Web.com apžvalgos – 2020 m. Gegužė. Prieglobos kainų nustatymas ir planai

Web.com apžvalga – ar jie to verti?

Web.com yra viešoji interneto prieglobos įmonė, kurios būstinė yra Džeksonvilyje, Floridoje. Įkurta 1997 m., Web.com yra viena iš ilgiausiai veikiančių ir labiausiai pripažintų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų rinkoje. 2014 m. Pabaigoje jie turėjo daugiau nei 3,3 mln. Abonentų. Bendrovei taip pat priklauso „Network Solutions“ ir „Register.com“.


Kaip gera yra Web.com?

Žiniatinklis.com galėjo būti „dotcom“ bumo pėdsakas, tačiau jų paslaugos negali atsilikti šiandienos rinkoje, kuri yra tokia prisotinta naujovių ir konkurencingomis kainomis talpinančių kompanijų. Web.com už ypač ribotas pagrindines paslaugas imasi nepaprastai aukštų kainų. Be abejo, jokia žiniatinklio priegloba nėra tobula, o visos įmonės tinkamumas priklauso nuo jūsų projekto. Tačiau internetinis puslapis pateikia labai nedaug priežasčių juos rekomenduoti. Nors jie gali pasimėgauti savo vardo atpažinimo ir įmonės galiomis, „Web.com“ paslaugų rimtai trūksta beveik kiekviename skyriuje.

Web.com apžvalgos 2.2 / 5 Recenzentas {{reviewsO Kopinis}} / 5 Vartotojai (0 balsų)

 1. „Linux“ ir „Windows“ pagrindu sukurti planai
 2. Puikus Uptime
 3. Nuvilkite svetainių kūrimo priemonę

Minusai

 1. Tik bendras hostingas
 2. Parduodama kiekviename žingsnyje
 3. Labai dideli mokesčiai – planai nėra visa apimantys
 4. Keli skundai dėl geresnio verslo biuro
 5. Varginanti klientų aptarnavimo patirtis
 6. Klaidinantys įvadiniai pažadai ir atnaujinimo tempai

SantraukaJei žiniatinklis.lt patraukė dėmesį dėl žemos įvadinės kainos, pasirūpinkite, kad perskaitytumėte smulkųjį spaudinį. Žiniatinklis.com gali turėti keletą tinkamų funkcijų, patrauklių tiems, kurie dar nėra įpratę žiniatinklio prieglobos srityje, tačiau jų yra labai mažai, todėl jie yra gera investicija ilgainiui. „Support2Speed2.5Features2.5Value2“ Transparency2

Mūsų oficiali interneto svetainių talpinimo apžvalga

Galite atpažinti žiniatinklį.com iš jų TV reklamos, kurioje vaizduojami labai modernūs mažojo verslo savininkai, arba galbūt iš jų rėmimo PGA kelionėse. Web.com, kaip viena didžiausių ir ilgiausiai veikiančių žiniatinklio prieglobų, turi puikų vardų atpažinimą ir lėšų plačiai reklamai. Tačiau pastaraisiais metais sparčiai augant žiniatinklio prieglobos pramonei, Web.com neatsiliko nuo naujųjų konkurentų paslaugų lygio.

Geriausios savybės Web.com talpinimas

Web.com žada keletą patrauklių paslaugų, tačiau, atsižvelgiant į augančius pramonės standartus, palyginus jos atrodo labai paprastos. Štai kelios priežastys, kodėl kažkas gali norėti prisiregistruoti naudoti bendro naudojimo prieglobos planą su „Web.com“:

Tiek „Linux“, tiek „Windows“ planai

Web.com turi ir Linux, ir Windows pagrįstus prieglobos planus. Jie nėra vienintelė įmonė, siūlanti šį pasirinkimą; Pavyzdžiui, „GoDaddy“ taip pat siūlo abi platformas. Tačiau toks pasirinkimas, kuriame yra tiek „Linux“, tiek „Windows“ pagrįstas priegloba, tampa vis retesnis, nes dauguma interneto prieglobos įmonių pasirenka tik vieną.

Sukurs jums „Facebook“ verslo puslapį

Web.com žada sukurti „Facebook“ verslo puslapį naujiems klientams. Šis rinkodaros žvilgsnis akivaizdžiai skirtas vyresnio amžiaus, mažiau techniškai linkusiems verslo savininkams. Bet „Facebook“ puslapio sukūrimas yra turbūt vienas lengviausių dalykų, kuriuos bet kas gali padaryti internete. Ypač atsižvelgiant į tai „Facebook“ didžiausia auganti demografija šiuo metu yra vyresnio amžiaus žmonės, sunku įsivaizduoti, kad kas nors būtų taip pabrėžtas minties sukurti „Facebook“ puslapį, kad ši paslauga būtų tokia patraukli. Galbūt tai yra pardavimo taškas tiems, kurie mėgsta vengti interneto visi kartu, tačiau tiems, kurie turi net pagrindines interneto kompetencijas, rekomenduojame skirti 10 minučių savo „Facebook“ verslo puslapio sukūrimui..

Domenų vardų pirkimas ir registravimas

Prisiregistravus Web.com apima nemokamą domenų registraciją, kurią jie daro patys, o ne per trečiosios šalies registratorių. Bet stebėkite atsinaujinimo tempą. Nors jūsų pirmieji metai yra nemokami, Web.com imasi 37 USD per metus už jūsų domeno atnaujinimą, o tai yra daugiau nei dvigubai daugiau nei įprastas pramonės standartas. Pavyzdžiui, „GoDaddy“ imasi 14,99 USD už domeno atnaujinimą po pirmųjų metų. Tokios paslaugos kaip „NameCheap“ kainuos dar mažiau. Nors nemokamas domenas registruojantis gali būti viliojantis, rekomenduojame nusipirkti domeną kur nors kitur, jei ketinate naudoti Web.com kaip savo žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją. Tai, be abejo, nebent ketinate turėti URL tik metus.

Žemos įvadinės kainos

Žiniatinklis.com naujiems klientams siūlo labai žemą įvadinę kainą. Jų „Web Builder“ paketas už pirmą mėnesį kainuoja vos 1,95 USD. Tačiau labai svarbu atkreipti dėmesį į puikų atspaudą. Tai tik pirmas mėnuo, po kurio kursai pakilo daugiau nei 1000% iki 22 USD / mėn. Tai taip pat tampa brangesnė, jei pridedate tokius priedus kaip SSL sertifikatai, pagrindinės metrikos ataskaitos ir kt.

Puikus Uptime

Mes galime kvalifikuoti kiekvieną profesionalą, susietą su Web.com, iki šio momento. Tačiau iš tikrųjų jie turi puikų darbo laiką. Pastarąjį dešimtmetį jų procentas siekia 99,99 proc., Jų rekordas nepatenkintas.

Neigiamos žiniatinklio svetainių talpinimo galimybės

Web.com turi gana siaubingą reputaciją tiek interneto profesionalų, tiek paprastų klientų tarpe. Toks baisus faktas, kad priverčia susimąstyti, kaip jos gali būti vienos didžiausių ir ilgiausiai dirbančių įmonių versle. Čia yra keletas pagrindinių priežasčių, kodėl turėtumėte ieškoti žiniatinklio prieglobos paslaugų kitur:

Kainų struktūra yra brangi ir klaidinanti

Kaip minėta anksčiau, „Web.com“ turi keletą viliojančių įžanginių kainų nustatymo variantų, kurie greičiausiai patiks pirmą kartą žiniatinklio savininkams. Tačiau skirtingai nuo daugelio kitų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, Web.com nekonstruoja jų paslaugų kaip paketai. Be galo sunku įvertinti, kiek kainuos jų paslaugos, iš tikrųjų neįdėdami prekių į savo pirkinių krepšelį. Be to, neaišku, už kokius saugojimo ir srauto apribojimus jūs mokate, nes jie nėra aiškiai suskirstyti niekur jų svetainėje. (Norėdami pamatyti įmonę, kuri tai puikiai atlieka, patikrinkite A2 prieglobą)

Daugelis dalykų, kurie yra standartiniai kaip fiksuotos kainos dalis su kitomis įmonėmis, papildomai kainuoja naudojant Web.com. Svetainių kūrimo įrankiai, SSL sertifikatai, metrikos stebėjimas … visa tai kainuoja papildomai, be jau didelių 22 USD / mėn., Kuriuos jie imasi už savo labiausiai rekomenduojamą planą. „Checkout“ yra vienintelis kartas, kai kiekvienoje eilutėje pamatysite tikrąsias išlaidas ir gautas paslaugas.

Galite tikėtis, kad susidursite su pirkėjais kiekviename žingsnyje su tinklalapiu.com, kurie visi yra supainioti ir klaidinantys. Jie rekomenduoja papildomai mokėti, kad jūsų svetainė būtų optimizuota mobiliesiems; pamirškite, kad yra daugybė nemokamų „WordPress“ šablonų, kuriuose yra šis. Taip pat galite mokėti papildomai, kad jie pasirūpintų jūsų „internetinės rinkodaros poreikiu“, kur jie iš tikrųjų paprasčiausiai pateiks jūsų svetainę į katalogus, tokius kaip YellowPages.com. Jie taip pat rekomenduoja papildomai sumokėti už saugumą; ar tai kažko, ko visiškai nėra jų prieglobos planuose?

Susipažinkite su jų svetaine ir galite susidurti su „Hostingo planais“, o ne „Svetainėmis“. Šie prieglobos planai yra labiau prieinami, jų bazinis planas atnaujinamas 12,95 USD / mėn. Bet atlikę papildomą tyrimą suprasite, kad tai iš esmės yra tie patys produktai (interneto priegloba, domenas ir svetainių kūrimo įrankiai), tačiau su skirtingais pavadinimais ir skirtingomis kainomis. Jų svetainės kalba skiriasi nuo daugumos hostingo bendrovių. Tai verčia įtarti, kad galbūt jie vengia naudoti tokius žodžius kaip „hostingas“ tokių žodžių kaip „svetainės dizainas“ naudai, kad priviliotų žmones, kurie internete yra visiškai žali..

Labai didelis skaičius skundų su Geresnio verslo biuru

Iki 2016 m. Lapkričio mėn. „Web.com“ buvo pateikę 567 klientų skundus Geresnio verslo biuras. Tai tik skundai, pateikti per pastaruosius trejus metus. Dauguma jų yra susiję su neteisėtais mokesčiais ir atsiskaitymo neatitikimais, be to, daug susijusių ir su neįvykdytais paslaugų lygio susitarimais. Net ir tokiai didelei kompanijai šis skaičius yra tikrai stulbinantis ir turėtų būti raudona vėliava visiems, kurie svarsto galimybę su jais verslą kurti.

Tik bendras hostingas

Web.com nesiūlo VPS ar tam skirto prieglobos plano. Jie siūlo tik tris skirtingus planus – visus juos bendruose serveriuose. Tai rodo, kad Web.com nėra sukurtas klientams, ieškantiems masto, ir beveik visada skirtas tik pradedantiesiems žiniatinklio valdytojams. Kiekvienas, kuris planuoja įtraukti elektroninę prekybą į savo svetainę, turėtų ieškoti kitur.

Trūksta klientų aptarnavimo paslaugų, susijusių su daugybe pardavimų

Web.com nukreipia beveik visas klientų aptarnavimo paslaugas į jų skambučių centrus. Jiems trūksta tiesioginio pokalbio funkcijų, kurias dabar siūlo šiuolaikinės kompanijos. Tai nebūtinai yra rodiklis, kad trūksta palaikymo, bet, deja, Web.com neatperka savęs. Viena vertus, visiems būtų naudinga, jei patikimi trikčių šalinimo šaltiniai būtų lengvai prieinami internete, pavyzdžiui, konkurentų „HostGator“. Tai taip pat galėtų sutaupyti daug laiko, jei klientai galėtų savarankiškai pateikti palaikymo bilietus (šiuo metu tai galima padaryti tik foninėje programoje per palaikymą telefonu). Vienintelis būdas gauti pagalbą iš Web.com yra skambinimas. Kai jums paskambins, jų aptarnaujantis personalas bus išmokytas bombarduoti jus aukcione, kai tik jie išspręs jūsų problemą.

Apatinė eilutė

Jei praleidote bet kurį laiką apsipirkdami žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, pakanka apsižvalgyti pagrindiniuose Web.com puslapiuose, kad susidarytumėte idėją, kad jų verslo modelis kažkaip skiriasi nuo normos. Akivaizdžiai trūksta skirtingų paslaugų lygio aprašymų, diskusijų apie disko erdvę ir svetainės lankomumą ar bet kokio saugumo paminėjimo. Atrodo, kad internetinis tinklas yra skirtas klientams, kurie beveik nieko nežino apie svetainės sukūrimą ir veikimą, todėl nežino nieko geriau, nei sumokėti labai didelę kainą už neįtikėtinai menkas paslaugas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map