22 najlepsze generatory nazw domen do 2020 r

„Ale jak mam nazwać moją stronę internetową !?”


„Wszystkie dobre domeny są zajęte!”

„Nie mam pomysłów!”

Bzdury.

Jeśli jesteś nowy w tworzeniu strony internetowej i szukasz zabójczego imienia, mamy twoje.

Przez lata robiłem wiele przemyśleń domen i prawdopodobnie kupiłem zbyt wiele domen.

Obecnie mam ponad 30 „genialnych domen”, które gniją na moich kontach Namecheap i GoDaddy.

Ale to jest w porządku, ponieważ chodzi o ciebie.

Budujesz nową stronę internetową.

gratulacje.

Jestem pewien, że Twoje kroki wyglądają obecnie tak:

Krok 1: Nazwa

Krok 2: Domena

Krok 3: ???

Krok 4: Zysk!

Dzieciaku, jestem z ciebie naprawdę dumny, to duży krok.

Zanim ujawnię moją super tajną listę najlepszych generatorów nazw domen znanych człowiekowi, szybko podsumujmy, co chcesz od generatora nazw domen:

 1. Powinno być super szybkie – nie masz całego dnia
 2. Powinien być dokładny – nie chcesz losowych słów
 3. Powinien być w czasie rzeczywistym – i pokazywać domeny, które są faktycznie dostępne
 4. Powinien być kreatywny – i pokazywać ci rzeczy, o których nie pomyślałeś
 5. Powinno to ułatwić kupowanie – jedno kliknięcie i gotowe

Teraz nie wszystkie z tych generatorów trafią wszystkie z doskonałymi znakami, ale przetestuj wszystkie te, które polecam, i znajdź to, co Ci odpowiada.

Premia!: w rzeczywistości, jak zobaczysz poniżej, generator nazw domen jest również generatorem nazw firm. Ponieważ wiele nowych startupów internetowych myśli jednocześnie o domenie i biznesie, idą w parze. Jak widać poniżej z opcją Shopify, właśnie to wywołują, ale możesz użyć dowolnego z nich, aby wygenerować seksowną nazwę firmy.

1. Lean Domain Search

Lean Domain Search

Dzięki funkcji Lean Domain Search możesz zacząć od jednego słowa kluczowego, a następnie wyszukać opcje nazwy domeny. Twoje wyniki wyszukiwania pokażą setki, jeśli nie tysiące, możliwych nazw domen dla Twojego bloga lub witryny. Wszystkie te wyniki są dostępne w domenach „.com”. Dzięki funkcji Lean Domain Search możesz także filtrować nazwy domen alfabetycznie, według długości lub popularności; zapisz swoje ulubione nazwy domen, śledź historię wyszukiwania, udostępnij wyniki wyszukiwania i natychmiast wyszukaj własne pomysły, aby sprawdzić, czy są dostępne nazwy „.com”.

Lean Domain Search to narzędzie do generowania domen, z którego można skorzystać, jeśli masz pomysł na słowa kluczowe, których chcesz użyć w nazwie domeny, ale potrzebujesz świeżych pomysłów na pełną domenę na swoim blogu lub stronie internetowej.

2). Shopify Business Name Generator

Shopify Business Name Generator

Chociaż nazwa tego generatora domen może sugerować, że narzędzie służy tylko do generowania pomysłów na nazwy dla firm, Shopify Business Name Generator może również dostarczać świetne i dostępne pomysły na nazwy dla domen internetowych. Możesz zacząć od wyboru dowolnego słowa kluczowego, które chcesz dołączyć do swojej domeny, a Shopify Business Name Generator przedstawi setki możliwych i dostępnych sugestii. Mimo że Shopify Business Name Generator zachęci cię do stworzenia sklepu Shopify z nimi przy użyciu sugerowanej nazwy domeny, możesz iść gdziekolwiek indziej, gdzie chcesz kupić prawa do adresu internetowego. Ważne jest, aby pamiętać, że Shopify Business Name Generator będzie sugerował nazwy domen tylko z rozszerzeniem „.com”, więc jeśli musisz użyć dowolnego innego rozszerzenia, takiego jak „.net” lub „.org”, może to nie być generator nazw domen narzędzie dla ciebie.

3). Biust A Name 

Biust A Name

Bust A Name to narzędzie do generowania domen wyposażone w wiele różnych narzędzi do filtrowania, które pomogą Ci znaleźć nazwę domeny o najwyższej jakości, spełniającą wszystkie Twoje konkretne potrzeby. Po prostu zacznij od filtrowania słów kluczowych, a następnie wybierz opcje takie jak „zaczyna się” lub „kończy” za pomocą słowa kluczowego. Następnie możesz filtrować według tego, jak autentyczna, kreatywna lub naturalna ma wyglądać nazwa Twojej domeny. Możesz także wybrać własny limit znaków lub wyświetlić domeny, które są zajęte i niedostępne, a także filtrować według rozszerzeń, takich jak „.com,” .org ”,„ .net ”i tak dalej. Zobaczysz również sugestie dotyczące podobnych słów kluczowych, które możesz wypróbować u dołu strony. Jeśli z jakiegoś powodu nie masz na myśli słowa kluczowego, kliknij przycisk „Utwórz losową domenę”, aby wzbudzić pomysły, pobudzić kreatywność i inspirację oraz przechwycić dostępną nazwę domeny. Jeśli zdarzy ci się znaleźć nazwę domeny, którą uważasz za taką, możesz ją zapisać na później lub kupić za pośrednictwem łączy do rejestratorów domen, takich jak GoDaddy.com. Wreszcie za pomocą Bust A Name możesz uruchomić wyszukiwanie domen w witrynie, aby sprawdzić, czy nazwa domeny, którą lubisz i którą masz wspólną, jest dostępna lub pobierana.

4. Nazwa siatki 

Nazwa siatki

Name Mesh jest od pewnego czasu jedną z moich aplikacji do generowania nazw domen.

Jest bardzo prosty w obsłudze i bardzo intuicyjny.

Co kocham w Name Mesh (profesjonaliści):

 • To jest szybkie
 • To jest kreatywne
 • Pokazuje mnóstwo różnych kategorii dla domen (pospolite, nowe, krótkie itp.)
 • Przez jakiś czas działało dla mnie!

Gdzie Name Mesh może poprawić (minusy):

 • Nie pozwala na określenie grup słów kluczowych, takich jak Bust A Name
 • Nie można wprowadzić wielu pomysłów jednocześnie

Jeśli masz na myśli kilka słów kluczowych, Name Mesh to narzędzie do generowania nazw domen. Pozwoli ci to wybrać do 2 lub 3 słów kluczowych, które chcesz wprowadzić w polu wyszukiwania, a następnie wygenerować spersonalizowaną listę sugerowanych i dostępnych nazw domen. Name Mesh zasugeruje pomysły oparte na pięciu kategoriach: jak powszechne, jak nowe, jak krótkie, jak podobne i jak prawdopodobne będzie zwiększenie pozycji w rankingu SEO. Po podłączeniu słów kluczowych do pola wyszukiwania możesz filtrować wyniki na podstawie rozszerzenia domeny, maksymalnej długości i domen, które nadal nie są zarejestrowane. Name Mesh zasugeruje również inne słowa kluczowe do wyszukania na podstawie tych, które już szukałeś.

5. NameStall

NameStall

NameStall to generator nazw domen, który oferuje szeroką gamę narzędzi i funkcji, które pomogą ci w poszukiwaniu idealnej i dostępnej nazwy domeny. Funkcje te obejmują podobne narzędzie do sugerowania nazw domen, narzędzie do natychmiastowego wyszukiwania nazw domen, listę nazw domen z możliwością marki oraz narzędzie do wyszukiwania słów kluczowych o wysokiej wartości. Możesz rozpocząć wyszukiwanie za pomocą narzędzia do generowania nazw domen, które pomoże Ci wyszukiwać według słów kluczowych i innych filtrów, których chcesz użyć, takich jak popularne słowa kluczowe, podstawowe angielskie słowa, kategorie branżowe lub części mowy. Możesz także wybrać miejsce, w którym chcesz umieścić słowo kluczowe w nazwie domeny, na przykład na początku lub na końcu, lub jeśli chcesz nazwę domeny z łącznikiem dzielonym. Możesz także filtrować według rozszerzenia. Jeśli tak, otrzymasz listę opcji, które są zarówno dostępne, jak i wzięte, zarejestrowane lub jeszcze nie zarejestrowane. Po prostu kliknij link „zarejestruj się” obok nazwy domeny, którą lubisz, aby oficjalnie go wziąć.

6. Nameboy 

Nameboy

Nameboy to generator nazw domen, który pomoże Ci znaleźć dowolne dostępne nazwy domen na podstawie wybranych słów kluczowych. Możesz wprowadzić maksymalnie dwa słowa kluczowe na wyszukiwanie, a Nameboy natychmiast wyświetli listę sugerowanych nazw domen przy użyciu tych słów kluczowych. Ich tabele sugestii ułatwiają określenie, które rozszerzenia są dostępne, a które są już zajęte. Możesz także zobaczyć, które nazwy domen są dostępne do odsprzedaży, a także zezwolić na dzielenie się sugestiami lub słowami kluczowymi, które się rymują. Nameboy to narzędzie, które działa dobrze dla tych, którzy już wiedzą, jakich słów kluczowych chcą użyć, ale szukają sugestii dotyczących różnych wersji lub odmian tych słów kluczowych.

7. Domain Puzzler 

Domain Puzzler

Domain Puzzler to proste i łatwe w użyciu narzędzie do generowania nazw domen, które oferuje wiele opcji i funkcji umożliwiających opracowanie idealnej dostępnej nazwy domeny dla Twojego bloga lub strony internetowej. Zacznij od wersji „łatwej” i wstaw idealne słowa kluczowe, wybierz rozszerzenia nazw domen i wyszukaj pomysły na nazwy domen na podstawie wybranych kryteriów. Domain Puzzler to świetne narzędzie, ponieważ pozwala na dołączenie wielu słów kluczowych, a nie ogranicza się do jednego lub dwóch jak większość innych narzędzi do generowania nazw domen na tej liście. Będzie także łączyć słowa kluczowe w wiele różnych odmian. Możesz dodać wyniki do listy ulubionych nazw domen lub spróbować bardziej zaawansowanego i szczegółowego wyszukiwania, a także użyć narzędzia do porównania rankingów stron SEO wielu różnych nazw domen.

8. Domains Bot

Domains Bot

Domains Bot działa zarówno jako narzędzie sugerowania nazw domen, jak i narzędzie wyszukiwania nazw domen. Możesz zacząć od wyszukania słowa kluczowego dla nazwy domeny, a Domains Bot wyświetli wszystkie dostępne pomysły na nazwy domen na podstawie tego słowa kluczowego, połączonych słów kluczowych lub podobnych słów kluczowych. W przeciwnym razie możesz po prostu wyszukać nazwę domeny, którą chcesz, jeśli masz ją już na myśli. Jeśli nazwa domeny, którą chcesz i o której pamiętasz, jest dostępna, możesz ją kupić i zarejestrować za pomocą łączy do różnych rejestratorów nazw domen. Domains Bot wyświetli również sugestie oparte na podobnych nazwach domen. Domains Bot pozwala także filtrować nazwy domen według rozszerzeń i języka oraz dodawać własne synonimy, prefiksy lub sufiksy.

9. Stacja nazw 

Stacja nazw

Możesz zacząć szukać idealnej i dostępnej nazwy domeny dla swojej marki online, zakładając darmowe konto w Name Station, co możesz zrobić za pośrednictwem konta e-mail lub konta na Facebooku. Dzięki Name Station otrzymasz dostęp do generatorów nazw domen, sugestii słów kluczowych, sprawdzania dostępności natychmiastowej i konkursów nazw publicznych. Możesz filtrować wyniki nazw domen na podstawie kryteriów takich jak rozszerzenie, długość nazwy itp. Jeśli jednak nie masz pomysłów na słowa kluczowe, spróbuj poszukać pomysłów na słowa kluczowe według Twojej marki lub branży. Name Station może się również pochwalić występowaniem w witrynach takich jak Mashable, SEOMoz, TechCrunch i wiele innych, co nadaje Name Station dużą wiarygodność, dlatego warto go sprawdzić.

10. Panabee

Panabee

Panabee to narzędzie do wyszukiwania nazw domen, generator nazw domen i generator nazw biznesowych, wszystkie w jednym. Możesz zacząć korzystać z Panabee, zaczynając od zaledwie dwóch słów kluczowych i szukając propozycji nazw domen na podstawie tych dwóch słów kluczowych. Jeśli nazwa domeny, którą chcesz mieć na swoim blogu lub stronie internetowej, jest już zajęta, możesz odwiedzić rejestratorów nazw domen, takich jak GoDaddy.com, gdzie możesz zobaczyć inne dostępne rozszerzenia nazwy domeny, którą chcesz. Jeśli jednak nie podoba Ci się sugestia, którą daje Panabee, Panabee dostarczy hasła związane z Twoimi słowami kluczowymi, które możesz wyszukać. Oprócz pokazania dostępnych i niezarejestrowanych nazw domen, Panabee pokaże również, czy idealna nazwa domeny jest używana jako nazwa użytkownika w mediach społecznościowych.

11. Domainhole

Domainhole

Domainhole to narzędzie do generowania nazw domen, które zawiera siedem narzędzi burzy mózgów, które mogą pomóc Ci znaleźć idealną dostępną nazwę domeny dla swojego bloga, strony internetowej lub marki, niezależnie od tego, czy masz na myśli klawiaturę, czy nie. Domainhole pomoże Ci wyszukać niedawno wygasłe nazwy domen lub pomoże Ci tworzyć losowe nazwy domen, które są chwytliwe, kreatywne i łatwe do wymówienia. Domainhole pozwoli Ci również sprawdzić dowolne rozszerzenia domen, aby pomóc Ci znaleźć dokładnie to, czego potrzebujesz na swoim blogu lub stronie internetowej. Domainnhole pojawił się również w witrynach takich jak Killer Startups, PR Web i SlapStart, co nadaje mu pewną wiarygodność i sprawia, że ​​warto go sprawdzić. Wreszcie, Domainhole jest dostępny do pobrania jako aplikacja mobilna, dzięki czemu wybranie właściwej nazwy domeny i adresu internetowego dla swojego bloga lub strony internetowej jest łatwiejsze i wygodniejsze, jeśli jesteś zajęty i zawsze w ruchu.

12. Domainr 

Domainr

Domainr to narzędzie do generowania nazw domen, które pozwala odkrywać wszystkie możliwe pomysły na nazwy domen poza najpopularniejszymi rozszerzeniami: „.com”, „.net” i „.org”. Innymi słowy, Domainr sprawi, że znajdziesz dostępną wersję idealnej nazwy domeny i adresu internetowego, pomagając ci znaleźć mniej popularne, ale wciąż legalne rozszerzenia. Ta unikalna funkcja generatora nazw domen sprawia również, że Domainr doskonale nadaje się do odkrywania nowych i interesujących pomysłów i możliwości dotyczących nazw domen. Domainr działa poprzez anonimowe rejestrowanie wyszukiwań i śledzenie tysięcy nazw domen najwyższego poziomu i ogólnych TLD dostępnych do rejestracji w ponad 200 akredytowanych rejestratorach nazw domen i adresów internetowych. Domainr oferuje również dwa różne zewnętrzne interfejsy API do implementacji po stronie klienta i inne usługi sieciowe związane z nazwami domen.

13. Niemożliwość!

Niemożliwość!

W porównaniu do innych generatorów nazw domen na tej liście, Niemożliwość! używa nieco innego i bardziej unikalnego podejścia do stworzenia idealnego adresu internetowego dla swojego bloga lub strony internetowej. Rozpocznie się od wprowadzenia wprowadzonego słowa kluczowego, a następnie pozwoli ci dodać rzeczowniki, czasowniki lub przymiotniki na początku lub na końcu słowa kluczowego. Te opcje są starannie wybrane, więc znalezienie nazwy domeny, która jest niezarejestrowana i dostępna, oraz utworzenie nazwy domeny, która jest unikalna i interesująca, jest dla Ciebie łatwiejsza. Daje również możliwość wyboru między czteroliterowymi, pięcioliterowymi, a nawet sześcioliterowymi słowami, a także opcję po prostu zmieszania wszystkiego z wybranym słowem kluczowym. To nie tylko sprawia, że ​​znalezienie nazwy domeny jest znacznie łatwiejsze niż zwykle, ale także sprawia przyjemność! Niemożliwość! używa również wielu serwerów, aby proces frustracji i czasochłonności znajdowania właściwej nazwy domeny był tak szybki, jak to możliwe.

14. Domena Typer

Domena TyperDomena Typer

Domain Typer to narzędzie do generowania nazw domen, które jest szybkie, łatwe w użyciu i intuicyjne. Wystarczy, że wpiszesz słowa kluczowe, które chcesz wprowadzić do nazwy domeny, a Domain Typer pokaże, czy dana nazwa domeny jest dostępna do zakupu i rejestracji. Będzie również generować losowe pomysły na nazwy domen, jeśli nie masz pojęcia, co chciałbyś dla swojej nazwy domeny. A w przypadkach, gdy twój pierwszy wybór nazwy domeny nie jest dostępny, Domain Typer pozwoli ci zobaczyć listę włamań do nazw domen i alternatyw, które sugeruje.

15. Domize

Domize

Domize oferuje pełne bezpieczeństwo, ochronę i szybkość jako narzędzie do generowania nazw domen. Zasadniczo Domize pozwala wyszukiwać dobre i dostępne nazwy domen w środowisku zaszyfrowanym, jednocześnie sprawdzając, czy nazwa domeny została wcześniej zarejestrowana, z powodu wygaśnięcia lub dostępna do zakupu. Zapewnia natychmiastowe wyniki nawet podczas wpisywania słów kluczowych w funkcji wyszukiwania.

16. Wordoid

Wordoid

Wordoid naprawdę pozwala rozwinąć kreatywność, ponieważ jest narzędziem do generowania nazw domen, które tworzy wymyślone słowa dla nazwy domeny lub adresu internetowego. Te wymyślone słowa są wyjątkowe i będą świetnie wyglądać i brzmieć, przy czym każde słowo ma nie więcej niż 10 liter. Wordoid pozwala również wybrać do pięciu różnych języków, a nawet mieszać i dopasowywać te języki, aby stworzyć unikalną, interesującą i przyciągającą uwagę mieszankę słów. Wordoid pozwala zmienić poziom jakości z niskiej na wysoką, co oznacza, że ​​im niższa jakość, tym bardziej bezsensowne i oczywiście wymyślone jest słowo, natomiast im wyższa jakość, tym bardziej naturalne i realne jest słowo. Wszystkie te funkcje sprawiają, że Wordoid doskonale nadaje się do usuwania stresu i frustracji z procesu wyszukiwania nazwy domeny, ponieważ tworzenie nowych słów i mieszanie słów z wielu różnych języków razem zmniejsza prawdopodobieństwo znalezienia nazwy domeny, która została już zajęta.

17. NameTumbler 

NameTumbler

NameTumbler to narzędzie do generowania nazw domen, które daje nazwy domen poprzez połączenie dowolnego słowa kluczowego, które chcesz wybrać ze słowem kluczowym, które NameTumbler wybiera z własnej bazy danych. Po połączeniu tych słów możesz wybrać położenie słowa kluczowego lub sposób uporządkowania słów kluczowych w obrębie adresu internetowego, na przykład na początku lub na końcu nazwy domeny. możesz także użyć łączników, aby oddzielić dowolne sugerowane terminy i słowa kluczowe, wybrać odpowiednie rozszerzenie i wyświetlić wyniki końcowe, aby zobaczyć, jak wyglądają i brzmią oraz czy je lubisz, czy nie.

18. Dot-O-Mator 

Dot-O-Mator

Dot-O-Mator to odpowiednie narzędzie do generowania nazw domen, jeśli nawet nie wiesz, od czego zacząć tworzenie nazwy domeny i nie masz absolutnie żadnych pomysłów na nazwy. Dot-O-Mator pozwala tworzyć sugestie dotyczące nazw domen, wybierając dowolną listę słów z dwóch kategorii, takich jak kolory i kształty, na początku i na końcu nazwy domeny. Jeśli zobaczysz nazwę domeny, którą lubisz z sugestii, możesz połączyć te dwie i zobaczyć wynik. Wyniki można następnie przenieść do funkcji „scratchbox”, aby sprawdzić, czy jest dostępna do zakupu i rejestracji. Dot-O-Mator jest również dostępny do pobrania na IOS, dzięki czemu wybranie właściwej nazwy domeny i adresu internetowego dla swojego bloga lub strony internetowej jest łatwiejsze i wygodniejsze, jeśli jesteś zajęty i zawsze w ruchu.

19. SuggestName

SuggestName

SuggestName to generator nazw domen, który pomaga utworzyć nazwę domeny, umożliwiając wybranie i wprowadzenie prefiksu i sufiksu, a następnie połączenie ich w celu sprawdzenia, czy wynikowa nazwa domeny jest dostępna, czy nie. Masz również wiele opcji, aby dostosować i urozmaicić swoją nazwę domeny, wybierając z listy kolorów, popularnych słów Web 2.0, terminów technicznych i innych. Możesz przenieść powstałe nazwy domen do funkcji „scratchboard”, a następnie wyczyścić wybór lub sprawdzić jego dostępność.

21. Bulktopia 

Bulktopia

Bulktopia to narzędzie do generowania nazw domen, które zapewnia sugestie dotyczące nazw domen w oparciu o wybór preferowanych słów kluczowych, a także badania potencjalnych nazw domen dostępnych do rejestracji. Badanie opiera się na ważnym kryterium, takim jak wiek, pozycja strony, linki zwrotne, data ważności i dostępność konta w mediach społecznościowych. Po wybraniu sugerowanej nazwy domeny możesz kliknąć „kup” i kupić nazwę domeny za pośrednictwem szerokiej gamy rejestratorów nazw domen. 

I w końcu,

22. Chcę moje imię 

Chcę moje imię

Chcę nazwę to narzędzie do generowania wyszukiwania nazw domen, które działa najlepiej, jeśli masz już nazwę domeny dla swojego bloga, strony internetowej i marki. Wpisz nazwę domeny i adres internetowy, które chcesz, a I Want My Name poinformuje Cię, czy jest do zgarnięcia, czy już zostało zajęte. Jeśli zostało już zrobione, I Want My Name pokaże alternatywne nazwy domen i ceny za ich rejestrację w różnych rejestratorach nazw domen i adresów internetowych. Możesz także filtrować wyniki wyszukiwania, ukrywając nazwy domen, które są już zajęte.

23. BatName

batname-screen-1

Ok, BatName został zdecydowanie stworzony przez inżynierów.

Jest szybki, wydajny i nie próbują zarabiać!

BatName jest naprawdę wyjątkowy w porównaniu do innych generatorów.

Jak to działa:

 • Wpisz kilka pomysłów na słowa kluczowe
 • Szukaj
 • Boom – szybko zrobione

Ok, ale to, co naprawdę go wyróżnia, to te hashtagi:

batname-screen-2

Po wpisaniu hashtagów narzędzie rozpoznaje je jako grupę i znajduje wszystkie synonimy tego słowa.

Super fajne.

Spowoduje to 10-krotność wyszukiwania Twojej domeny, ponieważ nie musisz samodzielnie wymyślać synonimów.

Minusem jest to, że teraz pokazuje tylko .com. – ale to w porządku. Nadal to kochamy.

Premia: Chcesz zmienić kolejność domen? Mamy na to przewodnik.

 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map