WPX mitināšana (bija Traffic Planet) Pārskati 2020. gada maijs – Hostinga cenu noteikšana un plāni

Cik laba ir WPX mitināšana (iepriekš Traffic Planet)?

WPX hostings ir mitināšanas pakalpojums, kas specializējas dažos ātrākajos hostinga ātrumos. Plānu sākums ir 24,99 USD mēnesī, kas dažiem lietotājiem ir nedaudz dārgs, taču šis plāns aptver ne vairāk kā piecu vietņu mitināšanu. Salīdzinot ar augstākas cenas saimniekiem, šeit jūs daudz saņemat par savu naudu!


Tomēr mēs iesakām vēl dažus resursdatorus virs WPX. Ja meklējat vislabāko WordPress resursdatora vērtību, dodieties uz vietni SiteGround. Ja jūs meklējat pārāk uzlādētu ātrumu, dodieties uz A2 Hostings. Ja vēlaties augstākās klases WordPress resursdatoru ar 1. līmeņa atbalstu, dodieties uz WP Engine vai Kinsta.

WPX mitināšana (bija Traffic Planet) 3.1 / 5 Recenzents {{reviewsO Kopējais}} / 5 Lietotāji (5 balsis) Plusi

 1. Ātri iekraušanas laiki
 2. Atsaucīga klientu apkalpošana
 3. Pamata plānā ir līdz piecām vietnēm
 4. Bezmaksas vietņu migrācija
 5. Uztur dublējumus
 6. Viegli lietojams interfeiss
 7. Var izmantot citām satura pārvaldības sistēmām ārpus WordPress

Mīnusi

 1. Augstāks sākuma cenas plāns
 2. tik daudz iespēju interfeisā kā konkurentiem

SummaryTraffic Planet ir vērsta uz lietotājiem, kuri vada WordPress vietnes un vēlas saņemt pakalpojumu, kas ir pilnveidotāks šāda veida vietnēm. Viņi piedāvā ātrumu saviem lietotājiem, jo ​​viņiem šī uzmanība ir vērsta uz WordPress. Atbalsts3.5Speed3.5Features2.5Value3Pārredzamība3

Mūsu oficiālais WPX mitināšanas pārskats

WPX hostings ir paredzēts WordPress lietotājiem un piesaista viņus ar ātrumu, ko viņi var piedāvāt. Viņu ātrums apvienojumā ar klientu apkalpošanu, šķiet, ir tas, kas liek cilvēkiem satraukties, lai izmantotu viņu hostinga pakalpojumu. Vai vēlaties uzzināt vairāk par viņu pakalpojumu? Lasiet vairāk ieskatu.

Šis ir redakcionāls pārskats, kura pamatā ir lietotāju pieredze tiešsaistes pārskatos. Kad jūs gatavojaties pieņemt galīgo lēmumu, jums vajadzētu izlasīt arī pārskatus, kurus varat atrast kopā ar informāciju viņu vietnē.

WPX hostinga labākās iespējas

Šīs ir funkcijas, kuras lietotāji absolūti mīl par WPX mitināšanu.

1. Ātrums

Lielākā daļa lietotāju atsauksmju atzīmē, ka viņu vietņu ātrums ir palielinājies, salīdzinot ar iepriekšējo mitināšanu, kuru viņi bija izmantojuši. Mūsdienu domāšanas laikā, kas parasti ir raksturīgs daudziem cilvēkiem, tas var būt ļoti svarīgi, cik labi jūsu vietne veiksies, ja tiks saglabāti klikšķi, kurus esat piesaistījis savai vietnei..

wpx pasaules ātrākā CD

Viņiem pat ir visātrākais WordPress CDN pasaulē ar jūsu vietnes ātrumu pat 3x.

2. Klientu apkalpošana

Šī, iespējams, bija otrā iecienītākā funkcija, par kuru lietotāji uzlūko šo pakalpojumu. Viņi ir ļoti gandarīti par to, cik ātri tiek atbildēts uz biļetēm pēc to nosūtīšanas.

Viņi pat novērsīs ļaunprātīgu programmatūru, kas var uzbrukt jūsu vietnei!

3. Vairākas vietnes

Citi pakalpojumi lietotājiem bieži ļauj izmantot tikai vienu vietni savam pamata plānam, un tad cena nedaudz palielinās plāniem, kas aptvers mitināšanu vairākās vietnēs. Izmantojot WPX hostingu, jūs varēsit mitināt piecas vietnes atbilstoši to pamata plānam. Viņu profesionālais plāns aptvers līdz 15, bet elites – līdz 35.

Vai esat filiāles pārdevējs vai kāds, kurš vienkārši mīl izsmidzināt jaunas vietnes? Pēc tam dodieties ar WPX!

4. Vietnes migrācija

Viena no lietām, kas parasti uztur personu ar vienu un to pašu mitināšanas pakalpojumu, ir tā, ka viņi nevēlas uztraukties par migrēšanu no viena servera uz otru.

wpx mitināšana bez migrācijas

Uzticieties mums, tas ir sāpes A!

Šī nav problēma ar WPX mitināšanu. Viņi bez maksas apstrādā jūsu vietņu migrāciju, un to veiks aptuveni 24 stundu laikā. Daži lietotāji ziņoja, ka tas tika izdarīts pat ātrāk nekā viņu vietnēs.

5. Dublējumi

Viņi katru dienu glabā jūsu vietnes dublējumus divu nedēļu laikā. Ja kaut kas noiet greizi, viņi to bez maksas atjauno.

6. Saskarne

Lietotāju instalētais interfeiss, lai pārvaldītu savas vietnes, ir ļoti viegli lietojams. Tas var būt pluss cilvēkiem, kuri joprojām mācās.

7. Satura vadības sistēmas

WPX neierobežo jūs, runājot par satura pārvaldības sistēmām, tāpat kā daži citi resursdatori, kas koncentrējas uz WordPress, tāpēc šo mitināšanas pakalpojumu var izmantot citām satura pārvaldības sistēmām ārpus WordPress. Tas var būt noderīgi, ja jums jau tiek izmantotas dažādas sistēmas.

Satiksmes planētas mitināšanas negatīvie elementi

Tagad, lai gan par šo mitināšanas pakalpojumu ir daudz pozitīvu atsauksmju, tas nav simtprocentīgi ideāls. Kā jebkuram uzņēmumam, lietotājiem būs dažas lietas, kuras viņi vēlētos redzēt uzlabojumus vai izmaiņas. WPX mitināšanai ir tikai daži.

1. Cena

Zemākais plāns ir biznesa plāns, un tas jums maksās 24,99 USD mēnesī. Tas nav pārāk slikti, salīdzinot ar dažiem konkurentiem, ņemot vērā, ka tas ir saistīts ar mitināšanu līdz piecām vietnēm, taču kādam ar daudz vienkāršāku vietni, kas neprasa lielu ātrumu, ir daži mitināšanas pakalpojumi, kas nav tik dārgi.

2. Īpašības

Daži lietotāji uzskata, ka dārgākiem konkurentiem ir priekšrocības salīdzinājumā ar WPX mitināšanu, jo viņi jūsu vietnei piedāvā vairāk interfeisa funkciju.

Grunts līnija

WPX mitināšanas būtība ir tāda, ka šķiet diezgan grūti pat atrast daudz neapmierinātu lietotāju ar šo pakalpojumu.

Šī hostinga pakalpojuma kopējais vērtējums ir ļoti pozitīvs.

Lietotāji mīl, cik ātri tiek saņemts atbalsts, un daudzi pēc to migrēšanas paziņo par daudz lielāku ātrumu savās vietnēs. Cenas punkts var būt nedaudz augsts kādam, kam ir vienkāršāka vietne, kas tikai meklē klātbūtni tiešsaistē, bet lietotājiem, kuriem ir vairāk nekā viena vietne, patiks ietaupījums, ko viņi katru mēnesi var redzēt ar šo resursdatoru.

 

WPX mitināšana vs WP Engine vs HostGator vs Pagely

WPX mitināšana bieži tiek salīdzināta ar liela svara WP Engine, liela zīmola HostGator un augsta pieskāriena Pagely mitināšanu. Kā to salīdzina?

wpx hostings vs wp engine vs hostgator vs pagely

Mums visvairāk patīk WPX, jo tie koncentrējas uz ātrumu, klientu apkalpošanu un funkcijām, vienlaikus piedāvājot pieņemamas cenas vairāku vietņu īpašniekiem..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map