Mažas oranžinis atsiliepimai – 2020 m. Gegužė. Prieglobos kainų nustatymas ir planai

Mažas oranžinis atsiliepimai – 2020 m. Gegužė. Prieglobos kainų nustatymas ir planai

Mažas oranžinis atsiliepimai – 2020 m. Gegužė. Prieglobos kainų nustatymas ir planai

Kaip gerai yra mažas oranžinis priegloba?


Mažos oranžinės apžvalgos 3 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (2 balsų)

 1. Keli bendri planai, iš kurių galima rinktis
 2. Neribotas kiekvieno domeno el. Pašto adresas
 3. Puikus palaikymas
 4. Siūlykite visų tipų talpinimą

Minusai

 1. Disko vieta ir pralaidumas riboti visuose planuose
 2. Neįmanoma sukurti mobiliųjų svetainių

„Support3Speed2.5Features3.5Value2.5“ skaidrumas3.5

Mūsų oficiali „Mažo oranžinio“ prieglobos apžvalga

„Mažasis oranžinis“ yra mažas, tačiau tvirtas žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, turintis daug patikimų galimybių ir funkcijų. Jų sąsaja lengva naudotis, o jų prieglobos parinktys leidžia dar lengviau rasti tai, ko ieškote. Išties malonu rasti prieglobos įmonę, kuri nemėgina jūsų nikeliuoti ir nugirsti.

Geriausios „Mažo apelsino“ prieglobos savybės

Būdama viena iš nedaugelio kompanijų, kurios labiau siekia už jas nei prieš jas, „Mažasis apelsinas“ pakuoja būtent tai, ko tikitės iš prieglobos įmonės – su pora papildomų vyšnių viršuje.

Keli bendri planai, iš kurių galima rinktis

Mažas apelsinas daro puikų darbą stengdamasis įsitikinti, kad gaunate tai, už ką mokate. Užuot turėję standartinius mažus, vidutinius ir didelius planus, jie pasidalino savo pasiūlą, kad atitiktų jūsų poreikius. Jei jums reikia tik nedidelės interneto svetainės, nes norite likti tik porai nuotraukų iš praėjusių metų atostogų, kad pamatytumėte likusią šeimos dalį, tada jums nereikės mokėti tiek už jūsų prieglobą, kiek kitam vaikinui, pradedančiam elektroninės komercijos svetainė.

Sąžiningas interneto priegloba

Yra daug ką pasakyti apie nuoseklumą. Rinkodaros strategija, kurią mačiau, kaip žmonės vėl ir vėl naudojasi, yra rizikuoti ir pateikti daugiau lėšų. Kai kuriais atvejais tai gali veikti, tačiau „Mažasis oranžinis“ nesutinka. Jie pristato tiksliai tai, ką pažada, nemėgindami parduoti jums dalykų, kurių jums nereikia. Be to, jie naudojasi savo ištekliais geriau nei kai kurie konkurentai. Jei mokate už nustatytą išteklių kiekį serveryje, būtent tai ir gausite – neprarandant kokybės, jei maksimaliai išnaudosite tai, ką naudojate.

Visi prieglobos tipai

Mažas apelsinas turi planą beveik visiems. Jie turi standartinius bendrus, VPS ir specialius prieglobos planus, tačiau kiekviename plane jie taip pat turi keletą variantų. Be to, jie turi specialią kategoriją verslo savininkams, kurie bando sukurti elektroninės komercijos svetainę. Verslo planuose yra nemokamas SSL sertifikatas su kiekvienu planu. Taip, jie taip pat turi perpardavinėtojų prieglobą.

Neribotas kiekvieno domeno el. Pašto adresas

El. Pašto adresai turėtų būti standartiniai daugeliui prieglobos paslaugų teikėjų. Tačiau jų nėra. Tiesą sakant, mačiau kai kurias prieglobos įmones, kurios net nesiūlo el. Laiškų. Džiugu matyti, kad „Mažasis oranžinis“ ne tik teikia el. Laiškus, bet ir siūlo neribotą kiekį kiekvieno domeno el. Pašto adresų. Tai reiškia, kad atidarę el. Prekybos svetainę, kiekvienas darbuotojas gali turėti savo el. Pašto adresą su savo įgaliojimais.

Fantastiškas interneto programų pasirinkimas

Čia „Mažas oranžinis“ peržengia įprastas hostingo kompanijų galimybes ir atsakomybę. Prisiregistruodami „Mažasis oranžinis“, galite vienu spustelėjimu įdiegti „WordPress“. Ar norite kalendoriaus? Puikus pasirinkimas! Įdiekite savo kalendorių, pirkinių krepšelio programinę įrangą ir dar daugiau naudodami fantastišką „A Small Orange“ interneto programų pasirinkimą.

Puikus palaikymas

Jų aptarnaujantis personalas yra išmanantis ir greitas. Turite prieigą prie pagalbos telefonu visą parą ir el. Paštu. Jie taip pat tiesiogiai bendrauja, bet savaitgaliais to nėra. Tačiau net ir jų palaikymas savaitgaliais yra greitas. Be to, jie tikrai stengiasi išspręsti visas jūsų problemas.

Bendrovė, skirta „Going Green“

Mažas oranžinis 150 procentų sunaudojamos energijos sunaudoja atsinaujinančios energijos sertifikatai. Be to, jie leidžia savo darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu – jie dirba iš namų. Tai reiškia, kad jiems nereikia mokėti už didelę biurų plotą, be to, daugiau automobilių išlaiko nuo kelio. Nuotolinį darbą dirbantys darbuotojai yra linkę į aukštesnę moralę ir yra laimingesni – tai rodo jų klientų aptarnavimas.

Neigiama „Mažo oranžinio“ priegloba

Tiesiai, kai pamanėme, kad „Mažojo oranžinio“ priegloba yra tobula, mes atradome keletą dalykų, kuriuos, mūsų manymu, būtų galima patobulinti. Štai ką mes radome.

Disko vieta ir pralaidumas riboti visuose planuose

Jie visuose savo planuose užklijuoja duomenų dangtelį. Kai prieglobos paslaugų teikėjas siūlo neribotą pralaidumą ir vietos diske, jie nesitiki, kad jų klientai sunaikins nepadorų išteklių kiekį. Tačiau, nustatydamas žmonėms šias ribas, tai daugiau yra psichinė kliūtis, galinti sukelti streso faktorių, priversdama žmones atidžiai stebėti, kiek pralaidumo ir vietos diske iš tikrųjų naudoja..

Neįmanoma sukurti mobiliųjų svetainių

„Mažasis oranžinis“ siūlo svetainių kūrimo programinę įrangą. Tačiau jie nepateikia jokios programinės įrangos, kuri galėtų padėti žmonėms kurti savo svetainių mobiliesiems versijas. Vis daugiau ir daugiau žmonių naršydami internete naudodamiesi mobiliaisiais prietaisais, pamanytumėte, kad „Mažasis oranžinis“ suprastų, kad žmonėms būtų naudingiausia pasiūlyti paprastą būdą kurti mobiliąsias svetaines..

Apatinė eilutė

Mažas apelsinas eina aukščiau ir už jo ribų, norėdamas įsitikinti, kad turi ne tik tai, ko reikia klientams, bet ir to, ko jie nori. Žvelgiant iš kliento perspektyvos, tai tikrai gali veikti jų naudai. Tačiau kai pamatome, kad negalime sukurti svetainių mobiliesiems, tai iš tikrųjų verčia mus ieškoti kitur.

Pagrindinės savybės

 • Greitas palaikymas
 • Protingos kainos
 • Tonų funkcijų

Apsilankykite oficialioje svetainėje

5 geriausi šeimininkai

 • Svetainės apžvalgos
 • WP variklio apžvalgos
 • A2 prieglobos apžvalgos (sena)
 • „Bluehost“ apžvalga
 • „GoDaddy“ tvarko „WordPress“ apžvalgas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector