Domain.com apžvalgos – 2020 m. Gegužė. Prieglobos kainų nustatymas ir planai

Kaip gera yra Domain.com priegloba?

„Domain.com“, kuris yra vienas didžiausių domenų vardų ir svetainių prieglobos paslaugų teikėjų pasaulyje, siūlo platų planų spektrą, įskaitant VPS prieglobą, tačiau jis specializuojasi įperkamo bendro naudojimo priegloboje. Negana to, kad nėra darbo laiko garantijų, ir, be to, su pagrindinėmis funkcijomis, priedai jums kainuos brangiau.


Žr. Oficialios svetainės Domain.com apžvalgas 2.7 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (13 balsų)

 1. Greitas krovimo laikas
 2. Reaktyvus klientų aptarnavimas
 3. Lengva svetainės sąranka
 4. Apsaugos priemonės
 5. Naudingas klientų aptarnavimas

Minusai

 1. Jokių mėnesinių planų, o ne metinis planas
 2. Priedai jums kainuos daugiau
 3. Nėra Uptime garantijos

„SummaryDomain.com“ yra labai panašus į daugelį kitų pigių bendro naudojimo hostingo prekių ženklų, ir funkcijų, išskiriančių jį iš kitų, nėra daug. Tačiau tai gali būti tinkamas įperkamas pasirinkimas žmonėms, ieškantiems pagrindinio lygio svetainių talpinimo paslaugos, kuri palengvina svetainės sąranką. Palaikymas2.5Speed3Features3Value2.5Skaidrumas2.5

Mūsų oficiali Domain.com prieglobos apžvalga

Jei ieškote pagrindinės žiniatinklio prieglobos paskirties vietos, „Domain.com“ gali pateikti saugyklos, el. Pašto ir kitus įrankius, kurie padės sukurti pagrindą, tačiau jame trūksta tam tikrų funkcijų ir kainų nustatymo galimybių, kurias siūlo jo konkurentai. Jie yra toje pačioje šeimoje kaip „Bluehost“ ir „HostGator“, priklausantys „Endurance International Group“. 

Geriausios „Domain.com“ hostingo savybės

Domenas.com siūlo ypatybes už mažą kainą, kurios padės pradėti dirbti su pradinio lygio žiniatinklio priegloba. Jie iš tikrųjų neturi nieko, kas išsiskirtų … be to, kad jiems priklauso Domain.com.

1. Domenų paslaugos

Domain.com siūlomos domeno paslaugos yra vienos iš geriausių. Ne tik jūs gaunate savo domeno vardą, bet ir gausite daugybę funkcijų, kad galėtumėte pagirti savo svetainę. Tokie dalykai kaip perkėlimo užraktas, URL persiuntimas, el. Pašto persiuntimas ir DNS valdymas yra labai svarbūs, norint padėti jums efektyviai sukurti savo svetainę. Daugybė kitų žiniatinklio prieglobos paslaugų verčia mokėti už jūsų svetainės papildymą, kuris gali pridėti, ypač jei planuojate ilgą laiką viešėti prieglobos įmonėje. Jei turėsite visą priedą, jūsų svetainė bus veiksmingesnė ir pagerės jūsų augimas.

2. Lengvas svetainės nustatymas

Domenas.com teikia keletą svetainių kūrimo įrankių, įskaitant aukštai įvertintą „Weebly“. „Weebly“ naudoja nuvilkimo funkciją, leidžiančią per trumpą laiką sukurti patrauklią svetainę, kurioje gali būti kontaktų formos, socialinės žiniasklaidos nuorodos ir dar daugiau. Domenas.com taip pat leidžia nustatyti su jais „WordPress“ palaikomą svetainę. Tai nesudėtingas procesas, o įdiegę jį galite kurti įrašus ir įdiegti papildinius, kaip įprasta. Domenas.com optimizuotas siekiant pagerinti „WordPress“ našumą ir leidžia automatiškai atnaujinti programinę įrangą ir papildinius. Taip pat per kelias minutes galėsite nustatyti el. Pašto paskyrą tiesiog apsilankę pašto srityje ir sukūrę vartotojo vardą ir slaptažodį.

3. Kainos

Jų planų kainos yra prieinamos ir pateikiamos su viskuo, ko reikia, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai. Jei neketinate iš karto kurti profesionalios svetainės, jums nereikės išleisti per daug pinigų, kad viskas susitvarkytų. Asmuo už 9,99 USD per metus gali susikurti savo asmeninę svetainę. Tai idealiai tinka tiems, kurie nori pradėti mažus ir pakeisti savo planą, kai jūsų įmonė pradės augti. Nerasite per daug bendrovių, siūlančių mažiau nei dolerį per mėnesį interneto domenams. Gerai tiems, kurie tik pradeda veiklą, kol yra pasirengę atnaujinti savo planus.

4. Aukščiausio lygio domenai

Kadangi buvo panaudota ar jau naudojama daug domenų, „premium“ domenų gavimas yra idealus būdas jūsų svetainei išsiskirti. com leidžia vartotojams rasti aukščiausios klasės domeno vardą, išsiskiriantį iš minios. Nors tai nebūtinai turi būti sudėtinga, jie gali padėti jums rasti aukščiausios kokybės domeno vardą, kuris pritrauktų srautą į jūsų svetainę. Suradę savo premium domeno vardą, galite jį iškart užregistruoti, o tai idealiai tinka tiems, kuriems reikia sukurti ir paleisti savo svetainę. Norint pritraukti žmones, būtina naudoti aukščiausios klasės domeno vardą, o unikalus vardas idealiai tinka mažoms įmonėms.

5. Rinkodaros paslaugos

Kai tik pradeda veikti mažas verslas, srautas gali būti sunkus. com teikia puikias rinkodaros paslaugas, kad padėtų jūsų verslui augti. Jie siūlo aukščiausios kokybės rinkodaros paslaugas, įskaitant pilnų paslaugų dizainą ir rinkodaros bei projektavimo paslaugas. Jie dirba su „Google Apps“, paieškos sistemų optimizavimu, kreditinių kortelių apdorojimu ir paieškos sistemų rinkodara. Tai yra puikus įrankis tiems, kuriems sunku parduoti savo svetainę. Šių įrankių naudojimas gali padėti svetainei pereiti į „Google“ paieškos viršų ir leisti daugiau žmonių apsilankyti svetainėje.

6. El. Pašto paslaugos

Domenas.com bendradarbiauja su „Google“, kad pagerintų el. Pašto paslaugas naudodamas „Gmail“. Domenas.com suteiks jums tinkintą el. Laišką jūsų svetainei ir leis jums naudoti savo prekės ženklą kaip savo el. Pašto adresą. Jei norite padaryti viską lengviau, galite bendradarbiauti „Gmail“ ir „Google“ diske. Galite sukurti komandą ir su ja bendrauti. Nereikia įdėti per daug darbo. Turėsite prisijungti, bet kai tik prisijungsite, viskas bus nustatyta ir parengta, kad galėtumėte eiti. El. Laiškus galite pasiekti iš bet kurio įrenginio, leisdami greitai susisiekti su bet kuo. Kaina prasideda nuo 4,17 USD per mėnesį, todėl ją gali įsigyti visi, norintys patobulinti savo el. Pašto sistemą.

7. Apsaugos priemonės

„Domain.com“ žiniatinklio prieglobos paketai aprūpinti daugybe saugos funkcijų. Gausite slaptažodžiu apsaugotą katalogą ir SSL palaikymą. SSL sertifikatas apsaugos vertingą informaciją, pavyzdžiui, operacijas kreditinėmis kortelėmis ir prisijungimą.

8. Naudingas klientų aptarnavimas

Domenas.com teikia palaikymą telefonu visą parą. Jie taip pat siūlo bilietų sistemą palaikymo užklausoms. Skubios užklausos turėtų būti pateikiamos telefonu, į bilietų pardavimo užklausas paprastai atsakoma per 24 valandas. Turėsite prieigą prie žinių bazės, kurioje yra visi pagrindiniai paskyros prieglobos, slaptažodžių ir prieigos pagrindai. Taip pat yra vartotojo vadovas ir daugybė vadovėlių. Klientų aptarnavimo personalas yra draugiškas, lengvai suprantamas ir pakankamai išmanantis.

Domenų.com hostingo neigiamos pusės

Nors Domain.com siūlo paprastą svetainės kūrimą ir naudingą palaikymo komandą, yra keletas šios paslaugos trūkumų.

1. Domenų vardų kainų siūlymas

Technologijų pasaulis yra konkurencingas, ir suprantama, kad „Domain.com“ negali išduoti domenų vardų kairėje ir dešinėje. Jei norite turėti domeno vardą, turite iš anksto užsiregistruoti. Ankstyvosios prieigos laikotarpis yra tinkamas norint pradėti šokinėti, tačiau jis kainuoja papildomai. Vienas geras dalykas negaunant norimo domeno yra tai, kad jums bus grąžinti pinigai, kuriuos įdėjote registracijai. Nors tai nėra tobula sistema, būtų gerai žinoti, kokie yra jūsų šansai gauti domeno vardą.

2. Greitesnio reagavimo laiko klausimas

Problemos gali kilti bet kuriuo metu, ir gera žinoti, kad jas galima greitai išspręsti. Nors domenas.com bet kuriuo metu priima skambučius, kai kurie skubūs klausimai gali pradėti silpnėti. Nesvarbu, ar trūksta žinių apie gaminius, ar reikia ilgai atsakyti į užklausą, kai kurios problemos turėtų būti išspręstos greitai. Tokie dalykai kaip domenų vardų išjungimas neturėtų atsitikti, tačiau kartais laidai nutrūksta. Taip atsitinka, tačiau neturėtų praeiti savaitė, kad išspręstumėte paprastą slaptažodžių nustatymo problemą. Galbūt gali būti naudinga geresnė bilietų pardavimo sistema ar mokymai.

3. Blogiau administratoriaus skydelis

Atrodo, kad jų administratoriaus pultas keleriais metais atsilieka nuo atnaujinimų, o jį patobulinus būtų galima padaryti dar efektyvesnį prieglobos puslapį. Puslapių įkėlimas užtrunka, o tai gali nusivilti bet kurį apsilankymą svetainėje. Nors jie siūlo daugybę domenų vardų, jie galėtų patobulinti savo administratoriaus skydą, kad klientams būtų dar lengviau priegloba. Nors tai gali veikti kai kurie žmonės, kiti, kurie naudojasi dideliu srautu, negali sau leisti laukti, kol žmonės sės, kol puslapis bus įkeltas..

4. Nėra privatumo

Atskleidus jūsų asmeninę informaciją, ji gali sukelti daugybę problemų. Atskleista ne tik keletas fragmentų apie jūsų asmeninę informaciją, bet ir viskas. Jei jums nereikėjo papildomai mokėti už jūsų asmeninės informacijos slėpimą, tai būtų idealu. Deja, jei nesumokėsite už juos, kad paslėptų jūsų informaciją, esate užstrigę. Tai gali sukelti daugybę problemų, todėl gali būti geriau sumokėti už jas ir paslėpti jūsų asmeninę informaciją nuo visuomenės. Ne idealu, bet geriau, jei visi sužinotų apie jus bet kokią informaciją.

5. Nėra mėnesio planų

Domenas.com nesiūlo bendro mėnesinio interneto prieglobos parinkčių. Turite pasirinkti metinį planą, ir nėra jokių pasiūlymų sutaupyti pinigų prisiregistruojant prie ilgalaikio plano. Pvz., Jūs mokėsite tą patį, jei prisiregistruosite vieneriems metams ar trejiems metams. Tai gali sukelti problemų žmonėms, kurie nenori prisiimti įsipareigojimo per metus arba kurie nori padalinti savo išmokas per metus.

6. Priedai jums kainuos daugiau

Nors pagrindinis planas yra įperkamas, jame nėra daug funkcijų. Kai gausite tai, ko jums reikia iš žiniatinklio prieglobos, galbūt mokėsite daugiau, nei galėtumėte gauti naudodami kitą paslaugą. Domenas.com imamas domeno perkėlimo mokestis, jei norite perkelti per URL, o daugelis kitų prieglobos paslaugų to nedaro. Jei jums reikia daugiau nei 100 el. Pašto adresų, turėsite atnaujinti aukštesnį planą. Pagrindinėje elektroninėje komercijoje yra apribojimų puslapiuose ir produktuose, joje trūksta kitų funkcijų, pavyzdžiui, peržiūrėti puslapius prieš juos paskelbiant. Norėdami pašalinti šiuos apribojimus, turėsite sumokėti už atnaujintą versiją.

7. Nėra Uptime garantijų

Domenas.com neskelbia veiksnumo garantijos ir savo svetainėje neteikia jokių duomenų apie veiksnumo istoriją ar našumą. Teigdami, kad jie daro atsargines kopijas, jie neaiškina, kada jie daromi, ar jie yra prieinami klientams. Domain.com iš tikrųjų teigia, kad jie turi 1 lygio įrenginį, kuris siūlo atleidimą ir stebėjimą visą parą. Tačiau daugelyje vartotojų apžvalgų kalbama apie prastą veikimo laiką, tuo tarpu kitose apžvalgose su jais nėra problemų, todėl potencialiems vartotojams nesuteikiama aiški jų veikimo trukmė..

Apatinė eilutė:

Ieškantiems mažos ar vidutinės klasės paslaugų, siūlančių didžiąją dalį funkcijų, reikalingų už nedidelę kainą priglobti svetainę, verta apsižvalgyti domene.com. Kadangi pagrindinis dėmesys skiriamas bendro naudojimo prieglobos planams, priegloba, kainos ir palaikymas yra vidutiniai ir padės pagrindiniams vartotojams per kelias minutes sukurti ir paleisti svetainę. Nors gausite gerą palaikymą dėl bendrų klausimų ir mažiau išsivysčiusių problemų, labiau patyrę vartotojai gali gauti ne viską, ko nori, naudodami Domain.com, nes jie paprastai siūlo tik pagrindus.

Peržiūrėti daugiau funkcijų

Domenai.com DUK

Įvadas

Domain.com yra prieglobos svetainė, turinti daugybę planų. Ji įvertinta kaip viena geriausių žiniatinklio prieglobos svetainių, ir nesunku suprasti, kodėl tiek daug klientų kreipėsi į jas. Jei galvojote apie prieglobos paslaugos gavimą ir dar jos neradote, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę naudotis domenu.com.

Šioje apžvalgoje bus nagrinėjama įmonė, kokias paslaugas jie siūlo ir ką apie juos sako klientai. Perskaitę šią apžvalgą turėtumėte suprasti, kas daro Domain.com viena geriausių galimų prieglobos svetainių.

Kas yra Domain.com?

Nuo 2000 m. Domain.com padėjo jų klientams pasiekti internetinius tikslus ir yra viena iš domenų registracijos ir interneto prieglobos lyderių. Jų novatoriški produktai ir paslaugos turi didelę vertę ir jie stengiasi, kad klientai būtų patenkinti. Jų misija yra tiekti klientams kokybiškus produktus už kokybę ir jie didžiuojasi šiuo sugebėjimu.

Jie specializuojasi prieinamų domenų vardų, žiniatinklio prieglobos, VPS prieglobos, el. Pašto, SSL sertifikatų, internetinio dizaino ir internetinės rinkodaros paslaugų srityje. Tarp jų nemokamų paslaugų yra URL persiuntimas, el. Pašto persiuntimas, perdavimo užraktas ir „Total DNS Management“ įrankiai. Šie produktai leidžia klientui patekti į savo svetainės vairuotojo vietą.

Pastaraisiais metais domenas „Domain.com“ pastebimai augo, ir tai nėra paslaptis, dėl ko jie tampa viena geriausių prieinamų prieglobos svetainių. Jie puikiai išlaiko klientus, o tai padėjo žmonėms prisijungti prie Domain.com jų prieglobos poreikiams patenkinti.

Kas daro Domain.com puikiu?

Domenas.com ne tik teikia prieglobos planus kiekvienam, bet ir jų priedai yra įtraukti į daugumą planų. Dauguma jų planų yra tokie dalykai kaip perkėlimo užraktas, URL persiuntimas, el. Pašto persiuntimas ir DNS valdymas. Jų planai prasideda nuo 9,99 USD ir apima viską, kas paminėta aukščiau.

Jų kainų planai skiriasi priklausomai nuo kiekvieno domeno vardo. Kainos, nustatytos 9,99 USD, apima domenų vardus su .biz, .com ir .me. Jei ieškote profesionalaus URL, galimi .aero, .coop, .jobs, .museum ir .tv prieinami planai, kurių kaina svyruoja nuo 29,99 iki 269,99 USD. Nors profesiniai planai yra brangesni, jie teikia visas paslaugas, kurių reikia, kad jų svetainė būtų sėkminga.

Pradinė santrauka

Jei pradedate verslą ar ketinate plėstis, „Domain.com“ siūlo daugybę planų, kaip padėti išplėsti savo tinklą. Net jei kuriate privačią svetainę, joje pateikiami visi įrankiai, kurių reikia norint pasiekti sėkmę. Jie įdiegė naujus TLD etapus, kurie daro juos geresnius tiems, kurie tik pradeda interneto svetainę.

Nors dar liko dar daugiau, domenas.com, atrodo, yra viena geriausių prieglobos svetainių. Gaunate visus reikalingus įrankius, kad galėtumėte pradėti, o jų planuose yra daugybė papildymų, kad kitos žiniatinklio prieglobos svetainės apmokestins jus, kad juos įtrauktumėte į savo planą. Jei galvojate apie žiniatinklio prieglobos paslaugų teikimą, Domain.com yra viena iš geriausių kompanijų, su kuria galima bendradarbiauti.

Ką žmonės sako apie Domain.com

Apie Domain.com kalbėjo daug žmonių, ir visada verta patikrinti, ką masės sako. Šioje dalyje mes pradėsime nuo gerų dalykų, kuriuos žmonės sako, ir pasinerkite į nemalonius atsiliepimus.

Geras

„Tai yra viena lengviausių domeno paslaugų, kokiu aš kada nors naudojausi. Tai paprasta paslauga, teikianti įrankius, reikalingus jums sėkmingai. Dėl to kitos prieglobos paslaugos atrodo netvarkingos ir netvarkingos. Aš galiu naudoti tą patį domeno prisijungimą viskam, ko man reikia savo svetainėje. “

„Pradėjęs naudotis Domain.com, pastebėjau, kaip lengva naudotis funkcijomis. Visas „WordPress“, tinkinti el. Laiškai ir kitos svetainės kūrimo funkcijos yra čia pat, jūsų dispozicijoje. Jų atsakymo laikas į el. Laiškus ir problemų taisymas yra greitas ir lengvas. Nesu mėgėjas slėpti asmeninę informaciją mokėdamas papildomą mokestį, tačiau jis pranašesnis už kitas sritis. “

„Tai viena geriausių hostingo kompanijų. Serverių greitis yra nuostabus, svetainės įkeliamos greitai, o techninis palaikymas yra žinomas ir naudingas. Negalima sumušti jų puikių kainų ir jie žino, kaip rūpintis savo klientais. Visada rekomenduoju Domain.com savo draugams ir kolegoms, atsižvelgiant į jų kainas ir klientų palaikymą. “

„Jų funkcijos yra panašios į kitų interneto prieglobos svetainių, tačiau jos žino, kaip viską suspėti ir veikti. Net jei turite kelis domenus, jie gali palaikyti viską ir vykdyti. Vienas iš mano mėgstamiausių dalykų, susijusių su Domain.com, yra tai, kad jie nori jums padėti, nesvarbu, koks laikas. Tai yra nepaprastai svarbu man ir man patinka, kad aš galiu bet kada jiems paskambinti ir bet kurias problemas nedelsdamas išspręsti. “

„Nors Domain.com neturi visų kitų žiniatinklio prieglobos svetainių funkcijų, ji vis dar yra viena iš geriausių galimų žiniatinklio prieglobos svetainių. Norėdami maksimaliai išnaudoti savo svetainės galimybes, galite išbandyti visas jų teikiamas funkcijas. Domenas.com turi viską, ko reikia norint pradėti veikti. Nereikėtų gaišti laiko kitoms žiniatinklio prieglobos svetainėms, kai Domain.com daro viską, o paskui ir kai kurias. “

Blogasis

„Administratoriaus skydelyje paliekama daug norimų rezultatų, ir jis gali smarkiai naudoti atnaujinimą. Jų pasenusią administratoriaus grupę reikia ilgai įkelti, todėl svetainė kartais užsidarys be jokių provokacijų. Nors jie pranašesni dėl domenų vardų, jei ieškote hostingo, galbūt norėsite eiti kita linkme. Turėtumėte apsvarstyti galimybę iš jų gauti domeną, o tada prieglobai naudoti kitą paslaugą. “

„Nemėgstu jų klientų aptarnavimo, o jų domenų registratoriui reikia daug dirbti. Kai pateikiate paprastą klausimą, jis gali kurį laiką gauti atsakymą. Net jei jūs bendraujate su žmogumi, jis gali nežinoti apie ką jūs kalbate, ir gali šiek tiek nutilti nuo telefono. Aš rekomenduočiau kreiptis į kitą tarnybą, kuri turėtų daugiau žinių apie savo produktus ir kaip gerai jie gali jums padėti. “

„Aš nusprendžiau gauti domeno vardą per Domain.com. Kai radau vieną, kuris man patiko, įdėjau jį į savo krepšelį ir einant pirkti, pasirodo klaida. Dvi dienas buvau išjungtas iš savo sąskaitos ir bandžiau įvairius būdus susisiekti su kuo nors. Gavau el. Laišką, bet atsakymo negavau. Kitą dieną man paskambino, laukė, kol jie patikrins mano paštą, bet be atsakymo. Galiausiai susisiekiau su asmeniu, kuris iš naujo nustatė mano slaptažodį, ir galėjau grįžti į savo svetainę. Nerekomenduočiau šios prieglobos svetainės tiems, kuriems reikia gerų klientų aptarnavimo. “

Kai ankstesni savininkai pardavė savo įmonę Domain.com, aš turėjau patvirtinti, kad turiu savo domeną. Kreipiausi į juos norėdamas pranešti, kad būsiu išvykęs iš miesto be interneto prieigos ir buvau patikintas, kad mano domenas nebus sustabdytas. Jie pašalino informaciją iš DNS registro, kuris tinkamai neišsprendžia problemų. Prireikė kelių valandų, kol jis susitvarkė ir veikia. Tai buvo toks procesas, kad nebegalėjau naudotis jų paslauga. “

Galutinis verdiktas

Nors domenas.com turėjo keletą žmonių skundų dėl savo paslaugų ir klientų palaikymo, jie turi žmonių, kurie be galo dievina šią paslaugą. Išgirdę, ką žmonės turėjo pasakyti apie juos, peržvelgę ​​jų gaminius ir pamatę, ką jie daro gerai ir ką galėtų veikti, turėtų padėti išsiaiškinti, ar domenas.com jums tinka.

Kaip galiu atnaujinti savo domenus?

Kai būsite pasirengę atnaujinti domenus, galite apsilankyti domene.com. Pasirinksite domenus, kuriuos norite atnaujinti, ir laikykitės nurodymų. Bus paskelbtos domeno atnaujinimo normos, leidžiančios pasirinkti planą. Laikas atnaujinti, jei būsite pasiruošę. Parinktis galite pasiekti naudodamiesi valdymo skydeliu.

Kas nutinka neatnaujintiems domenams?

Jei nenorite prarasti savo domenų vardų, turite atlikti keletą veiksmų, kad apsaugotumėte savo domenus, kuriuos norite išsaugoti. Jūs gausite priminimus likus 30 dienų iki jo galiojimo pabaigos. Jei mokėjimas nebus atliktas, domenas nustoja galioti. Jis bus išjungtas ir pakeistas tarp kitų domenų, kurių galiojimo laikas pasibaigė, kartu su paslaugomis, įtrauktomis į planą. 30 pasibaigus galiojimo laikui, domeno vardas pereis į viešąjį domeną, kur kažkas gali įsigyti. Jei praeis 45 dienos ir nebus pareikalauta, už domeno vardo atnaujinimą gali būti imamasi bet kokie mokesčiai. Galų gale, jei niekas to nepretenduoja, domeno vardas vėl bus parduodamas viešajam domenui.

Ką reiškia, jei domenas yra „Išpirkimas“?

Kai domeno vardas siunčiamas išpirkimui, jį gali nusipirkti kita šalis. Tačiau domeną galite išpirkti iki 30 dienų. Turėsite prisijungti prie savo sąskaitos ir įregistruoti bilietą palaikymo sistemoje. Išpirkimo mokestis yra 99,99 USD, taip pat turės būti sumokėtas įprastas atnaujinimo mokestis. Pasibaigus išpirkimo laikotarpiui, yra penkių dienų ištrynimo ciklas, kuris kiekvienam leis užregistruoti ir gauti domeno vardą.

Ką daryti, jei mano sąskaitos informacijoje yra klaidų?

Jei pastebėjote kokių nors klaidų savo paskyroje, galite jas pakeisti. Galite ištaisyti neteisingus laukus naudodami „Keisti sąskaitos informaciją“ ir įvesti reikiamą informaciją. Jei jums reikia pakeisti savo el. Pašto adresą, eikite į „Keisti el. Pašto adresus“ ir atitinkamai pakeiskite. Jei turite daugiau nei vieną domeną, gali kilti problemų. Galite pakeisti kiekvieną, kad galėtumėte užbaigti atnaujintus pakeitimus.

Kas yra „automatinis atnaujinimas“ ir ar galiu jį pakeisti??

Kai vardas vėl užregistruojamas, imamasi atsargumo priemonių, kad jis būtų automatiškai atnaujinamas. Tai apsaugo nuo jūsų mokėjimų pasibaigimo ir gali prarasti domeno vardą. Jūs visiškai valdysite automatinio atnaujinimo sistemą, o už ją bus atsiskaityta likus 15 dienų iki galiojimo laiko pabaigos. Jei mokėjimas nebus atliktas, antrasis bandymas bus atliktas likus penkioms dienoms iki galiojimo pabaigos. Kiekvienas mokestis uždedamas ant kredito kortelės, kuri yra registracijos metu. Galite pakeisti savo kortelės informaciją, jei jos galiojimo laikas pasibaigė, pasirinkdami „atnaujinti kredito kortelės informaciją“, esančią prisijungimo ekrane. Galite nustatyti automatinį domeno vardo atnaujinimą, kad neprarastumėte jo per savo paskyros informacijos puslapį.

Kas nutiks, jei automatinis atnaujinimas nepavyks?

Labiausiai tikėtina priežastis, kodėl automatinis atnaujinimas nepavyko, yra ta, kad jūsų turima kredito kortelė negalioja. Šią problemą galite išspręsti atnaujinę kreditinės kortelės informaciją naudodami savo sąskaitos informaciją. Jei yra trumpesnis nei 15 dienų galiojimo laikas, gali reikėti atnaujinti ir savo domeno vardą.

Kodėl gaunu pranešimus apie domenų atnaujinimą skirtingais el. Pašto adresais?

Paprasčiausias paaiškinimas yra tas, kad kiekvienas domenas turi skirtingą kiekvieno domeno vardo el. Pašto adresą. Galite sujungti visus domenų vardus į vieną el. Pašto adresą. Turite įsitikinti, kad kiekvieno domeno vardo informacija yra vienoda. Galite prisijungti prie savo paskyros ir vykdyti kiekvieno turimo domeno nurodymus. El. Pašto adresą galite pakeisti, kad jis būtų siunčiamas tik tam, kurį dažniausiai naudojate. Galite modifikuoti savo el. Pašto adresus ir padaryti juos sau patogesnius. Daugiau svetainėje Domain.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map