Web.com pārskati 2020. gada maijs – mitināšanas cenas un plāni

Web.com pārskats – vai viņi ir tā vērti??

Web.com ir publisks tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas Džeksonvilā, Floridā. Web.com, kas dibināts 1997. gadā, ir viens no visilgāk darbojošajiem un visatzītākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem tirgū. 2014. gada beigās viņiem bija vairāk nekā 3,3 miljoni abonentu. Uzņēmumam pieder arī Network Solutions un Register.com.


Cik labs ir Web.com?

Iespējams, ka vietne Web.com bija dotcom uzplaukuma pēdas, taču viņu pakalpojumi nespēj sekot mūsdienu tirgum, kas ir tik piesātināts ar inovatīvām un konkurētspējīgām hostinga kompānijām. Web.com maksā pārmērīgi augstas cenas par ļoti ierobežotiem pamata pakalpojumiem. Protams, neviens interneta resursdators nav ideāls, un jebkura uzņēmuma piemērotība ir atkarīga no jūsu projekta. Bet Web.com sniedz ļoti maz iemeslu, kāpēc tos ieteikt. Lai gan viņi var ķerties pie savu vārdu atpazīšanas un korporatīvās varenības, Web.com pakalpojumu nopietni trūkst gandrīz katrā departamentā.

Web.com pārskati 2.2 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (0 balsis) Plusi

 1. Uz Linux un Windows balstīti plāni
 2. Lielisks Uptime
 3. Vietnes veidotājs velciet un nometiet

Mīnusi

 1. Tikai koplietots hostings
 2. Pārdod ik uz soļa
 3. Ļoti augstas maksas – plāni nav viss iekļauts
 4. Vairākas sūdzības ar Labāka biznesa biroju
 5. Vilšanās klientu apkalpošanas pieredzē
 6. Maldinoši ievada solījumi un atjaunošanas likmes

KopsavilkumsJa Web.com pamanīja zemo ievada cenu dēļ, izlasiet smalko druku. Vietnei Web.com var būt dažas piemērotas funkcijas, kas pievilcīgas tiem, kas jaunpienācīgi izmanto tīmekļa mitināšanu, taču to piedāvātais ir ļoti maz, kas viņiem padara labu ieguldījumu ilgtermiņā. Support2Speed2.5Features2.5Value2Pārredzamība2

Mūsu oficiālais Web.com mitināšanas pārskats

Jūs varat atpazīt Web.com no viņu TV reklāmām, kurās ir ļoti moderni mazo uzņēmumu īpašnieki, vai varbūt no viņu sponsorētā PGA Tour. Tā kā Web.com ir viens no lielākajiem un visilgāk pieejamajiem tīmekļa mitinātājiem, tam ir lieliska vārdu atpazīšana un fondi, lai plaši reklamētu. Bet, tā kā tīmekļa mitināšanas nozare pēdējos gados ir pieaugusi, Web.com nav izdevies sekot līdzi jauno konkurentu pakalpojumu līmenim..

Labākās iespējas Web.com mitināšana

Web.com sola dažus pievilcīgus pakalpojumus, taču, ņemot vērā augošos nozares standartus, tie izskatās salīdzinoši ļoti pamata. Šie ir daži iemesli, kāpēc kāds varētu vēlēties parakstīties uz koplietojamu mitināšanas plānu ar vietni Web.com:

Gan uz Linux, gan uz Windows balstīti plāni

Vietnei Web.com ir gan uz Linux, gan uz Windows balstīti mitināšanas plāni. Viņi nav vienīgais uzņēmums, kas piedāvā šo izvēli; Piemēram, GoDaddy piedāvā arī abas platformas. Bet šī gan Linux, gan Windows bāzes hostinga izvēle kļūst arvien retāka, jo vairums tīmekļa mitināšanas uzņēmumu izvēlas piedāvāt tikai vienu.

Izveidos jums Facebook biznesa lapu

Web.com sola izveidot Facebook biznesa lapu jauniem klientiem. Šī mārketinga pieķeršanās acīmredzami ir vērsta uz vecākiem, mazāk tehniski noskaņotiem uzņēmumu īpašniekiem. Bet Facebook lapas izveidošana, iespējams, ir viena no vienkāršākajām lietām, ko ikviens var darīt internetā. Īpaši ņemot vērā to Facebook lielākais demogrāfisko datu pieaugums pašlaik ir vecāka gadagājuma cilvēki, ir grūti iedomāties, ka kāds būtu tik uzsvērts ar domu izveidot Facebook lapu, ka šis pakalpojums būtu tik pievilcīgs. Varbūt šī ir pārdošanas vieta tiem, kas dod priekšroku izvairīties no interneta kopā, bet tiem, kuriem ir pat visvienkāršākā interneta kompetence, mēs iesakām veltīt 10 minūtēm savas Facebook biznesa lapas izveidošanai..

Domēna vārda iegāde un reģistrācija

Pierakstīšanās Web.com ietver bezmaksas domēna reģistrāciju, ko viņi veic paši, nevis darbojas ar trešās puses reģistratūras starpniecību. Bet uzmanieties no atjaunošanas ātruma. Kamēr jūsu pirmais gads ir bezmaksas, Web.com iekasē maksu par USD 37 gadā, lai atjaunotu jūsu domēnu, kas ir vairāk nekā divas reizes nekā parastais nozares standarts. Piemēram, GoDaddy iekasē maksu no USD 14,99 par domēna atjaunošanu pēc pirmā gada. Tādi pakalpojumi kā NameCheap maksās vēl mazāk. Lai gan bezmaksas domēns, reģistrējoties, varētu būt vilinošs, mēs iesakām iegādāties savu domēnu kaut kur citur, ja plānojat izmantot Web.com kā savu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas, protams, ja vien jūs neplānojat URL piederēt tikai gadu.

Zemas ievada cenas

Web.com jaunajiem klientiem piedāvā dažas ļoti zemas ievada likmes. Viņu vietņu veidotāja pakete ir tikai 1,95 USD par pirmo mēnesi. Tomēr smalkā drukāšana noteikti ir jārisina. Tas ir tikai pirmais mēnesis, pēc kura likmes pieaug par vairāk nekā 1000% līdz USD 22 mēnesī. Tas kļūst arvien dārgāks, ja pievienojat tādas papildu iespējas kā SSL sertifikāti, galvenās metrikas pārskati utt.

Lielisks Uptime

Iespējams, ka līdz šim brīdim esam kvalificējuši katru ar Web.com saistīto profesionāli. Bet patiesība ir tāda, ka viņiem ir patiešām izcils darbspējas laiks. Pēdējo desmit gadu laikā to rādītājs ir 99,99%, un viņu rekords šeit nav palicis.

Web.com mitināšanas negatīvie punkti

Web.com ir diezgan šausmīga reputācija gan tīmekļa profesionāļu, gan vidējo klientu vidū. Tik briesmīgi, ka tas liek aizdomāties, kā viņi var būt vieni no lielākajiem un visilgāk strādājošajiem uzņēmumiem biznesā. Šie ir daži galvenie iemesli, kāpēc jums vajadzētu meklēt tīmekļa mitināšanas pakalpojumus citur:

Cenu struktūra ir dārga un maldinoša

Kā jau minēts iepriekš, Web.com ir dažas vilinošas ievada cenu noteikšanas iespējas, kuras, iespējams, patiks pirmo reizi tīmekļa meistariem. Bet atšķirībā no vairuma citu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, Web.com nestrukturē savus pakalpojumus, piemēram, paketes. Ir patiešām ārkārtīgi grūti novērtēt, cik maksās viņu pakalpojumi, faktiski neievietojot preces iepirkumu grozā. Turklāt nav skaidrs, par kādiem glabāšanas un trafika ierobežojumiem jūs maksājat, jo tas nav skaidri sadalīts nevienā vietnes vietā. (Lai redzētu uzņēmumu, kurš to lieliski paveic, apskatiet A2 hostingu)

Daudzas lietas, kas ietilpst standarta cenu ietvaros ar citiem uzņēmumiem, papildus maksā Web.com. Vietnes veidošanas rīki, SSL sertifikāti, metrikas uzraudzība … tas viss maksā papildus, turklāt jau tā augstajiem 22 USD / mēnesī viņi iekasē par savu visvairāk ieteikto plānu. Izrakstīšanās ir vienīgā reize, kad jūs redzēsit patieso izmaksu un saņemto pakalpojumu sadalījumu pa rindām.

Jūs varat sagaidīt, ka ik pa laikam Web.com sastapsies ar pārdošanas apjomiem, kuri visi ir sajaukti mulsinošā un maldinošā valodā. Viņi iesaka maksāt papildus, lai vietne būtu optimizēta mobilajām ierīcēm; aizmirst, ka ir neskaitāmas bezmaksas WordPress veidnes, kurās tas ir iekļauts. Jūs varat arī maksāt papildus, lai viņi rūpētos par jūsu “Tiešsaistes mārketinga vajadzību”, kur viņi faktiski vienkārši iesniegs jūsu vietni katalogiem, piemēram, YellowPages.com. Viņi arī iesaka maksāt papildus par drošību; vai tas ir kaut kas tāds, kas pilnīgi nav viņu hostinga plānos?

Pārmeklējiet viņu vietni, un jūs varat sastapties ar “Hostinga plāniem”, nevis “Vietnēm”. Šie hostinga plāni ir par lētākām cenām, to sākotnējam plānam atjaunojot USD 12,95 mēnesī. Bet pēc papildu izpētes jūs sapratīsit, ka tie būtībā ir vieni un tie paši produkti (tīmekļa mitināšana, domēns un vietņu veidošanas rīki), taču ar dažādiem nosaukumiem un dažādām cenām. Viņu vietnes valoda jūtas ļoti atšķirīga no vairuma mitināšanas uzņēmumu. Var rasties aizdomas, ka, iespējams, viņi kautrējas izmantot tādus vārdus kā “mitināšana” par labu tādiem vārdiem kā “vietnes dizains”, lai vilinātu cilvēkus, kuri tīmeklī ir pilnīgi zaļi..

Ļoti liels skaits sūdzību ar Labāka biznesa biroju

Kopš 2016. gada novembra Web.com pret viņiem ir iesniegtas 567 klientu sūdzības Labāka biznesa birojs. Šīs ir tikai sūdzības, kas iesniegtas pēdējo trīs gadu laikā. Lielākā daļa ir saistīta ar nepamatotām maksām un rēķinu neatbilstībām, daudz kas attiecas arī uz neizpildītiem pakalpojumu līmeņa līgumiem. Pat tik lielam uzņēmumam šis skaitlis ir patiesi satriecošs, un tam vajadzētu būt sarkanajam karogam ikvienam, kurš apsver iespēju veikt darījumus ar viņiem.

Tikai koplietots hostings

Web.com nepiedāvā VPS vai īpašu hostinga plānu. Viņi piedāvā tikai trīs dažādus plānus – tos visus uz koplietošanas serveriem. Tas ir rādītājs, ka Web.com nav paredzēts klientiem, kuri vēlas palielināt mērogu, un tas gandrīz vienmēr ir paredzēts tikai iesācēju tīmekļa pārziņiem. Ikvienam, kurš plāno savā vietnē iekļaut e-komerciju, vajadzētu meklēt citur.

Trūkst klientu atbalsta pakalpojumu ar daudziem pārdotajiem pirkumiem

Web.com gandrīz visus klientu atbalsta pakalpojumus novirza uz zvanu centriem. Viņiem trūkst tiešraides iespēju, ko tagad piedāvā modernākie uzņēmumi. Tas nebūt nav rādītājs, ka trūkst atbalsta, bet diemžēl Web.com sevi neizmanto. Pirmkārt, ikviena interesēs būtu, ja tiešsaistē būtu viegli pieejami stabili problēmu novēršanas resursi, piemēram, konkurents HostGator. Tas varētu arī ietaupīt daudz laika, ja klienti paši varētu iesniegt atbalsta biļetes (pašlaik to var izdarīt tikai uz aizmugures pamata, izmantojot tālruņa atbalstu). Tā vietā vienīgais veids, kā iegūt palīdzību no Web.com, ir piezvanīt. Kad jūs zvana, viņu atbalsta personāls tiek apmācīts bombardēt jūs ar pirkumiem, kad viņi ir atrisinājuši jūsu problēmu.

Grunts līnija

Ja esat pavadījis kādu laiku, meklējot tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējus, pietiek ar vienu apskatīt Web.com galvenās lapas, lai dotu jums priekšstatu, ka viņu biznesa modelis kaut kā atšķiras no normas. Acīmredzami trūkst dažādu pakalpojumu līmeņu detalizētu aprakstu, diskusiju par diska vietu un vietņu trafiku vai jebkādas drošības pieminēšanas. Šķiet, ka vietne Web.com ir paredzēta klientiem, kuri gandrīz neko nezina par vietnes izveidi un darbību, un tāpēc neko vairāk nezina, kā maksāt ļoti augstu cenu par neticami nepilnīgiem pakalpojumiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map