ביקורות על Dot5Hosting מאי 2020 – אירוח תמחור ותוכניות

ביקורות על Dot5Hosting מאי 2020 – אירוח תמחור ותוכניות

ביקורות על Dot5Hosting מאי 2020 – אירוח תמחור ותוכניות

כמה טוב Dot5Hosting?

בעוד שחלק מתייחסים לזה כאל דוד שיכור ותיק של אירוח אתרים, Dot5Hosting מציע גישה בגודל אחד שמתאים לכל אירוח אתרים בכך שיש להם רק אפשרות אחת לתוכנית אירוח (לא המהלך העסקי החכם ביותר). הם מתמקדים במתן אירוח לאנשים פרטיים ובעלי עסקים המחפשים אירוח אתרים שיתאים לתקציב שלהם.


אנחנו לא חושבים שזה המארח הכי משכנע שם, אבל המשיכו לקרוא בכדי ללמוד עוד על אופן ההערכה של Dot5Hosting לתחרות..

ביקורות על Dot5Hosting 2.4 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. היסטוריה יציבה
 2. שפע של תוספות
 3. התחייבות להחזר כסף
 4. מידה אחת מתאימה לכולם
 5. הרבה תכונות ללא הגבלה
 6. שירות לקוחות

חסרונות

 1. פונקציונליות לוח הבקרה
 2. חיובי סיום
 3. זמן עבודה / השבתה
 4. אין מדיה חברתית

SummaryDot5Hosting היא חברת אירוח מנוסה אשר מחפשת לספק אירוח למשתמשים יומיומיים המחפשים להשיג יותר בנג לכסף שלהם. יש להם רק תוכנית אחת בלתי מוגבלת שהם מציעים ללקוחותיהם שמגיעים עם תוספות יחד עם התחייבות הכסף שלהם. יש להם תמיכה ללקוחות 24/7 אך אינם מנצלים את הכוח של המדיה החברתית כדי לעזור ללקוחות. אירוח זה עשוי או לא יכול לעבוד טוב לצרכים הספציפיים שלך. תמיכה2.5 מהירות2 תכונות2.5 ערך 3 שקיפות 2

סקירת Dot5Hosting הרשמית שלנו

בואו נהיה כנים – Dot5Hosting עדיין מנסה להדביק את העידן המודרני. האתר שלהם עדיין תקוע בשנות ה- 00 המוקדמות (כמו 2002). אני לא מכיר את כל ההיסטוריה שלהם, אבל אני די בטוח שהם לא השתנו יותר מדי.

אם אתה טיפוס של בחור או גבר שאוהב משהו טוב מספיק, היי Dot5Hosting עשוי להיות הדרך ללכת.

זה כמו הדוד הזקן שלך הנשוי שנדבק עם אותו משקה חריף זול מהחנות הפינה למשקה היומי שלו – זה מספיק טוב לדוד האל, אז למה לשנות?

ל- Dot5Hosting יש שוק יעד של יחידים ובעלי עסקים שצריכים להתאים את אירוח אתרים שלהם בתקציב קטן יותר מכפי שרוב התאגידים מסוגלים להשיג על הברז, ועדיין להתחרות באתרי אינטרנט במימון טוב יותר. מעניין כמה טוב הם מצליחים? המשך לקרוא כדי לגלות עוד אודותיהם.

כמה דגשים מהירים של Dot5Hosting:

 • אחסון דיסק בלתי מוגבל
 • דומיין בחינם עם הרשמה
 • תת-דומיינים בלתי מוגבלים
 • אבטחה 24/7
 • תמחור מבוא מיוחד מתחיל ב- $ 5.95 לחודש

כמה דברים לא כל כך טובים ששמענו באינטרנט:

 • תמיכת הלקוחות איטית להגיב ולא מהשורה הראשונה
 • אחת מאותן חברות שנרכשה על ידי EIG (נרכשה בשנת 2007) שנשארה רק להירקב
 • טוען כי כרטיסי אשראי חויבו זמן רב לאחר הביטול (גדול ללא-אין)

זוהי סקירת מערכת המבוססת על ביקורות ודירוגים של Dot5Hosting הזמינים ברשת. וודא שכשאתה מקבל את ההחלטה הסופית שאתה קורא את מה שאומרים המשתמשים על שירות זה, ובדוק את האתר שלהם לקבלת מידע נוסף לקבלת החלטה משכילה..

התכונות הטובות ביותר של Dot5Hosting

היסטוריה

ל- Dot5Hosting היסטוריה די יציבה בהתחשב בעובדה שהיא פועלת מאז 2002. היא נרכשה על ידי EIG בשנת 2007 (שהוא גם הבעלים של Bluehost ו- HostGator).

תוספות

ההפעלה עם Dot5Hosting כמארח האינטרנט שלך תעניק לך חבורה שלמה של תוספות שיועילו לך ולעסק שלך. אלה כוללים שם דומיין, אשראי של גוגל אדוורדס, זיכויים של יאהו, עגלות קניות, שיווק דוא”ל ליצירת קשר קבוע, בונה אתרים, תבניות ותכונות רבות אחרות..

אחריות להחזר כספי

הם מציעים ערבות להחזר כספי אם אינך מרוצה משירות אירוח אתרים שלהם במהלך 30 הימים הראשונים. הם ישיבו את דמי האירוח שלך, אך רק אם שילמת בכרטיס אשראי. אם ברצונך לשמור את שם התחום שרשמת אצלם בחינם, תצטרך לשלם 15 דולר כדי לשמור עליו. ערבות כספית זו מעניקה לך תקופה ארוכה יותר לקבוע אם אתה מרוצה מהשירות או לא.

מידה אחת מתאימה לכל התוכנית

העובדה שהם מציעים מידה אחת שמתאימה לכל התוכנית היא טובה, אך זה יכול להיות רע גם תלוי במה אתם מחפשים לצאת מחוויית אירוח אתרים שלכם. התוכנית לשנה אחת שלהם היא בדרך כלל קצת פחות מ 13 דולר לחודש, והתכנית לשנתיים שלהם היא בדרך כלל מתחת ל 12 דולר לחודש, אך הם אכן מבצעים מחירי קידום מכירות כדי להכיר לך את השירות שלהם. יש כרגע מבצע מיוחד המציע את האירוח בסך 5.95 $ בלבד להתחיל.

תכונות ללא הגבלה

יש הרבה תכונות ללא הגבלה המוצעות תחת Dot5Hosting שיכולות להפוך את שירות האירוח הזה לשווה מבט נוסף. זה כולל אחסון בדיסק, יכולת לארח דומיינים ללא הגבלה, תיבות דוא”ל POP3, מסדי נתונים של MySQL, דומיינים חונים, דומיינים תת-תחומים, הגדרות Autor ו- חשבונות הדואר האלקטרוני..

שירות לקוחות

תוכל להגיע לתמיכת לקוחות באמצעות מספר טלפון חינם או באמצעות דלפק העזרה לשליחת כרטיסי תמיכה. אפשרות הטלפון זמינה רק ללקוחות בארצות הברית. הם מציעים בסיס ידע ומדריכי משתמשים במרכז העזרה אם אתה מעוניין ללמוד עוד על אירוח אתרים.

חסרונות של Dot5Hosting

פונקציונליות לוח הבקרה

Dot5Hosting משתמש ב- vDeck ולא ב- cPanel, וחלק מהמשתמשים עשויים לגלות כי אין לו אותה פונקציונליות. זה יכול להיות פחות קל בעיניים בכל מה שקשור להתרגל. הסתכלתי וזה למעשה שונה מממשק cPanel רגיל. למתחילים לא אכפת, אך מומחים עשויים לרצות את הגישה הסטנדרטית.

חיובי סיום

יש להם חיוב סיום אם ברצונך לסגור את חשבונך לפני שתוקף תקופת התוכנית שבחרת, אלא אם כן אתה מבטל במסגרת תקופת ההתחייבות להחזר הכסף..

זמן עבודה / השבתה

אין פירוט באתר המציע מידע על זמן הפעילות / השבתה שלהם. לא נראה שיש יותר מדי תלונות בעניין זה, אך מידע רב ככל האפשר תמיד טוב לקבלת החלטות משכילות באילו שירותים לבחור..

אין מדיה חברתית

חברות רבות מציעות תמיכה באמצעות מדיה חברתית, כך שזה קצת חיסרון שלמרות שיש להן נוכחות במדיה החברתית, הן לא ממש מנצלות ככל שניתן היה להשוות אותן למתחרות שלהן. כשאני לא רואה מדיה חברתית, אני חושב – בסדר החברה הזו אפילו לא מנסה. זה סימן שאין להם את הברווזים שלהם ברציפות אז הייתי נמנע מחברות כאלה.

שורה תחתונה

שמע, אולי יש לך חבר עם חשבון Dot5Hosting ישן והוא כמו “זה נהדר אין לי בעיות” – ובכן, הוא לא יודע הרבה על אירוח או שהוא מפתח ויכול לתקן בעיות בכוחות עצמו.

אנו רואים ב- Dot5Hosting דינוזאור שלא השתנה ופשוט נרקב. בסיס המשתמשים שלהם הולך ומתמעט (לפי נתוני צד ג ‘) ונראה שהם לא עושים הרבה.

אם אתה רוצה ללכת איתם, זה בסדר. אבל אם אתם רוצים מארח מודרני ומעודכן, לכו עם משהו כמו SiteGround, WP Engine או מותג אחר בבעלות EIG כמו HostGator. אתה תהיה הרבה יותר טוב ככה.

לכו השוו בין חברות כמו Bluehost לעומת HostGator או SiteGround לעומת WP Engine לפני שתמצאו את דעתכם.

עדכן יומן

3/22/18 – שורה תחתונה חדשה שנכתבה, כדור חדש מצביע על הקדמה עם היתרונות והחסרונות, עוד כמה שינויים קטנים.

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector