ביקורות על 1and1: האם אירוח של 1 ו- 1 Ionos טוב יותר במאי 2020?

ביקורות על 1and1: האם אירוח של 1 ו- 1 Ionos טוב יותר במאי 2020?

ביקורות על 1and1: האם אירוח של 1 ו- 1 Ionos טוב יותר במאי 2020?

Contents

מה זה 1&אירוח Ionos?

1&אירוח Ionos 1 הוא גרסה מיתוג מחדש של 1and1 – חברת אירוח אתרים גרמנית ורשם תחומים. נוסדה בשנת 1988, והיא בין החברות הוותיקות לאירוח אתרים שעדיין פועלות כיום.


עם מרכזי נתונים ברחבי אירופה וגם בלנקס, קנזס, ארה”ב, 1and1 היא אחת מחברות האירוח הגדולות בעולם.

בסוף 2018, 1and1 מיתוג מחדש להיות 1&1 יונוס.

אז יש לזה שם חדש – האם זה טוב?

כמה טוב אירוח 1and1?

1and1 הוא בין המותגים הידועים והארוכים ביותר המפעילים אירוח אתרים. הם קיימים מאז שלפני שגוגל הייתה קיימת – ישנה.

אני זוכר שראיתי את 6 העמודים שלהם של מודעות מגזינים מטויחים במגזינים עסקיים – ואני זוכר שהם נראו כל כך גבולים שלעולם לא הייתי נוגע בהם.

נראה שהם התבגרו, וייתכן ששווה קליעה לשנת 2019 ומעבר לה.

דף בית גאה המציג מיליון אופציות.

אבל מלבד ההכרה הזו, אין הרבה מה להבדיל אותם ממאות מארחי האינטרנט האחרים במחיר תחרותי ומוצגים באופן ייחודי הקיימים כיום. אמנם יש קומץ הטבות שמגיעות עם הרשמה ל- 1and1, חוויית המשתמש מתסכלת והאמינות שלה אין מה להתפאר בהן.

ראו האתר הרשמי 1and1 ביקורות 3.3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (5 הצבעות) יתרונות

 1. תמחור היכרות סופר זול
 2. שטח דיסק בלתי מוגבל, אתרים ואפשרויות רוחב פס
 3. כלי לשחזור נתונים מששת הימים הקודמים
 4. נהל תחום 1and1 ואירוח בחשבון אחד

חסרונות

 1. אין תמיכה בצ’אט חי
 2. לוח מחוונים מותאם אישית מבלבל ללא cPanel
 3. אין אפשרויות מפיץ
 4. ביצועי זמן ומהירות הם פחות מתחרותיים

סיכום עם מחירי היכרות נמוכים כאלה ($ 99 לחודש בשנה הראשונה) ואתרי אינטרנט ומרחב אתרים ללא הגבלה, אירוח 1and1 יכול להיות די מפתה. אבל עם כמה ליקויים רציניים וחוויות משתמש, סביר להניח שלא תשמחו ברגע שהשנה הראשונה תעלה ותמחור מתלים לגובה הרגיל. תמיכה3.5 מהירות3.5 תכונות 3 ערך 3.5 שקיפות 3

סקירת האירוח הרשמית של 1and1 שלנו

יש תועלות מוגדרות לבחירת תאגיד גדול וארוך כמארח אתרים, ובמובנים מסוימים 1&ל- Ionos יש אולי את הקצה על פני שמות גדולים אחרים כמו GoDaddy.

עם זאת, מרבית הדברים הטובים בנושא אירוח 1and1 אינם דבר שיש לפוצץ אותם. יש מעט מאוד שהם מציעים שהופך אותם לייחודיים או למובילים בכל קטגוריה. יתר על כן, מצאנו שחווית המשתמש מטריפה גבולית, על גבי המהירויות מתחת לממוצע וביצועי זמן. אנו ממליצים עליהם אם כבר יש לך תחום 1and1, או אם אתה מעדיף עדיפות לתוספות כמו נקודות זכות של AdWords, או אולי אם אתה צריך לארח חבורה של אתרים בזול מאוד. אחרת, יש עשרות חברות אחרות המציעות שירותים מהממים באמת ללא תסכולים רבים ככל שיהיו.

התכונות הטובות ביותר של אירוח 1and1

אנו עשויים אפילו להרחיק ולהגיד שכל התכונות הטובות ביותר של 1and1 הן רק אזורים שבהם הם פשוט מספיקים. אולם פירוט של תכונה אחר תכונה של התוכנית הבסיסית ביותר שלהם עשוי למעשה להצביע על כך שהם מקבלים את היתרון על פני מותגים גדולים אחרים כמו GoDaddy ו- HostGator.

להלן תקני התעשייה ש- 1and1 עומדים ללא בעיות:

1) תמחור מבוא סופר נמוך

1and1 מציעה מה שהיא ככל הנראה העסקה הטובה ביותר עבור לקוחות בשנה הראשונה בשוק אירוח אתרים. בעוד שתוכנית האירוח המשותפת הבסיסית ביותר שלהם עולה 7.99 $ בממוצע לחודש לאחר השנה הראשונה, השנה הראשונה שלך לאירוח עולה רק 0.99 $ לחודש. זה אפילו מכה את WebHostingPad מארח אולטרה-תקציב (לפחות לשנה).

2) רוחב פס בלתי מוגבל, אתרי אינטרנט ומרחב אתרים

במיוחד כשנושאים לצד תמחור ההיכרות המיוחד, ההבטחה לכל כך הרבה יכולות בלתי מוגבלות מפתה להפליא. מקרה שימוש אחד בו אנו ממליצים בהחלט על 1and1 יהיה אם אתה צריך לארח חבורה של אתרים שונים למשך זמן קצר בתקציב קפדני. להלכה, תוכלו לעשות זאת באמצעות 1and1 Hosting עבור פחות מדולר בחודש. לא GoDaddy או HostGator לא יכולים לעשות זאת בשבילך.

כמובן שההבטחה לרוחב הפס ללא הגבלה טובה באותה מידה כמו התשתית המגבה אותה. ויהיה לנו עוד הרבה מה לומר על הביצועים של 1and1 בתחומי המהירות וזמן הפעילות מעט אחר כך. לתוכנית אחרת ללא הגבלה עם נקודת מחיר דומה לתמחור הרגיל (ללא היכרות) של 1and1, בדוק את DreamHost.

3) התחום יוצא בחינם, ניתן לניהול תחת חשבון אחד

1and1 זורק שם תחום חינם עם כל חבילת אירוח אתרים שנרכשת. נוסף על כך, 1and1 הוא אחד מרשמי הדומיין הנפוצים ביותר באינטרנט. אם אי פעם רכשת מהם שמות דומיין, באפשרותך לארח בצורה חלקה את האתרים האלה בלי ליצור חשבון נוסף או התחברות.

4) חבילות בונוס עסקיות מעולות

כמעט כל חברת אירוח מציעה חבילת בונוס מוכוונת לעסקים. החבילות שמציע אירוח 1and1 מתחרות עם הטובות ביותר. לא רק שתקבלו זיכויים בחינם עבור גוגל אדוורדס, פייסבוק, בינג ויאהו, אלא תקבלו תעודת SSL בחינם. 1and1 מציע למעלה ממאה כלי אתרים פופולריים, כמו עגלות קניות, מצגות ובוני אתרים, אשר כולם לוקחים לחיצה אחת להתקנה וכלולים בתוכנית שלך. זו הטבה אחת מאוד נחמדה להכנס למיטה עם תאגיד גדול – יש להם קשרים ויכולים להרשות לעצמם למסור לך המון חינונים..

5) 1and1 משתתף במאמצי אירוח ירוקים

תכונות אלה אינן קשורות בהכרח לחוויה שלך עם אירוח 1and1, אך אתה יכול לנוח בקלות בידיעה שאתה עובד עם החברה המעריכה את השפעתה על הסביבה. מרכזי הנתונים שלהם הותקנו עם מקור אנרגיה מתחדשת ומתאמנים בחיוב ללא נייר – תכונה שרבים נהנים מהם. הם אינם HostPapa, אך אנו יכולים להעריך את הנהנם לפעולות עסקיות ירוקות יותר.

הם היו קצת יותר יוקרתיים מאשר העבר הגבני שלהם.

חסרונות של אירוח 1and1

אבל הטבות שירות אירוח נהדר לא הופכות! להלן כמה סוגיות גדולות המונעות מאיתנו להמליץ ​​מכל הלב על אירוח 1and1.

1) שירות לקוחות מהיר אך לא מועיל במיוחד

1and1 אכן מציעה תמיכה 24/7 באמצעות הטלפון והדוא”ל, ולרוב הם ממהרים מאוד להגיב. הבעיה היא שלנציגים שלהם אין ידע טכני טון, וזה באמת מראה כשאתה משדר אותם בטלפון. אם יש לך אפשרות לעבור עליהם ולתאר כראוי את הבעיה שלך, תחסוך הרבה זמן קדימה ואחורה. אך המציאות היא שרוב הלקוחות אינם מכירים את הפרטים הקטנים של אירוח אתרים או בדיוק מה הנושא שמרחיק את אתר האינטרנט שלהם, הם פשוט יודעים שמשהו נשבר וצריך לתקן אותו..

במחלקת שירות הלקוחות 1and1 חסרה גם תכונת תמיכה בצ’אט חי. קצת מוזר שחברה כה גדולה עם כל כך הרבה משאבים הייתה מפספסת שיטה כה נוחה ומשומשת לתמיכה.

מכיוון ש- 1and1 קיים כל כך הרבה זמן ומשרת לקוחות כה רבים, האינטרנט זרוע ביקורות נוראות עליו. הרוב המכריע של הביקורות השליליות הללו מצביע, באופן לא מפתיע, על מחלקת שירות הלקוחות. המוניטין של 1and1 באמת מרוויח אותם, והביקורות לא השתפרו במהלך השנים. זה גורם לנו להאמין ששירות לקוחות הוא דבר של מחשבה שלאחר מכן עבורם.

2) אין cPanel, לוח המחוונים שלהם מבלבל

1and1 בוחרת לוותר על התקן התעשייתי עבור לוחות מחוונים לאחור, cPanel. זה לא בהכרח חבל בפני עצמו. שפע מארחים המומלצים ביותר כמו גלגל תנופה ו- Dreamhost משתמשים בלוח המחוונים המותאם אישית. אחרי הכל, cPanel הוא לא היישום המלוטש ביותר בסביבה וזה יכול להיות קצת יותר קל לניווט. הבעיה היא שלוח המחוונים המותאם אישית של 1and1 מצליח למעשה להיות פחות אטרקטיבי והרבה יותר מבלבל מאשר cPanel. ראשית, האזור הבולט ביותר בלוח המחוונים עצמו הוא תפריט של מכירות עליונות. שנית, אף אחת מהפונקציות הבסיסיות, הנפוצות ביותר (כמו ספריית הקבצים או התקנות וורדפרס) אינן בתצוגה ברורה. לפחות עם cPanel, זה כל כך נפוץ שיש הרבה משאבים ברשת שיכולים לעזור לך להבין מה לעשות. זה לא ממש המקרה עם 1and1, והתקשרות לשירות לקוחות כדי למיין נושא פשוט כמו “כיצד אוכל להוסיף דומיין נוסף לחשבוני?” עושה בזבוז זמן אדיר עם המון הזדמנויות להתוסכל עוד יותר.

3) Uptime לא מרשים & מהירות

ניתן לסלוח על כל הבעיות בשירות לקוחות ולוח מחוונים מבלבל אם 1and1 היה אמין ומהיר להפליא. אבל המציאות היא שהם פשוט ממוצעים, אולי אפילו קצת מתחת לממוצע הרבה פעמים. זמני הטעינה של העמודים של 1and1 יושבים בטווח 700-800ms, מה שמציב אותם בצד האיטי של עקומת הפעמון. ובעוד הם נשארים נאמנים להבטיח את זמן ההנפקה שלהם 99.9%, הם בשום מקום לא בשורותיהם של מארחים אמין במיוחד כמו Siteground או A2 Hosting.

 

שורה תחתונה

קשה לומר לא לאתרים ולרוחב הפס ללא הגבלה בפחות מדולר בחודש, אבל 1 and1 נותן המון סיבות אחרות להגיד לא. אתה יכול לקבל המון המון כסף עבור הדולר שלך אם כבר יש לך שפע של דומיינים איתם, אך התסכולים הקשורים למהירותם, חוויית המשתמש ושירות הלקוחות שלהם עדיין יישארו..

1&תמחור אירוח של Ionos & תוכניות

מהן האפשרויות שלך ל -1&אירוח יונוס 1?

זה מבלבל מכיוון שכל מארח אתרים מציג את זה אחרת. הצרכים שלך ישתנו בהתאם לסוג האתר שאתה בונה.

מה שאנחנו אוהבים ב 1&אני אומר שהם מציגים את התוכניות בצורה די ברורה. הם פשוטים ולעניין.

טבלת תמחור של 1 ו- 1

להלן פירוט מהיר של האפשרויות:

חיוניעסקיםמומחה
תמחור4 $ לחודש8 $ לחודש14 $ לחודש
תחום חופשיכןכןכן
תעודת SSLכןכןכן
תמיכה 24/7כןכןכן
אתרי אינטרנט1עד 5עד 50
אחסון10 ג’יגה-בייט100 ג’יגה-בייט500 GB
מאגרי מידע 10 (1 GB SSD)25 (1 GB SSD)50 (1 GB SSD)
חשבונות אימייל1025500
תחום חופשיכןכןכן
ביצועים ראשוניים LvlבסיסיLvl 1Lvl 3
הגנת תוכנות זדוניות של SiteLockכן
רשת למסירת תוכן (CDN)כן
הכי טוב בשבילמתנות מתחיליםפרויקטים גדולים ברשתפרויקטים רבים ברשת

חוות דעת המומחים שלנו? התוכניות הגונות, אך אם אתה נמצא בפלטפורמה ספציפית כמו וורדפרס, תוכניות אירוח אלה די בסיסיות וייתכן כי אין לך את כל התכונות הרצויות לך..

אבל אם אתה רוצה אירוח בסיסי, לכו על אלה!

ואו הם נכנסים לפרטים אם אתה באמת רוצה את זה, הנה אנחנו גולשים בדף:

מגילות יונוס 1 ו- 1

הצג תכונות נוספות

1&ש 1 אירוח&כפי ש

1&1 הוא אתר אירוח שאוהב לעבוד עם יחידים ועסקים כאחד. אם יש לך עסק או בלוג קטן, יתכן שחקר כמה אתרי אירוח שונים הזמינים. זה לוקח כמה מהשאלות הנשאלות ביותר לגבי 1&1, נותן לך מידע נוסף להחלטה לגבי אתר אירוח.

איפה 1&יש לי משרדים?

1&1 ממוקם ברחבי העולם. יש להם משרדים הממוקמים באוסטריה, גרמניה, צרפת, ספרד, בריטניה, פולין, קנדה, איטליה, מקסיקו וארצות הברית. המטה הראשי שלהם נמצא בצ’סטרברוק, פנסילווניה בארצות הברית. מרכז הנתונים נמצא בלקסה, KS במתקן ירוק. הם מחזיקים בכל הציוד שמאפשר למשתמשים לקבל את כל מה שהם צריכים.

מה שמארח חלונות עושה 1&הצעה אחת?

1&1 מספק אירוח עבור Windows ו- Linux אירוח עבור כל אחד מהמשתמשים. אתה יכול להשתמש ב 1&1 שיעזור לך לקבוע איזו דרך תהיה טובה יותר עבורך. אם יש לך שאלות, אל תהסס לפנות ל 1&1 לסיוע.

האם יש ערבות לזמן אמת?

1&1 אכן מעניקה אחריות לזמן הפעולה. הם מבטיחים זמן פעולה של 99.99%. אם הוא נופל מתחת לאחוז זמן הפעילות, אתה יכול לבקש אשראי בגין השבתה. תלוי בכמות ההשבתה שתקבל, תקבל זיכוי בגין ההשבתה.

האם ניתן להחזיק מספר אתרים ודומיינים בחשבון?

כן אתה יכול. אתרים ללא הגבלה זמינים לרוב 1&1 מתכננת, אם כי למספר בסיסי הנתונים עשוי להיות מגבלה. זה יכול להשפיע על כמה אתרים ברצונך ליצור. לתוכניות וורדפרס יש מגבלות רבות יותר, והתוכניות הפחות יקרות מגבילות לקוחות ל -1 או 5 אתרים.

מהן אפשרויות התמיכה?

1&1 מציעה אמצעי תמיכה שונים ללקוחותיהם. תמיכה טכנית 24/7 זמינה דרך הטלפון, צ’אטים חיים ודוא”ל. GoToAssist שלהם הוא סוג של עזרה מרחוק. זה דורש התקנה של תוכנה במחשב שלך, ו- 1&אני יכול לגשת למחשב שלך מהאזור שלהם.

האם יש ערבות להחזר כספי?

יש אחריות של 30 יום הכסף בחזרה למי שרוצה להפסיק את השירות. לא כל אירוח בענן כשיר לקבל התחייבות להחזר כספי, כך שתצטרך להתייעץ עם 1&1 אם ברצונך להפסיק את השירות כדי לראות אם אתה זכאי.

האם קיימים מתקינים בלחיצה אחת?

כן הם כן. אם אתה משתמש ב- Linux, יש לו לחץ&בנה חבילה להתקנה בלחיצה אחת. הוא כולל מעל 120 סקריפטים ואפליקציות אינטרנט עבור לקוחותיהם. אם אתה הולך עם התוכנית הזו, זה מגיע עם WordPress, Joomla, Drupal, Magento, TYPO3, phpBB ו- Moodle.

צוואה 1&1 העבר אתר קיים?

למרבה הצער, 1&אני לא מעביר אתר קיים בחינם. אתה יכול לעשות זאת בעצמך, או שיהיה לך 1&אני עושה זאת בתשלום. הציוד 1&שימושים 1 כרוכים בעלות, וזו הסיבה שהם אינם יכולים להעביר אתר בחינם.

מהו חוזה המינימום לשימוש ב 1&1?

כשאתה מחפש אפשרויות חוזה, 1&ל- 1 יש תקופת מינימום של חודש מרוב התוכניות שלהם. זה אידיאלי למי שרוצה לעבור אם הוא לא רוצה להשתמש בו. אם אינך משתמש ב- 1&1 במשך 30 הימים המלאים, יתכן שאתה זכאי לקבל החזר מלא על חשבונך.

מה לוח הבקרה שמגיע לתוכנית?

כשאתה נרשם לתכנית עם 1&1, יהיה לו לוח בקרה משלו. ה- cPanel מסופק, אך רק עבור תוכניות אירוח בענן. אם אתה משתמש ב- Windows, יש לך Plesk עבור אפשרויות לוח הבקרה שלך. אתה יכול לדבר עם נציג בכל שאלה שיש לך.

האם 1&1 להיות מתאים לאתר מסחר אלקטרוני?

בהחלט. יש להם תוכניות אירוח המכוונות לאתרי מסחר אלקטרוני. יש סקריפטים ואפליקציות למסחר אלקטרוני. זה חלק מהקליק&בנה חבילה 1&1 הצעות. אם אתה זקוק לתעודת SSL, 1&1 יספק את האישור לרכישה. אתה יכול להשתמש ביישומים פתוחים כמו מג’נטו, PrestaShop, osCommerce או Zen Cart לפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלך..

הוא 1&1 טוב לאירוח תמונות וגלריות?

כן הם כן. שטח דיסק בלתי מוגזם ורוחב הפס מוצעים לכל תוכנית. הקליק&בניית חבילת מתקין בלחיצה אחת כוללת מספר סוגים של סקריפט גלריית תמונות. זה לא אמור להיות נושא, אלא אם כן יש קבצים גדולים שצריך להוריד. אם יש לך שאלות בנוגע לחבילה שלך, תוכל לפנות ל -1&1 לתשובות.

האם אוכל להשיג CDN דרך 1&1?

כן אתה יכול. CloudFlare ניתן בחינם עם חלק מחבילות האירוח, כולל אירוח וורדפרס. Mirage ו- Railgun כלולים בחבילה, ואם אתה רוצה לקבל חבילת CDN פרו, היא זמינה.

אילו חבילות הן הטובות ביותר עבור 1&אירוח אתרים בסיסי 1?

ישנן מספר חבילות אירוח אתרים בסיסיות הזמינות עם 1&1. הם ידידותיים למשתמש ופשוטים להקים את אתר האינטרנט האידיאלי שלך. החבילה ברמת הכניסה אידיאלית למפתחי אתרים שרוצים להתחיל מעסק קטן לחברה פורחת, ומספקת כלים ליצירת אתרים פשוטים המבוססים על HTML. 1&1 מציעה חבילה ברמה הבינונית שהיא חזקה יותר, בעלת ביצועים טובים יותר ואחסון מרבי, המאפשרת נוכחות מקצועית באינטרנט. חבילת הפרימיום המוצעת על ידי 1&1 בעל ביצועים ואחסון מעולים, וכולל שטח אינטרנט ללא הגבלה, ואירוח אתרים מרובים בו זמנית. הוא כולל תמיכה באפליקציות מומחה המאפשרת להפיק את המרב מתוכנת הפיתוח.

צוואה 1&אני מספק תמיכה בפיתוח, לאחר התחלת האירוח?

1&1 מוקדש לעבוד עם לקוחותיהם, ויש להם דרכים רבות לעזור לך לפתח ולהגדיל את האתר שלך. ה 1&בונה אתרים 1 מספק לך את האפשרות ליצור אתר אידיאלי שלך. הממשק הפשוט והאינטואיטיבי עוזר לך ליצור את האתר המהמם והפונקציונלי שלך. ישנן תבניות מקצועיות הזמינות לבחירה ועריכה עבור מכשירים שולחניים וניידים. ה- Fusion של NetObjects מאפשרת למשתמש לקבל שליטה ויצירתיות מלאה באתר האינטרנט שלו. 1&1 יעזור לאתר שלך לתפוס את העיניים של האנשים דרך ה -1&כלי עלון 1, תפוקת מדיה חברתית ו- 1&כלי SEO אחד לתפיסת תשומת הלב של אנשים. כלי הניתוח החזקים מאפשרים לך לראות את ביצועי האתר שלך וכיצד מבקרים משתמשים באתר שלך.

האם 1&1 לספק תוכנית אירוח אתרים בחינם?

למרבה הצער, 1&אין ל- 1 תוכנית אירוח חינמית זמינה. רוב הלקוחות שרוצים אתר מקצועי שעובד 24/7, והציוד 1&שימושים 1 הם כמה מהטובים ביותר. חבילות האירוח כוללות דומיין ייחודי, התאמת חשבונות דוא”ל עבור לקוחותיהם, ותמיכה בשפות ובמאגרי מידע שונים, שכולם שווים לכל נפש. החודש הראשון הוא בחינם ויכול להימשך מספר חודשים. אם בחרתם לקבל חוזה, החודשים הראשונים הם בחינם, והתשלומים יתחילו ללא עמלות נסתרות. אם תבחר לא לחתום על חוזה, המחיר הרגיל יתחיל, אך עדיין תקבל את 30 הימים הראשונים בחינם. אם ברצונך לבטל את התוכנית שלך במהלך 30 הימים הראשונים, תקבל את ההחזר שלך. זו דרך לראות אם אתה אוהב את החבילה לראות אם זה יתאים לך.

אילו אמצעי אבטחה נקבעים?

אבטחה חשובה לכל לקוח, ו- 1&1 שואף להבטיח שכל אתר מוגן. במרכז הנתונים בעל הביצועים הגבוהים יש הטכנולוגיות החדישות ביותר. יש להם קישוריות של 300 Gbit / s (חיצונית), ואמינות בעלת ביצועים גבוהים עבור אירוח אתרים. הגנת ה- SSL המשופרת כוללת חומת אש חיצונית, המונעת התקפות חיצוניות. התאוששות שטח האינטרנט מספקת בטיחות לנתונים חשובים עבור אירוח לינוקס. אם יש התקפה, מנהלי מערכת יכולים לשחזר נתונים עד 6 ימים מגיבוי האתר. ניתן לשחזר גם כל קבצים נפרדים בתיקיות נפרדות. ה 1&1 SiteLock מבצע סריקות חודשיות על יישומים, SQL, סריקות הזרקה ותסריטים חוצה אתרים. פגיעות כלשהן מתוקנות לפני שיש להאקרים אפשרות לנצל אותן. אם אתה הולך עם 1&חבילת SiteLock Premium היא תסרוק עד 500 עמודים ותעניק לעסק שלך שקט נפשי.

אילו אפשרויות זמינות להרחבה?

בכל עת שתרצה להרחיב את אתר האינטרנט שלך, 1&יש 1 תוכניות גמישות. אם יש צורך באחסון וביצועים גדולים יותר, שדרוג פשוט הוא כל הנדרש. השרתים המיותרים הגיאוגרפיים 1&1 שימושים הם הטכנולוגיה והתוכנה העדכניים ביותר. התכונות הזמינות דרך 1&ניתן לשדרוג 1 בכל עת, כולל ה- 1&1 SiteLock Basic ו- 1&1 CDN. SEO Pro, שיווק במנועי חיפוש ו- ListLocal הם כולם חלק מחבילות האירוח הבסיסיות. אתה יכול להוסיף כל התכונות הנוספות הדרושות לך, ויסייע לך לשמור על עלויות נמוכות ותחזוקה במינימום. אפליקציות הקוד הפתוח, כמו וורדפרס, ג’ומלה! ודרופל מאפשרים לך להוסיף את התכונות בעתיד. הם דורשים להתקין רק כמה לחיצות פשוטות של העכבר.

מהן מערכת התמיכה באירוח אתרים 1&1 הצעות?

1&1 נרגשת לשרת יותר מ 13 מיליון לקוחות, וניסיונם סיפק עזרה רבה לכל לקוח. המומחים הטכניים שלהם מיומנים מאוד, ומציעים תמיכה טלפונית ודוא”ל 24 שעות ביממה בכל עזרה שתזדקק להם. כל שאלה הנוגעת למוצריהם נענקת במהירות, ותוכלו למצוא את המוצר המתאים לו העסק שלכם צומח. 1&1 פעיל בעסקים מאז 2001, והם מהמובילים בתחום אירוח אתרים. שירות הלקוחות שלהם הוכר בזכות אירוח פרסים והמלצות של לקוחות כולם ממליצים על 1&1. אפילו אם עבדת עם אירוח אתרים, 1&אני יכול לספק לך כל סיוע שאתה צריך. 1&1 כאן כדי לעזור לך לשפר את האתר שלך ולהגדיל את העסק שלך להצלחה.

כיצד אוכל ליצור קשר עם 1&1 לעזרה?

ישנן כמה דרכים שונות ליצור קשר עם 1&1 לכל עזרה שתזדקק. בכל שאלה או קשיים שיש לכם, תוכלו לפנות ישירות למומחים בטלפון 1-866-991-2631. באשר לשאלות בנושא חיוב, תוכל ליצור קשר עם 1-877-300-8316 לקבלת סיוע. כל הזמנת אירוח אתרים, תוכלו לעשות זאת באופן מקוון או בטלפון דרך מחלקת המכירות בטלפון 1-844-871-2631. עוד ב- 1and1.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector