Огляд Bluehost травня 2020 року: Bluehost просто дешевий чи хороший?

Contents

Що таке Bluehost?

Більшість людей, які чули про будь-яку хостинг-компанію, ймовірно, чули про Bluehost.


Підкастри та лідери інтернет-маркетингу люблять його просувати, але чи корисне це?

Заснована в 2003 році, Bluehost – приватна хостинг-компанія, що належить Endurance International Group. Своїми сестрами-хостинговими компаніями HostMonster, FastDomain та iPage, група має майже два мільйони доменів. Спеціальність сервісу базується в Прово, штаті Юта, VPS Bluehost та спеціальних планах розміщення сервера.

Наскільки хороший хостинг Bluehost?

Найбільшою точкою продажу Bluehost є, ну, їхня продажна точка.

Ціни на Bluehost (починаючи з $ 2,95) є одними з найнижчих на ринку, і стандартні з усіма основними функціями, які можна було б захотіти від спільного хостинг-провайдера.

Їх варто порівнювати з іншими подібними господарями бюджету, оскільки вони пропонують широкий спектр планів з певними нішевими перевагами. Можливо, ви хочете стежити за кількома речами, які знайшли наші дослідники. Пробіг та швидкість значно нижчі, ніж у більшості конкурентів (особливо конкурентів з вищою ціною), і обслуговування клієнтів Bluehost не настільки корисне, як можна було б сподіватися. Див. Огляд офіційного сайту Bluehost 3.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (18 голоси) Плюси

 • Деякі найдешевші ціни
 • Тон функцій
 • Добре для початківців
 • Прекрасні функції безпеки для бюджетного хостингу

Мінуси

 • Швидкість може бути проблемою
 • Пробіг не гарантований
 • Деякі проблеми із підтримкою

Резюме. Оскільки Bluehost настільки великий і ділиться ресурсами з сестринськими компаніями, вони можуть запропонувати деякі найдешевші ціни на хостинг. А для неймовірно низьких цін плани Bluehost охоплюють більшість основ, таких як WordPress хостинг, VPS, надійні функції безпеки та безліч безкоштовних інструментів для завантаження. Але в кінці дня ви отримуєте те, за що платите. Обслуговування клієнтів Bluehost не вистачає, тривалість тривалості роботи дотепна, а їх швидкість залишає бажати кращого. Вебмайстри з бюджету, які не передбачають великого обсягу трафіку чи квитків на підтримку, знайдуть все, що шукають, із цінами на Bluehost. Але якщо для вас важлива більша надійність, варто виплатити додаткові гроші для більш орієнтованого на клієнта хоста, як SiteGround або WP Engine. Підтримка3.5Швидкість2.5Особливості4Залежність4.5Телевидність3.5

Наш офіційний огляд Bluehost

Шукаєте дешевий, не надмірний досвід хостингу, який покриє всі ваші основні потреби? Тоді Bluehost – відмінний варіант для вас.

Ціни на Bluehost є одними з найнижчих на ринку, оснащені 30-денною гарантією повернення грошей і включають добір найбільш широко використовуваних інструментів побудови веб-сайтів та засобів безпеки. Але якщо для вашого веб-проекту потрібні скорочення сервера, гарантія безперервного часу, швидкісні швидкості та комплексне обслуговування клієнтів, Bluehost, мабуть, не найкраща ставка.

Витратьте трохи більше грошей, щоб отримати набагато більше надійності.

Основні моменти Bluehost

 • Дуже доступне ціноутворення, починаючи від $ 2,95 / місяць (зі знижкою)
 • Встановлення WordPress в один клік – ідеально підходить для нових сайтів
 • Цілодобова підтримка – яка покращилася за останній рік
 • Настійно рекомендується провідними подкастерами, такими як Пат Флінн
 • Як і всі спільні хости, якщо у вас є великий сайт, це може сповільнити вас
 • Хмарний хостинг та інші оновлення доступні
 • Зберігання електронної пошти дуже обмежене в базовому плані
 • Веб-сайти обмежені лише базовим планом
 • 30-денне повернення коштів, якщо вони вам не подобаються

Плюси Bluehost

Bluehost чудово розуміє, що потрібно середньому клієнту як базову лінію від їх веб-хостинг-провайдера. Найбільша сила Bluehost полягає в тому, що вони покривають усі ці бази за неймовірно низькою ціною. І, маючи 2 мільйони доменів у всьому світі, очевидно, це прекрасна точка продажу.

1. Bluehost cPanel – Перевизначення демонстрації

Перш ніж витратити ні копійки на онлайн-сервіси – включаючи хостинг, – чи не було б приємно точно знати, за що ви платите? Bluehost хостинг дає вам справжній смак того, що ви хочете бути одним із своїх клієнтів, надаючи вам демонстраційний доступ до повністю функціонального cPanel. Оскільки cPanel – це те, що ви будете використовувати для управління всією своєю веб-сторінкою, то показавши вам зменшену версію цієї програми, це зробить вам послугу. Повна демонстрація – це розумний хід, оскільки функції cPanel є надійними та зручними для користувачів. На той момент, коли ви приймаєте рішення про покупку, ви точно знаєте, в що потрапляєте.

2. Шифрування військового рівня & Інша безпека

Перш ніж надсилати дані хостинговій компанії, ви не хочете знати, наскільки це безпечно? У Bluehost хостингу є все актуальне під кришками їхніх серверів. Маючи спільні та виділені SSL сертифікати, щоденне резервне копіювання та безпечний FTP-процес, хостинг Bluehost знає, що означає захищати ваші дані. Якщо ви задумаєтесь про це, це може бути однією з особливостей продажу вашого продукту, оскільки ваші клієнти хочуть дізнатися, чи є їхня особиста та приватна фінансова інформація в хороших руках, перш ніж вони дадуть вам гроші.

Bluehost має одні з найкращих особливостей безпеки серед компаній, що займаються веб-хостингом з низькими витратами. Наприклад, їх конкурент HostGator коштує трохи дорожче, але у їхніх поштових скриньках є серйозна відсутність захисту від спаму та вірусів, і вони створюють резервні копії ваших даних лише раз на тиждень. Навіть більш дорогий варіант, SiteGround, втрачає свою безпеку від злому. Bluehost справді виходить за межі безпеки в ціні.

3. Нарешті – халяви, якими можна скористатися

Bluehost визнає, що більшість людей запускають основні веб-сайти з метою розширення своїх маркетингових зусиль та присутності бренду. Таким чином, включений у ваш план Bluehost є безліччю безкоштовної електронної комерції, кошика для покупок, електронної пошти та маркетингових додатків. Google Apps і CloudFlare – два приклади, і всі ці додатки інтегруються безперебійно і є надзвичайно зручними для користувачів. Вам не потрібно бути розробником, щоб з’ясувати безкоштовні програми, які, безперечно, будуть корисні для будь-якого малого бізнесу.

4. Прості інструменти дизайну

Bluehost хостинг ставить вас на місце водія, коли справа стосується дизайну вашого веб-сайту, і вони роблять це так просто, що вам не потрібно мати ніякого досвіду. В один момент найм веб-дизайнера може бути частиною вашої маркетингової стратегії, але зараз цього не потрібно. Плани Bluehost пропонують безкоштовне програмне забезпечення для веб-дизайну за допомогою технології перетягування, що дозволяє вам легко спроектувати сайт. Цей тип програмного забезпечення досить буквально називається WYSIWYG – те, що ви бачите, те, що ви отримуєте. Це означає, що вам не потрібно володіти комп’ютерним програмуванням, щоб налаштувати веб-сайт так, як вам потрібно.

5. VPS Bluehost фактично доступний

Хостинг VPS завжди дорожчий, ніж спільні плани хостингу, тому що вам гарантовані ресурси приватного сервера. Але там, де більшість хостингових компаній стягують надзвичайно високі ціни на VPS, низькі ціни Bluehost поширюються на VPS. Bluehost VPS повністю управляється і багатий такими функціями, як вдосконалений cPanel, CentOS та потужна хмарна технологія. І з чотирма різними рівнями, плани VPS Bluehost надають багато місця для масштабування з ростом.

Мінуси Bluehost

Коли ціни настільки низькі, важко поскаржитися на недоліки планів Bluehost. Але є деякі серйозні мінуси Bluehost, які не можна не помітити, якщо низькі ціни не є вашим першочерговим завданням.

1. Служба обслуговування клієнтів Bluehost – це хіт або міс

Будь-яка компанія, яка має клієнтів у всьому світі, повинна мати можливість їх підтримувати цілодобово. Bluehost може похвалитися середнім часом відгуку квитка 30 секунд, але це навряд чи так реально. У години пік багато клієнтів повідомляють про тривалість очікування майже 45 хвилин. Що ще гірше, багато клієнтів висловлюють розчарування тим, що спілкування може бути стислим і корисним. Мало що надихає, коли ви відчуваєте технічні труднощі, ніж дочекатися надмірної кількості часу лише для отримання відповіді, яка не наблизить вас до рішення. Повільний і безкорисливий сервіс не завжди буває у Bluehost, але це трапляється досить часто, що ми не можемо сказати, що їх обслуговування клієнтів стабільно висока.

Однак у Bluehost є канал YouTube, наповнений корисними навчальними посібниками. Якщо ваше запитання не є нагальним, іноді краще просто закатати рукави і навчитися їх самостійно виправляти. Ви навіть можете вирішити проблему, перш ніж вийдете з місця підтримки.

2. Немає гарантій часу

Перш ніж приймати рішення про розміщення хостингу, ви, мабуть, прочитали сотні різних оглядів з різних точок зору про майже кожну хостинг-компанію там. Однією з моделей, які ви можете помітити, є те, що декілька з цих хостингових компаній пропонують гарантію безперервного робочого часу – як правило, гарантію 99,99% тривалості роботи. Це обіцяє, що ви отримаєте компенсацію за щонайбільше 8 годин простою на рік. Це не так з Bluehost. Bluehost не компенсує вас, якщо їх тривалість тривалості роботи нижче середньої рекламованої реклами. Незважаючи на те, що їхній час тривалості не відстає багато, дослідження показують, що Bluehost, як правило, має дещо нижчий показник часу, ніж у більшості їхніх імен. Для сайтів, які монетизують відвідування, додаткові 4 години простою на рік можуть мати величезний вплив на ваш бізнес. Але в порівнянні з іншими веб-сайтами бюджету, такими як WebHostingPad, Bluehost має набагато кращі витрати на гроші, які ви платите.

3. Повільне завантаження швидкостей

В середньому сторінки Bluehost завантажують на 25% більше часу, ніж сторінки, розміщені іншими провідними хостинг-провайдерами. Ця різниця у часі може здатися не такою великою, але чи знаєте ви, що майже три чверті вашого трафіку відскакують, якщо ваша сторінка не завантажиться протягом 5 секунд? Невеликі швидкості завантаження шкодять вашому користувальницькому досвіду, тим самим зменшуючи відвідувачів та ваші прибутки. Звичайно, Bluehost все ще далеко випереджає багато менших веб-хостів, але вони знаходяться в нижній частині ствола серед своїх головних конкурентів. Ми зазначимо швидкість як елемент номер один, який вони могли б виправити, якщо вони хотіли б покращити своє обслуговування. Якщо швидкість є вашим першочерговим завданням у веб-хостингу, можливо, вам буде цікаво платити кілька доларів на місяць за надшвидкий хостинг A2.

4. Отримання всіх ваших електронних листів

Ще одна особливість хостингу Bluehost – це те, що називається “поштова скринька електронної пошти”. Це означає, що хтось надсилає електронний лист неіснуючому користувачеві у вашому домені, він потрапить у цю скриньку електронної скриньки. Хоча це не є необхідною особливістю, це та, яку мають інші хостинг-компанії.

5. Кращі ціни вимагають більш тривалого контракту

Якщо ви плануєте довго триматись на своєму веб-сайті, то це насправді не має значення. Якщо ви не впевнені, як довго буде працювати ваш сайт, то 36-місячний період для отримання найкращих цін може бути трохи засмучуючим..

Тож саме від вас залежить, чи це негатив чи ні, але ми думали, що ви хочете знати.

Суть:

Важко сказати “ні” низькій ціні з великою цінністю, і популярність Bluehost є свідченням цього.

У них є всі ваші основи в одному акуратному і дешевому пакеті, саме це і шукає ваш типовий початківець вебмайстер, коли настає час створити сайт для свого бізнесу. Bluehost не вистачає лише дрібних фракцій, але ці дроби дійсно складаються при роботі з великою кількістю. Ось чому ми не рекомендуємо Bluehost для сайтів, які збирають величезну кількість трафіку або втрачають великий час, коли їхній сайт знижується. Але якщо все, що вам потрібно, – це ваш власний маленький куточок Інтернету, і ви самі, можливо, не помічаєте простоїв або відстаючих швидкостей, Bluehost – це чудове, дешеве місце для початку.

Переглянути ціни на Bluehost

Поширені питання щодо хостингу Bluehost

Назвіть основні особливості, які пропонує Bluehost?

Існує десятки функцій, які надає Bluehost, але ось чотири найважливіші для початку роботи.

 • PHP – Якщо ви не хочете, щоб ваш веб-сайт був нудним і нудним, вам потрібно буде використовувати PHP. Ця послуга дає змогу створювати динамічний контент для вашого сайту, включаючи зображення, кнопки та текст, які можуть відрізняти вас від натовпу. Залежно від типу веб-сайту, який ви хочете створити, Bluehost пропонує різні пакети, щоб забезпечити вам більше контролю через PHP.
 • WordPress –  На додаток до розміщення вашого веб-сайту Bluehost надасть вам доступ до WordPress, щоб ви могли налаштувати та створити зовнішній вигляд, який ви хочете. Більшість нових сайтів використовують WordPress, тому ви, безумовно, хочете цим скористатися.
 • MySQL – Якщо ви плануєте мати багато даних на своєму сайті або ви хочете збирати багато даних на своєму веб-сайті, то для цього вам знадобиться MySQL. Bluehost надає вам потрібні інструменти, щоб ви могли не тільки збирати, але й обробляти та керувати всіма потрібними даними. Як ми вже згадували, існують різні пакети, які ви можете вибрати, щоб забезпечити достатньо місця для зберігання.
 • Гарантія часу –  Bluehost має 100% гарантію тривалості роботи, це означає, що ваш сайт ніколи не буде працювати в будь-який час. Якщо з будь-якої причини це станеться (стук по дереву), Bluehost компенсує вам це.
 • Електронна пошта – Bluehost пропонує безкоштовні акаунти електронної пошти з усіма пакетами.
Які функції електронної пошти пропонує Bluehost?

Bluehost має портал Webmail для своїх користувачів, а також дозволяє вам вибрати улюблену програму вхідних повідомлень. Вони використовують як SpamAssassin, так і SpamExperts для фільтрування вашої вхідних. Вони також мають деякі можливості маркетингу електронної пошти, які допоможуть вам розробити підписки.

Яку хакерську безпеку пропонує Bluehost?

Щоб захистити вас, Bluehost пропонує безліч функцій входу та безпеки, які дозволять утримувати ваш сайт та всю відповідну інформацію поза руками хакерів та злодіїв..

 • Двофакторна автентифікація: окрім вашого пароля, вам знадобиться інший ключ безпеки для входу. Це допомагає запобігти хакерам отримати доступ
 • PIN-код: як додаткову функцію безпеки, ви можете встановити PIN-код для підтвердження. Однак ви не можете використовувати свій PIN-код для входу.
 • Коригування пароля для авторизованих користувачів: якщо у вас є інші люди, які керують вашим веб-сайтом, ви, можливо, не хочете, щоб вони мали доступ до всього, що ви робите. Таким чином, ви можете встановити, які параметри доступні для користувачів, а також змінити паролі віддалено.
 • Пароль облікового запису: це дозволяє вам або уповноваженому користувачеві отримати доступ до веб-сайту, щоб внести будь-які зміни або оновити інформацію
 • Пароль для виставлення рахунків: цей пароль призначений лише для власника облікового запису, оскільки дозволяє придбати додаткові послуги від Bluehost або повністю скасувати свій рахунок
 • Єдиний вхід для надійних сайтів: як Google і WordPress.
Якщо я купив домен в іншому місці, чи можу я перенести його на Bluehost?

Так, Bluehost дозволить вам перенести будь-який і всі ваші домени на ваш хостинг-акаунт. Однак вам доведеться скинути налаштування вашого доменного імені, щоб направити його на Bluehost.

Чи можу я придбати доменне ім’я через Bluehost?

Так, ви більше ніж вітаємо придбання доменного імені через Bluehost за умови, що його не взяв хтось інший. Просто введіть потрібне ім’я, і сайт повідомить, чи він доступний.

Чи пропонує Bluehost конфіденційність доменних імен?

Так, вони роблять. Усі придбані доменні імена зобов’язані законодавством відображати інформацію, хто належить домену. Однак якщо ви турбуєтесь про те, що ваша особиста інформація буде публічною, Bluehost може надати вам варіанти конфіденційності, щоб зберегти цю інформацію приватною. Що станеться, якщо ви не використовуєте цю функцію безпеки? Ви можете бути ціллю:

 • Спам
 • Телефонні дзвінки
 • Поштова пошта
 • Крадіжки особистих даних
 • Шахрайські передачі домену
Які способи оплати приймає Bluehost?

Bluehost приймає більшість основних кредитних карток, а також PayPal та кілька інших онлайн-фінансових послуг. Якщо ви не впевнені, що ваш платіж буде здійснено, зверніться до служби підтримки. Вони також пропонують докладну історію платежів, доступну в Інтернеті.

Чи можу я встановити автоматичне оновлення для свого сайту?

Так, ви можете встановити оновлення на місяць або на рік, залежно від ваших потреб. Bluehost налаштовує автоматичне оновлення для всіх нових акаунтів, але ви можете перейти на ручну оплату, якщо це необхідно. Bluehost зв’яжеться з вами щоразу, коли платіж належить або збирається зняти для відновлення. Детальніше на Bluehost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map