WebHostingPad atsauksmes – meklējat lētāko tīmekļa mitinātāju?

Kas ir WebHostingPad??

WebHostingPad tika dibināts 2005. gadā un tirgo budžeta tīmekļa pārziņiem, piemēram, jaundibinātiem uzņēmumiem vai mazo uzņēmumu īpašniekiem, kuri meklē īpaši zemu izmaksu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. WebHostingPad ir viens no lētākajiem webhostiem tirgū.


Cik laba ir WebHostingPad mitināšana?

WebHostingPad izceļas ar zemu cenu, un to pamata plāns sākas ar mazāk nekā diviem dolāriem pers mēnesī. Un par tik zemām cenām jūs saņemat to, ko maksājat par viņu pakalpojumiem. WebHostingPad sedz jūsu pamatvajadzības, piemēram, WordPress mitināšanu, e-pastu un drošības funkcijas. Bet jūs būtu maldīgs, ja jūs gaidījāt, ka viņi pārsniegs kaut ko citu, lai aizsargātu jūsu datus vai padarītu jūsu pieredzi patiešām izcilu par tik lētu cenu. Tātad, vai WebHostingPad reģistrēšanās ir katastrofa, kas gaida, vai tā ir pārdomāta rīcība tīmekļa pārzinim par budžetu? Mēs sakām, ka tas ir mazliet par abiem.

Skatīt oficiālo vietni WebHostingPad atsauksmes 2.8 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (2 balsis) Plusi

 1. Droši vien lētākais Web Host, kas tur atrodas
 2. 30 dienu naudas atdošanas garantija
 3. Vēsturiski lojāli klienti

Mīnusi

 1. Ceļš zem vidējā Uptime & Ātrums
 2. Tikai jūsu datu kopijas "Rīcības brīvība"
 3. Atmaksas nav, ja atceļat pēc 30 dienu kompensācijas perioda
 4. Klientu apkalpošana nav zvaigžņu

KopsavilkumsJūs saņemat to, par ko maksājat. Ir grūti daudz sūdzēties, ja mēnesī tērējat mazāk nekā 2 USD. Bet vai WebHostingPad ir izdevīgs darījums, vai tā ir plāna katastrofa? Lasiet tālāk, lai izlemtu, kas tas varētu būt jums. Atbalsts2.5Speed3Features3Value3Pārredzamība2.5

Mūsu oficiālais WebHostingPad mitināšanas pārskats

Ja lasāt šo pārskatu, iespējams, jūs piesaistīsit WebHostingPad viņu neticami zemo cenu dēļ. Tātad, iespējams, jūsu jautājums ir: vai tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība? Mūsu uzdevums šajā WebHostingPad pārskatā ir pārvaldīt jūsu cerības.

WebHostingPad mitināšanas labākās iespējas

Patiesībā ir daži diezgan pārliecinoši iemesli, lai reģistrētos WebHostingPad. Viņi nav labākie resursdatori nevienā funkciju kategorijā, taču par cenu pakete tiešām nav slikta. Uztveriet zemo cenu kā nesaraujami saistītu ar visiem viņu pakalpojumu aspektiem, un jūs, iespējams, atradīsit patīkamus pārsteigumus. Bet vispirms parunāsim par WebHostingPad cenu noteikšanu …

WebHostingPad cenas ir īpaši pieejamas

Piedod mums, ja šķiet, ka šajā brīdī mēs sitam mirušu zirgu, bet WebHostingPad ir ļoti, ļoti lēts. Vietnē WebHostingPad neatradīsit lētāku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Patiesībā tie ir tik lēti, ka reklamē mājas lapā, ka jūs nesaņemat to, par ko maksājat, – jūs saņemat vairāk, nekā maksājat. Tikai par 1,99 USD mēnesī par visvienkāršāko paketi mēs izaicinām jūs atrast lētāku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu. Mēs esam gatavi derēt, ka zemās cenas ir tas, kas jūs vispirms pārvērta WebHostingPad.

Vēsturiski lojāli klienti

WebHostingPad ir ļoti zems apgrozījuma līmenis. Lielākā daļa klientu ir bijuši kopā ar viņiem ļoti ilgu laiku. Tas varētu būt viens no iemesliem, kāpēc viņi ir tik pieņemami – viņiem visu laiku nav jātiek galā ar kontu atvēršanu un slēgšanu. Viņi atver vairāk kontu nekā slēdz. Viņiem ir vairāk nekā 75 000 pastāvīgu klientu. Tas patiesībā diezgan daudz saka, ņemot vērā, ka viņi durvis vēra 2005. gadā. Viņi ir atvērti 11 gadus, kas nozīmē, ka, ja jūs novērtējat viņu izaugsmi pēc lineāras likmes, viņi ir ieguvuši vairāk nekā 6000 klientu gadā – kopš tā laika katru gadu viņi ir atvērušies.

WebHostingPad plānos ietilpst cPanel

Fakts, ka viņi raksturo šo nozares standarta iespēju par tik zemām izmaksām, ir milzīgs plus. Ja cPanel ir pa rokai, tas ātri, ērti un pazīstami ļauj ātri, ērti un ērti pāriet kādam, kurš vēlas samazināt izmaksas no sava vecākā, augstākā līmeņa tīmekļa resursa. cPanel ir uzticama, tai ir iespēja piedāvāt instalēšanu ar vienu klikšķi (ar pareizajiem skriptiem) un nemanāmi darbojas ar WordPress. Pat daži ļoti dārgi, Boutique pārvaldīti saimnieki, piemēram, Rackspace, nepiedāvā cPanel.

30 dienu naudas atdošanas garantija

Vienmēr ir patīkami redzēt uzņēmumu, kurš piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju. Lai gan tas ir standarts, daži uzņēmumi to nepiedāvā. Ja paskatāties uz viņu klientu bāzi – viņu augošo klientu bāzi – klientu, kuri pieprasa atmaksu, iespējams, ir maz un tālu starp. Varbūt tāpēc, ka par mazāku par diviem dolāriem mēnesī, kāpēc uztraukties atcelt?

Militārās pakāpes drošība ir standarta

Tas ir neapmierinošs un robežas krāpniecisks stāvoklis, ka tik daudzi tīmekļa mitināšanas uzņēmumi iekasē papildu maksu, lai nodrošinātu jūsu datu pamata drošību. Parasti tas attiecas uz budžeta tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, bet ne uz WebHostingPad. Izmantojot savus WordPress plānus, jūs iegūsit automatizētu ļaunprātīgas programmatūras skeneri un ļaundabīgo programmu karantīnu un noņemšanu.

WebHostingPad atbalsts nav slikts!

Mūs patīkami pārsteidza, ka WebHostingPad atbalsts tiek piedāvāts tiešraidē. Mums bija vēl lielāks prieks uzzināt, ka viņi atbildēja uz mūsu jautājumiem mazāk nekā minūtes laikā. Un tomēr mēs atkal priecājāmies, kad saņemtās operatīvās atbildes faktiski bija diezgan noderīgas. Tomēr mēs nekādā gadījumā neapgalvosim, ka WebHostingPad atbalsts ir lielisks, tikai vidējs. 24/7 atbalsts ir viņu prasība, taču tos ir daudz grūtāk sasniegt darba laikā. Kad viņu serveri samazinās (mēs to paplašināsim vēlāk), sasniegt tos ir gandrīz neiespējami. Tie nav SiteGround, tas ir droši. Bet, neskatoties uz cenu, WebHostingPad atbalsts ir daudz labāks, nekā mēs gaidījām.

WebHostingPad mitināšanas negatīvie elementi

WebHostingPad rada dažas lielas neapmierinātības, ka, neskatoties uz ievērojami zemām cenām, daudziem potenciālajiem lietotājiem, visticamāk, būs jālaužas..

Daži no lēnākajiem slodzes laikiem, kādus mēs esam redzējuši

Vidēji WebHostingPad mitinātu lapu ielāde prasa divreiz vairāk laika nekā citu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas ir ļoti satraucoši, ja ņem vērā, ka gandrīz puse no tīmekļa lietotāji piepeši no lapas, kuras ielāde ilgst vairāk nekā divas sekundes. Ja jūs mēģināt pelnīt no savas vietnes, mitināšana ar WebHostingPad var dramatiski izjaukt jūsu reklāmguvumu līmeņus. Tādā gadījumā mēs bez ierunām iesakām doties uz ātrāku, augstākas kvalitātes tīmekļa mitinātāju. Jūs varat maksāt nedaudz vairāk, bet jūs vairāk nekā atlīdzināsit to ar vietnes apmeklētājiem, kuri nepiepeši. Lai iegūtu vislabāko ātrumu tīmekļa mitināšanas tirgū, apskatiet A2 hostingu.

Laiks ir nepareizs – Uptime garantija ir bezvērtīga

WebHostingPad sola 99% uptime garantiju. Tas izklausās kā pārliecinoša garantija, kamēr neveicat matemātiku un saprotat, ka 1% dīkstāves nozīmē vairāk nekā 87 dīkstāves stundas katru gadu vai apmēram 7 stundas katru mēnesi. Lai situāciju padarītu vēl sliktāku, WebHostingPad bezmaksas pakalpojuma mēneša veidā jums atlīdzinās tikai par katrām 8 dīkstāves stundām, kas pārsniedz viņu 99% garantiju. Tas nozīmē, ka jūsu vietnei mēnesī būs jāatrodas 15 stundas, pirms jūs atgūstat naudu. Šo numuru ir grūti norīt, ja ņem vērā, ka daudzi citi budžeta nodrošinātāji visa gada garumā bieži piedzīvo tikai apmēram 8 stundas dīkstāves.

Ja esat atkarīgs no tā, vai jūsu vietne ir pieejama jums, lai nopelnītu naudu, piemēram, e-komercijas biznesam, ir vērts to maksāt par pakalpojumu sniedzēju ar labāku darbības laiku. Vēl labāk, izvēlieties vienu, kas jums atlīdzinās, tiklīdz viņi kritīsies zem garantijas, nevis pēc 8 stundām dīkstāves. Par pusotru dolāru mēnesī varētu iegūt 99,99% uptime ierakstu ar HostGator.

“Bezmaksas” domēns satur daudz brīdinājumu

Tāpat kā daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, WebHostingPad, reģistrējoties, iemetīs bezmaksas domēna vārdu. Bet ir pievienotas daudzas virknes, kas liek mums ieteikt neizmantot šīs reklāmas priekšrocības. Pirmkārt, jums ir jāizmanto kupona kods, un šis kods padara nederīgu jebkuru citu paaugstināšanu, kuru jūs varētu vēlēties piemērot. Otrkārt, domēna vārds ir bezmaksas tikai gadu. Pēc pirmā darba gada jums būs jāmaksā atkārtota ikgadēja maksa par pārreģistrāciju aptuveni 15 ASV dolāru apmērā. Ņemot vērā, ka lielāko daļu domēna vārdu var iegādāties tikai vienu reizi par mazāk nekā 15 ASV dolāriem, šis “bezmaksas” domēna vārds patiesībā nav darījums. Ja vēlaties izmantot WebHostingPad, ieteicams izmantot citu kuponu un iegādāties domēna vārdu citur. Jūs ilgtermiņā ietaupīsit vairāk naudas.

Dati tiek dublēti tikai pēc viņu ieskatiem

Jūsu datu bezmaksas dublējumi izklausās lieliski, vai ne? Bet uzmanīgi izlasiet:

WebHostingPad pēc mūsu ieskatiem katru nedēļu veiks klientu kontu dublējumus, nepārsniedzot tikai 1 GB vietņu failu. Šajā dublējumā nav iekļautas e-pasta adreses, e-pasta konti, datu bāzes vai kas cits, izņemot vietnes failus. Visi konti, kas ir lielāki par 1 GB, netiks iekļauti nevienā WebHostingPad nodrošinātajā automatizētajā dublēšanas pakalpojumā. Gadījumā, ja klients pieprasa dublējuma atjaunošanu, WebHostingPad var iekasēt vienreizēju dublējuma atjaunošanas pakalpojuma maksu 39,95 USD apmērā..

Piemērots legāļu valodā, sākumā var nebūt skaidrs, cik slikts tas darījums patiesībā ir. Viņu “vienīgais lēmums” nozīmē, ka jūs nevarat manuāli dublēt savu vietni, ja, teiksim, to pārveidojat. Turklāt 1 GB failu ir niecīgi, un tie attiecas tikai uz vietņu failiem, tas nozīmē, ka jūs varat zaudēt visus savus e-pastus un datu bāzes informāciju. Pārsniedziet 1 GB failu, un jūsu vietne nekad netiks dublēta. Un, visbeidzot, ja jums kādreiz vajadzēs atjaunot dublējumu, jums būs jākrāj vairāk nekā 40 ASV dolāru, un tas pat neatjaunos jūsu e-pastus.

Šķiet, ka šāda veida galvassāpes ir salīdzinoši izplatītas darījumu īpašnieku vidū. Piemēram, konkurents GoDaddy ir līdzīgs noslēpumam ar rezerves frekvenci un arī iekasēs no jums pārmērīgas maksas, lai atjaunotu jūsu vietni. Ja plānojat savā vietnē saglabāt daudz svarīgu datu, pirms saimnieka izvēles veiciet pētījumu.

Ierobežojoša pārsūtīšanas politika

WebHostingPad reklamē bezmaksas datu pārsūtīšanu klientiem, kuri vēlas pārvietot savu vietni uz saviem pakalpojumiem. Bet patiesībā tas ir bezmaksas tikai vietnēm ar neparasti mazu datu daudzumu: 2 GB. Un tāpat kā viņu dublējumkopijās, šajā pārsūtīšanā netiks iekļauti e-pasta ziņojumi, FTP adreses, apakšdomēni vai jebkuri papildu domēni, kas jums varētu būt.

Grunts līnija

Daudzu cilvēku dabai ir automātiski virzīties uz lētāko pieejamo variantu. Un, ja zemas cenas ir jūsu prioritāte numur viens tīmekļa meklētājprogrammas meklējumos, tad WebHostingPad faktiski ir diezgan laba šīs zemās cenas vērtība. Tīmekļa pārziņiem, kuri prioritāti piešķir ātrumam, darbības laikam vai dublēšanai, WebHostingPad radīs tikai neapmierinātību. Maksājot pat vairāk par dolāru mēnesī citur, šie ļaudis ietaupīs daudz bēdu.

Skatīt citas funkcijas

Galvenās iespējas

 • Ātrs atbalsts
 • Saprātīgas cenas
 • Daudzas funkcijas

Apmeklējiet oficiālo vietni

5 labākie saimnieki

 • Vietnes zemes atsauksmes
 • WP Engine pārskati
 • A2 mitināšanas atsauksmes (vecs)
 • Pārskats par Bluehost
 • GoDaddy pārvaldītās WordPress atsauksmes

WebHostingPad FAQ

Kad WebHostingPad sākās, un kādas ir to vērtības?

WebHostingPad 2005. gadā Ilinoisā dibināja nozares vadītāji un veterāni, kuri vēlējās nodrošināt uzticamu un pieejamu mitināšanu. Uzņēmums piešķir lielu prioritāti klientu apmierinātībai, piedāvājot klientiem tieši to, kas viņiem nepieciešams, lai viņiem nebūtu jāmaksā par pakalpojumiem, kurus viņi nevēlas. Turiet vairākus sertifikātus, verifikācijas un apstiprinājumus no dažiem labākajiem pārskatīšanas uzņēmumiem internetā. WebHostingPad garantē lielisku servisu par pieņemamām cenām.

Kāda veida koplietojamo mitināšanas plānu piedāvā WebHostingPad?

Visos WebHostingPad plānos ir ietvertas šādas neierobežotas priekšrocības:

 • Hostinga vieta
 • Joslas platums
 • E-pasta konti
 • FTP konti
 • Papildinājumi un apakšdomēni
 • MySQL datu bāzes

Viņi arī piedāvā saviem klientiem bezmaksas domēnu reģistrāciju vai pārsūtīšanu, kā arī vietņu veidotāju cPanel. Jūs saņemsit arī modernu drošības skenēšanu un uzņēmumu direktoriju sarakstu.

Uzņēmumam ir divi dažādi kopīgi plāni – enerģijas plāns un enerģijas plāns Plus. Lielākā atšķirība starp divām ir dažas Power Plan Plus papildu funkcijas, kas ietver modernu surogātpasta filtru, bezmaksas SSL sertifikātu, SSH piekļuvi un uzlabotu tīmekļa statistiku..

Cenu veidošana ir atkarīga no jūsu pakalpojumu ilguma: viens enerģijas plāna gads sākas ar 3,99 USD mēnesī un viens Power Plan Plus gads maksā 6,99 USD mēnesī. Ja izvēlaties pierakstīties uz trim līdz pieciem gadiem enerģijas plāna līmenī, jums būs jāmaksā USD 1,99 mēnesī; Power Plan Plus izmaksas nokrītas līdz zemākajai vērtībai – 3,99 USD mēnesī klientiem, kuri reģistrējas četru vai piecu gadu apkalpošanai.

Vai WebHostingPad piedāvā tālākpārdevēja vai VPS plānus?

WebHostingPad ir seši dažādi plāni tiem, kurus interesē tālākpārdevēja / VPS plāns. Viņu virtuālos privātos serverus darbina VPSDepot, kas nodrošina tādu pašu funkcionalitāti bez tādām pašām izmaksām kā parasti veltītie serveri.

Viņu iesācēju plāns, kas sākas ar USD 29,95 mēnesī par sešiem mēnešiem, dod jums 20 GB diska vietas, 100 GB joslas platumu un 1 GB RAM. Klienti saņem vienu IP adresi un .5 CORE CPU.

Trešais līmenis, prēmiju plāns, nodrošina 160 GB diska vietas, 1 TB joslas platumu un 4 GB RAM sešu mēnešu plānam par USD 49,95 mēnesī. Jūs saņemsit arī trīs IP adreses un 2 Core CPU.

Viņu augstākais līmenis, pārvaldītais plāns, sešu darba gadu laikā maksā 99,95 USD mēnesī un dod jums trīs IP adreses, 3 CORES CPU un augstāko krātuves līmeni: 300 GB diska vietas, 3TB joslas platums un 8 GB RAM.

Starp tiem ir plāni, kas ļauj jums atrast nepieciešamās specifikācijas. Katrā VPS kontā ir iekļautas daudzas bezmaksas funkcijas, piemēram:

 • cPanel / WHM
 • Softakulīgs
 • Uzstādīt
 • Vietņu migrācija
 • Ugunsmūris
 • Tālākpārdevēja konts

Visi VPS konti piedāvā arī neierobežotus cPanel kontus, domēnus un apakšdomēnus, e-pasta kontus un sūtīšanu, FTP kontus un MySQL datu bāzes.

Kāda ir WebHostingPad WordPress mitināšana?

Uzņēmuma WordPress plānos ietilpst bezmaksas pārsūtīšana, automātiska ļaunprātīgas programmatūras skenēšana un noņemšana, kā arī neierobežoti e-pasta konti, rezervēti domēni un krātuves vieta.

WordPress plāni ir izstrādāti, lai palīdzētu WordPress lietotājiem ar visām spējām, un tie ietver dažādus ātruma uzlabojumus, piemēram, veiktspējas Cloud Linux, SSD krātuvi un globālo CDN. Pamata plāns ar cPanel, kas veidots ap WordPress, sākas ar 2,99 USD mēnesī.

Pamata plāns dod klientiem piecas vietnes ar 1x skaitļošanas jaudu.

Vidējam plānam WP Pro, kas maksā 3,99 USD / mēnesī, ir 10 vietnes, 2x skaitļošanas jauda, ​​un tajā ir arī bezmaksas automātiskās dublējumkopijas..

WebHostingPad augstākajā WordPress mitināšanas plānā WP Premium ir pieejams bezmaksas SSL sertifikāts, bezmaksas automātiskas dublējumkopijas un rezerves kopijas pēc pieprasījuma, WordPress ekspertu palīdzība un 25 vietnes ar trīskāršu skaitļošanas jaudu. Šis plāns sākas ar USD 5,99 mēnesī.

Vai WebHostingPad ir darbspējas garantija??

WebHostingPad ir 99% uptime garantija, taču tā kompensēs klientiem tikai par katrām 8 dīkstāves stundām, pārsniedzot garantēto likmi.

Ko man nozīmē neierobežota vieta diskā?

WebHostingPad visiem hostinga kontiem piedāvā neierobežotu joslas platumu un diska vietu, bet palielina vajadzīgo vietu fāzēs. Katrs konts sākas ar ierobežojumu gan diska vietas, gan joslas platuma ziņā, taču, pieaugot vietņu skaitam, ir nepieciešams vienkāršs e-pasta pieprasījums WebHostingPad, lai paplašinātu abus. Šīs sistēmas dēļ uzņēmums spēj optimizēt servera darbību, jo tiek izmantota tikai nepieciešamā vieta. Rezultātā klientu apkalpošana ir ātrāka un efektīvāka.

Pirms uzņēmums palielina joslas platumu vai diska vietu, viņi pieprasa pilnībā izmantot pašreizējo kvotu un vietnes īpašniekam ievērot WebHostingPad noteikumus un nosacījumus..

Kā WebHostingPad paliek aktuāls?

Uzņēmums piedāvā uzņēmuma emuāru, kurā ir izcelta daudz un dažādas informācijas, kas klientiem un lietotājiem būs interesanta, sākot no kļūdu apspriešanas un to novēršanas veidiem, drošības paaugstināšanas veidiem un runas par uzņēmuma izmaiņām un atjauninājumiem, ieskaitot dažāda līmeņa atlīdzības un atbildes. klientu vajadzībām.

Vadība nesen ir veikusi pasākumus, lai risinātu dažas no klientu lielākajām bažām, bet ne tikai veica aptauju, lai uzzinātu, cik daudz verifikācijas kontu pārvaldnieki vēlētos viņu kontos, bet arī atjaunina sistēmu.

 • Atjaunināta norēķinu sistēma: Sistēma ir pārveidota, lai palielinātu funkcionalitāti un atvieglotu mitinātās grāmatvedības pārvaldību.
 • Weebly vietņu veidotājs: WebHostingPad strādā pie partnera ar Weebly, kas klientiem ļaus piekļūt ērti lietojai ēku sistēmai.
 • cPanel atjauninājumi: Lai gan pašreizējās cPanel motīvu maiņa uz papīra laternas motīvu ir nepieciešama pareizai darbībai, tie klientiem parāda arī to, kā retro apvalks jaunākās cPanel saskarnes izmaiņas padara līdzīgākas x3 interfeisam..
 • Atjaunināti serveri: Visi serveri tiek modernizēti uz jaunāko stabilo CentOS versiju – lielu uzņēmumu, kas klientiem sniegs vēl labāku pieredzi.
Kā WebHostingPad uztur savus serverus?

N + 1 datu centrs atrodas Čikāgā, un tas piedāvā drošību visu diennakti, kā arī HVAC ventilācijas sistēmas. Viņi katru nedēļu dublē datu centru, bet arī piedāvā biežākas dublējumkopijas, pamatojoties uz izvēlēto mitināšanas plānu. Nedēļas dublējumā ir iekļauti konti un ne vairāk kā 1 GB vietņu failu, un tie neietver e-pasta adreses, e-pasta kontus, datu bāzes vai vietnes, kas nav vietnes. Konti, kas lielāki par 1 GB, nav iekļauti iknedēļas rezerves kopijās, taču uzņēmums piedāvā vienreizēju dublējuma atjaunošanu par maksu. Viņi arī piedāvā rezerves pakalpojumu pēc pieprasījuma par papildu samaksu.

Ja notiek strāvas pārtraukums, WebHostingPad uztur ģeneratora degvielu, kas nodrošinās jūsu vietņu darbību un darbību.

Kādu atbalstu piedāvā WebHostingPad?

Uzņēmuma klientu apkalpošanas programma visu diennakti sedz šādas pakalpojumu vajadzības:

 • Tīmekļa pakalpojumi, piemēram, FTP, SSH, cPanel, e-pasts, MySQL un php. Viņi nodrošinās, ka pakalpojumi darbojas normāli, un pārbaudīs, ja klienti uzskatīs, ka ir kāda problēma.
 • Serveru pārvaldība ietvers visu to serveros esošās programmatūras uzturēšanu, drošību un konfigurēšanu, ieskaitot Apache, MySQL un php..
 • Aparatūras uzturēšana ar regulāru uzraudzību un remontu pēc nepieciešamības
 • Skriptu instalēšana trešo personu skriptiem, kas neietver atbalstu, informāciju par lietošanu, funkcijām, spraudņiem vai pielāgošanu.
 • Datu dublējumi negarantē parasto dublējumu zaudēto datu pieejamību. Klientiem jābūt pārliecinātiem, ka viņi regulāri uztur pašreizējās rezerves kopijas.
 • Pamata e-pasta konfigurācija un pamata FTP savienojums

Klientu pienākums ir zināt interneta pamatus, kā arī reģistrēt savus domēna vārdus un visu skriptu un lietojumprogrammu darbību.

Viņi piedāvā tiešraides tērzēšanu, e-pastu un atbalstu pa tālruni, kā arī palīdzības dienestu, kas ļauj iesniegt atbalsta biļeti. Uzņēmums uztur datu bāzi ar jautājumiem par visdažādākajām operatīvajām tēmām, kā arī atbild uz komentāriem Facebook lapā un Twitter kontā..

Ko darīt, ja WebHostingPad nav paredzēts man?

Jauniem klientiem uzņēmums piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, pirms atcelšanas paziņojot par to vismaz trīs dienas iepriekš.

VPS atcelšana jāveic piecu dienu laikā, un tajā iekļauj tikai naudu, kas samaksāta par mitināšanas pakalpojumiem; citi pakalpojumi, piemēram, licences, vietņu veidotāji vai IP adreses, nav iekļauti.

WebHostingPad ir ideāla opcija klientam, kurš meklē lētu un bez maksas pakalpojumu koplietojamai un VPS mitināšanai. Ideālā gadījumā klientiem būs darba zināšanas par internetu un datoru pamatiem, bet uzņēmuma klientu atbalsts var palīdzēt daudzās izplatītās situācijās.

Vairāk vietnē WebHostingPad.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map