WebHostingHub hostinga pārskati 2020. gada maijs: labs vai slikts resursdators?

WebHostingHub hostinga pārskati 2020. gada maijs: labs vai slikts resursdators?

WebHostingHub hostinga pārskati 2020. gada maijs: labs vai slikts resursdators?

Cik laba ir WebHostingHub mitināšana?

WebHostingHub ir labi pazīstams tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kuram ir gan pozitīvas, gan negatīvas puses. Ar konkurētspējīgu cenu un funkciju komplektu noteikti ir vērts iepazīties. Nepilnvērtīgākajās funkcijās ietilpst lēna reakcija uz tērzēšanu, nedaudz maldinošs mārketings un citi jautājumi.


WebHostingHub atsauksmes 3.3 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Naudas atdošanas garantija
 2. Standarta cPanel ar Softaculous Script Installer
 3. Neierobežoti domēni to kopīgotajos hostinga plānos
 4. Diennakts tālrunis, kas atrodas ASV tālrunī

Mīnusi

 1. Tiešsaistes tērzēšanas problēma
 2. Pieejams tikai koplietojamais hostings
 3. Uptime – zemāks par konkurentiem
 4. Lēni atbalsta biļešu reakcijas laiki

Atbalsts3.5Speed3Features3.5Value3.5Pārredzamība3

Mūsu oficiālais WebHostingHub pārskats

WebHostingHub nav paredzēts lieliem uzņēmumiem. Viņi savus pakalpojumus vairāk orientē uz iesācējiem, kuri sāk darbu, un tiem, kuri vēlas darīt neko vairāk kā uzturēt nelielu emuāru.

WebHostingHub labākās iespējas

Daudzi cilvēki apgalvo, ka WebHostingHub ir viens no labākajiem topošajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem tirgū, un tas ir iemesls, kāpēc.

Naudas atdošanas garantija

WebHostingHub ir naudas atdošanas garantija, kas ilgst trīs mēnešus. Tas nozīmē, ja jūs kādu iemeslu dēļ neesat apmierināts ar viņu pakalpojumiem, jo ​​viņi atmaksās jūsu naudu – tomēr ne pilnībā. Tā vietā viņi proporcionāli atmaksās jūsu summu no brīža, kad pierakstījāties, līdz brīdim, kad atceļat.

Standarta cPanel ar Softaculous Script Installer

WebHostingHub piedāvā jūsu standarta cPanel ar Softaculous skriptu instalētāju. Kad jūs to savienosit ar viņu bezmaksas piedāvājumiem, ko redzēsit zemāk, jūs sapratīsit, ka viņiem ir pieejami vairāk nekā 300 lietojumprogrammu bez maksas un pieejami ar viena klikšķa instalēšanu.

Neierobežoti domēni to kopīgotajos hostinga plānos

WebHostingHub ļaus koplietotajā mitināšanas plānā jums būt neierobežotiem domēniem. Tas ir lieliski, ja jūs nodarbojaties ar domēnu pārslīdēšanu. Redzi, daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi atļauj tikai vienam domēnam vienā kontā. Ja vēlaties pievienot vairāk, jums būs jāmaksā vairāk. Tas nav gadījumā ar WebHostingHub. Tas nozīmē, ka jūs varat reģistrēt domēnu un novietot to stāvvietā, gaidot tikai kādu, kam tas nepieciešams un kurš ir gatavs maksāt par jums, lai to atbrīvotu.

Diennakts tālrunis, kas atrodas ASV tālrunī

Šķiet, ka atbalsts ir viena no tām lietām, ko saņem vai nu tīmekļa mitināšanas uzņēmumi, vai arī viņi to nedara. Kad cilvēki reģistrējas tīmekļa mitināšanai, viņiem būs nepieciešams atbalsts. Tā patiešām nav. Cilvēku nodarbināšana visu diennakti, lai sniegtu atbalstu starptautiskiem klientiem, ir tas, no kā var mācīties citi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi.

Vairāk nekā standarta bezmaksas

WebHostingHub piedāvā 301 dažādas lietojumprogrammas bez maksas, kas ir pievienotas jūsu abonementam. Turklāt viņi piedāvā Softaculous Script Installer, lai jūs varētu instalēt jebkuru no šīm lietotnēm ar vienu klikšķi. Un, ja ar to nepietika, viņi piedāvā vairāk nekā 200 ASV dolāru reklāmas kredītus, lai palīdzētu jums novest pie jūsu biznesa.

WebHostingHub negatīvie elementi

Izmantojot visas WebHostingHub piedāvātās lietas, var būt grūti paskatīties garām juceklim, lai redzētu, kas viņi patiesībā ir.

Iespējams maldinoša mārketinga taktika

WebHostingHub viņu mājas lapā ir saite, kas ved jūs pārskatīt vietni, lai jūs varētu salīdzināt WebHostingHub ar citiem lielajiem tirgus dalībniekiem. Vairāk nekā viena persona ir apgalvojusi, ka šī funkcija ir pilnībā neobjektīva par labu WebHostingHub. Viņi atsaucas uz faktu, ka šajā pārskatīšanas vietnē jūs nevarat atrast vienu negatīvu pārskatu par WebHostingHub. Tomēr, ja jūs neapskatīsit vienu pārskata vietni citās pārskatīšanas vietnēs, kas pastāstīs par viņu pieredzi WebHostingHub, aptuveni 38 procenti (vienā pārskatīšanas vietnē) no tām ir negatīvas.

Briesmīga tiešraides pieredze

Lielākoties es teiktu, ka tikai tiešraides iespēju piedāvāšana būs pozitīva lieta. Tomēr mana pieredze saka, ka viņiem ir vissliktākās tiešraides tērzēšana, ko jebkad esmu redzējis. Mēģinot tos iegūt tiešsaistē, mani vairāk nekā 10 minūtes aizturēja. Kad es varēju viņus nogādāt rindā, otrās puses tehniķis šķita apjucis un nespēja sekot sarunai. Gaidīšanas laiks starp viņa šķietami rakstītajām atbildēm dažkārt bija vairāk nekā piecas minūtes.

Pieejams tikai koplietojamais hostings

Ja jums ir lieli plāni, lai jūsu vietne augtu, jūs labāk pasniegtu citur. WebHostingHub nepiedāvā neko citu kā tikai koplietošanas mitināšanas plānus. Tas nozīmē, ka viņi nepiedāvā VPS vai īpašus mitināšanas plānus. Kopīgi hostinga plāni, lai arī tie bija lieliski iesācējiem, tomēr kalpos jums vāji, ja vietnei būs jāpalielina, lai rīkotos ar lielāku auditoriju..

Uptime – zemāks par konkurentiem

Uptime ir absolūti kritiska, ja strādājat ar uzņēmuma vietni. Jo ilgāk klienta vietne nedarbojas, jo lielāka ir iespējamība, ka zaudēto ienākumu dēļ klientam būs negatīva ietekme. Dīkstāve nav pielīdzināma laimīgam klientam. Lai arī viņu darbspējas laiks bija 99,42 procenti, šis rādītājs ir pārsteidzoši zems, salīdzinot ar konkurentiem.

Lēni atbalsta biļešu reakcijas laiki

Ir lieliski, ka WebHostingHub piedāvā diennakts tālruņa atbalsta līnijas. Nav pārsteidzoši, ka, kad izmantojat viņu e-pasta biļešu pārdošanas sistēmu, atbildes var ilgt vairāk nekā 24 stundas. Kad jums ir nepieciešams atbalsts, 24 stundu gaidīšana var būt līdzvērtīga tam, ka jūsu vietnei ir vairāk nekā 24 stundas dīkstāves. Ātra atbalsta piedāvāšana ir būtiska jebkura tīmekļa mitināšanas uzņēmuma izdzīvošanai.

Grunts līnija

Ja vēlaties mitināt nelielu emuāru vai uz hobijiem balstītu vietni, WebHostingHub ir iespēja. Izmantojot ērti lietojamo saskarni, vairāk nekā 300 lietotņu, kuras tās piedāvā ar viena klikšķa instalēšanu, un diennakts tālruņa atbalsta līnijas, jūs meklējat konkurētspējīgu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Tomēr, ja vēlaties izveidot biznesu ar tīmekļa mitināšanu un labākajām klases funkcijām un atbalstu, jūs labāk apkalpos citur.

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector