ביקורות כתומות קטנות מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב אירוח כתום קטן?


ביקורות כתומות קטנות 3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (2 הצבעות) יתרונות

 1. מספר תוכניות משותפות לבחירה
 2. כתובות דוא”ל ללא הגבלה מכל תחום
 3. תמיכה מעולה
 4. הצע את כל סוגי האירוח

חסרונות

 1. שטח דיסק ורוחב פס מוגבל לכל התכניות
 2. לא ניתן ליצור אתרים לנייד

תמיכה3 מהירות2.5 תכונות3.5 ערך 2.5 שקיפות 3.4

סקירת האירוח הרשמית ‘כתום קטן’ שלנו

כתום קטן הוא ספק אירוח אתרים קטן ועם זאת חזק עם הרבה אפשרויות ותכונות סולידיות. הממשק שלהם קל לשימוש ואפשרויות האירוח שלהם מקלות עוד יותר על למצוא את מה שאתה מחפש. זה ממש נחמד למצוא חברת אירוח שלא מנסה להזמין אותך.

התכונות הטובות ביותר של אירוח ‘כתום קטן’

כאחת החברות הבודדות שיותר הולך להן מאשר נגדן, אורנג ‘קטן אורז את מה שאתה מצפה מחברת אירוח – עם כמה דובדבנים מיותרים למעלה.

מספר תוכניות משותפות לבחירה

כתום קטן עושה עבודה מעולה בניסיון לוודא שאתה מקבל את מה שאתה משלם עליו. במקום לקבל את התוכניות הסטנדרטיות הקטנות, הבינוניות והגדולות, הם חילקו את ההיצע שלהם כדי לנסות ולהתאים לצרכים שלך. אם אתה זקוק רק לאתר קטן מכיוון שאתה רוצה לארח רק כמה תמונות מהחופשה של השנה שעברה כדי לראות את שאר בני משפחתך, אז אתה לא צריך לשלם הרבה עבור האירוח שלך כמו הבחור הבא שמתחיל אתר מסחר אלקטרוני.

אירוח אתרים כנה

יש הרבה מה שאומרים על עקביות. תכסיס שיווקי שראיתי אנשים משתמשים בו פעם אחר פעם זה לבצע פשרות ולמסור יתר. זה עשוי לעבוד במקרים מסוימים, אבל כתום קטן לא מסכים. הם מספקים בדיוק את מה שהם מבטיחים מבלי לנסות למכור לך דברים בדברים שאתה לא צריך. יתר על כן, הם משתמשים במשאבים שלהם טוב יותר מחלק מהמתחרים שלהם. אם אתה משלם עבור סכום מוגדר של משאבים בשרת, זה בדיוק מה שתקבל – מבלי להקריב את האיכות אם אתה ממקסם את מה שאתה משתמש בו.

כל סוגי האירוח

לכתום קטן יש תוכנית כמעט לכולם. יש להם תוכניות אירוח משותפות, VPS ותכניות אירוח ייעודיות, אך יש להם גם מספר אפשרויות בתוך כל תוכנית. יתר על כן, יש להם קטגוריה מיוחדת לבעלי העסקים המנסים להקים אתר מסחר אלקטרוני. התוכניות העסקיות כוללות תעודת SSL בחינם לכל תוכנית. אה, כן – יש להם גם אירוח משווקים.

כתובות דוא”ל ללא הגבלה מכל תחום

כתובות דוא”ל צריכות להיות סטנדרטיות עבור ספקי אירוח רבים. עם זאת, הם לא. למען האמת, ראיתי כמה חברות אירוח שאינן מציעות דוא”ל בכלל. נחמד לראות שכתום קטן לא רק מספק דוא”ל, אלא שהם מציעים כמות בלתי מוגבלת של כתובות דוא”ל עבור כל תחום. פירוש הדבר שאם אתה מתחיל אתר מסחר אלקטרוני, לכל עובד ועובד יכול להיות כתובת דוא”ל משלו, שלם עם האישורים האישיים שלהם.

מבחר פנטסטי של יישומי אינטרנט

זה המקום בו תפוז קטן עולה מעבר ליכולות האחריות הרגילות של חברות אירוח. כשאתה נרשם לכתום קטן אתה יכול להתקין את וורדפרס בלחיצה אחת. האם אתה רוצה לוח שנה? בחירה מצויינת! התקן את לוח השנה, תוכנת עגלת הקניות שלך ועוד עם המבחר הפנטסטי של A Small Orange של יישומי אינטרנט.

תמיכה מעולה

צוות התמיכה שלהם בקיא ומהיר. יש לך גישה לתמיכה טלפונית ודוא”ל 24/7. יש להם צ’אט חי גם כן, אבל זה לא זמין בסופי השבוע. עם זאת, אפילו התמיכה שלהם בסוף השבוע מהירה. בנוסף, הם באמת יוצאים מגדרם כדי לפתור את כל הבעיות שלך.

החברה מוקדשת לירוק ירוק

כתום קטן תואם 150 אחוז מצריכת האנרגיה שלהם עם תעודות אנרגיה מתחדשת. יתרה מזאת, הם מאפשרים לעובדיהם לבצע טלקומטק – הם עובדים מהבית. פירוש הדבר שהם לא צריכים לשלם עבור סכום גדול של שטחי משרדים, בנוסף לכך שמכוניות נוספות יעלו מהכביש. עובדים שמפעילים טלקומוניקציה נוטים להיות בעלי מורל גבוה יותר והם מאושרים יותר – וזה מראה בשירות הלקוחות שלהם.

חסרונות לאירוח ‘תפוז קטן’

ממש כשחשבנו שאירוח כתום קטן היה מושלם, מצאנו כמה דברים שחשבנו שהם יכולים להשתפר בהם. הנה מה שמצאנו.

שטח דיסק ורוחב פס מוגבל לכל התכניות

הם מניחים כובע נתונים על כל התוכניות שלהם. כאשר ספק אירוח מציע רוחב פס ודיסק ללא הגבלה, הם אינם מצפים מהלקוחות שלהם להשתמש בכמויות מגונות. עם זאת, על ידי הצבת גבולות אלה על אנשים, מדובר יותר במחסום נפשי שיכול להוסיף גורם לחץ, לגרום לאנשים לפקח מקרוב על רוחב הפס ושטח הדיסק בפועל משתמשים.

לא ניתן ליצור אתרים לנייד

כתום קטן מציע תוכנה לבניית אתרים. עם זאת, מה שהם לא עושים זה לספק שום תוכנה שיכולה לעזור לאנשים לבנות גרסאות ניידות לאתרי האינטרנט שלהם. עם יותר ויותר אנשים הגולשים באינטרנט באמצעות מכשירים ניידים, הייתם חושבים שכתום קטן יבין שזה יהיה האינטרס הטוב ביותר שלהם להציע דרך קלה לאנשים לבנות אתרים לנייד..

שורה תחתונה

תפוז קטן עובר מעל ומעבר לוודא שאין להם רק את מה שהלקוחות שלהם צריכים, אלא את מה שהם רוצים. מנקודת מבט של לקוח, זה יכול באמת לעבוד לטובתו. עם זאת, כאשר אנו מגלים שאיננו יכולים ליצור אתרים לנייד, זה למעשה גורם לנו לרצות לחפש במקום אחר.

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map