ביקורות על 000WebHost מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

כמה טוב אירוח 000WebHost?

אנשים רבים עשויים לחשוב שספק אירוח אתרים בחינם יהיה מגביל בתכונותיו, יהיה מלא במודעות או לא יהיה אמין. אהה – כמובן. יש חסרונות בשימוש באירוח 000WebHost. למעשה, ניתן לומר את אותם חסרונות לגבי כל ספק אירוח אתרים בחינם.


צפו באתר הרשמי ביקורות על 000WebHost 1.8 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (6 הצבעות) יתרונות

 1. הם חופשיים
 2. הם ללא מודעות
 3. הם מציעים מערכת תמיכה הגונה
 4. הם מציעים מספר תכונות בחינם מעבר לאירוח אתרים

חסרונות

 1. מספר תלונות משתמשים
 2. הם יוצאים כלא אמינים
 3. הם יוצאים כהונאת שיווק

תמיכה 1.5 מהירות 2.5 תפקודים 2.5 ערך ערך 1.5 שקיפות 1

סקירת 000WebHost האירוח הרשמית שלנו

ניתן לספר על כמה דברים אודות אירוח 000WebHost. הם מקבלים את שלושת האפסים בשמם מ- 0.00 $ והם מתכוונים לזה. הם ספק אירוח אתרים בחינם ולא יגבו מכם אגורה עבור אירוח אתר האינטרנט שלכם.

התכונות הטובות ביותר של אירוח 000WebHost

אנשים רבים עשויים לחשוב שספק אירוח אתרים בחינם יהיה מגביל בתכונותיו, יהיה מלא במודעות או לא יהיה אמין. לא נראה שזה המצב במקרה של אירוח 000WebHost.

הם חופשיים

הדבר הראשון שתבחין באחסון 000WebHost הוא שהם בחינם. הם לא יגבו מכם אגורה עבור שירותיהם. אין להם תכונות ניתנות לשדרוג איתן הן מנסות לניקל ולתפור את דרכם בניסיון לגרום לך לשלם. חינם פירושו בחינם. הדרך היחידה שתשלם היא אם אתה אורז את האתר שלך והולך למקום אחר.

הם ללא מודעות

לא רק שהם לא יביאו את האתר שלך במודעות, אלא גם אתה רשאי לארח את המודעות שלך באתר שלך. עבור אנשים רבים, פרסום הוא מקור הכנסה. אם רואים כיצד הם לא מפיקים הכנסות ממודעות שהם מפעילים באתר שלך, יתכן שתוהה כיצד הם מרוויחים כסף.

אירוח 000WebHost יכול להרשות לעצמו את פעולותיהם מכיוון שהם ממומנים על ידי Hosting24 – חברת אירוח אתרים בתשלום ואופציית שדרוג, אם תמצאו את עצמכם זקוקים לאירוח בתשלום..

הם מציעים מערכת תמיכה הגונה

רק מכיוון שהם יארחו את האתר שלכם בחינם זה לא אומר שהם יסרבו לתמוך בכם. כעת, יתכן שהם לא יציעו שירות טלפון 24/7 או אפילו צ’אט חי, אך הם מספקים מערכת תמיכה בכרטיסי דואר אלקטרוני. מניסיוני – הייתי צריך להשתמש בזה – לא רק שהם מיהרו להשיב לפנייתי, אלא שהם היו בקיאים ועזרו לי לפתור את הבעיה שלי. הבעיה שלי לא הייתה טכנית כמו חלק מהאנשים שקראתי עליהם, אבל העובדה שלא הייתי צריך למשוך שיניים כדי לקבל תמיכה בשירות חינמי הייתה בהחלט יתרון. זה באמת הרגיש שיש להם את האינטרסים שלי בראש.

הם מציעים מספר תכונות בחינם מעבר לאירוח אתרים

רק מכיוון שהם ספק אירוח אתרים בחינם זה לא אומר שהם לא מלאים בתכונות. הם יציעו לך שטח דיסק בשווי 1.5 ג’יגה-בייט, תנועה בשווי 100 ג’יגה-בייט, PHP, MySQL, FTP, cPanel, בניית אתרים, מתקין אוטומטי ועוד.

כשאתה משווה את התכונות שלהם זו לצד זו עם Hosting24, גרסת השדרוג שלהם, יתכן שלא תקבל כמה שאתה חושב, אבל – שוב, זה בחינם. התכונה הגדולה ביותר שאתה מקבל בכך שיש לך ספק אירוח אתרים בחינם, עובדה שהיא לא מפריעה לחוויית האתר שלך על ידי אילוץ מודעות באתר שלך. כל השאר הוא ראשוני – אתה יכול לבנות את האתר שלך כמו שאתה רוצה.

חסרונות של אירוח 000WebHost

אהה – כמובן. יש חסרונות בשימוש באירוח 000WebHost. למעשה, ניתן לומר את אותם חסרונות לגבי כל ספק אירוח אתרים בחינם.

מספר תלונות משתמשים ברחבי האינטרנט

כשאתה מקבל משהו בחינם, אנשים אומרים שאתה לא אמור להיות מסוגל להתלונן. עם זאת, אם אתה מתכוון לספוג את עצמך כספק אירוח אתרים אמין וחינמי, אתה צריך להיות מסוגל לספק. האנשים שהיו להם בעיות עם אירוח אתרים ב- 000WebHost הם אלה שבהם הם מרגישים שספק האירוח לא פעל לפי הכללים שקבעו לעצמם. הם מתלוננים על קבצים שנמחקו, אין אפשרויות גיבוי ועוד.

הם יוצאים כלא אמינים

עם כל התלונות שנמצאות שם, הנפוצה ביותר היא שהן לא אמינות. הייתה תלונה אחת שקראתי עליה הם משתמשים רק בשטח של 42MB עם שטח דיסק והאתר שלהם נסגר. הסיבה הראשונית לנקוט הייתה שהם מנהלים איזושהי הונאה. עם זאת, בהתחשב בפרטי הדברים שיש ללקוח לומר והעובדה שהוא לא היה אתר מסחרי, זה גורם לך לחשוב פעמיים. לאחר כניסת האתר, הם כבר לא נחשבו כלקוחות של אירוח 000WebHost, מה שהפך אותם לא כשירים לתמיכת לקוחות. זה היה Catch-22 תמידי עם הלקוח בקצה המר של המקל.

הם יוצאים כהונאת שיווק

עכשיו, זו לא החוויה שלי, אבל זו הייתה תלונה של האנשים. רבים יגידו כי אירוח אתרים של 000WebHost יוצא כמו הונאה. הם אומרים שזה בגלל שבכל פעם שהם היו זקוקים לתמיכת לקוחות, הפיתרון שלהם היה לגרום להם לשדרג ולשלם עבור אירוח אתרים שלהם. זה גורם להם להיות הונאה שיווקית. האם זה פנוי עד שיש לך בעיות ואז אתה צריך לשלם?

שורה תחתונה

עבור ספק אירוח אתרים בחינם, מצאתי שהם אמינים ונעימים לעבוד איתם. עם זאת, הייתי צריך לקחת את כל מה שהם אומרים עם גרגר מלח פשוט מכיוון שהם חופשיים. אם הייתי בונה אתר למסחר אלקטרוני, לא הייתי בוחר אירוח של 000WebHost. עם זאת, אם רק הייתי רוצה לזרוק כמה תמונות יחד כדי לשתף אותן, זו תהיה הדרך ללכת.

הצג תכונות נוספות

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy

עוד באתר 000WebHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map