ביקורות על שירותי האינטרנט של אמזון מאי 2020 – האם AWS הוא הטוב ביותר?

כמה טוב אירוח שירותי האינטרנט של אמזון?


ביקורות על שירותי האינטרנט של אמזון 4 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (8 הצבעות) יתרונות

 1. אחסון מדרגי באופן אוטומטי
 2. הצע מודל תשלום לפי שימוש בעלות נמוכה
 3. אפשרויות תמיכה מעולות
 4. תוכנית חינמית למשתמשים חדשים
 5. קבצי טרה-בייט גדולים

חסרונות

 1. חבילות רגילות אינן זמינות
 2. מחירים משתנים לפי מיקום
 3. עליכם להעריך ולחשב את השימוש שלכם
 4. תמיכה קשה יותר ליצור קשר

תמיכה3 מהירות4.5 תכונות 4.4 ערך 4.5 שקיפות3.5

הסקירה הרשמית שלנו בנושא שירותי אירוח באמזון

שירותי האינטרנט של אמזון, המכונה יותר אמזון S3 בשם “פתרון אחסון פשוט”, הוא יותר פיתרון לאחסון ענן ואז פיתרון אירוח. למרות שאין להם חבילות טיפוסיות שאתה עשוי לראות אצל ספקי אירוח, יש להם אפשרויות אחרות, לפעמים יותר משתלמות, זמינות.

התכונות הטובות ביותר של שירותי האינטרנט של אמזון

אמזון היא חברה גדולה. מה שהתחיל כחנות ספרים מקוונת פשוטה הפך בהצלחה לרשת וול-מארט הבאה. עבור כל מוצר מוחשי שנמכר, אמזון כנראה מוכרת אותו. להלן התכונות הטובות ביותר של שירותי האינטרנט של אמזון.

אחסון מדרגי באופן אוטומטי

אמזון מציעה אחסון מדרגי באופן אוטומטי. המשמעות היא שלא משנה כמה עסוק האתר שלך עלול לקבל או כמה מקום אתה צריך, אמזון מכוונת את חשבונך באופן אוטומטי. פירוש הדבר שלעולם לא תקבל שגיאת “חריגה מרוחב הפס”. זהו אחד המאפיינים הייחודיים של אמזון מכיוון שאינכם צריכים לדאוג למה שעלול לקרות לנתונים שלכם או למבקרים שלכם אם השימוש שלכם יגבר..

שלם על שימוש; זול

שירותי האינטרנט של אמזון מציעים מודל תשלום לשימוש. זה מספק מודל בעלות נמוכה יותר מכיוון שאתה משלם רק עבור מה שאתה משתמש. אין מחיר קבוע או מודל לחודש זמין. שירותי האינטרנט של אמזון מחייבים להכניס את הנתונים שלך למה שהם מכנים “דליים”. כמשתמש תחויב בשיעור “לפי ג’יגה-בייט” ו”בבקשה “כדי להעביר נתונים לדלי שלך ומחוצה לו.

החדשות הטובות הן שאמזון גובה את בקשות אלו על ידי האלפים. הם לא אנשים רעבים עם כסף שמחפשים לניקל ולפחות אותך בכל שלב.

אפשרויות תמיכה מעולות

אמזון הרימה את הרף בכל הנוגע לתמיכה בלקוחות. כפי שאתה יודע היטב, אמזון מוכרת הרבה יותר מסתם מקום אירוח. הם מוכרים כמעט כל מוצר פיזי, מוחשי שניתן להעלות על הדעת בעולם. הם יצרו מודל שירות לקוחות שאחרים מנסים לחקות. עובדיהם מוסמכים לטפל במגוון רחב של בקשות לקוחות, ומשאירים לקוחות מאושרים ללא חבורה של קלטת ביורוקרטית. ישנן ארבע רמות שירות שאליהן אתה יכול לגשת באמצעות Amazon Web Services. אלה כוללים Basic, Developer, Business ו- Enterprise. תמיכה בסיסית כלולה בכל החשבונות. ברמה הבסיסית אתה מקבל תמיכה 24 שעות ביממה לאורך כל השנה עם גישה לשירות לקוחות, גישה לפורומים, גישה לתמיכה טכנית לבדיקות בריאות, מרכז משאבים לעזרה עצמית ושאלות נפוצות על מוצרים. זה רק משתפר משם.

תוכנית חינמית למשתמשים חדשים

אמזון מציעה תוכנית בחינם למשתמשים חדשים עם התכונות הבאות:

 • שטח דיסק של 5 ג’יגה-בתים.
 • 20,000 בקשות GET (ראה מודל “דלי” למעלה)
 • 2000 בקשות PUT (ראה מודל “דלי” למעלה)
 • העברות נתונים יוצאות 15GB לשנה.

חשבון חופשי ושימושי לחלוטין הוא נדיר בקרב ספקי אירוח אתרים.

קבצי טרה-בייט גדולים

תכונה ממש נחמדה של שירותי האינטרנט של אמזון היא העובדה שאתה יכול להעביר קבצים בגודל של עד 5 טרה-בתים. רוב הכוננים הקשיחים אפילו לא מתקרבים לגודל הזה – והם מטפלים בכל מיני נתונים. בכנות, מעולם לא ראיתי קובץ 5TB בגודל ומעלה. אולי אם יצרת תמונה של כונן קשיח 5TB, ייתכן שתגיע למגבלה זו. העניין הוא זה. שירותי האינטרנט של אמזון יטפלו כמעט בכל קובץ שתזרקו עליו – אפילו התמונות והסרטונים הגדולים ביותר ברזולוציה הגבוהה ביותר.

חסרונות של שירותי האינטרנט של אמזון

זה לא הוגן להשוות את שירותי האינטרנט של אמזון לספקי אירוח אחרים. הם אינם חברת אירוח אתרים הטיפוסית שלך.

חבילות רגילות אינן זמינות

השוואה בין שירותי האינטרנט של אמזון לרוב ספקי האירוח האחרים היא כמו להשוות תפוחים לתפוזים. כשאתה מארח את האתר שלך באמצעות Amazon Web Services, אתה יכול להריץ סקריפטים בצד הלקוח, אך סקריפטים בצד השרת אינם זמינים. הם תומכים באתרים סטטיים בלבד. אם אתה מתכוון להפעיל אתר אינטרנט כלשהו למסחר אלקטרוני, שירותי האינטרנט של אמזון לא יעבדו עבורך.

מחירים משתנים לפי מיקום

אמזון היא חברה עולמית. זה צפוי במלואם לגבות מחירים שונים באוסטרליה מאשר בארצות הברית. עם זאת, בתוך מדינה, הייתי מצפה לראות שהמחירים יישארו עקביים. עם אמזון לא תמיד תקבל את זה. לדוגמה, אם אתה גר באזור צפון וירג’יניה בארצות הברית, אתה יכול לקבל שירותי יציאה בחינם לאמזון, אך לא בשום מקום אחר.

עליכם להעריך ולחשב את השימוש שלכם

למודל תשלום לפי שימוש יש חיסרון. כשאתה משלם אגרה קבועה בחודש, אתה יודע כמה אתה משלם ועל מה אתה משלם. כאשר קורה מודל של תשלום לשימוש, עליך לאמוד ולחשב את השימוש שלך כך שתוכל לתקצב כראוי.

שורה תחתונה

שירותי האינטרנט של אמזון הוא אחד הטובים ביותר או ספקי אירוח אתרים הגרועים ביותר תלוי איך אתה מסתכל על זה. הם אינם פיתרון טוב להפעלת אתרי מסחר אלקטרוני. עם זאת, אם בכוונתך להשתמש באתר סטטי המשמש בעיקר לאחסון ענן, לשירותי האינטרנט של אמזון יש לך גב.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map