Nemokamas „WordPress“ priegloba: mitas ar realybė? (2020 m. Gegužė)

Nemokamas „WordPress“ priegloba: mitas ar realybė? (2020 m. Gegužė)

Nemokamas „WordPress“ priegloba: mitas ar realybė? (2020 m. Gegužė)

Ar kada svarstote, kuris yra geresnis: nemokamas „WordPress“ priegloba ar pigus „WordPress“ priegloba?


Ar net nesvarbu??

Šis straipsnis parašytas tik jums, kad padėtumėte apsispręsti tarp dviejų.

Skaityk.

Jis susipainiojo dėl nemokamo „WordPress“ prieglobos.

Ypač pradedant nuo „WordPress“ svetainės, vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų žmonėms yra, ar yra nemokamų „WordPress“ prieglobos galimybių, kurias verta ištirti. Rinkoje tikrai yra laisvų pasirinkimų, ir kai kurie gali būti tinkami tiems, kurie tiesiog nori internete rasti asmeninį tinklaraštį. Vis dėlto, jei ieškote geriausio verslo ar organizacijos prieglobos paketo, tikriausiai verta skirti bent šiek tiek grynųjų, kad jūsų lankytojai patirtų gerą patirtį..

Peržiūrėsime keletą nemokamų „WordPress“ prieglobos paslaugų, kad susidarytume supratimą apie tai, kas yra prieinama. Po to patikrinsime kelis būdus, kaip gauti mokamą prieglobos sąskaitą nepažeidžiant banko. Pabaigoje taip pat bus palyginimas, paaiškinantis, kodėl net ir nebrangiai apmokamą prieglobos variantą gali būti verta šiek tiek apsunkinti atsisveikinimu su jūsų sunkiai uždirbtais grynaisiais..

Nemokami „WordPress“ prieglobos pasirinkimai

1. „WordPress.com“

WordPress

Jei ieškote geriausio nemokamo „WordPress“ prieglobos, jums nereikia kovoti su galimais galvos skausmais, gali būti geriau kreiptis tiesiai į WordPress.com. Iš esmės ši platforma veikia taip, kaip veikia kitos internetinių dienoraščių platformos, tokios kaip „Google’s Blogger“. Kalbant apie pritaikymą ir išvaizdą, tai tikrai yra žingsnis nuo tų alternatyvų. Be to, ji veikia „WordPress“, skirtingai nuo daugelio kitų tinklaraščių platformų, prieinamų nemokamai.

Žmonėms, kurie pernelyg nesijaudina dėl prieigos prie duomenų bazių ar galimybių atlikti esminius pakeitimus savo svetainėse, bus gerai su WordPress.com. Kita vertus, jei norėsite sukurti kažką panašaus į „WooCommerce“ svetainę, tinkinimo trūkumas bus problema.

Didelis WordPress.com pokytis yra tas, kad pagrindinis kompiuteris sunkiai dirbo, kad suteiktų pakankamai išteklių, kad jame veiktų daugybė svetainių. Kaip jau minėjome anksčiau, jei norite tiesiog mesti asmeninį tinklaraštį, kuriame švenčiama jūsų meilė traukiniams, tai tikrai geras pasirinkimas. Daugumos kitų dalykų gali trūkti.

Pastaba apie „WordPress.com“ nuosavybės teises

Iš karto iš skardos, verta paminėti, kad WordPress.com nėra be mažų diskusijų. Nepaisant to, ką rodo vardas, jo nevadina ne pelno siekiantis „WordPress“ fondas kuris palaiko pagrindinį kodą WP variklis. Vietoj to jį valdo įmonė, pavadinta Automattic. Automattic kūrė ir prižiūrėjo daugelį „WordPress“ komponentų, tačiau jų prieglobos galimybė yra atskiras juridinis asmuo.

Atkreipkite dėmesį, kad „WordPress.org“ yra fondo svetainė. Čia yra naujausia PHP kodo šerdies versija, kurią galima atsisiųsti. Tai yra savarankiško prieglobos parinktis, reikalaujanti, kad prieš įdiegdami turėtumėte savo serverį su PHP ir „MySQL“ ir paleistumėte. Kitaip tariant, jūs visiškai savarankiškai diegiate „WordPress“ naudodami atvirojo kodo paketą.

2. 000 žiniatinklio prieglobos

000webhost

Turėdamas daugiau nei 16 milijonų vartotojų savo platformoje, 000webhost yra teisėtas žaidėjas nemokamoje WP svetainių talpinimo vietoje. Nemokamas svetainės leidimas yra gana įkeltas į nemokamą prieglobos sąskaitą, pateikiant tokius pasiūlymus:

 • 1 000 MB vietos diske
 • 10 GB per mėnesį pralaidumo linimitas
 • Prieiga prie MySQL duomenų bazių
 • „cPanel“

Taip pat yra nemokamas svetainių kūrėjas, suteikiantis prieigą prie daugybės šablonų. Tai apima reaguojančius dizainus, kurie gerai veikia su mobiliaisiais įrenginiais.

Klientas sąskaitoje gali patalpinti dvi svetaines. „000webhost“ taip pat siūlo mokamas paslaugas žmonėms, kuriems reikia atnaujinti pralaidumą ar saugyklą. Klientai, norintys pateikti savo svetainėse skelbimus, netgi dalijasi pajamomis.

Perskaitykite visą „000webhost“ apžvalgą

3. Byethost

byethost

Byethost (ne rašybos klaida) yra tikras keistas dalykas nemokamų hostingo bendrovių sektoriuje. Jie teikia paramą visą parą, nemokamai, įskaitant pagalbą sprendžiant technines problemas. Jie naudoja sugrupuotus serverius, kad klientams suteiktų daugiau energijos ir stabilumo. Be to, jie teikia įspūdingų funkcijų, tokių kaip:

 • Nėra skelbimų
 • Neribotas domenų skaičius, įskaitant rezervuotus domenus
 • FTP prieiga
 • „MySQL“
 • Neribota vieta diske

Jei jums reikia atnaujinti, „Byethost“ taip pat siūlo keletą variantų. Galite pereiti prie „Premium“ arba „Verslo“ planų. Žmonės, kuriems reikalingas didesnis greitis, netgi gali mąstyti apie SSD planus.

Vienas didelis „Byethost“ minusas yra jų PHP versija, skirta nemokamam prieglobai, pasenusi. Tai gali sukelti problemų bandant gauti naujausią kodą.

4. „AwardSpace“

apdovanojimų erdvė

Siūlo daug daiktų, tačiau ribotas jų kiekis yra pardavimo taškas „AwardSpace“. Gaunate priglobtą vieną domeno vardą, vieną el. Pašto abonementą ir vieną „MySQL“ duomenų bazę. Didžiulis dalykas, kai susiduriama su „AwardSpace“, yra tai, kad jie siūlo patirtį be skelbimų.

Jie taip pat yra dar viena bendrovė, teikianti nemokamą pasiūlymą, kuris šiek tiek atsilieka nuo laikų su PHP5 ir Perl / CGI-BIN. Neketinate į savo sąskaitą įkelti absoliučio naujausio kodo. Tačiau žvelgiant iš silpnos pusės, jūs gaunate:

 • Vienu spustelėjimu „Joomla“ ir „WordPress“ diegimo programos
 • El. Laiškų siuntimas, tikra retenybė
 • 1 GB vietos diske
 • 5 GB per mėnesį srauto

5. WPNode

wpnode

Jokių skelbimų, pralaidumo ir išlaidų apribojimai. Koks laimikis? Su WPNode, didelis laimikis yra tas, kad esate visiškai vienas. Jei labai patogu naudotis „WordPress“, tai gali būti ne pati blogiausia patirtis. Tu gausi:

 • Visa prieiga prie duomenų bazės naudojant PHPMyAdmin
 • Debesis pagrįsti serveriai
 • CDN
 • Talpinimas
 • „CloudFlare“ saugumas

Jis pastatytas ant „nginx“ viršaus, todėl žmonėms, kurie žino tik „Linux“, gali tekti susidurti su maža mokymosi kreive. Saugykla yra 5G, o ji yra SSD. Taip pat yra 1 GB el. Pašto sistema. Jūs taip pat neturėsite prieigos prie valdymo skydelio ir nėra galimybės pakeisti diegimo.

6. AWS

amazon ec2

Jei jums labai patogu dirbti kūrėju aplinkoje, kuriai nėra techninio palaikymo, galbūt norėsite suteikti vienerių metų nemokamas AWS bandymas prieš. Debesų serveryje turėsite visa apimančią aplinką, leidžiančią modifikuoti ir įdiegti elementus taip, kaip tai darytumėte savarankiškoje sistemoje..

Žmonėms, neturintiems pasitikėjimo savimi, kad jie gali valdyti sudėtingas sąrankas, tai yra absoliučiai ne, tačiau tai gali būti tikrai patrauklus pasirinkimas pajėgiam kūrėjui, norinčiam išbandyti verslo idėją vieneriems metams. Tiesiog nepamirškite, kad jūs prisiregistravote atsiskaityti ir atšaukėte prieglobos sąskaitą, jei niekur nesinaudojate. Priešingu atveju mokesčius pradėsite matyti, kai pasibaigs pirmieji metai.

Geriau nei nemokamai: pigus „WordPress“ priegloba

Nemokamų paslaugų planai dažniausiai būna susiję su įspėjimais ir priedais. Mūsų pozicija čia yra gana akivaizdi: jei iš viso galite susimokėti keletą dolerių per mėnesį už mokamą „WordPress“ prieglobos sąranką, turėtumėte tai padaryti. Mes taip pat žinome, kad ne visi gali pasirengti įmonės lygio planui.

Tai nereiškia, kad jums reikia apsieiti be klientų palaikymo ir valdomų „WordPress“ funkcijų, tokių kaip perkėlimas, diegimas ir konfigūravimo pagalba. Taip pat gerai žinoti, kad kažkas kitame sandorio gale bus atsakingas, nes jūs jiems mokate. Pažvelkime į keletą variantų, kurie yra kuo arčiau nemokamo.

1. „NameCheap EasyWP“

namecheap 2019-birželio mėn

Įsigiję tik 23 USD per metus „EasyWP“ planas ateina su 10 GB SSD vietos diske ir palaikymą 50 000 lankytojų per mėnesį. Jūs gaunate prieigą ir prie FTP, ir prie duomenų bazės, o „NameCheap“ didžiuojasi siūlydama lengvą atsarginę kopiją ir atkurdami sistemą. Dar geriau, kad turėsite palaikymą visą parą ir 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„NameCheap“ serveriai turi nusipelniusią reputaciją tiek dėl veiksnumo, tiek dėl reagavimo. Jei norėsite patraukti prieglobos sąskaitą kaip įmanoma nemokamai, „NameCheap“ yra geriausias jūsų smūgis, nepažeidžiant palaikymo ar greičio..

Perskaitykite visą „NameCheap“ apžvalgą

2. „SiteGround“

svetainės aikštelė

Padirbti už daugiau nei 3,95 USD per mėnesį nėra blogas pasiūlymas, jei už savo dolerį galite gauti aukšto lygio techninę ir klientų aptarnavimo tarnybą. Kompanija pradeda liautis su 10 GB saugyklos vietos ir 10 000 lankytojų per mėnesį. Pakilę tik viena ar dviem pakopomis, gausite ir neribotą svetainių skaičių per vieną prieglobos sąskaitą.

Pagrindinis pardavimo taškas yra tai, kad jie teikia nemokamą paramą svetainių perkėlimo pastangoms. Jie taip pat yra reti paslaugų teikėjai pigių prekių asortimente, siūlantys klientų aptarnavimą visą parą telefonu, el. Paštu ar internetu. PHP priegloba yra iš anksto įdiegiama, ir jie užtikrina gerą reagavimą ir neabejotinai veiksmingą laiką. Be abejo, tai geriausia patirtis rinkoje.

Perskaitykite visą „SiteGround“ apžvalgą

3. „BlueHost“

mėlyna dvasia

Su įvadinė kaina – 2,75 USD per mėnesį, „BlueHost“ stengiasi konkuruoti su mažiausių kainų konkurentais šiame sektoriuje. Tačiau vienas neigiamas aspektas yra tai, kad kaina galiausiai padidėja iki 7,99 USD per mėnesį. Tačiau teigiama yra tai, kad jūsų planas apima įvairias skanias savybes, įskaitant:

 • Nemokama domeno vardo registracija pirmaisiais metais
 • Automatinis „WordPress“ svetainės diegimas ir automatiniai atnaujinimai
 • Nemokamas SSL sertifikatas

Taip pat toje pačioje paskyroje galite pastatyti iki 5 domenų. Turėdami 50 GB SSD atminties, galite tikėtis ir greito lankytojų puslapio užklausų apdorojimo. Klientai taip pat turi prieigą prie CDN.

„BlueHost“ yra keli partneriai, turintys prieglobos planus, kuriuos rekomenduoja „WordPress“ fondas. Tiems, kuriems reikalingas tinkintas domenas ir SSL sertifikatas, „BlueHost“ reiškia puikų vertės pasiūlymą, net esant 7,99 USD kainai.

Perskaitykite visą „BlueHost“ apžvalgą

4. „HostGator“

hostgatorius

Maždaug tiek patyrusių, kiek yra prieglobos paslaugų teikėjų, „HostGator“ per mėnesį teikia daugiau lankytojų nei dauguma kitų prieglobos planų. Vienoje „WordPress“ svetainėje siūlomas nemokamas perkėlimo palaikymas. Jos teikia automatinį kenkėjiškų programų aptikimą ir pašalinimą. Taip pat duomenų bazės kuriamos kasdien, be jokio papildomo mokesčio.

Planai yra žemiausios pakopos – 5,95 USD per mėnesį. Vis dėlto galite gauti 100 USD „Google AdWords“ kreditą. Saugojimo vieta taip pat nėra išmatuota, todėl „HostGator“ yra patrauklus pasirinkimas žmonėms, norintiems priglobti „WordPress“ svetaines, kuriose yra daugybė turinio, pavyzdžiui, paveikslėlių ir vaizdo įrašų.

Jie naudojasi debesų pagrindu sukurta sistema, kuri reaguoja tik taip. Tačiau Uptime yra patikimas 100%. Jūs taip pat gausite prieigą prie visiškai funkcinio „cPanel“ diegimo. Jei ieškote kažko, kas būtų patogu kūrėjams, tačiau yra mažai, įvertinsite šį prieigos ir valdymo lygį.

Perskaitykite visą „HostGator“ apžvalgą

5. „iPage“

ipage

Žmonės ne „iPage“ ateina pas jus gana paprastas vertės pasiūlymas. Už 3,75 USD per mėnesį galite gauti neribotą saugyklos vietą ir pralaidumą. Jei tikitės, kad jūsų svetainė bus srauto srautas, tai yra didelis dalykas už mažą kainą. Jie taip pat apima domenų registraciją, nemokamą pirmaisiais metais.

Šios pardavimo tendencijos neigiama pusė yra ta, kad žemiausia pakopa nesiūlo ekspertų pagalbos. Tačiau jei pasirinksite įmonės planą 6,95 USD, gausite prieigą prie iš anksto įdiegtų „WordPress“ temų ir papildinių, automatinio kenkėjiškų programų pašalinimo, „SiteLock“ saugos ir „WordPress“ ekspertų. Net jei jūs pakelsite antrą pakopą, jūs vis tiek gausite daug sprogimo už savo pinigus.

Perskaitykite visą „iPage“ apžvalgą

Palyginus nemokamus ir pigius „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus

Didžiausias skirtumas tarp nemokamo plano ir pigiai apmokamo yra klientų ir techninė pagalba. Ypač tiems žmonėms, kurie neturi stiprios techninės patirties, žinojimas, kad valdoma „WordPress“ komanda laukia jūsų klausimų sprendimo, gali būti didelis dalykas. Nebūtinai turite kreiptis į „WordPress“ prieglobos platformą, kad gautumėte žmogaus, kvalifikuoto atsakyti, pagalbą.

Važiuodami nemokamu maršrutu, negausite jokių metimų. Pavyzdžiui, daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo bent nemokamą SSL sertifikatą ir bent metus domeno vardo registraciją su mokama galimybe. Kai kuriuose visiškai nemokamuose „WordPress“ svetainės paketuose neturėsite prieigos prie failų tvarkyklės, temų ar net patogios vartotojo sąsajos. Kai kuriais atvejais galite užstrigti naudodami nemokamą padomenį jų ALD, užuot naudojęsi savo tinkintu domenu.

Taip pat pageidautina, kad mokamose pakopose būtų prieinamos debesies ir SSD parinktys. Net jei nemokamas teikėjas suteikia jums visą saugyklą ir pralaidumą pasaulyje, laikmenos greitis reiškia daug. Tai ypač aktualu kalbant apie „WordPress“.

WP variklis yra linkęs įsikibti į temas, papildinius ir scenarijus. Stumkite ant analizės paketo, o įkėlimo laikas gali tapti visiškai skausmingas naudojant nemokamus „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjus. Taip pat norėsite turėti reaguojančią sistemą, skirtą:

 • Komentarų teikimas vietoje
 • Pranešimų siuntimas iš WP diegimo į savo el. Pašto abonementus
 • Puslapio elementų, tokių kaip paveikslėliai, įkėlimas

Taip nėra, kad ten nėra nemokamo „WordPress“ prieglobos. Žmonėms, kurie nori tik paskelbti tinklaraštį, kurį perskaitys keli žmonės, nėra nieko blogo, jei ketini naudotis nemokamo hostingo įmonėmis. Kai tik imsitės kurti auditoriją ar verslą, atėjo laikas turėti bent minimalią galią.

Panašiai norėsite turėti parinkčių, augant svetainei. Turėdami ekspertų techninę paramą, galėsite pasitikėti savimi ateityje. Kai kurie paslaugų teikėjai netgi siūlo valdomą „WordPress“ palaikymą žemiausiose planų pakopose. Bandant perkelti svetainę ar imtynių dėl „WordPress“ diegimo pastangų, įvertinsite jų skirtumą.

Taip pat yra ką pasakyti apie jūsų sąrankos valdymą. Deplatforminimas, praktika atmušti laisvas svetaines tampa vis įprastesnė. „WordPress.com“ gali būti gera vieta įžeidžiančiam turiniui, tačiau tai nėra patikima platforma tiems, kurie skelbia prieštaringas nuomones. Jie žino, kad vartotojams netinkamas elgesys.

Jei tikitės, kad svetainė taps rimtu projektu, verta iš anksto atlikti mažas investicijas. Pigų prieglobos planą su gera technine ir kliento pagalba galite lengvai gauti už mažiau nei 10 USD per mėnesį. Užuot rizikuodami prarasti lankytojus dėl lėto prieglobos, jums bus sudarytos geros sąlygos pateikti gerą patirtį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector