ביקורות על DreamHost – אירוח וורדפרס משותף בזול? מאי 2020

ביקורות על DreamHost – אירוח וורדפרס משותף בזול? מאי 2020

ביקורות על DreamHost – אירוח וורדפרס משותף בזול? מאי 2020

DreamHost: מהיר, זול, טוב?

ל- DreamHost יש כמה מממוצע uptime ומהירועי טעינת העמודים של כל אירוח משותף בשוק.


בנוסף, הם מציעים רוחב פס בלתי מוגבל, שמות דומיינים בחינם, אישורי SSL בחינם, ומפצים אותך על טבליות בזמן הפעלה. הם באמת מספקים את אחד ההסכמים הגדולים ביותר ברמת השירות הקיימים.

אז מה המלכוד? Dreamhost יקר יותר מחברת האירוח המשותפת הממוצעת שלך, וניתן לחייב אותך רק בשנה. העלות המקדימה מסבה אנשים רבים.

אך המשך לקרוא כדי לגלות מדוע אנו חושבים שזה שווה את זה.

ראה באתר הרשמי DreamHost סקירה עריכה 3.9 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק
 2. התקנת יישום בלחיצה אחת
 3. אחריות להחזר כספי למשך 97 יום
 4. אפשרות אירוח מרובה
 5. 100% אחריות לזמן קצר

חסרונות

 1. תמיכה באירוח משותף מוגבלת במיוחד
 2. אין כלים לעיצוב אתרים
 3. יקר יותר מהאירוח המשותף ביותר
 4. חיוב שנתי בלבד

סיכום DreamHost עשוי לעלות לך כפול או יותר ממה שתשלם עבור אירוח משותף במקום אחר. אבל זה לא אומר שהם במחיר מופקע! עם רוחב פס בלתי מוגבל, SSLs בחינם, אבטחה מעולה ומהירויות מהממים וזמן פעולה, הערך הוא גבוה למדי. אנו ממליצים על DreamHost עבור משתמשי כוח אירוח משותפים שיודעים שהם יכולים להשיג מכה נהדרת עבור הכסף שלהם. תמיכה3.5 מהירות 4 תכונות 4 ערך 4 שקיפות 4

סקירת DreamHost העריכה שלנו 

DreamHost, שנוסד בשנת 1997 על ידי תארים מתקדמים במכללת הארווי מוד, הוא אחד הוותיקים של חברות אירוח אתרים אמריקאיות. החברה בבעלות פרטית מארחת כמיליון אתרים ברחבי העולם והיא מבוססת בלוס אנג’לס, קליפורניה עם משרדים בפורטלנד, אורגון.

בעוד ש- DreamHost הוא בין אפשרויות האירוח המשותפות היקרות יותר שקיימות, הן מציעות ערך עצום.

עם מהירויות מצוינות, זמן עבודה, תכונות, תמיכה ורוחב פס בלתי מוגבל, תקבלו את הכסף שלכם. עם זאת, לוח המחוונים המותאם אישית שלהם אינו האהוב על כולם, והם אינם המארח הזול ביותר וגם לא המארח האיכותי ביותר בשוק, ובכל זאת יש לזה איזון נהדר עבור רוב האנשים.

התכונות הטובות ביותר של תוכניות DreamHost

DreamHost מציעה את אחת החבילות הטובות ביותר לאירוח אתרים ברחבי העולם. הם אמינים במיוחד, משתמשים בתוכנות מקורות פתוחים ומעניקים רוחב פס בלתי מוגבל.

1. חדש לשנת 2019: תוכניות DreamHost הן זולות מאוד

עדכון לשנת 2019: ל- DreamHost יש כמה מהתוכניות הזולות והמחיר הטוב ביותר באירוח משותף:

מחיר התחלתי

מחיר התחלתי DreamHost שיתף תוכניות ותמחור

פעם היה זה שאם אתה רוצה ללכת עם DreamHost, היית מוכן להפגיז מעט יותר חודשי מהתוכנית הממוצעת שלך.

כבר לא.

DreamHost התאים לתמחור של הגדולים כמו BlueHost, HostGator ו- GoDaddy. והם נלחמים קשה.

כעת איננו יכולים לטעון שכאשר מתווכחים על תמחור טהור, התוכנית של GoDaddy בסך $ 1 לחודש היא די זולה, אבל אתה רוצה להתייצב עם מארח לטווח הארוך, לא לתמחור תת-פריים שהופך לפיתיון-ומתג..

אנו בהחלט ממליצים על DreamHost, ידיים למטה, לאנשים ששקלו לשדרג לאופציית אירוח משותפת יקרה יותר מכיוון שהאתר שלהם עולה על אירוח בחלק התחתון של המרתף. התכונות הציעו הרבה מתחרים מתוכניות הפרימיום שספקי אירוח משותפים אחרים גובים תשלום נוסף עבורם. אבל אם אתה רק רוצה אתר פשוט במחיר זול ולא מתכוון להשתמש בטון של שטח שטח או רוחב פס, כנראה שעדיף לך ללכת עם אפשרות זולה יותר שיש לה גבולות ברורים..

הנה העניין. אם תשווה אותם למארחים “פרימיום” נוספים כמו WP Engine וקינסטה, תגלו במהירות ש- DreamHost הוא סביר במיוחד.

2. רוחב פס בלתי מוגבל ושטח דיסק

הרבה אתרים אומרים שהם מציעים רוחב פס ודיסק ללא הגבלה.

אבל מה שהם באמת מתכוונים זה שהם לא קובעים עבורך גבול ברור; הם יכולים להחליט בכל זמן נתון אם אתה משתמש יותר מדי מקום.

קצב תנועה אחד גדול מדי בתנועה וייתכן שתגלה שחשבונך הושעה בגלל שימוש לרעה בקיבולת השרת המשותף. לחלופין, חברת האירוח שלך עשויה להתעקש באופן אגרסיבי באגרסיביות שתשדרג לתוכנית אירוח יקרה יותר. Bluehost היא דוגמה טובה לחברה שהרגיזה לקוחות רבים בגלל שעשתה בדיוק את זה.

ל- DreamHost יש רק תוכנית אירוח משותפת אחת, והם אכן מציעים רוחב פס ודיסק בלתי מוגבלים.

אין השעיות בגלל שימוש יתר.

אין תוכנית יקרה יותר להכריח אותך.

אם אתה מתכנן לגדל אתר פופולרי, זה עצום.

והחומרה שתומכת בפועל בתעבורה כבדה. כשאתה מזדווג עם זה שתמיד אתה יכול לשדרג לשרת VPS או לשרת ייעודי, השמיים הם הגבול.

3. התקנת יישום בלחיצה אחת

DreamHost מריץ את הסקריפטים שלהם בצורה כזו שתוכל להתקין את WordPress – יחד עם יישומים רבים אחרים – בלחיצת עכבר. יישומים אחרים אלה כוללים גלריות תמונות, תוכנת עגלת קניות, אפליקציות תוכנת CMS ועוד.

הדבר היפה בסקריפטים הוא שתוכלו להשתמש בסקריפט של מישהו אחר ללא צורך לדעת קוד כלשהו. קח את התסריטים – רבים מהם בחינם – והתקן אותם באתר שלך בלחיצה אחת. כמנהל אתר, אתה יכול ליהנות מהעובדה שאתה יכול לגרום לאתר שלך להיראות ולהרגיש איך שאתה רוצה בכך באמצעות תכונה זו.

4. אחריות להחזר כספי למשך 97 יום

זה למעשה ארוך יותר מרוב ספקי האירוח.

התקן הוא אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום. DreamHost מציע התחייבות להחזר כספי של 97 יום – זה לא משהו?

הערבות להחזר הכסף למשך 97 יום עובדת כך: אם בכל עת שתבטל בתוך 97 הימים הראשונים לאחר ההרשמה, הם ישיבו 100 אחוז מהכסף ששילמת.

בכל פעם שתבטל אחרי 97 הימים, הם יחזירו לך סכום יחסי. זה ממש נדיב, ונראה גם חשוב במיוחד עבור DreamHost בהתחשב בכך שתצטרך לשלם מראש לפחות לשנה (אבל עוד על זה בהמשך).

הם הביסו את ערבות ההחזר הכספית של InMotion Hosting ו- WebHostingHub למשך 90 יום בחזרה למשך שבוע נוסף.

5. התחייבות 100% Uptime

בעוד שרוב הספקים האחרים מתהדרים בערבות של 99% uptime, DreamHost מציעה אחריות של 100% uptime. אם האתר שלך אינו פעיל, מסיבה כלשהי, הם יזכו את חשבונך ביום אירוח אחד בחינם עבור כל שעה שהיא תושקע..

אבל מזל עבורך (וגם עבור מחלקת החיובים של DreamHost), הם לא נופלים לעתים קרובות מאוד.

DreamHost הצליח בממוצע אורך של 99.98% מהממים בשנה האחרונה.

חברת האירוח היחידה שעושה טוב יותר מזה היא A2 Hosting, במחיר של 99.99%

6. חינונים מתוקים

אולי לא באמת ניתן לקרוא להם בחינם מכיוון שאתה משלם עבור התוכנית, אך אנו אוהבים ש- DreamHost כולל כמה תכונות נוספות בתכנית האירוח הרגילה המשותפת שלהן שרוב המארחים האחרים גובים תשלום נוסף עבור.

תקבל סריקת תוכנה זדונית, אישור SSL, דומיינים מרובים, שם תחום בחינם, כתובות דואר אלקטרוני ויכולות ללא הגבלה וכן זיכוי בסך 100 $ של Google AdWords לאתחול..

7. אירוח אתרים חינם למלכ”רים

זוהי תכונה ייחודית עבור חברת אירוח אתרים. אם אתה בארצות הברית ואתה מנהל עסק ללא מטרות רווח, כמו צדקה או כנסייה, DreamHost יארח אותו בחינם. על ידי מסירת התיעוד הנכון ממס הכנסה, כלומר, מכתב הקביעה 501 (ג) (3) שהונפק על ידי מס הכנסה, DreamHost יעבוד איתך ויספק לך אירוח בחינם..

חסרונות של DreamHost 

ל- DreamHost יש כמה מהתכונות המקיפות ביותר בשוק, אך יש כמה תפסים. שקול את הנקודות האלה בזהירות לפני שאתה לוחץ על ההדק.

1. שירות לקוחות של DreamHost חסרים תמיכה טלפונית

בטח, מערכת כרטיסי הדואר האלקטרוני שלהם טובה למדי והם ממהרים לעזור באמצעות תמיכה בצ’אט. אבל לפעמים אתה פשוט רוצה לדבר עם אדם אמיתי עם קול אמיתי. אם אתה הטיפוס שאוהב להשיג את אותו סוכן בטלפון בכל פעם, DreamHost הוא לא בשבילך. SiteGround היא המובילה והרחוקה שלנו במחלקת שירות לקוחות (בנוסף תוכלו להתקשר אליהם!).

רוצים עוד מארחי שירות לקוחות מעולים? עיין ברשימה שלנו עם הטובים ביותר.

2. תוכנית אירוח משותפת אחת בלבד

במובנים מסוימים, זה יתרון. לאחר שתוכנית אחת בלבד מוציאה חלק גדול משיתוק הניתוח בבחירה בין רמות משתנות של תכניות אירוח משותפות, ומונעת ממך לשלם יותר עבור תכונות שאינך צריך רק למקרה. עם זאת, לא כולם באמת יכולים להפיק את המרב מרוחב הפס הבלתי מוגבל של DreamHost ומהמאפיינים הרבים. אתר עם 100 ביקורים בלבד בחודש ישלם זהה לאתר עם 100,000. בטח, האתר העמוס מרוויח הרבה. אבל לא כל כך הבחור הקטן.

3. אוהבים cPanel? DreamHost לא.

ל- DreamHost לוח בקרה משלהם ואינו משתמש ב- cPanel הרגיל בתעשייה. זה לא כל כך טוב כמו שזה עניין של העדפה. לוח המחוונים של DreamHost הוא מודרני יותר באופן משמעותי מאשר cPanel, אך יכול גם להבהיל את הלא-יזומים. ולפעמים זה יכול להיות פשוט מעצבן ללמוד ממשק חדש, במיוחד אם אתה כבר מתקשר עם עשרות כאלה על בסיס יומיומי. אם אתה באמת מרגיש נוח עם cPanel ולא רוצה לאמץ משהו חדש, DreamHost עשוי לאכזב.

שורה תחתונה

אם אתה יודע מה אתה עושה, DreamHost יכול להיות חלום שמתגשם.

שטח דיסק בלתי מוגבל ורוחב פס בלתי מוגבל בשילוב שרת ייעודי פירושו שאתר האינטרנט שלך יכול לצמוח מההתחלה לשובר קופות אמיתי ללא צורך להחליף חברות אירוח או לשדרג תוכניות..

אנו אוהבים ש- DreamHost קיים מאז 1996, הם עצמאיים ומציעים אפשרויות נהדרות למתחילים. אם אתה מחליט בין DreamHost למארחי שוק המונים אחרים, עבור עם DreamHost.

ראה אתר רשמי יותר ב- DreamHost.com

שאלות ותשובות של Dreamhost

שאלה 1
 • נוח לי להשתמש במערכת פעולות אירוח מבוסס Linux. איזה סוג מערכת אירוח מציעה Dreamhost?
 • אתה במזל מכיוון ש- Dreamhost לא מציע ללקוחותיה אפשרות להשתמש במערכת אירוח מבוססת Windows. ללקוחות ניתנת גישה רק לשירותי אירוח אתרים מבוססי לינוקס. באמצעות מערכת זו אתה מקבל מספר פעמונים ושריקות שפועלים להבטיח שחשבון האירוח החדש שלך יופעל בהקדם האפשרי..
שאלה 2
 • כמה זמן תקף מחיר המבוא?
 • מחיר ההיכרות שאתה משלם ל- Dreamhost בעת ההרשמה לחשבון אירוח חדש תקף עד תום תקופת החידוש הנוכחית שלך. באותה תקופה, המחיר שאתה משלם עולה בכל שנה שאתה נשאר לקוח של Dreamhost.
שאלה מס ‘3
 • האם אוכל לקבל שרת ייעודי ושירותים מנוהלים כשאבחר לבחור להיות לקוח אצל Dreamhost?
 • Dreamhost מציעה לכם מגוון רחב של פלטפורמות שרת ייעודיות המגוונות מספיק כדי לענות על כל צורך אירוח שעומד בראשכם. באופן דומה, חברת האירוח מציעה גם תוכניות שירות מנוהלות המספקות לכם חווית אירוח ללא טרחה.
שאלה מס ‘4
 • האם Dreamhost מציע שמות דומיינים בחינם עם תוכניות האירוח שלהם?
 • כן! Dreamhost מספק לך שמות דומיינים בחינם כשאתה נרשם לאחת מתכניות האירוח המשותפות שלהם. יש לך יותר מ- 350 תוספי דומיין שונים לבחירה, מה שמאפשר לך הזדמנויות רבות יותר עבור שם אינטרנט ייחודי החורג מה- .com או .net המסורתי שכולם בדרך כלל רואים באינטרנט.
שאלה מספר 5
 • האם אוכל לרשום שם דומיין בחברת Dreamhost בזמן שאני נרשם לאחת מתכניות האירוח שלהם?
 • כן! Dreamhost מספקת בקלות ללקוחותיה, ללקוחות פוטנציאליים ולחברי הקהל את האפשרות לרכוש שמות דומיין לרישום. יש לך אפשרות לבחור .com, .net., .Info ועוד בעת יצירת תוכנית האירוח שלך. כל רישומי שמות הדומיין מגיעים עם הגנת פרטיות תחום ללא עלות נוספת עבורך.
שאלה מס ‘6
 • אם אני לא מרוצה משירות האירוח שאני מקבל לאחר שנרשמתי ל- Dreamhost, יש סיכוי שאחזיר את הכסף שלי?
 • כן! Dreamhost מציעה לכל לקוחותיה ערבות להחזר כספי של 97 יום. אם לאחר הזמן הזה אינך מרוצה מהשירות שאתה מקבל, אתה יכול לבקש החזר. החברה שולחת לך את מלוא הסכום ששילמת ללא שאלות. אין אפשרות להחזר עבור רכישות של שם דומיין או מוצרים אחרים שחברת האירוח מציעה.
שאלה מס ‘7
 • האם Dreamhost מספק לי אפשרות להחזיק שרת וירטואלי פרטי (VPS)?
 • כשאתה מגדיר תוכנית אירוח עם Dreamhost, יש לך ארבע אפשרויות VPS נפרדות הזמינות בחשבונך. כל אפשרות מופעלת באמצעות SSD המאפשרת לך לקבל ביצועים גבוהים באמצעות עיבוד מעבד, תצורות של כונן קשיח, זיכרון ורוחב פס בחשבונך. הטכנולוגיה העדכנית מאפשרת לך לקבל גם שרת קריאה וכתיבה מהיר.
שאלה 8
 • מהן האפשרויות הזמינות שלי ליצירת קשר עם התמיכה הטכנית בכל פעם שמתעוררת בעיה בחשבון האירוח שלי?
 • יש לך שלוש אפשרויות עיקריות לבחירתך כאשר אתה זקוק לתמיכה טכנית. קיימת תוכנית תמיכה להתקשרות חוזרת במקום בו אתה מתקשר את השיחה הראשונית, משאיר הודעה המתארת ​​את הבעיה שלך ותמיכה טכנית מחזירה את השיחה שלך. יש לך גם אפשרות לתמיכה בדוא”ל ואפשרות למערכת כרטיסים מקוונת מקוונת בה תמיכה טכנית תעזור לך באופן מקוון.
שאלה מספר 9
 • כשאני פונה לצוות התמיכה בלקוחות ב- Dreamhost, באיזו שפה אני יכול לצפות שהטכנאים ידברו?
 • כל טכנאי שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית של Dreamhost דוברים אנגלית. זה כולל כל דוא”ל, תגובת כרטיסי תמיכה או כל סוג אחר של תקשורת מילולית וכתובה שתהיה לך עם החברה. כל אחד מצוות שירות הלקוחות והתמיכה הטכנית שלהם זמין 365 ימים בשנה, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. תוכלו למצוא תמיכה גם דרך ערוץ המדיה החברתית של טוויטר.
שאלה מספר 10
 • כמה זמן Dreamhost כבר בעסק?
 • החברה פתחה את שעריה בשנת 1997 כאשר ארבעה חברים במכללה החליטו לצאת לתחום העסקי המקוון. הם הקימו את החברה מחדר מעונות במכללה ומטרתם לעזור לאנשים למצוא מקום בקהילה המקוונת. קדימה מהירה להיום בה נמצאת החברה בערך 1.5 מיליון אתרים שונים המציעים בלוג, אפליקציות, מסחר אלקטרוני ועוד לעולם הווירטואלי. הם משרתים כיום כ -400,000 לקוחות בכל רחבי העולם בכל יום.
שאלה מספר 11
 • היכן שומר Dreamhost על שרתי מרכז הנתונים שלו?
 • Dreamhost מחזיקה את רשת שרתי מרכזי הנתונים במיקום מרוחק בלוס אנג’לס, קליפורניה. המרכזים מבוקרים בטמפרטורה וכוללים אבטחה מסביב לשעון כדי להבטיח את הנתונים שלך ושל לקוחות אחרים נשארים בטוחים בכל עת.
שאלה מספר 12
 • האם יש לי מגוון שפות תכנות לבחירה בעת השימוש ב- Dreamhost לשירותי האירוח שלי?
 • כן! Dreamhost מציע לך את האפשרות להשתמש באחת מכמה שפות תכנות פופולריות בעת הגדרת חשבונך. אתה יכול לבחור בין PHP, Perl, Ruby on Rails ושפה Ruby לצרכי התכנות שלך.
שאלה מספר 13
 • האם יהיו לי אפשרויות משווקים זמינות באמצעות Dreamhost?
 • ל- Dreamhost יש תוכנית משוועת חשובה שבוודאי תרצו לנצל בה בעת הגדרת חשבון האירוח שלכם. כל אחת מאפשרויות המשווקים שלהם מעניקה לך את ההזדמנות להרוויח הכנסה נוספת באמצעות אפשרויות שונות בהתאמה אישית של DIY.
שאלה מספר 14
 • האם תהיה לי הזדמנות לעסוק בתוכנית סניפים לאחר יצירת חשבון עם Dreamhost?
 • בהחלט! Dreamhost מציע בגאווה למשתמשים המעוניינים את ההזדמנות להרוויח הכנסה נוספת מאתרי האינטרנט שלהם השוכנים ברשת השרתים של Dreamhost. אתה יכול להציב קישורי טקסט בכל תוכן האתר שלך ובכל פעם שמבקרים באתר לוחצים על קישור זה אתה מרוויח כסף. בכל פעם שתפנה חבר או בן משפחה ל- Dreamhost לצורך צרכי אירוח אתרים שלהם, תקבל 97 $ עבור כל חשבון חדש שיישאר בחברה..
שאלה מספר 15
 • מה כלול ברישום שם הדומיין שלי מ- Dreamhost?
 • זה ירגיש כמו בוקר חג המולד כשתירשם שם דומיין חדש ב- Dreamhost. בנוסף לבחירת למעלה מ- 350 תוספי דומיין לבחירה, אתה מקבל גם ניהול DNS, מה שמקל על עדכון שרתי השמות שלך והפניית מבקרי האינטרנט שלך בכיוון הנכון. תהיה לך אפשרות להתאים אישית את שרתי השמות למשהו שמשקף את האישיות שלך או את שם העסק שלך. אתה יכול להעביר שם תחום זה לכל חברת אירוח אתרים אחרת שתחפוץ בה ויש לך הזדמנות לנעול את הדומיין שלך כהגנה מפני רמאים או האקרים לפי הצורך..
שאלה מס ’16
 • ברצוני להשתמש בוורדפרס עבור אתר האינטרנט שלי שאני רוצה לארח בשרת Dreamhost. האם אפשרות זו זמינה לי או שמא עלי לבחור אפשרות אחרת?
 • תאהבו את הזדמנויות האירוח ש- Dreamhost מעמידה לרשותכם ולמשתמשים אחרים שרוצים לנצל את הכלים של אתר וורדפרס. כדי ליצור חשבון אירוח של וורדפרס אתה פשוט נרשם לתכנית אירוח משותפת או לתוכנית אירוח של DreamPress. כל תכנית מגיעה עם היכולת לקבל תמיכה של צוות תמיכה טכני הבקיא הזמין 24/7 ויכול לעזור בכל נושא שעולה. אתה מקבל גם גיבויים ועדכונים אוטומטיים של המערכת וגישה לרשת אירוח הזמינה 100 אחוז מהזמן שאתה זקוק לשירות. בעת יצירת חשבון הוורדפרס שלך, אתה יכול להוסיף כל נושא או פלאגין שאתה רוצה תוך מספר דקות.
שאלה מספר 17
 • ברצוני לפתוח חשבון אירוח עם Dreamhost, עם זאת, כרגע יש לי אתר שנמצא בשרת אירוח אחר. האם Dreamhost יעביר את פרטי החשבון הישנים שלי לשרתים שלהם כשאפתח להם חשבון חדש?
 • לרוע המזל Dreamhost לא עובר על השלבים בהעברת האתר שלך ממיקום האירוח הנוכחי. עם זאת, הם מציעים לך גישה לצוות תמיכה טכני ידידותי ומועיל שיעזור לך לנווט את דרכך ממיקום האירוח הישן למקום החדש שלך בשרתי Dreamhost. יש לך גישה לפורומים של לקוחות שבהם תוכל למצוא מידע וטיפים בעלי ערך ממשתמשים אחרים שהעבירו בהצלחה את חשבונותיהם ללא כל בעיה. Dreamhost מעניק לך סיוע נוסף על ידי הכנת ספריה של קבצי עזרה להורדה שיכולים לסייע לך במשימת ההעברה גם באתר שלך..
שאלה מספר 18
 • אני רוצה להפעיל כמה אתרים עבור התחביבים השונים שלי, תחומי העניין האישיים והמיזמים העסקיים שלי. האם זה אפשרי עם חשבון Dreamhost אחד או שאצטרך לפתוח מספר חשבונות כדי להתאים לכל שם תחום?
 • Dreamhost מפעילה רשת נרחבת של שרתי אינטרנט המאפשרת לחברה להציע ללקוחותיה את האפשרות להחזיק ולהפעיל כמה שמות תחום שהם רוצים. אתה יכול בקלות לקבל שם תחום שונה לכל עניין, תחביב או מיזם עסקי שעולה על דעתך. כל שם תחום זוכה לטיפולים נפרדים, מה שהופך אותו זכאי לארח היתרונות של שמות הדומיין ש- Dreamhost מספק. תהיה לך אפשרות לבחור מתוך יותר מ -350 תוספים שונים עבור כל אחד משמות הדומיין שלך. אתה יכול להוסיף שמות של דומיינים לכל אתר ללא עלות נוספת אם תרצה ולכל שם תהיה הגנת פרטיות במקום, תוך שמירה על כל חשבונות הדומיין שלך ככל האפשר מפני איומים מקוונים.
שאלה מספר 19
 • אני אוהב להשתמש בתוכנת Prestashop באתרי האינטרנט שלי מכיוון שהוא קל לשימוש ועונה על הצרכים שיש לי להפעלת אתר מסחר אלקטרוני שמקבל כמות משמעותית של תנועה. האם אוכל להמשיך להשתמש ב- Prestashop אם אעביר הכל לחשבון Dreamhost?
 • כן תוכלו להמשיך להשתמש בפרסטשופ בקלות בחשבון Dreamhost החדש שלכם. ל- Dreamhost היכולת לתמוך בתוכנה מסוג זה ולספק לכם את כל הכלים הנחוצים בכדי לאפשר לאתר שלכם לתפקד כראוי בתהליך. אתר המסחר האלקטרוני שלך ינצל את היתרונות של גישה לתשתית עיבוד מהירה. תאהבו את יכולות מערכת הרשת ואת פלטפורמת אירוח הרשת המשותפת ש- Dreamhost מספקת עבור חשבונכם החדש.
שאלה מספר 20
 • אחת הסיבות לכך שאני מחפש חברת אירוח חדשה היא אפשרויות לוח הבקרה. חברת האירוח הנוכחית שלי אינה מציעה תכונה של לוח בקרה ידידותי למשתמש ואני מגלה שזה מאוד מתסכל כשאני מנסה לבצע שינויים באתר שלי. איזה סוג לוח בקרה מציע Dreamhost?
 • היה סמוך ובטוח שלא תהיה לך תסכול בעת השימוש בלוח הבקרה ש- Dreamhost מספק בחשבונך. על ידי שימוש במערכת הפעלה מבוססת לינוקס, Dreamhost מעניק לך מרכז בקרה בלוח c שממנו תוכל לנהל בקלות כל היבט בחשבון האירוח שלך. לוח ה- c מעניק לך גישה לכל קבצי חשבונך, מידע על בסיס נתונים, התקנות תוכנה וכל דבר אחר הדרוש לך כדי לנהל בהצלחה את חשבונך..
שאלה מספר 21
 • ספק האירוח הנוכחי שלי חסר במחלקת הכלים. לעיתים קרובות אני מוצא את עצמי מבלה שעות ברשת בחיפוש אחר תוספים ואפשרויות רלוונטיות אחרות שיעזרו להקל על תפעול האתר שלי. אם אעבור ל- Dreamhost, מה אוכל לצפות לקבל שיעזור להקל על חיי האירוח שלי?
 • השמיים הם הגבול מבחינת מה שאתה יכול לצפות לקבל מחשבון האירוח החדש שלך ב- Dreamhost. תוכל לנהל בקלות את חשבונך באמצעות מערכת הבקרה הפונקציונלית c-panel המשמשת כרכזת המרכזית בכל פעילויות האתר והארח שלך. יש לך את היכולת להתקין כל יישום פלאגין או אתר באמצעות לחיצת כפתור בזכות תוכנית ההתקנה ‘בלחיצה אחת’. קיימות תעודות SSL עדכניות שמונעות מהאקרים וחברות דואר זבל לגשת למידע באתר שלך. אתה מקבל הגנה נוספת מפני סריקות מתמיד של תוכנות זדוניות שמתרחשות מאחורי הקלעים. כאשר כל שאר הדברים נכשלים בחשבונך, יש צוות מכובד של שירות לקוחות ותמיכה טכנית שעומדים 24/7 כדי לעזור לך בכל מה שאתה צריך.

ראה אתר רשמי יותר ב- DreamHost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector