ביקורות על מקדש המדיה מאי 2020 – כדאי לך?

ביקורות על מקדש המדיה מאי 2020 – כדאי לך?

ביקורות על מקדש המדיה מאי 2020 – כדאי לך?

Contents

כמה טוב מקדש מדיה אירוח?


ראה ביקורות רשמיות על מקדש המדיה באתר 3.8 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (0 הצבעות) יתרונות

 1. אחריות Uptime
 2. ערבות להחזר כספי
 3. גמישות בדוא”ל

חסרונות

 1. אין אירוח מבוסס Windows
 2. היעדר כלי בניית אתרים
 3. נושא זמן תגובה

Support4Speed4Features4Value3.5 שקיפות3.5

סקירת האירוח הרשמית של MediaTemple שלנו

אירוח MediaTemple קיים מאז 1998. מאז הם הרוויחו את עצמם מעל 125,000 לקוחות ואירחו למעלה מ- 1.5 מיליון אתרי אינטרנט, כולל כמה חברות ביגוויג כמו סטארבוקס וטויוטה..

הם קצת יותר יקרים מכמה מחברות אירוח אתרים שם בחוץ, אבל עבור אנשים רבים הם שווים את הכסף. האפשרות הפופולרית ביותר שאנשים הולכים בדרך כלל בכל הנוגע לאירוח אתרים היא אפשרות האירוח המשותפת. MediaTemple מציעה אפשרות אירוח משותפת אחת בלבד החל מ- $ 20 לחודש. עם זאת, אם בחרתם בתכנית השנתית, צפו לשלם רק 16.57 דולר לחודש.

התכונות הטובות ביותר של אירוח MediaTemple

1) אחריות לזמן אמת

הבטחת זמן העבודה של MediaTemple עולה על כל הציפיות. הם מבטיחים שהאתר שלך יעלה 99.9999 אחוז מהזמן. אם האתר שלך אי פעם למטה – מכל סיבה שהיא – הם מציעים הנחה בתשלום החודשי שלך. לכל 20 דקות שהאתר שלך אינו פעיל, הם מציעים 20 אחוז הנחה. בבסיסה מדובר בחברה שלוקחת אחריות על מעשיה. הם מבטיחים שאם הם לא יוכלו לשמור על אתר האינטרנט שלך, הם יפצו אותך. לחברות יש הרגל רע לטעות ולא לחייב אותן. כולם עושים טעויות – אפילו חברות. אחריות תאגידית מסוג זה אינה משהו שרק מישהו יציע לך.

2) אפשרויות תמיכה

השיא של כל חברת אירוח אתרים הוא תמיכה. רוב האנשים בעולם אינם חנונים טכניים. למעשה, רוב האנשים שבסופו של דבר הם לקוחות חברות אירוח אתרים הם בעלי עסקים. עם זאת, חברות צריכות לתמוך בהן. אם הם לא יעשו, בעלי העסקים יעשו מה שכל אדם בעל אופי עסקי יעשה – הם יעברו למישהו שיעניק להם תמיכה ראויה..

MediaTemple מתהדר בבסיס נתונים של KB (בסיס ידע), וויקי ידידותי למשתמש ואפילו עדכוני סטטוס מערכת חי. בלוג החברה שלהם מתעדכן על בסיס קבוע, וצוותי התמיכה שלהם מבוססים על ארה”ב – אליהם תוכלו ליצור קשר באמצעות דואר אלקטרוני, טלפון ומערכת כרטיסים עם ההבטחה להגיב תוך 24 שעות..

3) גמישות בדוא”ל

דואר אלקטרוני עולה במהירות על הפופולריות של דואר חילזון, והוא מאפשר לצרכנים לחסוך בנייר ולהפחית את טביעת הרגל הפחמית שלהם. באמצעות מקדש המדיה, יש לך את היכולת ליצור חשבונות דוא”ל רבים כדי לנהל בצורה הטובה ביותר את התקשורת באתר שלך. כל תוכנית אירוח משותפת מגיעה עם כתובות דוא”ל של Google Apps for Work ו -1,000 כתובות.

4) מדיניות ביטול

MediaTemple מציעה התחייבות תקופתית להחזר הכסף של 30 יום לרוב התוכניות שלהם. עם זאת, תוכניות השרת הייעודיות שלהן מציעות רק אחריות לשבעה ימים להחזר הכסף. ערבויות מסוג זה הן תמיד יתרון. עם זאת, נראה שהם מוגבלים. הערבות להחזר הכסף למשך 30 יום חלה רק על דמי אירוח. זה אינו חל על שירותים אחרים כגון דמי רישום של שם דומיין.

5) מושלם למכירה מחדש

MediaTemple מציעה תוכנית שותפים. זה נהדר לרכישת לקוחות חדשים, אבל מה שהופך את MediaTemplegreat הוא שהם מציעים לך אפשרות למכור מחדש את שטח האירוח שלך. במילים אחרות, אם רצית ללכת לעסקי מחשוב ענן, MediaTemple מספק דרך. המחיר הנמוך ביותר בתוכניות השרת הייעודיות שלהם מתחיל סביב 2000 $ לחודש. עם זאת, אם היית מוכר למכור מחדש את מרבית החלל הזה, אתה יכול להחזיר את כספך ברווח. מכירת שטח שרת ידועה לא רק על ידי MediaTemple אלא היא תומכת בהם.

חסרונות של אירוח MediaTemple

1) זמן תגובה מהיר

היה מחקר שנערך לפני זמן לא רב שמפרט כמה מהדברים שיכולים לגרום לחוויית שירות לקוחות אומללה – זמני תגובה ארוכים היו כמעט בראש הרשימה. לאמיתו של דבר, חברות שמרגילות לקחת זמן רב מדי להגיב לא פעם מאבדות לקוחות בדרך זו.

MediaTemple מבטיח זמן תגובה של 24 שעות עבור מרבית הפניות. הניסיון שלנו אומר שהם יגיבו תוך פחות מ 12 שעות. עבור אנשים רבים זה מושלם. עם זאת, MediaTemple אידיאלי עבור חברות גדולות יותר. אם הייתי חבר באחת החברות הגדולות הללו והייתי זקוק לתמיכה, הייתי מצפה לתמיכה הרבה יותר מהר מזה. לכל הפחות, אם אני משלם מחירי פרמיה, אני מצפה לתמיכה בפרמיה.

2) אין אפשרויות אירוח מבוסס Windows

MediaTemple מציעה אפשרויות אירוח מבוסס Linux בלבד. עבור אנשים רבים אלה חדשות טובות. הם רואים בלינוקס מערכת הפעלה חזקה יותר הניתנת להתאמה אישית לצרכים שלהם. עם זאת, נראה כי MediaTemple נשכח שמיקרוסופט עדיין מחזיקה ב -90 אחוז מנתח השוק של מערכת ההפעלה עם Windows. רוב האנשים עדיין משתמשים בחלונות – למרות התלונות – וזה יהיה נהדר אם MediaTemple יציע אפשרויות אירוח מבוסס Windows.

3) חינונים חינמיים רגילים אינם חינמיים

חברות אירוח אתרים רבות מציעות מערכת סטנדרטית של חינם. זה כולל עגלת קניות, תוכנת בלוגים, ובמקרים מסוימים אשראי של גוגל אדסנס. MediaTemple אינה מציעה אחת מאלו בחינם. הם תואמים את כל אלה – אך הם צפויים להיות כאלה. רבים מהחינונים החינמיים הרגילים הם “ווים” להניע את הלקוח לכיוון שלהם. אם MediaTemple התחיל להציע את ה- freebies הרגילים, הם עשויים לחוות דחיפה קטנה בבסיס הלקוחות שלהם.

4) זקוק לכלי בניית אתרים נוספים

חיוני שיהיה לך את כל הכלים העומדים לרשותך להתאמה אישית של אתר האינטרנט שלך כך שיהיה ייחודי. חלק מהלקוחות מרגישים שהכלים הללו מוגבלים כשמדובר במקדש המדיה.

חלק מהתכונות המכוסות יכולות להיות מעצבנות
הלקוחות התלוננו כי כמה מהתכונות המכוסות המיושמות באופן אוטומטי מעצבנות יותר מאשר עזרה.

שורה תחתונה:

לא למתחיל. אם אתה מחפש חברת אירוח אתרים פשוטה לבלוג אישי, ישנן טובות יותר בחוץ. עם זאת, אם אתה מחפש שרת ייעודי רב עוצמה עם זמן פעולה מובטח מכיוון שיש לך עסק לנהל, ל- MediaTemple יש גב.

ראו האתר הרשמי

מקדש מדיה ש&א

כאשר אתם מחפשים למצוא את המארח המושלם עבור אתר האינטרנט שלכם, ציון קביעת האתר עם התכונות והיתרונות שאתם רוצים תוך קבלת נקודת המחיר שתוכלו להרשות לעצמכם יכול להרגיש כמו משימה מוחצת. עם מיליונים לבחירה מרחבי העולם, נראה שיש אין סוף אפשרויות. למרות שלא נוכל לסקור את כולם, החלטנו למסור לך את העובדות על השחקנים הגדולים ביותר, כמו מדיה טמפל, חברה מבוססת קליפורניה עם היסטוריה ארוכה ומוניטין טוב.

מתי החל מקדש מדיה?

דמיאן סלפורס השיקה את אינטרגרס טכנולוגיות כספקית עסק דיגיטלי בשנת 1998, ולשנה הבאה החברה התמקדה במתן שירות איכותי ללקוחותיה – כולל מדיה טמפל. בשנת 1999 התמזגו החברות ושמרו על שם מקדש המדיה. סלפורס הפך למנכ”ל והקים את חברת אירוח אתרים הפופולרית. החברה, ששוכנה בלוס אנג’לס, צמחה במהירות, והשיקה מספר תוכניות שונות ששפרו את השירות והתכונות שהיא סיפקה.

בשנת 2006, Media Temple יצר את Grid, שירות ציבורי מבוסס ענן המנהל אתרי אינטרנט על גבי שרתים רבים מקובצים שונים, במקום שרת יחיד. באוגוסט 2013 עדכנו תכונה זו.

ביוני 2013, Media Temple השיקה את CloudTech, המעניק ללקוחות שירות פרמיום, מסביב לשעון, מהנדסים מיומנים, עדכן את פלטפורמת אירוח השרתים הפרטיים הווירטואליים שלה והחל להציע LiveChat לאינטראקציה בזמן אמת עם הלקוחות. החברה נבחרה על ידי וול סטריט ג’ורנל לביקורת באתר ממשלתי. כל ההכרה והצמיחה שחוות המדיה טמפל הובילה לרכישתה בסופו של דבר על ידי GoDaddy, אחת הגדולות בחברות אירוח אתרים, בשנת 2013.

בשביל מה עומד מקדש המדיה?

מדיה טמפל טוענת כי למרות שהם חוו צמיחה רבה במהלך 18 השנה האחרונות שלהם, “דבר אחד מעולם לא השתנה: [המחויבות שלהם] להצלחה של [הלקוחות] שלהם.” זה, לדבריהם, הכוח המניע מאחורי המוצרים שלהם.

יש לכך השפעה מסוימת, מכיוון שהם מארחים כיום יותר ממיליון וחצי אתרי אינטרנט הפרוסים ביותר ממאה מדינות שונות, ורואים יותר מ- 125,000 אנשים וחברות המשתמשים בשרתים המארחים שלהם, WordPress, Cloud ושרתים אחרים..

החברה מונה ארבעה מפתחות להצלחתם באתר האינטרנט שלהם:

 • שירות
 • מוצרים
 • ערך
 • חדשנות

מדיה טמפל מתגאה בכך שהיא נותנת ללקוחות יותר כסף עבורם, ומציינת כי למרות שהם עשויים לעלות “עוד כמה דולרים”, הכסף שהושקע שווה את זה עבור חומרה מהירה יותר, תוכנה חכמה יותר ותמיכה באיכות גבוהה. החברה גם עובדת עם מחדשים ברחבי העולם כדי ליצור מוצרים ושירותים חדשים ומרתקים, יחד עם שותפויות, כמו עבודותיהם ליצירת Helix, שירות הענן הפרטי הראשון המופעל על ידי OpenStack עם Dell ו- MorphLabs..

האם מקדש מדיה מציע אירוח משותף?

מדיה טמפל יצרה מבנה אירוח משותף משלה עם שחרורו של הרשת בשנת 2006. הארכיטקטורה הייחודית המקובצת נועדה להעניק ללקוחות אפשרויות אירוח מהימנות ומהירות יותר שניתנו על ידי אחרים בענף. תכונות מסוימות הן סטנדרטיות בכל תוכנית.

 • אחסון SSD
 • הגנה מפני DDoS ופריצות אחרות
 • גיבוי ושחזור קבצים של 30 יום
 • 1,000 תיבות דואר אלקטרוני
 • אפליקציות מנוהלות, כמו וורדפרס, דרופל או ZenCart
 • לוח בקרה ידידותי למשתמש

הם מציעים שלוש תכניות אירוח משותפות נפרדות; אם אתה משלם את העלות השנתית, תקבל חודשיים חינם.

אישי (20 $ לחודש): 100 אתרי אינטרנט עם 100 מסדי נתונים, אחסון SSD של 20 ג’יגה-בייט, רוחב פס 1 TB ו-2000 GPU, או יחידת ביצועי רשת, המודדת כל מכה או בקשה לשירות Grid.

מקצוען (30 $ לחודש): 500 אתרי אינטרנט, 500 מסדי נתונים, אחסון SSD של 100 ג’יגה-בייט, רוחב פס 2 TB למדרגה, 2000 GPU, CDN גלובלי לאתר אחד, ואיתור והסרה של תוכנות זדוניות באתר אחד..

סוכנות (120 $ לחודש בשלושת החודשים הראשונים; 150 $ לחודש מחיר רגיל): 2,500 אתרי אינטרנט, 2,500 מסדי נתונים, נפח אחסון SSD של 500 ג’יגה-בייט, רוחב פס הניתן להרחבה של 5 TB ו -4,000 GPU. אתה מקבל גם CDN גלובלי, איתור והסרה של תוכנות זדוניות וחומת אש של יישומי אינטרנט עבור חמישה אתרים, יחד עם רישום תחום אחד ותעודת SSL עבור אתר אחד..

כיצד בניית אירוח VPS של מדיה טמפל?

מדיה מקדש מבטיחה זמן זמן של 99.999 אחוז עבור אירוח ה- VPS שלהם, מה שאומר שהאתר שלך יקטן פחות מדקה בכל חודש. הם מתארחים בשרתי SSD, המוצגים כאפשרויות המהירות ביותר, ומעניקים ללקוחות את הגמישות לבחור בין שרתים מנוהלים או מנוהלים על ידי עצמם..

מנוהל עצמי:

כל תוכנית כוללת גישה מלאה ל- SSH ושורש, הקצאה מיידית ובחירה בין מערכות ההפעלה הבאות: אובונטו, דביאן, פדורה ו- CentOS.

 • VPS בניהול עצמי מתחיל ברמה של 30 דולר לחודש עבור זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט, שטח אחסון של 20 ג’יגה-בייט ושני רוחב פס של 2 TB..
 • קפוץ לרמה 2 במחיר של 50 $ לחודש עבור 4 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, 40 ג’יגה-בתים של אחסון ו -3 TB רוחב פס.

התוכניות המובילות מביאות לך הנחה של 20 אחוז לשלושת החודשים הראשונים.

 • רמה 3 עולה 80 דולר לחודש לשלושת הראשונים לפני שהיא מגיעה למחיר הרגיל של 100 $ לחודש. אתה מקבל 8 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM, שטח אחסון של 80 ג’יגה-בייט, ורוחב פס של 5 TB.
 • רמה 4 (200 $ לחודש בשלושת החודשים הראשונים, ו -250 $ לחודש לאחר מכן): 16 ג’יגה-זיכרון RAM, נפח אחסון של 160 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 6 TB.
 • רמה 5 (400 $ לחודש שלושת החודשים הראשונים; 500 $ לחודש לאחר מכן): 32 ג’יגה זיכרון RAM, נפח אחסון של 250 גיגה-בייט, רוחב פס של 7 TB.
 • רמה 6 (800 לחודש שלושת החודשים הראשונים; 1000 $ לחודש לאחר מכן): 64 ג’יגה זיכרון RAM, נפח אחסון של 500 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 8 TB.

VPS מנוהל לחלוטין

עם אותה ערבות של 99.999 אחוז uptime, Plesk Onyx או cPanel ו- WHM 11.5 לוח בקרה, גיבויים יומיים, הגדרת אתרים והגדרת תוכנה, ומגוון פיצ’רים שונים, VPS המנוהל שלהם מתחיל ב 249 $ לחודש. התמחור הניתן להרחבה מאפשר לך בין זיכרון של 2 ל- 128 ג’יגה-בתים, שטח אחסון של 30 ג’יגה-בייט ואחסון של 1 TB ובין רוחב-פס בין 2 ל -10 TB.

האם אוכל לקבל אירוח ייעודי ממקדש המדיה?

שלוש תוכניות שרת ייעודיות שונות לדייר יחיד כוללות מגוון שירותים המאפשרים אירוח תחום ללא הגבלה, רוחב פס חודשי של 10 TB, 128 ג’יגה-בתים של DDR3, זיכרון RAM מאוחץ, מעבדי אינטל Xeon מרובי ליבות, אחסון SSD של 1 TB, וסוללות ופלאש- מטמון כתיבה מגובה. התוכנה מותקנת מראש בכל שלושת התוכניות על פי צרכי הלקוחות.

 • ניהול עצמי מתחיל ב -2,000 דולר לחודש, עם ניהול שרת פקודות, גישה מלאה לשורש וללא שירותים מנוהלים.
 • שרתים ייעודיים מנוהלים מתחילים ב -2,500 דולר לחודש. אתה יכול לקבל גישה לשורש על פי בקשה, לוח בקרה ידידותי למשתמש וניהול של התחומים הבאים: ביצועים בסיסיים, גיבויים יומיים, עדכוני מערכת הפעלה ואפליקציות, סריקה לאבטחה ותוכנות זדוניות והסרה במידת הצורך.
 • שרתים ייעודיים מנוהלים לחלוטין עולים 2,699 דולר לחודש. ניהול מערכת וגישה לשורש מנוהלת על ידי SysAdmin, ותקבלו תגובות עדיפות 24/7. כל תחומי האירוח מנוהלים לחלוטין על ידי מדיה מקדש.
האם ענן אירוח בשירות שמציע מדיה טמפל?

כשותף של Amazon WebService, Media Temple יעזור לך להעביר ולבנות את אתר האינטרנט שלך, אשר ינוהל באופן מלא על ידי SysAdmin ו- DevOps שלהם. התוכניות מתחילות ב -499 דולר לחודש, וכוללות תמיכה מוסמכת על ידי SysAdmin 24/7. ייעוץ חינם יסייע לחבריהם ללמוד יותר על הפרויקט שלך ולבחור באפשרות הטובה ביותר לצורכי אירוח בענן שלך.

הם מציעים גם אירוח וורדפרס ייעודי באמזון קלאוד, עם ארכיטקטורה ייחודית הכוללת מספר שכבות של יתירות המבטיחה זמן עבודה של 100 אחוז. שרתי אינטרנט, מסד נתונים וקבצים יתירים מפוזרים על פני מרכזי נתונים מרובים. קנה המידה מתרחש תוך דקות, האתר שלך מאובטח במיוחד, ואתה עובד עם אדם אחד כל הזמן כדי לוודא שהאתר שלך תמיד כמו שאתה רוצה. הם מציעים שתי תוכניות וורדפרס נפרדות, לכל אחת חמישה אתרים, קנה מידה מבוסס תנועה ומגוון פיצ’רים נוספים. התוכניות מתחילות ב -2,500 דולר בכל חודש.

אילו תכונות נוספות מציעה Media Temple ללקוחותיה?

מדיה מקדש עובדת עם מגוון פלטפורמות שונות, כמו מג’נטו, למסחר אלקטרוני, יחד עם יותר מעשרים יישומים מנוהלים אחרים. אתה יכול לרכוש אישורי SSL עבור אתר המסחר האלקטרוני שלך אם אתה לא רוכש אחת מהתוכניות המשותפות שכוללת את האישור.

התוכניות המשותפות כוללות את CloudFlare שנכלל כחלק מתשתית Grid. המהירות והאמינות של CloudFlare, יחד עם רמת ההגנה הנוספת, ישאירו את האתר שלך מאובטח.

כיצד תומכת הלקוחות של מדיה טמפל?

מדיה טמפל מתגאה בשירות הלקוחות שלה, והם מהירים מאוד, בקיאים ומגיבים. חשוב לזכור שתמיכה בצ’אט ותמיכה טלפונית מיועדת רק לשאלות מכירות. תמיכה טכנית מוגבלת להעברת הודעות דרך מרכז החשבון, אך הנציגים עונים במהירות עם תשובות מוצקות. הם מציעים שירות לקוחות גם בטוויטר ובדואר אלקטרוני..

אתה יכול גם להשתמש במאגר השאלות והמידע שלהם, ולהתקין את SideKick, תוסף וורדפרס שנותן לך אפשרויות שונות לקבל דרכי דרך לשאלות נפוצות..

בתשלום נוסף אתה יכול לשדרג את התמיכה שלך ותעבוד עם מהנדסים מוסמכים.

היכן נמצאים מרכזי המידע של מדיה טמפל ועד כמה הם מאובטחים?

ל- Media Temple שני מרכזי נתונים מאובטחים ביותר. הראשון, שהושלם בשנת 2007, הוא VA-IDC4, הממוקם באשברן, וירג’יניה. התכנון הגמיש כולל יכולת כוח וקירור טובים יותר, וכל אחד מ 20 חדרי המחשבים פועל באופן עצמאי.

השני, EL-IDC3, ממוקם באל סגונדו, קליפורניה. הוא עונה על מפרטי רובד IV, מציע מרחב צמיחה ומספק רמת אבטחה מעמיקה עוד יותר.

איך זמן הפעילות שלהם?

מקדש המדיה מבטיח את זמן הפעילות שלהם לשרתים ייעודיים, והם מכניסים את הכסף שלך למקום הפה שלהם. הם יציבים ביותר, עם מעט מאוד השבתה – סימן טוב לאתר האינטרנט שלך. לאתרים המארחים ברשת אין אחריות זהה, והם נוטים לקבל יותר השבתה. הם עדיין נמצאים מעל הממוצע של 99.9 אחוזים, אך תמורת 20 דולר לחודש, צפוי זמן uptime טוב יותר.

האם המומחים שלהם יעזרו לי להעביר את אתר האינטרנט שלי?

חלק מהאתרים כוללים העברת אתרים, אך עבור אלה שלא, מהנדסי CloudTech יעבירו את האתר שלך תמורת 150 דולר לאתר. הם יעבירו כל אתר התואם למוצרים שלהם, ויחזיר לך את הכסף שלך אם הם לא יוכלו להעביר את האתר שלך.

האם יש להם מהירויות טעינה של דפים?

מקדש המדיה מציין כי הרשת גורמת לאתרים להיות מהיר פי שישה; לקוחות רבים כיום לא בהכרח מסכימים עם המהירות הזו, אך יש לשים לב שלרוב, האתרים שלהם מהירים מכפי שהיו אצל מארחים אחרים.

האם הם מתחייבים לאחד משירותיהם?

אמנם ישנן חברות אירוח רבות המציעות ערבויות ארוכות במיוחד להחזר הכסף, ולעיתים מגיעות ל- 97 יום, אולם Media Temple מציע 30 יום, וזה מספיק זמן כדי לקבוע אם המארח הוא בשבילך..

מהם החסרונות בבחירת מקדש המדיה?

הלקוח מצא כמה חסרונות לארח עם Media Temple.

 • הם אינם מציעים שרתים מבוססי Windows
 • אמנם כל התוכניות שלהם יקרות יותר מרבות מאפשרויות האירוח הפופולריות יותר, אך למחירי VPS ולתוכניות השרת הייעודי שלהם יש עלות חודשית גבוהה משמעותית.
 • כלים נוספים לבניית אתרי אינטרנט יועילו מאוד עבור לקוחות חדשים בעיצוב אתרים. אפשרות Virb שלהם, בעלת תוספת תשלום, מאפשרת לך ליצור אתרים חדים עם תגובה ניידת. עם זאת, שוב, זה עולה יותר מדי חודש ואין את העיצוב הפופולרי של גרירה ושחרור.
 • רבות מהאפשרויות שלהם אידיאליות לבעלי ניסיון וידע בפיתוח אתרים; אנשים או חברות בלי זה עלולים לגלות כי הם מתקשים יותר בתחילת הדרך ללמוד להשתמש במקדש המדיה.
מדוע עלי לבחור במקדש המדיה?

ל- Media Temple יש רשימה רחבה של אפשרויות אירוח, עם הזדמנויות רבות ושונות לגדול את התוכניות שלכם לפי הצורך. הם מספקים התקנה בלחיצה אחת בכמה אפליקציות אינטרנט; קיימות סכום מוגבל בתוכניות המתארחות ברשת, אך ללקוחות אירוח ייעודיים יש אפשרות גדולה יותר. נציגי שירות הלקוחות שלהם מנוסים, מקצועיים ומנומסים.

מדיה מקדש היא חברת אירוח אירוח עבור מפתחים מנוסים שרוצים אירוח פורץ דרך ואיכותי ואינם מודאגים מהתקציב. עבור אלו החדשים באירוח או בתקציב הדוק, המחירים של מדיה טמפל עשויים להראות מגבילים; יכולת הצמיחה והיכולות בכל תכנית יכולים להפוך את Media Temple לבחירה ראשונה טובה.

עוד ב- MediaTemple.net

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector