietne5 mākoņa klientiem nodrošina soli virs koplietošanas tīmekļa mitināšanas ar tādas pašas kvalitātes aparatūru un uptimes kā VPS serverim.

Visi Cloud klienti iegūst neierobežotu vietņu skaitu, īpašu IP, dublējumus un Backstage. Katram klientam ir pieejama arī vietne SiteMadmin un MultiAdmin.

 • Plus plāns sākas ar USD 20 mēnesī, uzņemoties 12 mēnešu saistības. Plus piedāvā 10 GB diska vietas un 100 GB joslas platuma. Mēneša plānam lietotāji var cerēt, ka tā sākums būs 25 USD katru mēnesi.
 • Vidējā līmeņa līmenis, Advanced, Sākot no USD 27 mēnesī par 12 mēnešu plānu, un no USD 30 mēnesī, kad klienti vēlas maksāt katru mēnesi. Īpašais plāns lietotājiem nodrošina 20 GB diska vietas un 200 GB joslas platuma.
 • Vietnes5 augstākajā līmenī, Piemaksa, piedāvā lietotājiem 40 GB diska vietas un 500 GB joslas platumu ar 36 USD ikmēneša izmaksām, kad lietotājs iegādājas 12 mēnešu plānu, un mēnesī mēnesī maksā 40 USD..
Kādas ir vietnes5 VPS iespējas?

Vietne5 piedāvā iespaidīgu skaitu VPS opciju ar 10 dažādām pilnībā pārvaldītām iespējām. Viņi strādā, lai atjauninātu programmatūru, nodrošinātu pastāvīgu uzraudzību un nekavējoties, proaktīvi reaģētu uz problēmām vai uzbrukumiem. Viņi arī apstrādā visus drošības labojumus.

Pilnībā pārvaldīti plāni sākas ar 55 USD katru mēnesi par VPS2, kurā ietilpst viena IP adrese, SiteAdmin / MultiAdmin un Softaculous vai cPanel / WHM un Softaculous, 2 serdes, 1 GB atmiņas, 50 GB diska vietas un 800 GB joslas platuma. Izvēle starp vadības paneļiem maksā papildus 10 USD mēnesī, bet cPanel / WHM izvēle lietotājiem piešķir 2 bezmaksas IP adreses. Klienti var arī pievienot attālinātas dublējumkopijas 30 dienām par 7 USD.

Augstākā pakāpe, VPS11, ietver 16 serdeņus, 20 GB atmiņu, 1000 GB diska vietas un 7 TB joslas platuma vienai IP adresei ar izvēli SiteAdmin / MultiAdmin un Softaculous. Atkal izvēle starp divām vadības paneļa iespējām maksā 10 USD, un cPanel / WHM un Softaculous lietotāji saņems divas bezmaksas IP adreses. Katru mēnesi var pievienot attālos dublējumus 30 dienas par USD 125.

Ja klienti vēlas piekļūt saknei, viņi var izvēlēties vienu no 11 dažādām nepārvaldītām VPS opcijām. Pirmais, UVPS1, sākas ar 25 USD mēnesī 2 kodoliem, 1 GB atmiņas, 50 GB diska vietas un 800 GB joslas platuma. Iekļauta pilna saknes pieeja, kā arī CentOS, Debian vai Ubunto operētājsistēmas veidnes izvēle. Izvēloties cPanel / WHM, licencei tiek pievienoti 10 USD, un klienti katru mēnesi var pievienot Softaculous licenci par 1,25 USD..

Viņu augstākais nepārvaldītais VPS līmenis, UVPS11, ietver daudzas no tām pašām funkcijām, ieskaitot operētājsistēmas veidnes, vienu IP adresi un vienādas licencēšanas izmaksas cPanel / WHM un Softaculous, bet pievieno 16 kodolus, 24 GB atmiņu, 1200 GB diska vietas un 8 kt joslas platuma, sākot no katra USD 600 mēnesī.

Pilnībā tiek pārvaldītas arī 11 mākoņa VPS opcijas, izmantojot daudzus no tiem pašiem pārvaldītajiem papildinājumiem: attālie dublējumi katru mēnesi pievieno 5 USD, bet vadības paneļa opcija maksā papildus 10 USD mēnesī. Viņu zemākais līmenis, CVPS1, dod klientiem 2 serdeņus, 768 MB atmiņas, 15 GB diska vietas un 600 GB joslas platuma, sākot no USD 60 katru mēnesi. Augstākajam līmenim, CVPS11, ir 16 kodoli, 20 GB atmiņas, 400 GB diska vietas un 7 TB joslas platuma, un tas sākas ar 1 490 USD katru mēnesi..

Vai vietne5 piedāvā tālākpārdevēju plānus?

Vietnei5 ir trīs tālākpārdevēju mitināšanas plāni, kas sākas ar USD 23,95 mēnesī, un tajā ietilpst trīs IP adreses, cPanel / WHM, pielāgoti DNS nosaukuma serveri, norēķinu programmatūra un dublējumi, kā arī 50 GB diska vietas un 500 GB joslas platuma katru mēnesi. Augstākais līmenis mēnesī maksā 49,95 USD par tām pašām funkcijām, taču tas nodrošina 120 GB diska vietas un 1000 GB joslas platuma..

CloudOne, mākoņa tālākpārdevēja mitināšanas iespēja maksā 50 USD katru mēnesi, un tajā ietilpst 50 GB diska vietas un 500 GB joslas platuma, kā arī tās pašas funkcijas, kas nav Cloud projektiem.

Vietne5 hostPro koplietojamais mitināšanas plāns arī dod jums iespēju pārvaldīt vairākus domēnus no viena konta, ko var izmantot arī kā vienkārša tālākpārdevēja kontu, ja jums ir budžets.

Pastāsti man par Site5 naudas atdošanas garantiju.

Vietne5 piedāvā 45 dienu naudas atdošanas garantiju ar pilnīgu atmaksu par koplietoto Web un kopīgo Cloud Web mitināšanu, kā arī pārdevēju un tālākpārdevēju Cloud hostingu. Viņi sola nezvejošanu vai iepriekšēju paziņošanu. Visiem VPS plāniem, ieskaitot pārvaldītos, nepārvaldītos un Cloud, tiek nodrošināta naudas atdošanas garantija 15 dienu laikā. Garantija neattiecas uz domēna vārdu reģistrāciju, pārsūtīšanu un atjaunošanu, un tā sākas, kad konts ir aktivizēts.

Vietne5 piedāvā arī 99,9 procentu uptime garantiju un piešķirs proporcionālu kredītu dalītam, tālākpārdevējam, daļēji atvēlētam, pārvaldītam VPS un pārvaldītajiem serveriem, ar 100% kredītu nākotnes rēķiniem par kaut ko mazāk nekā 95% uptime. Viņu mākoņa iespējām (dalītām, tālākpārdevējiem un pārvaldītām VPS) tiek garantēta 99,99 procentu uptime garantija, un, ja darbs ir mazāks par 99,5%, klienti var saņemt 100% proporcionālu kredītreitingu..

Turklāt kredīti par katru gadījumu tiek piešķirti klientiem, kuri vairāk nekā sešas stundas ir gaidījuši tehniskā atbalsta atbildi. Vidēji atbildes tiek sniegtas dažu minūšu laikā, bet, ja biļete prasa ilgāku laiku nekā sešas stundas, klienti var pieprasīt USD 1 kredītu par biļeti.

Vairāk vietnē Site5.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map