ביקורות על תוכנת הרך של יבמ מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

ביקורות על תוכנת הרך של יבמ מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

ביקורות על תוכנת הרך של יבמ מאי 2020 – אירוח מחירים ותכניות

כמה טוב IBM Softlayer Hosting?

IBM Softlayer תוכנן כאתר אירוח גדול יותר בקנה מידה עסקי והוא מצויד בכדי לטפל באירוח אתרים מרובים בכל פעם. אנו אוהבים את שלושת הרבדים השונים של חבילות זמינות, ואת האופן שבו הם מפרקים את החבילות על בסיס ביצועים צפויים.


ראו האתר הרשמי ביקורות על Soft Soft IBM 3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. מרכז תמיכה במשרה מלאה
 2. מציע 3 סוג שרת
 3. שירות Uptime 100%

חסרונות

 1. התמחור באתר הוא מעורפל
 2. אין הצעת חבילה בסיסית לעסקים קטנים
 3. ביקורות מרכז תמיכה גרועות
 4. המחירים גבוהים בהשוואה לתוכנות אירוח אחרות

Support2.5Speed3.5Features3.5Value2.5 Transparency3 פלטפורמת האירוח IBM Softlayer הוקמה בשנת 2005. מערכת אירוח בקנה מידה ארגוני, מבוססת ענן, עשירה וגמישה בתכונות, ומציעה וריאציות שונות ומגוונות של המוצר שלהן כדי להתאים אותו ל צרכים ספציפיים של החברה.

מי צריך להשתמש ב- IBM Softlayer

IBM Softlayer תוכנן כאתר אירוח גדול יותר בקנה מידה עסקי והוא מצויד בכדי לטפל באירוח אתרים מרובים בכל פעם. בעוד שסגנון אירוח זה אינו אידיאלי עבור האתר האישי או עבור בלוגר, חברה עם חמישה או שישה אתרים שונים תפיק תועלת ממודל אירוח זה..

תכונות

רשימת התכונות עבור IBM Softlayer היא כמעט אינסופית. עם זאת, מרבית הביקורות מגיעות לאותה מסקנה: התכונה הטובה ביותר לגבי IBM Softlayer היא שהיא מעניקה למפתחים שליטה מלאה ברשת. למשתמשים יש שליטה אוטומטית על כבלי אתרנט, בקרות שקע חשמל ושינויים בלוחות הבקרה תוך אינטראקציה מינימלית עם הצוות הטכני.

תכונות נוספות ש- IBM Softlayer מתהדר בהן כוללות היא הסכם רמת שירות 100% uptime (SLA), ושליטה מלאה בשירותים באמצעות ממשק תכנות היישומים (API). בנוסף, עם 17 מיקומים גיאוגרפיים ומרכז תמיכה במשרה מלאה, תמיד יהיה לך מישהו להתקשר ומוכן לעזור, אם כל דבר יקרה.

איזה סוג שרת מתאים לך?

IBM Softlayer מגיע בשלוש אפשרויות שרת שונות: שרתים ייעודיים, CloudLayers ושרתים מנוהלים. סוג השרת שאתה מחפש תלוי באיזו מטרה יש לך לשרת.

שרתים ייעודיים מיועדים לאלה שרוצים לנהל את השרתים שלהם, במיוחד לבעלי עסקים בינוניים עד לרמת הארגון. אפשרות השרת הייעודי מגיעה במגוון רחב, ממעבדים בודדים לאורך כל הדרך עד ליבת hex מסיבית, יש קישוריות שרת לשרת, ועד 32 GB זיכרון DDR3 גישה אקראית (RAM), ואפילו הבחירה שלך במערכות הפעלה.

שרת CloudLayer מושלם למי שרוצה גמישות רבה בשרת. ה- CloudLayer עובד בתמחור לפי שעה או חודשית ללא חוזים, פורש תוך חמש דקות, והוא ידוע בתכנית המתאימה ביותר מבין השלושה. התוכניות משתנות, אך קיימות אפשרויות של עד 16 ליבות, 64 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM עם כונן קשיח של 250 ג’יגה-בתים, בתנאי ששרת Bare Metal נבחר.

השרתים המנוהלים מיועדים לאלו שלא רוצים לנהל את השרת שלהם, ומכאן השם. שרתים מנוהלים הם מושלמים לעסקים שצריכים לארח יותר מאתר אחד, אך אינם מעוניינים להתעדכן בעדכוני השרת והמעקב. זמני הפריסה עבור שרתים אלה הם פחות מיום אחד, וקיימים חוזים חודשיים. בנוסף, אפשרות זו מציעה פתרונות שרת המותאמים אישית לחלוטין לעסק שלך, כמו גם גיבויים יומיים ואמצעי אבטחה מתקדמים המיושמים.

מקצוענים

 • רוב הסוקרים אוהבים עד כמה תוכנית יכולה להתאמה אישית
 • כל השרתים גמישים ומגיעים עם שינויים שונים, כך שתוכל להתאים את התוכנית לעסק שלך
 • 17 מיקומים גיאוגרפיים בכל רחבי העולם (נקודת נוכחות)
 • מרכז תמיכה במשרה מלאה
 • שלוש תוכניות שונות מכסות שלושה סוגים שונים של שרתים, כולם משרתים מטרות שונות
 • זמן uptime בדרגה גבוהה, מגובה בהסכם רמת שירות uptime של 100% (SLA)

חסרונות

 • התמחור באתר הוא מעורפל; קשה להבין על מה אתה משלם
 • כמה תכונות פופולריות שצפויות להיות חלק מהחבילה עולות במיוחד
 • בעוד ש IBM Softlayer הייתה ידועה בעבר בשירות הלקוחות המופתי שלה, ביקורות חדשות יותר מצביעות על כך שמרכז התמיכה הוא חסר ערך במקרה הטוב.
 • אין חבילות “בסיסיות” אמיתיות, מערכת אירוח זו אינה מיועדת לבעלי עסקים קטנים או לאנשים פרטיים
 • המחיר עבור תוכנת אירוח זו גבוה בהשוואה לתוכנות אירוח אחרות
 • חלק מהמשתמשים חווים זמני תפנית איטי יותר עבור כרטיסים שנוצרו (שעות במקום 20 דקות המפורסמות)

שורה תחתונה

IBM Softlayer עשיר בתכונות ומגיע להתאמה אישית מאוד מהזיכרון, ל- RAM, ועד מהירויות עיבוד ופריסה, ל- IBM Softlayer יש משהו לכל אחד. אנו אוהבים את שלושת הרבדים השונים של חבילות זמינות, ואת האופן שבו הם מפרקים את החבילות על בסיס ביצועים צפויים. בנוסף, יבמ מתגאה במוקד תמיכה עולמי בשיחה ואומרת שכל הכרטיסים יטופלו תוך עשרים דקות.

עם זאת, לאחרונה בודקים חוו פיגור בשירות הלקוחות; לעיתים קרובות לוקח תמיכה ליום אחד כדי לטפל בבעיה. נקודת כאב נפוצה נוספת היא עלות השירותים – התוכנית העסקית בהחלט תוכננה לעסקים מבוססים בינוניים עד גדולים.

בסך הכל, IBM Softlayer הוא הבחירה המובילה ביותר לעסקים בינוניים עד גדולים. תוכנת אירוח זו תתאים את שירותיהם להתאמה לצרכי העסק בהתבסס על מהירות, אילוצי זמן, זיכרון הדרוש וקישוריות. זה יהיה יקר, אך הוא יהיה מותאם אישית ובקרה לשליטה.

ראו האתר הרשמי

שאלות ותשובות של IBM Softlayer

בעולם המחובר של ימינו, אין דבר חשוב יותר מאשר להיות בעל רשת חזקה שתחזק את העסק שלך. בעוד שבימים עברו פירושם יצירת ובניית תשתיות שמשרדים שונים ישוחחו זה עם זה, בימינו תוכלו לטפל בכל הענן. להיות מהיר יותר, זול יותר, ודורש פחות תחזוקה, רשת מבוססת ענן היא גל העתיד ולא מראה סימנים להאטה.

מכיוון שאירוח ענן הופך במהירות לנורמה, יותר ויותר חברות מציעות פתרונות לעסקים שרוצים מהירות, קישוריות ואבטחה בהישג ידם. שיטה אחת כזו היא תוכנית SoftLayer של יבמ, שיכולה לספק לעסקים גדולים כקטנים את כל צרכי הרשת שלהם.

במשך למעלה מעשור שלם, SoftLayer עוסקת בהקלות על עסקים, אך לאחרונה היא הופכת למיינסטרים יותר ככל שיבמ מגדילה את כמות הפתרונות ש- SoftLayer יכולה לספק. כיוון שכך, חברות נוספות מחפשות תוכנית זו כדי להתאים לצרכים שלהן.

אם אתה מעוניין ב- SoftLayer, תמיד תתהה אם זו השקעה אמיתית. מסיבה זו, ריכזנו עבורכם רשימה מקיפה של שאלות ותשובות הקשורות לתוכנה, כך שתוכלו להחליט בעצמכם.

שאלות נפוצות בנושא IBM SoftLayer

כמה קל להתקין?

SoftLayer היא אחת התוכניות הקלות ביותר להתקנה. אם אתה זקוק לרשת ענן מהירה וקלה, אתה יכול להיות פועל תוך דקות. אם אתה רוצה משהו משולב יותר, כגון שרת מנוהל, אתה יכול להגדיר את הכל תוך יום עסקים יחיד.

עם זאת, עם זאת, תצטרך להשקיע זמן רב יותר עבור תוכניות ותוספות אחרות אם תרצה. אמנם התהליך אינו מסובך, אך הוא יכול לקחת זמן רב יותר תלוי אילו מערכות ברצונך להוסיף וכמה. החבילה הבסיסית פשוטה ביותר להתקנה, אך תוכניות אחרות ייקח זמן רב יותר.

איזה סוג מערכת תמיכה זמין באמצעות SoftLayer?

אחד הדברים הטובים ביותר שקיימים עבור SoftLayer הוא רמות התמיכה ללקוחות המעולות שלה. חלק ממה שהופך תוכנית זו ליעילה כל כך היא שיש לך אנשי שירות וטכנאים מסביב לשעון שיכולים לפתור כל בעיה שיש לך בהקדם האפשרי.

SoftLayer מגיע גם עם תוכנית תמיכה משל עצמה, שנקראת KnowledgeLayer. למערכת זו מגוון מלא של כלים בהם תוכלו להשתמש בעצמכם כדי לתקן בעיות טכניות עם התוכנה, כלומר עליכם להיות מסוגלים לטפל ברוב הבעיות הפנימיות. ל- KnowledgeLayer יש גם פורום בו תוכלו לפתור בעיות רבות שעלולות להתרחש.

באשר לשירות לקוחות, אתה יכול לפנות לצוות התמיכה של SoftLayer בכל עת, עשרים וארבע שעות ביום. נענה על הכרטיסים תוך יום, והמוקד הטלפוני עונה מייד לעזרה חירום. אתה אף פעם לא רחוק מלהשיג עזרה עם SoftLayer.

הוא Softlayer מיותר לחלוטין?

חלק מהסיבה שרשת מבוססת ענן הופכת להיות כל כך פופולרית היא שלא תצטרך לדאוג שהרשת תיפול. במערכות חוטי נחושת ישנות, אם מודם או שרת יפסיקו לעבוד, זה עלול להרוס את כל הרשת.

עם SoftLayer, לעולם אינך צריך לדאוג לבעיות בחיבור לרשת מכיוון שיש בו יתירות מלאה מובנית. למעשה התוכנה יכולה להבטיח הסכם רמת שירות של 100% uptime כך שתוכל להפעיל את העסק שלך בשלווה. עם מגוון עצום של נקודות נוכחות, אתה יכול לשמור על העסק שלך פועל לאורך כל היום ללא הפרעה.

אילו תכונות ניתן לעשות ללא תמיכה טכנית?

למרות שצוות התמיכה של SoftLayer יוצא דופן, אינך רוצה שתתקשר אליהם לכל נושא שעולה. למרבה המזל התוכנה מגיעה עם כלים אוטומטיים רבים המאפשרים לכם לטפל בבעיות בבית מבלי שתצטרכו בכלל להטריד תמיכה טכנית.

באמצעות הכלים של SoftLayer, אתה יכול לאתחל מחדש שרתים, לטעון מחדש מערכות הפעלה ולטפל בהיבטי שירות רבים אחרים המצורפים ל- KnowledgeLayer..

עם איזו מערכת הפעלה היא עובדת?

סיבה נהדרת נוספת להשתמש בפתרונות מבוססי ענן היא שהם יכולים להיות מיושמים על פני פלטפורמות רבות ומגוונות. ככה, אינך צריך להיות מחובר פיזית לקווי הרשת שלך כדי לדבר עם משרדים שונים, ואם יש לך מערכות הפעלה שונות, אתה עדיין יכול לתקשר ללא בעיות.

SoftLayer אינו שונה, ניתן להתקין אותו במכשירי Windows, Mac או Linux. אתה יכול לבחור את מערכת ההפעלה שמתאימה לך ביותר, והופך את SoftLayer למגוון ככל שיהיה בעל ערך.

מהם מהירויות ה- Uplink? מה עם תנועה יוצאת?

כשמדובר בשמירה על הפעילות העסקית שלך, אתה רוצה לוודא שיש לך חיבור שהוא גם אמין ומהיר. אינך רוצה לחכות לנצח כדי לעבד כל סוג של פעולה ברשת, וזו הסיבה שאתה זקוק למהירויות קישור גבוה ותעבורה יוצאת..

עם SoftLayer, אתה יכול להשיג מהירויות uplink של עד 100 מגהביט לשנייה, וזה יותר ממספיק כדי לנהל עסקים במהירות וביעילות. באשר לתעבורה יוצאת, התוכנה מאפשרת עד חמש טרה-בתים של תנועה, וזה מספיק עבור רוב העסקים.

באשר ל- RAM, SoftLayer מגיע עם עד 32GB RAM של DDR3, תלוי באיזו חבילה תבחר.

האם אתה יכול לשדרג שירותים לאחר התקנתך?

עבור עסקים מסוימים, יתכן שתזדקק לחבילה בסיסית שתאפשר לסנכרן בין העובדים והמשרדים השונים אחד עם השני. עם זאת, אם תחליט להרחיב את העסק שלך, תמיד תרצה לשדרג את השירותים והפתרונות שלך, כלומר תרצה להוסיף לרשת הקיימת שלך.

עם SoftLayer הם מקלים על הוספת שירותים לא משנה באיזו רמה אתם נמצאים, כלומר, ככל שהצרכים העסקיים שלכם יתרחבו, כך גם הרשת מבוססת הענן שלכם. קל מאוד לשדרג, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות בכדי לגרום לזה לקרות.

ניתן להרחבה של SoftLayer?

באותה צורה בה תרצו לשדרג את מספר השירותים שיש לכם, הדבר החשוב הנוסף הוא היכולת להגדיל את הכל אם צריך. כיום יתכן שיהיו לך רק שני משרדים שצריכים להתחבר, ומחר יתכן ותריסר. אם הרשת שלך אינה ניתנת להרחבה, לא תוכל להרחיב את העסק שלך בצורה יעילה.

למרבה המזל, SoftLayer מעולם לא הקלה על סדר גודל פתרונות הרשת שלך, כלומר שלא משנה כמה נקודות אתה צריך, הם יכולים לגרום לזה לקרות. בין אם יש לך תריסר משרדים או מאה הפרוסים ברחבי העולם, SoftLayer ניתן להרחבה במלוא הצורך.

האם אתה יכול לקבל רשת היברידית עם SoftLayer?

בעל אפשרויות לרשת שלך הוא בעל חשיבות עליונה לניהול עסק ללא תפר. למרות שמערכות ענן הן ללא ספק הפופולריות יותר בימינו, לפעמים אתה עדיין צריך להתחבר לרשת חוטי נחושת סטנדרטית עבור כמה נקודות רשת.

SoftLayer מעניק לך את היכולת לקבל רשת היברידית על ידי שילוב חלק עם שרתים ומודולים פיזיים, ונותן לך שליטה מלאה לא משנה לאן אתה צריך להתחבר..

איזה שרתי ענן זמינים?

עם SoftLayer, יש לך שלוש אפשרויות עיקריות לשרתי ענן. למעשה, פתרונות ענן בסיסיים ניתנים דרך חטיבה אחת של SoftLayer, הנקראת CloudLayer. קל ליישם תוכנית זו ומציעה פתרונות מיידיים תוך דקות ספורות. אפשרויות השרת הזמינות הן מתכת ציבורית, פרטית וחשופה. להלן פירוט כל אחד לגבי אפשרויות אחסון והעלאה.

 • עובדי ציבור: מקסימום שמונה ליבות, 8 GB זיכרון RAM, ואחסון של 100 GB
 • שרתים פרטיים: מקסימום שמונה ליבות, 32 ג’יגה-זיכרון RAM ואחסון של 100 ג’יגה-בייט
 • מתכת חשופה: מקסימום 16 ליבות, 64 ג’יגה-זיכרון RAM, ואחסון של 250 ג’יגה-בייט
האם SoftLayer מנהלים שרתים זמינים?

אם אתה מעדיף שהרשת שלך תטופל על ידי צד שלישי, יש לך אפשרות זו עם SoftLayer. במקרה זה, לא תצטרך לדאוג לניהול המערכת שלך או לבעיות שעולות. במקום זאת, צוות הטכנולוגיה של SoftLayer ידאג לכל הפרטים ובעיות הניהול היומיומיות שעלולות להתרחש.

מכיוון שהיא משולבת יותר מרשת ענן סטנדרטית, עשויה לארוך עד יום אחד להתקנה של שרתים מנוהלים והם אכן דורשים חוזה חודשי לשמירה.

אילו תכונות מגיעות עם שרתים מנוהלים?

חלק מהסיבה לשימוש בשרת מנוהל היא שהיא מורידה עומס רב על הכתפיים כדי שתוכל להתמקד יותר בניהול העסק שלך. עבור חברות קטנות, שרת מנוהל עשוי להיות פיתרון טוב יותר, למרות שהוא עשוי לעלות קצת יותר. חלק מהתכונות המודגשות שמגיעות עם שרת מנוהל כוללות:

 • פתרונות להתאמה אישית לחלוטין
 • גיבויים יומיים
 • ניטור מלא ומקיף
 • אמצעי אבטחה מתקדמים
 • ממשקים נפרדים לרשתות ציבוריות או פרטיות
 • מתלה ייעודי וירטואלי
 • גיבוי EVault

בסך הכל, התכונות הנוספות שתקבלו הן יותר משוות את העלות הנוספת, ואם אין לך כרגע צוות IT קנייני, זה יכול להציע אפשרויות רבות נוספות שאחרת לא יהיו זמינות עבורך.

האם עליכם לחתום על חוזה לשימוש ב- SoftLayer?

יתרון פנטסטי נוסף לשימוש ברשתות מבוססות ענן הוא שאתה לא צריך לסמוך על ספק שירות אחד שיטפל בך הכל. ככה, אם אינך מרוצה מהשירות שלך אתה יכול לעבור לספק אחר המטפל בדברים באופן שיתאים לצרכים שלך..

עם SoftLayer אינך מחויב להירשם לחוזים ארוכים. למרות שהשירות והתכונות המוצעות יותר ראויות לעסקה רב-שנתית, אתה יכול פשוט להירשם לתכניות של חודש לחודש, מה שמאפשר לך לבטל את השירות שלך אם אתה לא מרוצה בכל עת.

אילו אפשרויות אחסון זמינות?

כדי שרשתות מבוססת ענן מלאה תעבוד, אתה צריך להיות מסוגל לאחסן קבצים ונתונים בענן כך שניתן יהיה לגשת אליהם באמצעות נקודות שונות, בו זמנית במידת הצורך. במקום לשלוח מידע בכל פעם שהיית זקוק למישהו שיסתכל עליו, אתה יכול פשוט להעלות אותו לענן ולגרום לו לפתוח אותו מרחוק. עם SoftLayer, יש לך חמש אפשרויות אחסון שונות: חסימת אחסון, אחסון קבצים, אחסון אובייקטים, גיבוי ושרתי אחסון המוניים.

 • חסום אחסון: אם אתה צריך לאגור אוספים גדולים של נתונים, אתה רוצה להעלות את הכל בבת אחת, ולא בחלקים. אפשרות אחסון זו מאפשרת לך להתאים אישית את הצרכים שלך ולהעלות עד שתים עשרה שחפת בכל פעם.
 • אחסון קובץ: לכמויות קטנות יותר של נתונים, כגון קבצים ותיקיות, אתה יכול להשתמש במערכת אחסון הקבצים המשולבת של SoftLayer. אתה יכול להתאים אישית את כמות השטח שאתה צריך בין 20 ג’יגה-בייט ל -12 TB.
 • אחסון חפצים: אם יש לך הרבה פיסות נתונים אקראיות שצריך לארגן ולאסוף, ל- SoftLayer יש תוכנית שתעזור לך לשמור על הכל ביחד ומטופח. המערכת ניתנת להרחבה כך שתוכלו לטפל בכמויות אדירות של נתונים רופפים.
 • גיבוי: כדי שעסק יתפקד, צריך לגבות את הכל ככל האפשר. עם SoftLayer, תוכל לקבל מערכת גיבוי משולבת שתאחסן נתונים באופן אוטומטי או תאפשר לך לעשות זאת ידנית. התאם אישית את אחסון הגיבוי שלך כך שיתאים לצרכים שלך. החלק הטוב ביותר הוא שהנתונים מוצפנים כך שתוכלו לאחסן נתונים רגישים במידת הצורך.
 • שרתי אחסון המוני: למי שרוצה לשלב מכשירי אחסון המונים משלו, SoftLayer מאפשר לך ליצור פתרון SAN או NAS קנייני באמצעות שרתים לפי בחירתך. ניתן להצפין רשת זו גם לצורך אבטחה טובה יותר.
אילו אפשרויות אבטחה זמינות?

בכל פעם שאתה עוסק ברשתות מבוססות ענן, אבטחה היא תמיד דאגה קריטית. מכיוון שייתכן שאתה שולח נתונים רגישים על פני מספר נקודות פתוחות, אתה רוצה לוודא שאין פוטנציאל של נתפס או פגום של נתונים אלה במעבר. מסיבה זו, ל- SoftLayer אפשרויות אבטחה מרובות לעסק שלך.

 • תוכנת אבטחה: ל- SoftLayer מערכת אבטחה קניינית שתסייע בהגנה על השרתים הפיזיים שלכם כמו גם על התוכנית עצמה מפני פריצה חיצונית.
 • חומות אש: להגנה טובה יותר על אבטחה, SoftLayer מאפשר לך להקים חומות אש כדי להגן על הנתונים שלך כראות עיניך.
 • הסמכת SSL: לרוב, יש צורך באבטחה בזמן העברת נתונים, ולא כאשר הם כבר מאוחסנים. כדי להגן על הנתונים שלך, SoftLayer מגיע עם אישור שכבת שקע מאובטח, ומבטיח שכל הנתונים נעים בבטחה ברחבי הרשת.
 • הענות: איומים חדשים יוצאים מדי יום, ואתה צריך להיות מעודכן. ל- SoftLayer צוות מומחי אבטחה שמגלים מהם האיומים הללו ומפרסים פתרונות להגנה נגדם.

עוד באתר Softlayer.com

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector