Register.com apžvalgos – 2020 m. Gegužė – talpinimo kainos ir planai

Kaip gera yra „Register.com“ talpinimas?


Register.com apžvalgos 2.3 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (0 balsų)

 1. FTP prieiga
 2. Vietų atsarginės kopijos per pastarąsias 3 dienas
 3. Telefonų ir el. Pašto palaikymas visą parą

Minusai

 1. Ypač brangus
 2. Jie moka už savo svetainės kūrimo įrankį
 3. Painioti pardavimo puslapiai
 4. Jie papildomai apmokestina el. Paštą

„Support2Speed2.5Features2.5Value2“ Transparency2.5

Mūsų oficiali registracija.com talpinimo apžvalga

Register.com yra viena iš originalių domenų vardų registravimo bendrovių, vis dar dirbančių ir šiandien. Jie išplėtė savo produktų asortimentą naudodamiesi žiniatinklio priegloba. Viena sritis, kurioje jie atrodo šviečia, yra jų klientų aptarnavimo sritis.

Geriausios „Register.com“ hostingo savybės

Register.com siūlo tris prieglobos paketus – visi jie turi puikų klientų aptarnavimą. Aukščiausia jų pakopa – elektroninės komercijos paketas – palaiko kreditinių kortelių apdorojimą ir pirkinių krepšelio funkcijas.

FTP prieiga

Labai nedaugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo FTP prieigą. Nors tai yra labiau techninis sprendimas, jis taip pat suteikia didesnį lankstumą ir pritaikymą. FTP yra interneto standartas, reiškiantis failų perdavimo protokolą. Šis protokolas suteikia jums laisvę perkelti bet kokio tipo failus pirmyn ir atgal tarp kompiuterio ir jų serverio, kad būtų galima visiškai tinkinti.

Svetainių atsarginės kopijos

Nors tai yra standartinė kai kurių prieglobos paslaugų teikėjų funkcija, panašu, kad jos trūksta daugeliui kitų. Naudodamiesi register.com, ne tik bus sukurta atsarginė jūsų svetainės svetainė, bet ir suteikiama prieiga prie funkcijos, kurią jie vadina failų atkūrimu. Failų atkūrimas leidžia atnaujinti savo svetainės versiją, kad būtų pašalintos visos padarytos klaidos. Mes pastebėjome šiek tiek trumparegiškumo, kad tai saugo jūsų duomenis tik per pastarąsias tris dienas, tačiau faktas, kad jie iš viso tai turėjo, tikrai yra pliusas..

Telefonų ir el. Pašto palaikymas visą parą

Čia šviečia register.com. Jie visą parą palaiko telefoną ir el. Paštą. Nors jie nesiūlo tiesioginių pokalbių, bet mes pastebėjome, kad kiekvieną kartą, kai skambindavome, turėjome kompetentingą palaikymo atstovą telefonu ir skambindavome kelis kartus per dieną. Tai reikšminga dėl verslo tendencijos, dėl kurios žmonės ilgą laiką sulaikomi, kad pasiektų tiesioginį palaikymo agentą.

Negalima registruotis.com priegloba

Deja, buvo daugiau nepatikimų dėl register.com, tada teko patikti – retas atvejis.

Ypač brangus

Jei manote, kad register.com buvo vienas iš originalių žiniatinklio registratorių, tai yra nedidelė staigmena. Šiuo metu „GoDaddy“ yra labiausiai paplitęs žiniatinklio registratorius tinkle. Daugelis kitų prieglobos paslaugų teikėjų naudoja „GoDaddy“ registracijos funkciją kaip savo. Tačiau „Go Daddy“ imasi tik 14,99 USD, kad užregistruotų jūsų domeno vardą. Register.com imasi 35 USD per metus už „dot-com“ adresą – 250 procentų daugiau nei populiariausias tinklo registratorius.

Tai yra nepaprastai reikšminga, turint omenyje, kad daugelis žmonių domenams pastatyti naudoja interneto prieglobos paslaugų teikėjus. 250 procentų padidėjęs domenų vardų registravimas padidės nepaprastai greitai, todėl register.com taps viena blogiausių domenų registravimo ir statymo vietų.

Jie moka už savo svetainės kūrimo įrankį

Kiekvienas kitas prieglobos paslaugų teikėjas, teikiantis įrankius, palengvinančius jūsų interneto kūrimo patirtį, šiuos įrankius teikia nemokamai. Registracija.com imasi mokesčių už savo svetainių kūrimo įrankius. Beveik jaučiasi taip, lyg register.com bandytų jus nikeliuoti ir nugirsti – bando iš jūsų išvilioti kiekvieną centą, kurį jie gali. „WordPress“ siūlo geresnius svetainių kūrimo įrankius su šablonais nemokamai. Be to, „WordPress“ lengviau naudoti, tačiau register.com reikalauja apmokestinti jus už įrankį, kurį nemokamai siūlo visi kiti prieglobos paslaugų teikėjai..

Painioti pardavimo puslapiai

Kai tik pamatysite išankstinę liniją, kurioje sakoma: „Mes sukursime jūsų svetainę nemokamai“, tai tikrai yra kažkas verta pažiūrėti. Kas nenorėtų pasinaudoti tokia paslauga?

Problema yra ta, kad baudos atspausdinimas aiškiai pasakys, kad už šią paslaugą jie jums ims 94,95 USD per mėnesį. Net brangiausias prieglobos pasirinkimas yra mažesnis nei 30 USD per mėnesį, taigi, kas tai yra? Ar jie sukurs jūsų internetinę svetainę nemokamai, ar apmokestins už ją beveik 100 USD per mėnesį?

Išstudijavęs jų paslaugų teikimo sąlygas, sužinojau, kad jie už savo svetainės kūrimo paslaugą sumokėjo 799 USD, pridėdami 94,95 USD per mėnesį. Nebuvau tikras, ar tai buvo siekiama sąmoningai apgauti, ar jie turėjo omenyje tai, kad jie neapmokės tavęs iš anksto už 1139,40 USD, kurie jums kainuos per ateinančius 12 mėnesių.

Jie papildomai apmokestina el. Paštą

Tai, kai mes pasirodėme šiek tiek juokingi. Kiekvienas kitas prieglobos paslaugų teikėjas apima el. Pašto prieglobą kaip svetainės prieglobos paketo dalį. Registracija.com ne tik turi šias dvi savybes atskirai, bet jei norite tvarkyti savo el. Paštą, turite prisijungti prie kito portalo naudodami skirtingą įgaliojimų rinkinį, kad galėtumėte tvarkyti el. Paštą, tada darote savo svetainę. Nei viename iš trijų prieglobos paketų nėra vieno el. Pašto adreso.

Jie gali bandyti padaryti prieinamą naudodamiesi internetinio pašto portalų prieiga, turėdami 5 MB saugyklos, kainuojančios jums 9,99 USD per metus, tačiau brangiausia jų pakuotė su 10 pašto dėžučių ir 100 MB saugyklos, kainuojanti iki 99,99 USD per metus. El. Paštas nėra tokia parduodama prekė – net „Google“ siūlo domenui pritaikytą el. Paštą su 10 kartų daugiau funkcijų už priimtinesnę kainą.

Apatinė eilutė

Geriausiu atveju, register.com skelbia žmonių nežinojimą. Jų žiniatinklio priegloba gali būti patikima ir jiems gali prireikti ir paprastų klientų aptarnavimo, tačiau jie už savo paslaugas imasi per daug mokesčių ir nepristato pagrindinių komponentų, tokių kaip el. Paštas, kurie turėtų būti įtraukti į kiekvieną prieglobos paketą..

Pagrindinės savybės

 • Greitas palaikymas
 • Protingos kainos
 • Tonų funkcijų

Apsilankykite oficialioje svetainėje

5 geriausi šeimininkai

 • Svetainės apžvalgos
 • WP variklio apžvalgos
 • A2 prieglobos apžvalgos (sena)
 • „Bluehost“ apžvalga
 • „GoDaddy“ tvarko „WordPress“ apžvalgas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map