Відгуки про хостинг маховиків: чи підходить саме вам маховик?

Відгуки про хостинг маховиків: чи підходить саме вам маховик?

Відгуки про хостинг маховиків: чи підходить саме вам маховик?

Contents

Що таке маховик?

Flywheel – керована хостинг-компанія WordPress, що базується в Омасі, штат Небраска, з офісами в Сіднеї, Австралія. Заснована в 2013 році, компанія надає послуги хостингу для дизайнерів та розробників, які заробляють на життя запуск веб-сайтів для клієнтів.


Наскільки хороший хостинг на маховиках?

Flywheel пропонує бездротовий доступний і керований варіант хостингу WordPress, щоб конкурувати з більш складними, більш дорогими компаніями, що управляють хостингом, такими як WP Engine. Flywheel не призначений для веб-майстрів-любителів. Основну частину клієнтури складають дизайнери та розробники. Підтримка маховиків є надзвичайно обізнаною і знайома зі складними проблемами розвитку, і їх плани будуються на масштабах. Ми рекомендуємо Flywheel для цифрових рекламодавців, які бажають гнучкості від своєї хостингової компанії. Вивчіть інші варіанти, якщо ви новачок або якщо ви представляєте корпорацію, яка бажає надмірно практичного управління.

Дивіться Огляди офіційного маховика сайту 3.5 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (1 голосування) Плюси

 1. Виділений WordPress управління
 2. Вартість за відвідувача є переговорною
 3. Безкоштовна міграція / безкоштовні демо-сайти
 4. Автоматичне резервне копіювання з легким процесом відновлення
 5. Розробник & Особливості дизайнера
 6. Мінуси

  1. Повільний час повороту на підтримку, без доступу 24/7
  2. Сайти можуть бути повільними
  3. Постановка все ще знаходиться в бета-версії

  Підтримка3Speed3Особливості3.5Value4Transparency4

  Наш офіційний огляд маховика

  У маховика відчувається різкість і привабливість, яких не вистачає багатьом іншим компаніям, що займаються хостингом. У порівнянні з мультяшним виглядом таких великих імен, як HostGator, або задушливим почуттям елітних компаній, що займаються хостингом, як Rackspace, Flywheel – це подих свіжого повітря. Створений для дизайнерів та розробників, які бажають запустити сайти для своїх клієнтів, Flywheel знайшов свою нішу на ринку керованого хостингу WordPress. Більшість функцій Flywheel – це найвищий рівень і ідеально підходить для клієнтів. Однак деякі незначні роздратування можуть відвернути деяких користувачів. Ми також радимо проти Flywheel для сайтів, які щомісяця відвідують мільйони відвідувань.

  Найкращі характеристики хостингу маховиків

  Flywheel створений для дизайнерів та розробників, які по-справжньому знають свій шлях навколо WordPress, а тому знають це досить добре, щоб знати, що аутсорсинг управління його безпекою та оновленнями вартий свого часу. Ці хлопці є кмітливими та точно знають, чого хочуть їхні клієнти в технічному хостінгу, а саме: швидкість, інноваційні та інтуїтивні функції, безпека та регулярне резервне копіювання..

  Доступне, виділене управління WordPress

  Оскільки CMS WordPress – номер один, що використовується у всьому світі, не дивно, що за останні роки керований WordPress хостинг став гарячою галуззю. Flywheel добре заповнює нішу між початківцями веб-майстрами, використовуючи керовану платформу WordPress для хостингу GoDaddy (починаючи з 3,99 долара на місяць), і багатомільйонними корпораціями, що використовують ультрапрофесійну версію WP Engine (29,99 дол. На місяць). Маховик починає з $ 15 на місяць з гнучким масштабуванням для тих, хто хоче розмістити декілька сайтів.

  Вартість за відвідувача є переговорною

  Однією з показників виставлення рахунків, яка користується популярністю серед відданих компаній, що займаються управлінням WordPress, є кількість відвідувачів, на які очікується отримання WordPress веб-сайту. Багато з цих компаній твердо дотримуються своєї політики стягнення певної суми грошей за певну кількість відвідувачів. Маховик відрізняється – нам вдалося домовитись про ціну на відвідувача. Це надзвичайно цінно для сайтів, які планують масштабуватись із часом.

  Один логін для всіх ваших веб-сайтів WordPress

  Коли ви веб-майстер для кількох веб-сайтів WordPress, ви можете опинитися з маленькою чорною книжкою, повною іменами користувачів та паролями. Однак з маховиком це не так. Flywheel дозволяє перенести всі ваші веб-сайти WordPress під одним обліковим записом. Крім того, якщо вам потрібно співпрацювати з іншими людьми, Flywheel надасть кожній особі свої власні облікові дані. Ця функція робить Flywheel легким вибором для дизайнерських та розробних агентств, що керують кількома веб-сайтами.

  Вільна, швидка міграція

  Якщо ви незадоволені вашою поточною компанією з управління WordPress, Flywheel перемістить усі ваші поточні веб-сайти на їхні сервери, надійно та безкоштовно. Крім того, вони дуже швидкі в цьому, міграції зазвичай тривають від 24 до 48 годин. І якщо ви хочете, щоб це було дуже швидко, вони пропонують 8-годинну швидку міграцію за 49 доларів.

  Безкоштовні демонстраційні сайти

  Хоча Flywheel звичайно заряджається на основі домену, вони дозволяють використовувати необмежені можливості демонстрації та постановки – ще одна особливість, яка робить їх ідеальними для професійних розробників та дизайнерів. Хоча ці сайти не доступні, але вони дозволяють клієнтам створити веб-сайт і перевірити його функціональність в повному обсязі.

  Top Notch Security включає безкоштовний SSL

  Flywheel постійно сканує ваші сайти на наявність шкідливих програм і виконує настільки ретельну роботу, що вам ніколи не потрібно буде встановлювати інший плагін безпеки WordPress. У випадку, якщо ваш сайт зламаний, їх команда буде невтомно працювати над вирішенням проблеми та поверненням вашого сайту до нормального стану. Крім того, вони передають безкоштовний SSL з кожним доменом, який ви реєструєте в них.

  Автоматичне резервне копіювання з легким процесом відновлення

  Flywheel виконує автоматичне щоденне резервне копіювання. Це означає, що щодня Flywheel створюватиме резервні копії всіх змін, щоб переконатися, що цілісність ваших веб-сайтів залишається недоторканою. Якщо з вашим сайтом колись виникала проблема, Flywheel полегшує процес відновлення за допомогою операції в один клік. Сама ця функція може заощадити клопоту про те, що вам доведеться постійно шукати та Інтернет-резервну компанію, щоб захистити цілісність даних, які є на вашому веб-сайті..

  Нижні хостингу маховика

  Обслуговування клієнтів Flywheel дуже розумне, але не завжди доступне

  Хостинг маховиків має репутацію за надання фантастичної підтримки. Їхня команда така ж нерозумна, як і їх загальна клієнтура, і майже завжди може зустріти вас у будь-якій глибині технічних проблем, з якими ви стикаєтесь. При цьому вони не пропонують підтримки в чаті в реальному часі, а години телефонних квитків та квитків на підтримку більш-менш обмежені звичайним робочим часом. Хоча відповідь на більшість квитків здійснюється протягом 24 годин і отримує ввічливі корисні відповіді, це може бути недостатньо для всіх. Якщо ви живете в іншому часовому поясі, працюєте в непарні години або очікуєте, що потребує великої технічної підтримки, маховик може не мати під рукою ресурсів, щоб негайно повернутися до вас. Це можна очікувати на планах з нижчими цінами, але як тільки ви почнете платити 100 доларів на місяць, підтримка 24/7 має стати стандартною. WP Engine, найкращий конкурент Flywheel, надає клієнтам вищого рівня доступ до підтримки клієнтів цілодобово.

  Любите cPanel? Подивіться в інше місце.

  Спеціальна інформаційна панель Flywheel – це надзвичайно гладкий і має багато корисних інструментів, але якщо ви є шаленим шанувальником cPanel і неохоче вивчаєте інший інтерфейс, то маховик не для вас. DreamHost – це ще один хост, який спеціалізується на спільному хостингу, який відмовляється від cPanel на користь власної інформаційної панелі. Більшість професіоналів WordPress не сприймають цього питання, але це щось, що варто врахувати, якщо ви або ваші колеги намагаєтеся відслідковувати десятки різних інтерфейсів інформаційної панелі, з якими ви взаємодієте щодня..

  Постановочна зона знаходиться в бета-версії

  Постановочна зона – це місце, де ви можете внести кілька незбережених змін на свій веб-сайт, а потім просто натиснути зміни на веб-сайт, який перебуває на сайті Місце розташування маховика – у бета-версії. Вони стверджують, що незабаром цього не буде в Beta, але поки що, можливо, ви не отримаєте повністю функціональну область постановки. WP Engine виграє їх у цій галузі, принаймні, поки що.

   Час завантаження не найшвидший

  Маховик стверджує, що мають великі швидкості, але, на наш досвід, це може бути трохи порожнє твердження. Завантаження встановленого WordPress середнього розміру зайняло більше години, а іноді завантажуватись більш складні веб-сторінки. Їх функції кешування, безумовно, допомагають цим проблемам, але навіть тоді їх швидкість була значно нижчою від швидкості роботи з WP Engine. Є багато факторів, які сприяють часу завантаження сторінки, але ми виявили, що маховик залишає бажати кращого. Для надшвидких швидкостей ми рекомендуємо хостинг A2 та їх оптимізовану установку WordPress.

  Нижня лінія

  Якщо ви очікуєте або звикли до лікування білими рукавичками керованих WordPress хостинг-компаній, таких як WP Engine, ми не рекомендуємо переходити на Flywheel. Набагато менша компанія з дуже сприйнятливим стартовим відчуттям Flywheel може розчарувати тих, хто хоче, щоб все, що в них справлялося, відповідало професійній нагоді. Однак для шахрайських фрілансерів, які шукають гнучкий, доступний та кмітливий варіант для хостингу, Flywheel – це мрія. Їх приладова панель створена для того, щоб легко керувати веб-сайтами ваших клієнтів, і кожен місяць вони розгортають нові функції та пропозиції, які обслуговуються саме для тих, хто заробляє свої сайти для запуску на життя. Якщо ви шукаєте доступний варіант і налаштовуєтесь на самостійне налаштування, ви знайдете все, що шукаєте в хостингу WordPress, керованому Flywheel.

  Переглянути інші функції

  Питання та відповіді маховика

  Маховик досить простий у користуванні, і оскільки кожен може зрозуміти, як ним користуватися, навколо виникає багато питань. На щастя, на ці запитання є відповіді, і саме тут ви знайдете. Здійснення єдиного доступу до всіх ваших питань допоможе вам зрозуміти, чи Flywheel – хостинг-сайт, який ви хочете для свого веб-сайту. Це повинно відповісти на безліч поширених питань, які виникають у нових клієнтів щодо маховика.

  Як можна перейти до об’ємного плану з одного сайту?

  Ви хочете створити резервну копію оригінального сайту, а потім клонувати його. Потім потрібно вибрати спосіб оплати. Потім ви можете вказати DNS на новий сайт, якщо це не був демо-сайт або ще не використовується, який ви можете пропустити. Ви хочете переконатися, що ви скасували та видалили початковий сайт. Ваш новий сайт повинен працювати належним чином, і якщо у вас виникнуть запитання, ви можете звернутися до їх довідкового веб-сайту, щоб вирішити будь-які проблеми.

  Як почати інсценувати?

  Постановка все ще знаходиться у бета-форматі, тому вам потрібно буде запитати доступ безпосередньо від Flywheel. Як тільки ви зможете отримати доступ, ви можете переключити Постановку у положення увімкнено на вкладці Додаткові. Підготовка процесу постановки може зайняти деякий час, особливо якщо ваш сайт досить великий. Після завершення цього процесу нова вкладка Постановка з’явиться на інформаційній панелі маховика вашого сайту. Ви зможете отримати доступ до сайту Постановка за допомогою URL-адреси на вкладці Постановка та використовувати ваші облікові дані WordPress. Існує пароль, який захищає ваш сайт під час роботи над ним, і ви можете внести всі потрібні зміни.

  Чи можливо змінити розташування центру обробки даних на сайті?

  Перемістити сайт між центрами обробки даних неможливо. Ви можете вирішити проблему, щоб досягти однакових результатів. Ви хочете створити резервну копію оригінального сайту, а потім клонувати його. Вам потрібно буде вибрати спосіб оплати та центр обробки даних, до якого ви хочете надіслати його. Потім ви можете вказати DNS на новий сайт, а ви хочете скасувати або видалити початковий сайт. Це приблизно той самий процес переключення ваших планів.

  Чи можу я перевстановити файли WordPress Core?

  Якщо вам потрібно перевстановити файли WordPress Core, почати все може бути простіше. Залежно від типів змін, які ви хочете внести, ви завжди можете створити демонстраційний сайт і додати його на свій сайт, коли будете готові. Ви можете натиснути кнопку «Новий сайт» на панелі інструментів маховика. Ви хочете заповнити форму з бажаними налаштуваннями. Ви хочете вибрати “Мій клієнт заплатить пізніше” як метод оплати. У вас буде доступний 14-денний демонстраційний сайт для роботи, і коли ви будете готові внести зміни, ви можете перенести його на новий сайт, а потім перейти до нього в реальному часі.

  Можна однією силою SSL на сайті?

  Після того, як надбудова SSL для сайту увімкнена на Flywheel, рекомендується примусити SSL на свій сайт. Ви хочете перенаправити трафік на сайт через протокол HTTP на HTTPS, щоб зробити його більш безпечним. Ви хочете перейти на вкладку «Додаткові» та переключити параметр перемикання «Примусово HTTPS». Він перенаправить трафік вашого веб-сайту на HTTPS автоматично.

  Чи існують знижки для некомерційних організацій?

  Залежно від неприбуткової організації, до якої ви входите, ви можете мати право на певні знижки. Некомерційні організації, що входять до сектору 501 (c) 3, ви можете надіслати електронною поштою Flywheel із інформацією вашої організації. Маховик повинен мати можливість знайти знижки, які допоможуть вам досягти поставлених цілей.

  Як можна жити на маховику?

  Виконайте кілька кроків, які потрібно виконати, щоб веб-сайт почав працювати. Ви хочете зняти захист паролем у Flywheel. Потім ви можете додати домени, які ви хочете вказати на свій сайт. Потім ви встановите правильний домен на основний. Після цього ви можете вказати DNS домену у списку доменів на Flywheel.

  Що таке білий екран / 500 помилок?

  Є багато причин, чому у вас може бути білий екран, де має бути ваш звичайний екран. Причин багато, але якщо у вас помилка 505, це означає, що ваш комп’ютер не вийде з ладу. Це може бути через плагіни або конфлікти тем, помилки синтаксису PHP або вичерпана пам’ять на сервері. Існує налаштування, яке можна використовувати для переключення помилок PHP на сайті. Ви хочете змінити налаштування WP_DEBUG на вкладці Додатково. Потім можна подивитися, щоб дізнатись джерело проблеми, що дозволяє легко її виправити.

  У чому сенс керованого хостингу WordPress?

  Маховик обробляє кожен сайт окремо, що дозволяє кожному мати персоналізований стиль для свого сайту. Кероване керування та ефективність роботи Flywheel дозволяє налаштувати свій сайт без плагінів завдяки серверам. Flywheel управляє безпекою в WordPress, вважаючи, що це мета для хакерів та зловмисників, і вона працює на рівні сервера, щоб запобігти злому сайту. Flywheel оновлює ваше програмне забезпечення, тому ви завжди використовуєте найновішу версію WordPress. Ви також отримуєте експертну підтримку WordPress через Flywheel. Це як персональний секретар для вашого сайту.

  Чи доступний маховик через SSH?

  На жаль, Flywheel не надає доступ SSH до жодного сайту через заходи безпеки та ефективність, які надає Flywheel. Ви можете отримати доступ до маховика через SFTP та потрапити до бази даних. Ви можете зв’язатися із службою підтримки Flywheel, якщо ви хочете зробити це через SSH, і вони можуть допомогти вам у будь-яких питаннях.

  Що таке демонстраційний сайт?
   • Демо-сайти – це як практика роботи веб-сайту. Ви можете створити сайт і налаштувати демонстрацію, перш ніж платити за нього. Це корисно для всіх, хто створює веб-сайт для клієнта. Ви зможете навести приклад того, що таке веб-сайт, як він буде виглядати, і це безкоштовно. Це хороший спосіб передати веб-сайт клієнту, коли він готовий подбати про платежі.
   • Якщо ви хочете створити демонстраційний сайт, ви створите новий сайт. Ви можете вибрати “Мій клієнт заплатить пізніше”, коли з’явиться платіжна інформація. Ви можете завантажити сайт своєму клієнту, перерахувати рахунки, а потім зробити його активним. Це хороший спосіб переконатися, що добре зайти, перш ніж вкладати гроші на сайт.
  Що таке візит, за словами Маховика?

  Відвідування веб-сайту важливі для того, щоб відслідковувати кількість людей, які відвідують веб-сайт. Маховик порекомендує план залежно від кількості відвідувань, які ви отримуєте щомісяця. За словами Flywheel, візит – це унікальна IP-адреса протягом 24 годин. Це сума щомісяця, і не важливо, скільки сторінок відвідує одна адреса. Це збалансований спосіб вимірювання відвідувачів, і їх легко відстежувати. Ви також зможете перевірити кількість відвідувачів вашого сайту. Це освіжаючий факт, що ви не повинні самі це слідкувати.

  Чи є причина захисту паролів?

  Існує безліч причин, чому існує стільки захисту сайту, особливо для демонстраційних сайтів. Він захищений, поки сайт не оплачується, і після його оплати ви можете налаштувати захист паролем. Коли відвідувач заходить на ваш сайт, коли захист паролем увімкнено, він може ввести свої облікові дані для доступу до сайту. Це спосіб захистити ваш демо-сайт від витоку або викрадення під час складання його.

  Чи буде маховик підтримувати багатосторонність?
   • Маховик підтримуватиме багатосторонні сайти на різноманітних планах. Він не передбачений планом Tiny, і ваш індивідуальний план дозволяє використовувати багатосайтовий сайт. Однак усі сайти, встановлені на багатосайтовій установці, не повинні перевищувати обмеження на диску, коли всі вони додані разом.
   • Якщо ви хочете ввімкнути багатосайт, ви можете зробити це на вкладці “Додатки” та ввімкнути багатосайт. Flywheel запустить декілька унікальних доменів з однією установкою функції багатосайтових сайтів. Вам потрібно буде зв’язатися із службою підтримки Flywheel, щоб вони допомогли вам у процесі.
  Як називаються сервери Flywheel?

  Рекомендується не оновлювати сервери імен, коли ви вказуєте на маховик. Ви можете змінити запис A та записи DNS CNAME, щоб вказати ваш домен на маховик. Це простіше, ніж зміна серверів імен, які ви використовуєте. Замість того щоб направляти трафік через маховик до вашого домену, Flywheel направить трафік на ваш веб-сайт. Все, що ви робите, – це змінити IP-адресу на те, де знаходиться домен.

  Який правильний план маховика?

  Є три основні плани, які пропонує Flywheel, але є і спеціальні плани. Плани починаються від $ 15 на місяць і піднімаються, залежно від того, який план вам знадобиться для вашого сайту. Такі речі, як кількість відвідувань, місце на диску, пропускна здатність, підтримка SSL, підтримка CDN та підтримка на багатьох сайтах, залежать від ціни. Якщо вам не потрібно багато місця на диску або пропускної здатності, ви можете налаштувати свій план. Немає неправильного плану, і ви можете поговорити зі службою підтримки Flywheel, яка допоможе вам відповісти на будь-які запитання.

  Чи допоможе Flywheel перенести сайт?
   • Так, Flywheel допоможе перенести сайт, і, враховуючи, як важко перемістити сайт WordPress, Flywheel перемістить сайт безкоштовно. Вам потрібно буде зробити запит, який охоплює деякі дані про ваш попередній хостинг-акаунт. Flywheel передає ваш сайт і налаштовує його як демонстраційний. Ви можете попередньо переглянути демонстраційну інформацію, щоб побачити, як працює ваш сайт, перш ніж зробити його активним.
   • Кроки з перенесення сайту прості. Ви хочете створити резервну копію свого сайту, і Flywheel робить демо-сайт у вашому обліковому записі. Ви можете шукати в базі даних та замінити будь-які старі URL-адреси. Flywheel сканує сайт на наявність шкідливих програм, перевірятиме продуктивність та зовнішній вигляд та переконує, що все працює належним чином. Коли все перевіряється, сайт передається для оплати. Зазвичай це займає близько одного-двох днів.
  Як можна налаштувати DNS?

  Рекомендується керувати DNS за допомогою реєстратора домену. Це місце, де ви купили домен. У реєстратора повинні бути вже встановлені сервери імен, що дозволить вам керувати своїм DNS. Маховик може допомогти вам у вирішенні будь-яких питань щодо DNS, що дуже заплутано для розуміння та отримання права. Перевірка здоров’я DNS на маховику, щоб переконатися, що все перевіряється, і ви готові до роботи.

  Чи буде доступ до сайту через SFTP?

  Вам не доведеться ділитися іменами та паролями SFTP, коли ви використовуєте Flywheel. Кожен використовуватиме своє особисте ім’я користувача та пароль для входу в SFTP, і матиме миттєвий доступ до всіх сайтів. Ви скидаєте пароль Flywheel, щоб змінити налаштування, і якщо у вас виникнуть запитання, Flywheel допоможе вам. Flywheel підтримує всіх основних клієнтів SFTP, що ідеально підходить для тих, хто використовує будь-який SFTP.

  Чи пропонує Flywheel сертифікати SSL?

  Так, Flywheel пропонує SSL сертифікати. Вони є партнером Let’s Encrypttm. Flywheel пропонує простий SSL – це безкоштовний і автоматичний спосіб генерування та встановлення SSL-сертифіката. Є деякі випадки, коли вам потрібно буде надати дійсний сертифікат від стороннього постачальника SSL. Незалежно від того, який попередній сертифікат, Flywheel допоможе вам встановити його безкоштовно. Якщо у вас його ще немає, його можна знайти через GoDaddy, RapidSSL або Instant SSL.

  Детальніше на GetFlywheel.com

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Adblock
  detector