Tinklo sprendimų apžvalgos – 2020 m. Gegužė: mirštantis dinozauras ar verta?

Kaip gera yra tinklo sprendimų priegloba?


Tinklo sprendimų apžvalgos 2.2 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (3 balsų)

 1. Galima įsigyti daugybę hostingo planų
 2. 99,99% Uptime garantija

Minusai

 1. Keletas blogiausių apžvalgų
 2. Reikia palaikymo palaikymo
 3. Per dideli atšaukimo mokesčiai
 4. Nereikalingi „Upsell“ bandymai

„Support2Speed2Features2.5Value2Skaidrumas2.5“

Mūsų oficiali tinklo sprendimų prieglobos apžvalga

Tinklo sprendimai versle veikia nuo 1979 m. Vienu metu jie buvo vieni geriausių turimų hostingo sprendimų. Nuo tada, kai 2011 m. Juos įsigijo Web.com, atrodo, kad jie nuėjo žemyn.

Geriausios tinklo sprendimų prieglobos savybės

Popieriuje tinklo sprendimų priegloba atrodo perspektyvus sprendimas.

Daugybė prieglobos planų

Naudodamiesi „Network Solutions“, galėsite sumokėti už prieglobą iki 10 metų iš anksto. Didžioji dalis prieglobos yra skirta smulkaus verslo savininkams. „Network Solutions“ siūlo specialų „WordPress“ prieglobą, bendrą prieglobą, VPS ir „SharePoint“ prieglobą. Taip pat galimi elektroninės komercijos ir mobiliųjų svetainių talpinimo planai.

„Windows“ ir „Linux“ serveriai

„Network Solutions“ duomenų centre yra tiek „Linux“, tiek „Windows“ serveriai, kuriuos gali pasirinkti klientas. Nei vienas nėra geresnis už kitą – jis pasirenkamas asmeniškai. Kai kurie žmonės naudojasi „Linux“ tinkinimo galimybėmis, kiti – „Windows“ serverių žinomumu.

Uptime garantija

Jei pasirenkate „Linux“ kaip savo serverio parinktį, „Network Solutions“ suteikia 99,99 proc. Garantiją. „Windows“ serveriams „Network Solutions“ siūlo 99,9 proc. Garantiją. Aš gilinau šiek tiek giliau ir atidariau jų paslaugų teikimo sąlygas, kad pamačiau, kokia garantija yra siūloma. Deja, nebuvo pateikta informacijos apie kompensaciją, kuri buvo siūloma atsižvelgiant į šią garantiją.

Galimos pasirinktinės ir išplėstinės parinktys

Tinklo sprendimai prasideda kaip prieinamas sprendimas jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiams, tačiau turėdami visus pažangius sprendimus, jie gali greitai tapti brangūs. Jie siūlo keletą unikalių paketų, tokių kaip specialus „Facebook“ rinkodaros paketas, ir pasiūlys visiškai sukurti jūsų svetainę jums. Tinklo sprendimai yra gausūs su priedais, įskaitant rinkodaros paketus, kai jie pateikia jūsų svetainę vietiniams registrams, taip pat „Google“, „Yahoo“ ir „Bing“ paieškos varikliams, parduotuvių paketą, leidžiantį jums parduoti daiktus savo svetainėje, ir visą el. Prekybos paketą. . Kiekviena iš šių pakuočių parduodama atskirai.

Įtraukta svetainių kūrimo programinė įranga

Kiekvienas jų prieglobos paketas apima prieigą prie savo interneto svetainių kūrimo programinės įrangos. Buvome maloniai nustebinti jos galimybėmis. Galite nuvilkti formas, žemėlapius, socialinės žiniasklaidos nuorodas ir kitus elementus tiesiai į internetinių svetainių kūrimo priemonę. Jūs netgi galite nuvilkti kodą, pvz., „JavaScript“ HTML. Kitos įmonės už kai kurias iš šių galimybių imasi papildomo mokesčio. Tai buvo malonus tempas, kai sužinojome, kad didžiąją dalį to galime padaryti nemokamai.

Neigiami tinklo sprendimų priegloba

Žiniatinklio priegloba yra rimtas verslas. Visur, kur pažvelgsite, galite pastebėti, kad „Network Solutions“ yra „silpnojo“ žiniatinklio prieglobos platforma.

Keletas blogiausių apžvalgų

Šis būtinai ateis prie medžio dirbinių. „Network Solutions“ yra viena blogiausių apžvalgų, kurias aš kada nors perskaičiau, kai kalbama apie interneto prieglobos įmonę. Atrodo, kad palaikymas kaip pokštas verčia jus šokinėti per lankus, kad perkeltumėte domenus nuo jų, ir jie niekada nedarys taip, kaip pažadėjo. Žmonės prarado domenus, iš jų imami dideli pinigai. Palaikymas gali praeiti keletą savaičių – kartais mėnesių – tik tada, kai sužinai, kad parama nebuvo pradėta..

Reikia palaikymo palaikymo

Peržiūrėję „Network Solutions“ palaikymo puslapį, rasite daugiau nei 26 skirtingus palaikymo sprendimus. Pusė jų skirta pardavimui, pusė – palaikymui. Šis puslapis yra painus ir gali užtrukti, kol jie atsakys į jūsų klausimą. Kai kuriems palaikymo sprendimams net reikia, kad jūs jiems atsiųstumėte el. Daugelis palaikymo sprendimų turi keletą skirtingų kanalų, o tai tik dar labiau padidina painiavą. „Network Solutions“ teigia, kad palaiko 24 valandas per parą, tačiau daugelis sprendimų yra prieinami tik JAV darbo valandomis. El. Pašto palaikymas 24 valandas per parą nėra tikslus pardavimo taškas. Bet kuriuo metu galite bet kam siųsti el. Laišką ir negauti atsakymo iki kitos darbo dienos.

Per dideli atšaukimo mokesčiai

„Network Solutions“ yra keletas pasipiktinimo atšaukimo mokesčių. Kuo ilgesnė jūsų pradinė sutartis, tuo didesnis bus visas mokestis. Vienerius metus jie turės sumokėti mažiau nei 40 USD, kad atšauktumėte. Už 10 metų sutartį jie turės sumokėti iki 180 USD, kad atšauktų. Tai nepradės įbrėžti paviršiaus, kai reikia reaguoti į jūsų atšaukimo prašymus. Jie bombarduos jus bandydami parduoti ir pažadėti mažesnius mokesčius, jei atšauksite atšaukimo prašymą, kurio dauguma nesulaukia..

Nereikalingi „Upsell“ bandymai

Buvo laikas, kai jūs galite nueiti į greito maisto restoraną ir pasiimti mėsainį, bulvytę ir atsigerti. Tai buvo visas meniu. Laikai pasikeitė. „Network Solutions“ siūlo nereikalingą kiekį pardavimo galimybių. Tikrai atrodo, kad jie kiekvieną žingsnį bando nikeliuoti ir nugruntuoti. Jei norite tam tikros savybės, ji kainuoja papildomai. Be to, kiekvienas jų atliekamas išpardavimas įtraukiamas į automatinio atnaujinimo prenumeratos planą, iš anksto nepranešus klientui.

Apatinė eilutė

Peržiūrėjau daugybę žiniatinklio prieglobų. Aš tai darau, nes turiu patirties su visais šiais šeimininkais. Tinklo sprendimai yra vienas žiniatinklio prieglobos sprendimas, kuriam nuoširdžiai galiu rekomenduoti. Vienu metu jie turėjo monopoliją domenų registravimo srityje ir buvo vertinami kaip geras sprendimas jūsų žiniatinklio prieglobos poreikiams tenkinti. Dabar, net turint žiniatinklio svetainę, nerimą kelia tai, kiek žmonių bando atsiriboti nuo tinklo sprendimų.

Pagrindinės savybės

 • Greitas palaikymas
 • Protingos kainos
 • Tonų funkcijų

Apsilankykite oficialioje svetainėje

5 geriausi šeimininkai

 • Svetainės apžvalgos
 • WP variklio apžvalgos
 • A2 prieglobos apžvalgos (sena)
 • „Bluehost“ apžvalga
 • „GoDaddy“ tvarko „WordPress“ apžvalgas
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map