ביקורות על פתרונות רשת מאי 2020: דינוזאור מת או שווה את זה?

כמה טוב אירוח פתרונות רשת?


ביקורות פתרונות רשת 2.2 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (3 הצבעות) יתרונות

 1. שפע תוכניות אירוח זמינות
 2. אחריות uptime של 99.99%

חסרונות

 1. כמה מהביקורות הגרועות ביותר אי פעם
 2. עבודה זקוקה לתמיכה
 3. דמי ביטול מופקעים
 4. ניסיונות מכירה לא נחוצים

Support2Speed2Features2.5Value2 Transparency2.5

סקירת פתרונות הרשת הרשמיים שלנו

פתרונות רשת פועלים מאז 1979. בשלב מסוים הם היו אחד הפתרונות הטובים ביותר לאירוח. מאז הרכישה שלהם על ידי Web.com בשנת 2011, נראה שהם ירדו בירידה.

התכונות הטובות ביותר של אירוח פתרונות רשת

על הנייר, אירוח פתרונות רשת נראה כפתרון בר-קיימא.

שפע של תכניות אירוח

באמצעות פתרונות רשת, אתה יכול לשלם עבור האירוח שלך עד 10 שנים מראש. מרבית האירוח מכוון לבעלי עסקים קטנים. רשת פתרונות מציעה אירוח וורדפרס ייעודי, אירוח משותף, אירוח VPS ואירוח SharePoint. זמינות גם תוכניות אירוח אתרים ומסחר אלקטרוני.

שרתים מבוססי Windows ו- Linux

במרכז הנתונים Network Solutions יש שרתים מבוססי לינוקס וגם מבוססי Windows זמינים לבחירת הלקוח. אף אחד מהם לא טוב יותר מהשני – זה בא על ידי העדפה אישית. יש אנשים שנהנים מאפשרויות ההתאמה האישית הזמינות באמצעות Linux ואילו אחרים נהנים מהיכרות של שרתים מבוססי Windows.

אחריות Uptime

אם תבחר ב- Linux כאופציית השרת שלך, Network Solutions מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.99 אחוזים. עבור שרתים מבוססי Windows, Network Solutions מציעה אחריות לזמן פעולה של 99.9 אחוזים. חפרתי קצת יותר עמוק ופתחתי את תנאי השירות שלהם כדי לבדוק איזה סוג של ערבות מוצעת. למרבה הצער, לא נמסר מידע אודות הפיצוי שהוצע בקשר עם ערבות זו.

אפשרויות מותאמות אישית ומתקדמות זמינות

פתרונות רשת מתחילים כפתרון בר השגה עבור צרכי אירוח אתרים שלכם, אך עם כל הפתרונות המתקדמים הקיימים הם יכולים להפוך ליקרים די מהירים. הם כן מציעים כמה חבילות ייחודיות כמו חבילה שיווקית מיוחדת בפייסבוק והם יציעו לבנות עבורך את אתר האינטרנט שלך לחלוטין. פתרונות רשת כוללים תוספות הכוללות חבילות שיווק בהן הן מגישות את האתר שלך לרישומים מקומיים כמו גם מנועי חיפוש של גוגל, יאהו ובינג, חבילת חנות המאפשרת לך למכור דברים באתר שלך, וחבילת מסחר אלקטרוני מלאה. . כל אחת מהחבילות הללו נמכרת בנפרד.

תוכנה לבניית אתרים כלולה

כל אחת מחבילות האירוח שלהם כוללת גישה לתוכנה לבניית אתרים. הופתענו לטובה מיכולותיו. באפשרותך לגרור טפסות ושחרור של טפסים, מפות, קישורי מדיה חברתית ואלמנטים אחרים ישירות לבנאי האתר מבוסס האינטרנט. אתה יכול אפילו לגרור ולשחרר קוד כמו JavaScript ב- HTML. חברות אחרות גובות תשלום נוסף עבור חלק מהיכולות הללו. זה היה שינוי קצב נחמד לגלות שאנחנו יכולים לעשות את רוב זה בחינם.

חסרונות של אירוח פתרונות רשת

אירוח אתרים הוא עסק רציני. בכל מקום שאתה מסתכל, אתה עשוי לגלות שפתרונות הרשת הם פלטפורמת אירוח חלשה.

כמה מהביקורות הגרועות ביותר אי פעם

זו בטח תגיע לעבודות העץ. ברשת פתרונות רשת יש כמה מהביקורות הגרועות ביותר שאי פעם קראתי בכל הנוגע לחברת אירוח אתרים. נראה שתמיכה כבדיחה, הם גורמים לך לקפוץ דרך חישוקים כדי להעביר דומיינים הרחק מהם, והם אף פעם לא עושים כמובטח. אנשים איבדו דומיינים, מחויבים בסכומי כסף מופקעים וזה יכול לקחת כמה שבועות – לפעמים חודשים – כדי לקבל תמיכה, רק כדי לגלות שהתמיכה לא הייתה שם מלכתחילה..

עבודה זקוקה לתמיכה

כשאתה מסתכל בדף התמיכה של פתרונות רשת, תוכל למצוא מעל 26 פתרונות תמיכה שונים. מחציתם מיועדים למכירות ומחציתם מיועדים לתמיכה. דף זה מבלבל וייתכן שייקח לא מעט זמן לענות על שאלתך. חלק מפתרונות התמיכה אפילו מחייבים לשלוח אותם בדוא”ל. רבים מפתרונות התמיכה כוללים מספר ערוצים שונים, מה שפשוט מוסיף לבלבול. פתרונות רשת טוענים כי יש להם תמיכה 24/7, אך רבים מהפתרונות זמינים רק בשעות הפעילות בארה”ב. קבלת תמיכה בדוא”ל 24/7 היא לא בדיוק נקודת מכירה. אתה יכול לשלוח דוא”ל לכל אחד בכל זמן נתון ולא לקבל תשובה עד ליום העסקים הבא.

דמי ביטול מופקעים

ברשת פתרונות יש כמה דמי ביטול שערורייתיים. ככל שהחוזה הראשוני שלך ארוך יותר, כך החיוב המלא יהיה גדול יותר. במשך שנה אחת הם יחייבו אותך בסכום של פחות מ- 40 $ לביטול. עבור חוזה ל -10 שנים הם יגבו מכם 180 $ לביטול. זה לא מתחיל לשרוט את פני השטח כשמדובר בתגובה לבקשות הביטול שלך. הם יפגיזו אותך בניסיונות מכירה והבטחות של שכר טרחה נמוך יותר אם תבטל את בקשת הביטול, שרובם לא זוכים לכבוד.

ניסיונות מכירה לא נחוצים

הייתה תקופה בה תוכלו להיכנס למסעדת המזון המהיר ולהינתן לכם האפשרות של המבורגר, צ’יפס ושתייה. זה היה כל התפריט. הזמנים השתנו. לרשת פתרונות רשת יש כמות מיותרת של אפשרויות מכירה. זה באמת מרגיש כאילו הם מנסים לניקל ולפחות אותך בכל שלב. אם אתה רוצה תכונה מסוימת, זה עולה במיוחד. נוסף על כך, כל מכירה שהם מבצעים מונחת על תכנית מנוי לחידוש אוטומטי מבלי לומר ללקוח מראש.

שורה תחתונה

סקרתי הרבה מארחי רשת. אני עושה את זה כי יש לי ניסיון עם כל המארחים האלה. פתרונות רשת הוא פיתרון אירוח אתרים אחד שאני יכול להמליץ ​​עליו בכנות. בשלב מסוים הם החזיקו במונופול על רישום תחום האינטרנט ונראו כפתרון טוב לצורכי אירוח אתרים שלכם. עכשיו, אפילו עם הגיבוי של Web.com, זה מדאיג לגלות כמה אנשים מנסים להתרחק מפתרונות רשת.

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map