Огляди WordPress, керовані GoDaddy, травень 2020 – Отримайте Scoop!

WordPress хостинг, керований GoDaddy: чудово підходить для дешевого хостингу WordPress?

GoDaddy раніше був сміхом для справжніх власників веб-сайтів – це була сирна компанія з дурними рекламними роликами Super Bowl.


Більше не.

GoDaddy активізував свою гру – ВЕЛИКИЙ ЧАС. Він повністю відданий WordPress і навіть почав хапати менші сервісні компанії WordPress.

Це гарна новина для вас, якщо ви користуєтесь WordPress. І якщо ви не досвідчений програміст, якщо у вас є сайт WordPress, ви хочете хостинг для WordPress. Довіряйте нам.

Якщо ви обрали GoDaddy з керованим WordPress хостингом для інших чудових постачальників хостингу WordPress, таких як SiteGround або A2 хостинг? Читайте далі, щоб дізнатися, чи GoDaddy – ваш ідеальний матч чи важкий пас.

Примітка: Станом на 2019 рік ви можете отримати GoDaddy керований WordPress хостинг всього за 1 долар на місяць за цим посиланням (спеціальний купон на керований GoDaddy WordPress хостинг). Це ПІДТРИМКА, і не очікується, що він триватиме дуже довго.

Огляди WordPress, керовані GoDaddy 3.6 / 5 Рецензент {{reviewsOverall}} / 5 Користувачі (3 голоси) Плюси

 1. Вони пропонують низькі ціни
 2. Пропозиція необмежена пропускна здатність
 3. Відмінні функції безпеки
 4. Відмінне обслуговування клієнтів

Мінуси

 1. Випуск спеціальної хостингової панелі
 2. Вони підтримували обмеження в Інтернеті
 3. Обмеження варіантів планів
 4. Обмеження даних

ПідсумокSince GoDaddy був заснований у 1997 році Боб Парсонсом, GoDaddy мав цікавий вибір реклами. З непристойно одягнених і стильних жінок вони були спікерами GoDaddy. Хоча між їхніми оголошеннями було багато суперечок, однією з найбільших проблем для людей була відсутність панелі керування cPanel. Вони встановили варіант для цього, але ця зміна відбулася б не до 2013 року. Ця зміна сталася після того, як 65-відсотковий пакет акцій компанії був проданий KKR, Silver Lake Partners і Technology Crossover Ventures… у 2011 році.
В останні роки GoDaddy став популярним вибором для тих, хто шукає веб-хостинг-сайт для свого малого бізнесу, і в цій області GoDaddy перевершує. Малий бізнес отримує більше експозиції за свою інтернет-присутність, а послуги та продукти, пропоновані GoDaddy, підходять для більшості людей, які працюють на бюджет. Вони пропонують послуги, що працюють з Linux або Windows, дозволяючи своїм клієнтам вибрати правильний для них. Останніми роками вони досягли успіху, щоб вони були більш привітними до клієнтів та надавали своїм клієнтам те, що вони хочуть допомогти їм досягти своїх цілей, щоб досягти успіху. Для тих, хто шукає керований хостинг WordPress, GoDaddy – прекрасний вибір. Незалежно від того, хочете ви створити блог або додати веб-сайт для бізнесу, ідеально використовувати керований веб-сайт WordPress. У цій галузі GoDaddy відмінне. Вони автоматично оновлюють вашу інформацію, щоб вам не потрібно, та забезпечували безпеку свого веб-сайту. Їх плани починаються за конкурентною ціною, і оновлення може розблокувати різні функції, щоб допомогти вам у задоволенні ваших потреб. У той час як у GoDaddy виникли проблеми зі своїми клієнтами, які хочуть контролювати їхні власні веб-сайти, GoDaddy з часу зміни охорони охопив величезні успіхи. Їх новий генеральний директор, Блейк Ірвінг, допоміг створити кращу компанію для тих, хто шукає керований веб-сайт WordPress. Підтримка3.5Швидкість3.5Особливості3.5Валуа4 Транспрозрачність3.5

Наш офіційний огляд хостингу WordPress, керований GoDaddy

WordPress, керований GoDaddy, – це велика зміна для GoDaddy.

Вони намагаються зайняти деяку частину більш орієнтованих хостингових послуг WordPress – таких як WP Engine, SiteGround та Pagely.

Звичайно, GoDaddy – одна з найпопулярніших і відомих хостинг-компаній.

Популярність їх рекламних роликів принесла багато клієнтів від чистого брендингу. Ваш середній підприємець знає лише один домен та хостингову компанію, і це GoDaddy.

Але багато плюсів зірвали GoDaddy, і з поважних причин, про які ми підемо нижче.

Але давайте коротко розглянемо їх варіанти хостингу WordPress:

godaddy керував скріншотом хостингу

Перше враження: Ого.

Де ще можна взяти хостинг WordPress за 1 долар на місяць (зі знижкою)? Ніде.

Але чи варто це? Це може бути.

Ось річ. Якщо ви хочете, щоб ваші витрати були дуже низькими, але ви хочете трохи полегшити управління WordPress, це хороший варіант.

Примітка: Станом на 2019 рік ви можете отримати GoDaddy керований WordPress хостинг всього за 1 долар на місяць за цим посиланням (спеціальний купон на керований GoDaddy WordPress хостинг). Це ПІДТРИМКА, і не очікується, що він триватиме дуже довго.

Плюси хостингу WordPress з керованим GoDaddy

1) Дуже дешевий керований хостинг WordPress

Це, мабуть, найдешевший хостинг WordPress на ринку саме зараз із цією спеціальною.

Але ви повинні знати, що існують різні типи хостингу WordPress.

Що означає керований хостинг WordPress? Це залежить, це сіра зона.

Деякі господарі переносять це досить далеко, як WP Engine, де вони мають найкращих технологій підтримки WordPress у світі. Інші, як SiteGround, також надають вам приголомшливу підтримку за вигідною ціною.

У випадку з GoDaddy тут вони пропонують хостинг WordPress, який відрізняється від спільного хостингу та специфічний для WordPress.

Але не чекайте ідеальної підтримки. Звичайно, ви можете отримати GoDaddy по телефону, і вони корисні, але вони не будуються навколо WordPress, як деякі інші хостинг-компанії.

Якщо говорити, якщо ви вже купуєте свої домени у GoDaddy і хочете залишитися в екосистемі, цей WordPress хостинг у них набагато краще, ніж спільний хостинг. Якщо ви використовуєте WordPress, і ви любитель GoDaddy, це найкращий варіант для вас.

2) Необмежена смуга пропускання

Пропускна здатність – це більша або менша кількість трафіку та відвідувачів вашого сайту. Деякі хости, такі як WP Engine, обмежують вас на 25 000 відвідувань щомісяця на їхньому стартовому плані, що я вважаю занадто низьким.

На щастя, GoDaddy не обмежує пропускну здатність, що чудово.

Тепер у них можуть бути якісь дросельні або інші тактики, які вони розгортають, якщо ви раптом отримаєте мільйон відвідувань, тому що вас показували на Shark Tank, але поки що вам не доведеться турбуватися про це.

3) Проста установка хостингу

Раніше було встановлено, що для встановлення та управління хостингом потрібен ІТ-відділ і багато годин, про які можна оплатити.

Більше не. Компанії, що займаються веб-хостингом, подумали і зробили дуже легким для користувачів налаштування хостингу самостійно. GoDaddy має послідовні покрокові інструкції та на борту, щоб налаштувати вас самостійно, не потребуючи технічних рубок. Вони також пропонують цілодобову підтримку телефону, якщо у вас виникли будь-які проблеми, що, мабуть, є найсильнішою частиною хостингових пропозицій GoDaddy.

4) Проста у використанні панель управління

Деякі люди звикли до cPanel – вибачте, цього ви тут не отримаєте.

Але замість цього ви отримуєте досить просту у використанні панель управління, створену на замовлення GoDaddy для вашого задоволення від хостингу:

Це насправді досить просто і має хороший досвід користування, я зовсім не проти.

Ось розбивка того, що я дізнався за кілька хвилин використання панелі:

Основні моменти зверху:

 • Мені подобається, що ти отримуєш пряме посилання на панель адміністратора WP вашого веб-сайту, це завжди легко і економить кілька секунд (особливо якщо ви керуєте багатьма сайтами тут)
 • Оновлення плагіна та теми в один клік – це дуже корисно. Прямо з цієї панелі адміністратора ви можете автоматично оновлювати все. Якщо чесно, це може бути не підходящим для власників, але для початківців, які мають просту установку, це шлях.
 • Легко резервні копії чудово, ніколи не знаєш, коли це потрібно
 • Інший налаштування досить прості, ви не будете ними користуватися так часто
 • SSL сертифікати  – насправді ми збережемо це для подальшого ��

Копати глибше в Оновлення і Продуктивність веб-сайту область:

Ось що я знайшов:

 • Здатність до оновіть тему в один клік з цієї панелі адміністратора є епічним!
 • The інструмент ефективності веб-сайту насправді досить вишуканий, він дає вам дуже швидкий звіт, який досить корисний. Якщо вам цікаво, ви можете копатись у більше областей. Переконання, що мій веб-сайт є чудово підходить із оцінкою 96 дає мені трохи підняти настрій на день
 • The досвід користувача в цілому досить гладкий і простий у використанні

5) Відмінне обслуговування клієнтів

 • Хоча це може здатися архаїчним для веб-хостингових сайтів, щоб забезпечити хороше обслуговування клієнтів, GoDaddy забезпечує якісне обслуговування клієнтів. Вони доступні 24/7, які багато компаній не надають своїм клієнтам. Вони доступні по телефону, що допомагає клієнтам почувати себе комфортно в компанії. Це ідеально підходить для тих, хто може не обійтися строгим графіком. Плюс, якщо є якісь проблеми, отримання допомоги – це лише питання підняття телефону. Ви можете поговорити з реальною людиною, щоб допомогти вам у будь-яких питаннях щодо вашого веб-сайту. Він ідеально підходить для тих, хто віддає перевагу особистому дотику.
 • Мало того, що їх обслуговування клієнтів відмінне, вони надають 99,9 відсотків часу для своїх веб-хостингових послуг. Для тих, хто потребує роботи свого веб-сайту весь час, це ідеальний шлях. Вам не потрібно буде турбуватися про вимкнення хостингових послуг, за винятком планового обслуговування. Їх спрямованість на обслуговування клієнтів та надання якісної продукції обумовлена ​​зміною генерального директора, який прагне догодити. Ідеально для тих, хто потребує послуги веб-хостингу, на яку вони можуть покластися, і їх обслуговування клієнтів доводить, що це не тимчасове рішення.

6) Гарантія повернення грошей

Якщо ви зареєструєтеся на GoDaddy Managed WordPress, вам буде повернено кошти, якщо ви виявите, що їхні послуги не потрібні. Їх гарантія повернення грошей ідеально підходить для тих, хто хоче шукати щось інше. Вам буде повернено, якщо ви скасуєте план протягом 30 днів після реєстрації.

7) Дешеві плани безпеки веб-сайтів

Гаразд, цей є і професіоналом, і противником. Це професіонал, оскільки це досить непогана ціна на очищення від зловмисного програмного забезпечення, яке може знищити ваш сайт:

Це великий З огляду на те, що ціноутворення не збільшується. Але після подальшого розслідування (перейшовши на Checkout not Instant Checkout), я виявив правильне ціноутворення:

Це краще, але все ж – це залишає поганий смак у мене в роті.

Яка велика справа? Мені просто не подобається, що вони намагалися ковзати через 24 місяці на моєму – темний візерунок точно.

У будь-якому випадку – це гарна угода, і, ймовірно, вони використовують Sucuri.net для цього після придбання компанії. Я, мабуть, придбаю його пізніше.

На темну сторону …

Мінуси хостингу WordPress, керовані GoDaddy

1) Спеціальна хостинг-панель

 • Управління веб-сайтом може зайняти багато часу, і чим більше ви витратите на нього, тим більше ви хочете зробити. На панелі хостингу відбувається більшість змін, а GoDaddy має власну панель, яку вони надають своїм клієнтам. Хоча cPanel і Fantastico – одні з найпопулярніших, користувацька панель GoDaddy є більш інтенсивною. Вам може знадобитися керівництво по роботі з їх панеллю управління, що може зайняти більше часу та енергії. Зрозуміти це не надто складно, але це може бути біль.
 • Хоча в 2012 році їх спеціальну панель було знято, вони з тих пір перейшли на галузевий стандарт cPanel. Однак один з найбільших недоліків використання cPanel в GoDaddy полягає в тому, що ви платите один долар додатково на місяць. Хоча це і не великі витрати, ви можете знайти інший хостинг-сайт, який включає cPanel без додаткової плати. Ви повинні визначити, чи дійсно вам потрібен cPanel, але якщо ви можете жити без нього і хочете покластися на GoDaddy, щоб він працював на вашому веб-сайті, це не погана справа. Доступно багато варіантів, і досвідчені користувачі можуть скасувати доплату за галузевий стандарт.

2) Вони підтримували обмеження в Інтернеті

 • У січні 2011 року були введені законопроекти SOPA та PIPA для обмеження доступу до Інтернету. Цей аргумент привертає все більше уваги в останні роки, оскільки нейтралітет мережі став величезною проблемою. На жаль, GoDaddy був одним із єдиних, хто підтримав ці законопроекти. Це призвело до заворушень людей, які визнали законопроекти нелегітимними та поставили GoDaddy на місце. Вони втратили велику повагу з боку тих, хто вважає, що Інтернет – це місце, де ідеї є вільними, і їх слід утримувати від занадто багатьох обмежень.
 • Незважаючи на те, що GoDaddy все ж скасував рішення про підтримку законопроектів, негативна увага, яку вони викликали, викликала певні проблеми з довірою. Тільки тисячі клієнтів не вирішили залишити GoDaddy та перенесли свої доменні імена. Хоча більша частина негативної уваги зникла, вони все ще демонструють акти проти етики та конфіденційності, що не підходить жодній інтернет-компанії. Вони доклали серйозних зусиль, щоб зберегти речі приватними та працювати над належною етикою, але залишається питання, чи зможуть вони повернути довіру, яку вони втратили тисячам клієнтів.
 • Залишається зрозуміти, чи змінили вони свої способи, але є ознаки, які вони можуть не змінити. Їх реклама є сексистською, але вони говорили про те, щоб зробити їх рекламні ролики менш суперечливими. Після останнього рекламного ролика Super Bowl, який був “чумою в усьому світі”, вони можуть ще трохи підростати..

3) Обмеження планів

 • Хоча не секрет, що веб-хостинг-сайти встановлюють обмеження на веб-сайтах, GoDaddy відомий своїми обмеженнями. WordPress потребує лише однієї бази даних для блогів та веб-сайтів, яка може обмежити вас до 25 загальних веб-сайтів. Хоча це не є повним злочином, той факт, що вони приховують цю інформацію під час реєстрації, може бути злочинним. Вони виглядають так, що ви отримуєте все необмежене, але це неправда. Важливо читати тонкий шрифт, але коли тонкий шрифт недоступний, як його можна прочитати?
 • Єдиний спосіб, коли ви можете повністю отримати все необмежене, це якщо ви йдете з Кінцевим планом. Кінцевий план робить все необмеженим, але все одно біль доводиться платити за речі, які ви вже повинні отримати. Вони покращили план Deluxe, надаючи своїм клієнтам необмежену кількість дискового простору. Важливо зрозуміти, що ви отримуєте, і чи варто це за ціну, яку ви платите. Якщо ви тільки починаєте, ви не хочете платити занадто багато, щоб отримати все необхідне для роботи вашого веб-сайту якомога краще.

5) Обмеження даних

 • Обмеження важливі для безпеки, але GoDaddy переходить трохи вище, коли мова йде про обмеження даних. Ви повинні розраховувати перескочити багато обручів і зробити тону кроків, якщо хочете щось змінити. Автоматичне створення вмісту та використання веб-форм зазвичай є простими завданнями, але GoDaddy вимагає стільки інформації для цього. Можливо, вам буде краще перейти на інший веб-сайт хостингу, якщо ви не готові заповнити купу документів. Хоча безпека з GoDaddy діє, намагатися змінити речі для вашого веб-сайту, можливо, не варто..
 • Однією з найбільш засмучуючих функцій GoDaddy є їх швидка безпечна контактна форма. Хоча це легко заповнити, найскладніша частина – це надіслати його GoDaddy. Завдяки обмеженням безпеки, форма зазвичай подається як спам. Існують підручники, як правильно його подати, але якщо у вас немає часу чи схильності, можливо, це не варто. Завжди добре мати чудову безпеку, але коли ви боретеся з веб-сайтом хостингу, щоб ввести свою інформацію, вам може бути краще спілкуватися з кимось іншим.

6) Не такий корисний, як інші керовані хости WordPress

 • Хоча GodDaddy швидко допомагає вам телефонувати, вони не такі чудові, як використання інших хостів, таких як SiteGround для обслуговування клієнтів
 • Якщо виникла проблема, вони, ймовірно, не багато для вас
 • У мене виникла проблема з перенесенням мого веб-сайту на GoDaddy за допомогою їхнього інструменту – і вони сказали, що їх інструмент є додатком «найкращих зусиль», і якщо це не спрацює, мені це робити.
 • Тож вони не були корисними

7) Вони не пропонують безкоштовний сертифікат SSL

Гаразд, це великий. У 2018 році вам потрібен сертифікат SSL. Те, що це робить, дозволяє вам мати https: // у вашому домені замість http: //.

Це вам потрібно, оскільки це забезпечує додаткову безпеку для ваших відвідувачів, і є позитивним сигналом рейтингу в Пошуку Google (хоча і невеликим).

Тому більшість хостів сьогодні пропонують безкоштовні сертифікати SSL. Не GoDaddy.

Ось тут вони вам скористаються:

Це так не круто. Сертифікати SSL є стандартними в наші дні, і вони безкоштовні через Let’s Encrypt. Вам не потрібно платити 75 доларів на рік за одного. Ось так GoDaddy заробляє свої гроші на хостингу в $ 1.

8) Вони ускладнюють відхід

 • У той час як кожна корпорація проповідує збереження клієнтів, GoDaddy вкладає у роботу, щоб тримати вас із ними. GoDaddy не надає допомоги, якщо ви вирішите залишити їх для іншої компанії. Хоча з процесором cPanel стало простіше, те, що вони нічого не допомагають, є недоліком. Ось чому важливо знайти веб-хостинг-сайт, який працює добре, і це не робить надто складним. Навіть коли ви намагаєтеся виїхати, вони продовжуватимуть продавати вам продукти та створюватимуть перешкоди, щоб спробувати змусити вас залишитися..
 • Коли ви витрачаєте багато часу на створення веб-сайту, а хостинг-сайт не виправдає ваших очікувань, вам слід мати можливість піти. Хоча їм не гріх не допомогти вам, вони важко рухаються, коли настав час піти. Навіть перенесення доменного імені може бути величезним болем, який, можливо, не буде зайвим. Якщо вам дійсно не потрібно рухатися далі і не прагнете пройти процес отримання нового веб-сайту хостингу, або це того варте, ви не повинні очікувати допомоги від GoDaddy.

Нижня лінія:

Хоча GoDaddy має найкращу безпеку, і вони надають широкий спектр продуктів та послуг, вони не найпростіший веб-сайт для роботи. Вони роблять деякі завдання набагато складніше, ніж це потрібно, і вони не дозволяють вам легко піти. Вони ускладнюють справи, коли хочуть, і їх обмеження можуть неприємно працювати. Якщо ви досвідчений користувач, ви можете виявити, що GoDaddy працює для вас добре, але якщо ви намагаєтеся створити веб-сайт і запустити його як початковий, ви можете піти в іншому напрямку.

GoDaddy не для всіх, але за їх низьких цін та надзвичайного обслуговування клієнтів ви можете зробити гірше. Вони пропонують безліч продуктів та послуг, які інші веб-сайти, що займаються хостингом, не можуть, і за конкурентною ціною. Якщо ви плануєте знайти довгострокове рішення для ваших потреб у веб-хостингу, GoDaddy може стати підходящою компанією. Якщо ви можете заглянути в їх історію і сподіватися, що вони планують змінитись на краще в майбутньому, то GoDaddy, можливо, підійде саме вам. Це зводиться до переваг і того, що ви готові впоратися. Якщо ви вирішили піти з ними, але розумієте, що вони вам не підходять, просто будьте готові зіткнутися з багатьма бар’єрами, навіть якщо ви плануєте просто перенести своє доменне ім’я.

Інші керовані хости WordPress, щоб перевірити:

 • SiteGround
 • WP двигун
 • Pagely
 • Хмара WordPress Cloudhost

Примітка: Станом на 2019 рік ви можете отримати GoDaddy керований WordPress хостинг всього за 1 долар на місяць за цим посиланням (спеціальний купон на керований GoDaddy WordPress хостинг). Це ПІДТРИМКА, і не очікується, що він триватиме дуже довго.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map