ביקורות על אירוח Arvixe מאי 2020: האם Arvixe טוב?

כמה טוב Arvixe אירוח?

Arvixe היא חברת אירוח מבטיחה שיש לה מערך תכונות חזק. יש להם כמה דברים טובים וטובים כמו מגוון רחב של תוכניות אירוח, וטון כלים שיעזרו לכם להתחיל. חסרונות מסוימים כוללים זמן עלייה גרוע ותגובת תמיכה איטית. אחד הדברים המתסכלים ביותר הוא תמיכה גרועה, אז קחו בחשבון כשאתם משווים מארחים.


ביקורות ארוויקס 3 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (4 הצבעות) יתרונות

 1. המון כלים לבניית אתרים
 2. העברות נתונים חודשיות ללא הגבלה
 3. דומיינים וכתובות דוא”ל ללא הגבלה
 4. שרתים מבוססי לינוקס וגם מבוססי חלונות
 5. מגוון רחב של תוכניות אירוח

חסרונות

 1. זמן אפס
 2. שירות לקוחות ארוך מחזיק זמנים

תמיכה 2.5 מהירות 2.5 תפקודים 3.3 ערך 3 שקיפות 3.4

סקירת האירוח הארוויקסית הרשמית שלנו

בשלב מסוים ארוויקסה היה בראש. הם אפילו היו מלך הגבעה מבחינת PC Mag. על הנייר יש להם המון פוטנציאל. עם זאת, בדיקות בעולם האמיתי מגלות לנו שיש להם עבודה כלשהי.

התכונות הטובות ביותר של Arvixe Hosting

לאירוח של Arvixe יש כמה מהפוטנציאל הטוב ביותר שראינו. זה באמת נראה שיש להם דברים יחד, וזו הסיבה.

כלי בניית אתרים מסוגלים

כל הסיבה שאנשים זקוקים לשירות אירוח היא כך שהם יכולים לבנות אתר. כאשר חברת אירוח אתרים מציעה כלים לבניית אתרים מסוגלים, זה כאילו הם הורגים שתי ציפורים באבן אחת. כלים מסוגים אלה מועילים במיוחד למתחילים שרק בקושי מלכלכים את ידיהם. הם תואמים להתקנת סקריפט Softaculous, מה שאומר שיש לך את היכולת להתקין יישומים ותוספים ישירות באתר שלך בלחיצה אחת..

העברות נתונים חודשיות ללא הגבלה

ספקי אירוח אתרים רבים מניחים לעתים קרובות כובע על העברות הנתונים שלך. הם יכולים להגביל את מספר כתובות הדואר האלקטרוני שאתה יכול לרשום לדומיין שלך, כמה דומיינים יש לך, או פשוט כמה נתונים אתה יכול להעביר בין מחשב הלקוח שלך – המחשב הנייד שברשותך מולך – לבין השרת שלהם. ידוע כי ספקי אירוח מציבים מגבלות על מספר המבקרים באתר שיכולים להיות בחודש. Arvixe מסלק את כל זה – מעניק לך שקט נפשי עם העברות נתונים חודשיות בלתי מוגבלות. אינך צריך לדאוג ממה שאתה מעביר או מהגדול הקבצים – לארוויקס לא אכפת.

דומיינים וכתובות דוא”ל ללא הגבלה

היכולת לבצע העברות נתונים ללא הגבלה אינה מסתיימת בכך. גם לאירוח Arvixe לא אכפת כמה כתובות דוא”ל שונות תרצה לרשום לדומיין שלך. זה מאפשר לך לספק כתובת דוא”ל נפרדת ומובחנת לכל אחד מהעובדים או הקולגות שלך. אירוח Arvixe מושלם עבור אלו העוסקים בעסקי דפדוף. משמעות הדבר היא שאתה קונה שם תחום ואתה “מחנה” אותו – אתה מעכב אותו ומחכה למישהו שיקנה אותו ממך.

שרתים מבוססי לינוקס וגם מבוססי Windows

חברות אירוח אתרים רבות מציעות שרתים מבוססי לינוקס או שרתים מבוססי Windows – אך לא את שניהם. לכל אחד יתרונות וכל אחד מהם חסרונות. בעוד שאנשים רבים יגידו כי לינוקס היא מערכת הפעלה טובה יותר, חזקה יותר והיא קוד פתוח, אנשים רבים יותר מכירים שרתים מבוססי Windows ואז שרתי מבוססי לינוקס. כך או כך, אירוח של Arvixe לא אכפת עם מי אתה מעדיף ללכת איתו מכיוון שהם מציעים את שניהם.

מגוון רחב של תכניות אירוח

ל- Arvixe מגוון רחב של תוכניות אירוח, החל מהנפוצה ביותר – תוכנית האירוח המשותפת. תוכנית האירוח המשותפת מגיעה עם אישורי SSL, אשר חיוניים להפעלת אתר מסחר אלקטרוני. השלב הבא מעלה שרתי ייעוד ייעודיים, מה שאומר שיש לך שרת ייעודי משלך לעסק שלך. ההבדל בין תכניות אירוח משותפות לתוכניות אירוח ייעודיות הוא שתוכניות אירוח ייעודיות, כל השרת הפיזי והמשאבים הנלווים אליו הם שלך לשימוש – הם לא שותפים בין לקוחות שונים. בין תוכניות אירוח משותפות לתוכניות אירוח ייעודיות נמצאים שרתי כיתת VPS המאפשרים לכם שרת פרטי וירטואלי משלכם. כל התוכניות הללו חיוניות ונותנות לך את היכולת להגדיל את העסק שלך ככל שהוא יגדל.

החסרונות של Arvixe Hosting

כפי שאמרתי בעבר, אירוח ארוויקס נראה נפלא על הנייר. עם זאת, יש להם כמה פערים למלא שפשוט אינם מתקבלים על הדעת.

זמן אפס

עם הפערים הללו הוא כמות זמן הפעילות שאתה יכול לצפות בה אירוח Arvixe. בתוך תקופה של שבועיים, אירוח הארוויקס היה מושבת בסך הכל 29 דקות ו -41 שניות. היינו מוגדרים אותו כך שנוכל לעקוב אחר פרק הזמן המדויק בו אתר האינטרנט שלנו היה מושבת. החלק הפוגעני של זמן הפעילות הירוד הזה היה שזה לא נבע מבעיה ספציפית. 29 הדקות וה -41 שניות התפשטו באופן ספורדי – כמה שניות כאן בכמה שניות שם. זה אומר לי שמשהו לא בסדר בחיבור ובעיה גדולה יותר של טעות.

שירות לקוחות ארוך מחזיק זמנים

היה סקר שנערך לפני זמן לא רב ובו שאלו קבוצה גדולה של אנשים מה לדעתם הגדרה של שירות לקוחות לקוי. הגורם מספר 1 שגרם ללקוחות לעזוב חברה אחת וללכת לחברה אחרת היה להמתין אנשים. אנשים לא אוהבים להיות בהמתנה – במיוחד אם הם זקוקים לתמיכה. זמני השירות הארוכים להחזקת הלקוחות עבור אירוח Arvixe הם בעיה שניתן למנוע לחלוטין עליהם הם צריכים לשים לב.

שורה תחתונה

לאירוח Arvixe יש הרבה פוטנציאל. למעשה, הם היו מהטובים. כרגע, בזמן כתיבת שורות אלה בסוף 2015, ההמלצה שלנו היא שתחפש במקום אחר. עם זאת, לאירוח Arvixe יש מספיק פוטנציאל והיסטוריה מעולה לאירוח אתרים. זה גורם לי לרצות לפקוח עין עליהם לראות אם הם יכולים למלא את החסר ולהפוך שוב לכוכב עולה.

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map