Žiniasklaidos šventyklų apžvalgos – 2020 m. Gegužė – ar verta?

Žiniasklaidos šventyklų apžvalgos – 2020 m. Gegužė – ar verta?

Žiniasklaidos šventyklų apžvalgos – 2020 m. Gegužė – ar verta?

Contents

Kaip gera yra „Media Temple“ hostingas?


Žr. Oficialios svetainės žiniasklaidos šventyklų apžvalgas 3.8 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (0 balsų)

 1. Uptime garantija
 2. Pinigų gražinimo garantija
 3. El. Pašto lankstumas

Minusai

 1. Nėra „Windows“ pagrįsto prieglobos
 2. Trūksta svetainių kūrimo įrankių
 3. Atsakymo laiko klausimas

„Support4Speed4Features4Value3.5“ Skaidrumas3.5

Mūsų oficiali „MediaTemple“ prieglobos apžvalga

„MediaTemple“ priegloba Nuo tada jie uždirbo daugiau nei 125 000 klientų ir priglobė daugiau nei 1,5 milijono svetainių, įskaitant kai kurias dideles pergales turinčias kompanijas, tokias kaip „Starbucks“ ir „Toyota“..

Jie yra šiek tiek brangesni nei kai kurios ten esančios žiniatinklio prieglobos įmonės, tačiau daugeliui žmonių jie yra verti pinigų. Populiariausias pasirinkimas, kurio žmonės dažniausiai renkasi žiniatinklio prieglobai, yra bendrojo prieglobos galimybė. „MediaTemple“ siūlo tik vieną bendrojo prieglobos parinktį, pradedant nuo 20 USD per mėnesį. Tačiau jei pasirinksite metinį planą, tikitės mokėti tik 16,57 USD per mėnesį.

Geriausios „MediaTemple“ hostingo savybės

1) Uptime garantija

„MediaTemple“ neveiklumo garantija pranoksta visus lūkesčius. Jie garantuoja, kad jūsų svetainė sudarys 99,9999 procentus laiko. Jei jūsų svetainė niekada neveikia dėl kokių nors priežasčių, jie siūlo nuolaidą jūsų mėnesiniam mokesčiui. Už kiekvieną 20 minučių, kai jūsų svetainė neveikia, jie siūlo 20 procentų nuolaidą. Pačioje bazėje tai yra įmonė, prisiimanti atsakomybę už savo veiksmus. Jie pažada, kad jei negalės išlaikyti jūsų svetainės, jie jums kompensuos. Bendrovės turi blogą įprotį daryti klaidas ir jų nepripažinti. Visi daro klaidų – net įmonės. Ši įmonės atsakomybės rūšis nėra kažkas, ką tik kas jums pasiūlys.

2) palaikymo parinktys

Bet kurios interneto prieglobos įmonės viršūnė yra palaikymas. Daugelis pasaulio žmonių nėra techniniai geikai. Tiesą sakant, dauguma žmonių, kurie galų gale tampa žiniatinklio prieglobos įmonių klientais, yra verslo savininkai. Atsižvelgiant į tai, įmonės turi jas palaikyti. Jei jie to nepadarys, verslo savininkai padarys tai, ką padarys bet kuris verslą galvojantis asmuo – jie pereis pas žmogų, kuris suteiks jiems tinkamą palaikymą..

„MediaTemple“ gali pasigirti KB (žinių bazės) duomenų baze, patogia naudoti wiki ir netgi tiesioginės sistemos būsenos kanalais. Jų įmonės tinklaraštis yra reguliariai atnaujinamas, o jų palaikymo komandos yra JAV įsikūrusios – su kuriomis galite susisiekti el. Paštu, telefonu ir bilietų pardavimo sistema su pažadu atsakyti per 24 valandas..

3) El. Pašto lankstumas

El. Paštas greitai pranoksta sraigių pašto populiarumą ir leidžia vartotojams taupyti popierių bei mažinti anglies pėdsaką. Naudodami žiniasklaidos šventyklą, turite galimybę sukurti daugybę el. Pašto abonementų, kad geriausiai valdytumėte komunikaciją savo svetainėje. Kiekviename bendrojo prieglobos plane yra „Google Apps for Work“ el. Pašto adresai ir 1 000 adresų.

4) Anuliavimo politika

„MediaTemple“ siūlo standartinę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją daugumai savo planų. Tačiau jų serverių planai suteikia tik septynių dienų pinigų grąžinimo garantiją. Šios rūšies garantijos visada yra pliusas. Tačiau atrodo, kad jie yra riboti. 30 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma tik prieglobos mokesčiams. Jis netaikomas kitoms paslaugoms, tokioms kaip domeno vardo registracijos mokesčiai.

5) Puikiai tinka perparduoti

„MediaTemple“ siūlo partnerių programą. Tai puikiai tinka norint pritraukti naujų klientų, tačiau „MediaTemplegreat“ lemia tai, kad jie siūlo jums galimybę perparduoti jūsų prieglobos vietą. Kitaip tariant, jei norėtumėte užsiimti debesų kompiuterijos verslu, „MediaTemple“ siūlo kelią. Mažiausia jų dedikuotų serverių planų kaina prasideda nuo maždaug 2000 USD per mėnesį. Tačiau jei perparduotumėte didžiąją dalį šios erdvės, galite užsidirbti pinigų, kad gautumėte pelno. „ServerTpace“ perpardavimas yra ne tik žinomas „MediaTemple“, bet ir yra jų skatinamas.

„MediaTemple“ prieglobos pranašumai

1) greitas reagavimo laikas

Ne taip seniai buvo atliktas tyrimas, kuriame išvardyti keli dalykai, kurie gali paversti apgailėtiną klientų aptarnavimo patirtį – ilgi atsakymo laikai buvo beveik sąrašo viršuje. Tiesą sakant, įmonės, įpratusios per ilgai reaguoti, dažnai tokiu būdu praranda klientus.

„MediaTemple“ garantuoja 24 valandų atsakymo laiką daugumai užklausų. Mūsų patirtis sako, kad jie atsakys per mažiau nei 12 valandų. Daugeliui žmonių tai yra tobula. Tačiau „MediaTemple“ idealiai tinka didesnėms įmonėms. Jei būčiau vienos iš šių didesnių kompanijų narys ir man prireiktų palaikymo, tikėčiau palaikymo daug greičiau. Bent jau tada, kai moku priemokas, tikiuosi priemokos palaikymo.

2) Nėra „Windows“ pagrįstų prieglobos parinkčių

„MediaTemple“ siūlo tik „Linux“ pagrįstas prieglobos parinktis. Daugeliui žmonių tai yra gera žinia. Jie mato „Linux“ kaip galingesnę operacinę sistemą, kurią galima pritaikyti pagal jų poreikius. Tačiau atrodo, kad „MediaTemple“ pamiršo, kad „Microsoft“ vis dar užima 90 procentų operacinės sistemos rinkos dalies su „Windows“. Nepaisant skundų, dauguma žmonių vis dar naudoja „Windows“, ir būtų puiku, jei „MediaTemple“ siūlytų „Windows“ pagrįstas prieglobos parinktis.

3) Standartinės nemokamos prekės nėra nemokamos

Daugelis interneto prieglobos įmonių siūlo standartinį nemokamų paslaugų rinkinį. Tai apima pirkinių krepšelį, tinklaraščio programinę įrangą ir kai kuriais atvejais „Google AdSense“ kreditą. „MediaTemple“ nesiūlo nė vieno iš jų nemokamai. Jie yra daugiau nei suderinami su visais šiais dalykais, tačiau tikimasi, kad jie bus. Daugelis standartinių nemokamų prekių yra „kabliukai“, kuriais siekiama nukreipti klientą jų kryptimi. Jei „MediaTemple“ pradėtų siūlyti įprastas nemokamas paslaugas, jų klientų ratas galėtų šiek tiek padidėti.

4) Reikia daugiau svetainių kūrimo įrankių

Labai svarbu turėti visus turimus įrankius, kad tinkintumėte savo svetainę, kad ji taptų unikalia. Kai kurie klientai mano, kad šios priemonės yra ribotos, kai kalbama apie „Media Temple“.

Kai kurios ribotos funkcijos gali dirginti
Klientai skundėsi, kad kai kurios ribotos funkcijos, kurios automatiškai pritaikomos, labiau erzina, nei padeda.

Apatinė eilutė:

Ne naujokui. Jei ieškote paprastos žiniatinklio prieglobos įmonės asmeniniam tinklaraščiui, ten yra geresnių. Tačiau jei jūs ieškote galingo dedikuoto serverio su garantuotu veikimo laiku, nes turite vykdyti verslą, „MediaTemple“ turi tavo nugarą.

Žr. Oficialią svetainę

„Media Temple Q“&A

Jei norite rasti geriausią savo svetainės pagrindinį kompiuterį, tiksliai nurodydami savo funkcijas ir privalumus, kuriuos norite gauti, vis tiek gaudami sau kainą, kurią galite sau leisti, galite jaustis kaip didžiulė užduotis. Pasirinkus milijonus iš viso pasaulio, yra begalė variantų. Negalime peržiūrėti visų jų, tačiau nusprendėme pateikti faktus apie didžiausius žaidėjus, pvz., „Media Temple“ – ilgą istoriją turinčią ir gerą reputaciją turinčią Kalifornijoje įsikūrusią įmonę.

Kada pradėjo veikti „Media Temple“?

Demianas Sellforsas „Intergress Technologies“ kaip skaitmeninio verslo tiekėjas pradėjo veiklą 1998 m., O kitiems metams įmonė buvo orientuota į kokybiškų paslaugų savo klientams teikimą – įskaitant „Media Temple“. 1999 m. Įmonės susijungė ir išlaikė „Media Temple“ pavadinimą. Sellfors tapo generaliniu direktoriumi, įkūręs populiarią interneto prieglobos įmonę. Kompanija, įsikūrusi Los Andžele, sparčiai augo, paleisdama keletą skirtingų programų, kurios pagerino teikiamą paslaugą ir funkcijas.

2006 m. „Media Temple“ sukūrė tinklelį – viešą „Cloud“ pagrindu teikiamą paslaugą, kuri vietoj vieno serverio valdo daugelio skirtingų grupių serverius. 2013 m. Rugpjūčio mėn. Jie atnaujino šią funkciją.

2013 m. Birželio mėn. „Media Temple“ atidarė „CloudTech“, kuri teikia kvalifikuotų inžinierių klientams aukščiausios kokybės paslaugas visą parą, atnaujino savo virtualiojo privataus serverio prieglobos platformą ir pradėjo siūlyti „LiveChat“ realiuoju laiku bendrauti su klientais. „Wall Street Journal“ pasirinko įmonę audituoti vyriausybės svetainę. „Media Temple“ pripažinimas ir augimas lėmė, kad 2013 m. Ją įsigijo viena didžiausių žiniatinklio prieglobos kompanijų „GoDaddy“..

Ką reiškia „Media Temple“?

„Media Temple“ teigia, kad nors per pastaruosius 18 metų jie patyrė didelį augimą, „vienas dalykas niekada nepasikeitė: [jų] atsidavimas [savo] klientų sėkmei“. Tai, jų teigimu, yra jų gaminių varomoji jėga.

Tai turi turėti tam tikrą poveikį, nes dabar jie talpina daugiau nei 1,5 mln. Svetainių, esančių daugiau nei 100 skirtingų šalių, ir mato, kad daugiau nei 125 000 asmenų ir kompanijų naudojasi priegloba, „WordPress“, „Cloud“ ir kitais serveriais..

Savo internetinėje svetainėje bendrovė išvardija keturis sėkmės raktus:

 • Aptarnavimas
 • Produktai
 • Vertė
 • Naujovės

„Media Temple“ didžiuojasi tuo, kad suteikia klientams daugiau už savo pinigus, pažymėdama, kad nors jie gali kainuoti „dar keletą dolerių“, išleisti pinigai yra verti spartesnės aparatinės įrangos, pažangesnės programinės įrangos ir aukštos kokybės palaikymo. Jie taip pat dirba novatoriais visame pasaulyje, kurdami naujus ir įdomius produktus bei paslaugas kartu su partneryste, pavyzdžiui, savo darbą kurdami „Helix“ – pirmąją „OpenStack“ maitinamą privačią „Cloud“ paslaugą su „Dell“ ir „MorphLabs“..

Ar „Media Temple“ siūlo bendrą hostingą?

Išleidusi „Grid“ 2006 m., „Media Temple“ sukūrė savo bendrojo prieglobos struktūrą. Unikali klasterizuota architektūra buvo sukurta tam, kad klientams būtų suteikiamos patikimesnės ir greitesnės prieglobos galimybės, kurias teikia kiti pramonės atstovai. Tam tikros funkcijos yra standartinės kiekviename plane.

 • SSD saugykla
 • Apsauga nuo DDoS ir kitų įsibrovimų
 • 30 dienų atsarginių kopijų darymas ir failų atkūrimas
 • 1000 el. Pašto dėžučių
 • Valdomos programos, tokios kaip „WordPress“, „Drupal“ ar „ZenCart“
 • Patogus naudoti valdymo pultas

Jie siūlo tris atskirus bendro naudojimo prieglobos planus; Jei mokate metines išlaidas, gausite du nemokamus mėnesius.

Asmeninis (20 USD / mėn.): 100 svetainių su 100 duomenų bazių, 20 GB SSD atminties, 1 TB keičiamą pralaidumą ir 2000 GPU arba „Grid Performance Unit“, kuris matuoja kiekvieną „Grid“ paslaugos įvykį ar užklausą..

Pro (30 USD / mėn.): 500 svetainių, 500 duomenų bazių, 100 GB SSD saugykla, 2 TB keičiamas pralaidumas, 2000 GPU, visuotinis CDN vienai svetainei ir kenkėjiškų programų aptikimas ir pašalinimas vienai svetainei.

Agentūra (120 USD / mėn. Už pirmus tris mėnesius; 150 USD / mėn. Įprasta kaina): 2 500 svetainių, 2 500 duomenų bazių, 500 GB SSD atminties, 5 TB keičiamo pralaidumo ir 4 000 GPU. Taip pat gausite visuotinį CDN, kenkėjiškų programų aptikimą ir pašalinimą bei žiniatinklio programų užkardą penkioms svetainėms, taip pat vieno domeno registraciją ir vienos svetainės SSL sertifikatą..

Kaip struktūrizuota „Media Temple“ VPS priegloba?

„Media Temple“ garantuoja 99,999 procentų jų VPS talpinimo laiką, tai reiškia, kad jūsų svetainė kiekvieną mėnesį bus mažiau nei minutė. Jie yra talpinami SSD serveriuose, kurie yra greičiausias pasirinkimas, ir suteikia klientams lankstumo pasirinkti tarp valdomų ar savarankiškai valdomų serverių..

Savarankiškai valdomas:

Kiekviename plane yra pilna SSH ir šakninė prieiga, momentinis aprūpinimas ir pasirinkimas tarp šių operacinių sistemų: ubuntu, debian, fedora ir CentOS.

 • Savarankiškai valdoma VPS prasideda nuo 1 USD 30 USD per mėnesį už 2 GB RAM, 20 GB atminties ir 2 TB pralaidumo..
 • Pereikite prie 2 lygio per mėnesį po 50 USD už 4 GB RAM, 40 GB atminties ir 3 TB pralaidumo.

Pagrindiniai planai suteikia jums 20 procentų nuolaidą per pirmuosius tris mėnesius.

 • 3 lygis per metus kainuoja 80 USD per mėnesį, kol nepasiekia įprastos 100 USD per mėnesį kainos. Gaunate 8 GB RAM, 80 GB atminties ir 5 TB pralaidumo.
 • 4 lygis (200 USD / mėn. Už pirmus tris mėnesius ir 250 USD / mėn. Po to): 16 GB RAM, 160 GB saugykla ir 6 TB pralaidumas.
 • 5 lygis (400 USD / mėn. Per pirmus tris mėnesius; 500 USD / mėn. Po to): 32 GB RAM, 250 GB saugyklos, 7 TB pralaidumo.
 • 6 lygis (800 per mėnesį pirmus tris mėnesius; 1000 USD per mėnesį po to): 64 GB RAM, 500 GB saugyklos ir 8 TB pralaidumo.

Visiškai valdoma VPS

Su ta pačia 99,999 proc. Veikimo trukmės garantija, „Plesk Onyx“ ar „cPanel“ ir WHM 11.5 valdymo skydeliu, kasdieninėmis atsarginėmis kopijomis, svetainės perkėlimu ir nustatymu bei daugybe skirtingų funkcijų jų valdoma VPS prasideda nuo 249 USD per mėnesį. Keičiama kaina leidžia jums nuo 2 iki 128 GB atminties, 30 GB ir 1 TB atminties bei nuo 2 iki 10 TB pralaidumo..

Ar galiu gauti specialų prieglobą iš „Media Temple“?

Trys skirtingi vieno nuomininko dedikuotų serverių planai apima įvairias paslaugas, leidžiančias neribotą domenų prieglobą, 10 TB per mėnesį pralaidumą, 128 GB DDR3, buferinę RAM, daugiagyslius „Intel Xeon“ procesorius, 1 TB SSD atmintį ir akumuliatorių bei „flash“ palaikoma įrašymo talpykla. Programinė įranga yra iš anksto įdiegta į visus tris planus, atsižvelgiant į klientų poreikius.

 • Savarankiškas valdymas prasideda nuo 2 000 USD per mėnesį, naudojant komandų eilutės serverio valdymą, visišką šaknies prieigą ir be valdomų paslaugų.
 • Valdomų dedikuotų serverių kaina prasideda nuo 2500 USD per mėnesį. Pateikę užklausą galite gauti šakninę prieigą, patogią valdymo pultą ir šių sričių valdymą: pagrindinį našumą, kasdienines atsargines kopijas, OS ir programų naujinimus, saugos ir kenkėjiškų programų nuskaitymą ir, jei reikia, pašalinimą.
 • Visiškai valdomi dedikuoti serveriai kainuoja 2699 USD per mėnesį. Visą sistemos valdymą ir prieigą prie šaknų tvarko „SysAdmin“, o prioritetinius atsakymus gausite visą parą. Visus jūsų prieglobos aspektus visiškai tvarko „Media Temple“.
Ar „Cloud hostingas“ teikia „Media Temple“ teikiamą paslaugą?

Kaip „Amazon WebService“ partneris, „Media Temple“ padės jums judėti ir kurti savo svetainę, kurią visiškai valdys „SysAdmin“ ir „DevOps“. Planai prasideda nuo 499 USD per mėnesį ir apima visą parą ir visą „SysAdmin“ sertifikuotą palaikymą. Nemokama konsultacija padės pakartotinai sužinoti daugiau apie jūsų projektą ir pasirinkti geriausią jūsų „Cloud“ prieglobos poreikius.

Jie taip pat siūlo specializuotą „WordPress“ prieglobą „Amazon Cloud“ su unikalia architektūra, apimančia kelis atleidimo sluoksnius, užtikrinančius 100 procentų veikimo laiką. Nereikalingi žiniatinklio, duomenų bazių ir failų serveriai yra paskirstomi keliuose duomenų centruose. Mastelis keičiamas per kelias minutes, jūsų svetainė yra ypač saugi ir visą laiką dirbate su vienu asmeniu, kad įsitikintumėte, jog svetainė visada yra tokia, kokios norite. Jie siūlo du atskirus „WordPress“ planus, kurių kiekvienoje yra penkios svetainės, srautas pagrįstas mastelio keitimas ir daugybė papildomų funkcijų. Planai prasideda nuo 2500 USD kiekvieną mėnesį.

Kokias kitas savybes „Media Temple“ siūlo savo klientams?

„Media Temple“ el. Komercijai veikia su įvairiomis skirtingomis platformomis, tokiomis kaip „Magento“, kartu su daugiau nei 20 kitų valdomų programų. Galite įsigyti SSL sertifikatus savo el. Prekybos svetainėje, jei neperkate vieno iš bendrų planų, kuriuose yra sertifikatas.

Bendrai naudojamuose planuose yra „CloudFlare“, kuris įtrauktas į „Grid“ infrastruktūros dalį. „CloudFlare“ greitis ir patikimumas kartu su papildomu apsaugos lygiu užtikrins jūsų svetainės saugumą.

Kaip „Media Temple“ teikia klientų aptarnavimą?

„Media Temple“ didžiuojasi savo klientų aptarnavimu, be to, jie yra ypač greiti, išmanantys ir reaguojantys. Svarbu atsiminti, kad žiniatinklio pokalbiai ir palaikymas telefonu yra skirti tik pardavimo klausimams. Techninė pagalba apsiriboja pranešimų siuntimu per sąskaitos centrą, tačiau atstovai greitai atsako turėdami tvirtus atsakymus. Jie taip pat siūlo klientų aptarnavimą „Twitter“ ir el..

Taip pat galite naudoti jų klausimų ir informacijos duomenų bazę ir įdiegti „SideKick“, „WordPress“ papildinį, suteikiantį įvairias parinktis gauti bendrų klausimų aprašymus..

Už papildomą mokestį galite atnaujinti palaikymą ir bendradarbiausite su sertifikuotais inžinieriais.

Kur yra „Media Temple“ duomenų centrai ir ar jie saugūs?

„Media Temple“ turi du labai saugius duomenų centrus. Pirmasis, kuris buvo baigtas 2007 m., Yra VA-IDC4, esantis Ashburn, VA. Lanksti konstrukcija apima didesnę galią ir aušinimo galią, o kiekvienas iš 20 kompiuterių kambarių veikia savarankiškai.

Antrasis, EL-IDC3, yra El Segundo, Kalifornijoje. Jis atitinka IV pakopos specifikacijas, suteikia galimybių augti ir suteikia dar gilesnį saugumo lygį.

Kaip yra jų darbo laikas?

„Media Temple“ garantuoja, kad jie galės naudotis skirtingais serveriais, ir jie įdės jūsų pinigus ten, kur yra. Jie yra ypač stabilūs, be prastovų – tai geras ženklas jūsų svetainei. Tinkle esančiose svetainėse negarantuojama ta pati garantija ir jos paprastai turi daugiau prastovų. Jie vis dar viršija 99,9 procento vidurkį, tačiau už 20 USD per mėnesį būtų galima tikėtis geresnio veikimo laiko.

Ar jų specialistai padės man perkelti mano svetainę?

Kai kuriose svetainėse yra svetainių perkėlimas, tačiau tose, kurių nėra, „CloudTech“ inžinieriai perkels jūsų svetainę už 150 USD už svetainę. Jie perkels bet kurią su jų produktais suderinamą svetainę ir grąžins jūsų pinigus, jei negalės perkelti jūsų svetainės.

Ar jie turi gerą puslapio įkėlimo greitį??

„Media Temple“ pažymi, kad tinklelis padaro svetaines iki šešis kartus greitesnius; Daugelis dabartinių klientų nebūtinai sutinka su tokiu greičiu, tačiau atkreipkite dėmesį, kad dažniausiai jų svetainės yra greitesnės nei buvo pas kitus šeimininkus..

Ar jie garantuoja kokią nors savo paslaugą??

Nors yra daugybė hostingo kompanijų, siūlančių ypač ilgas pinigų grąžinimo garantijas, kartais siekiančias 97 dienas, „Media Temple“ siūlo 30 dienų, tai yra pakankamai laiko, kad jūs galėtumėte nustatyti, ar kompiuteris skirtas jums.

Kokie yra „Media Temple“ pasirinkimo trūkumai?

Klientas rado keletą trūkumų, kad priglobtų „Media Temple“.

 • Jie nesiūlo „Windows“ pagrindu sukurtų serverių
 • Nors visi jų planai yra brangesni nei daugelis populiarių prieglobos variantų, jų VPS ir dedikuotų serverių planų kainos turi žymiai didesnes mėnesio išlaidas.
 • Daugiau svetainių kūrimo įrankių būtų labai naudinga klientams, pradedantiems kurti interneto svetaines. Jų „Virb“ parinktis, už kurią reikia mokėti papildomai, leidžia kurti ryškias, į mobilųjį reaguojančias svetaines. Tačiau vėlgi, tai kainuoja brangiau kiekvieną mėnesį ir nėra populiarių vilkimo ir nuleidimo temų.
 • Daugelis jų variantų yra idealūs tiems, kurie turi patirties ir žiniatinklio kūrimo žinių; Asmenys ar įmonės, neturintys to, gali pastebėti, kad iš pradžių jiems yra sunkiau mokytis naudotis „Media Temple“.
Kodėl turėčiau pasirinkti „Media Temple“?

„Media Temple“ yra platus prieglobos parinkčių sąrašas su daugybe skirtingų galimybių išplėsti savo planus pagal poreikį. Jie suteikia galimybę vienu spustelėjimu įdiegti kelias žiniatinklio programas; „Grid“ priglobtų planų yra nedaug, tačiau dedikuoti prieglobos klientai turi didesnį pasirinkimą. Jų klientų aptarnavimo atstovai yra patyrę, profesionalūs ir mandagūs.

„Media Temple“ yra idėjų prieglobos įmonė patyrusiems kūrėjams, norintiems novatoriško ir aukštos kokybės hostingo, nesijaudinantiems dėl biudžeto. Tiems, kurie dar nėra prieglobos ar turi nedidelį biudžetą, „Media Temple“ kainos gali atrodyti ribojančios; Vis dėlto galimybė augti ir kiekvieno plano galimybės gali padaryti „Media Temple“ geriausiu pirmuoju pasirinkimu.

Daugiau „MediaTemple.net“

Pagrindinės savybės

 • Greitas palaikymas
 • Protingos kainos
 • Tonų funkcijų

Apsilankykite oficialioje svetainėje

5 geriausi šeimininkai

 • Svetainės apžvalgos
 • WP variklio apžvalgos
 • A2 prieglobos apžvalgos (sena)
 • „Bluehost“ apžvalga
 • „GoDaddy“ tvarko „WordPress“ apžvalgas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector