ביקורות על FastDomain מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

ביקורות על FastDomain מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

ביקורות על FastDomain מאי 2020 – תמחור ותכניות אירוח

כמה טוב FastDomain אירוח?

במבט ראשון, ישנן סיבות רבות לכך שאנשים יסתפקו בסופו של דבר ב- FastDomain Hosting כספק האירוח שלהם לפי בחירתם. זהו החלק בו אנו זוכים לשפוך מעט אור על תחומים מסוימים שחשנו ש- FastDomain Hosting עשוי להיפגע.


FastDomain ביקורות 1.7 / 5 מבקר {{reviewsOverall}} / 5 משתמשים (1 הצבעה) מקצוענים

 1. אירוח יציב לאתרים בסיסיים
 2. תמיכה טכנית טובה
 3. הערך למחיר מדהים

חסרונות

 1. הם עשויים להיות פשוטים מדי
 2. אין מקום לשדרוג
 3. יותר מדי הוקרב

תמיכה 1.5 מהירות 1.5 תכונות 2 ערך 2 שקיפות 1.5

סקירת האירוח המהירה של FastDomain שלנו

FastDomain פועלת מאז 2005. הם חלק מקבוצת Endurance International, קבוצה המפקחת והיא חברת האם של מספר ספקי אירוח אתרים..

התכונות הטובות ביותר של אירוח FastDomain

במבט ראשון, ישנן סיבות רבות לכך שאנשים יסתפקו בסופו של דבר ב- FastDomain Hosting כספק האירוח שלהם לפי בחירתם.

הם פשוטים להפליא

בראש ובראשונה, FastDomain ישיר להפליא. במקום להציע לאנשים 30+ דרכים שונות לארח את אתר האינטרנט שלהם, ל- FastDomain יש אפשרות אחת בלבד. כעת, על פני השטח, אפשרות אחת עשויה להיראות לא מספיק כדי לספק אף אחד. אחרי הכל, צרכי האירוח הם כה מגוונים, עד כי קרוב לבלתי אפשרי למצוא פיתרון שניתן לסווג כגודל אחד-מתאים לכל. עם זאת, זו בדיוק הנחת היסוד שהופכת את FastDomain שהיא כל כך מפתה למספר אנשים.

אירוח יציב לאתרים בסיסיים

למרות שנראה שיש להם קהל מתמחה ומוגבל, הם לוקחים את המנטרה החד-תואמת לכולם לרמה חדשה לגמרי. אם מה שאתה מחפש מתאים למה שהם מציעים, יתכן שמצאת לעצמך שידוך שנעשה בשמיים. הם מציעים הרבה יותר תכונות בתוכנית האירוח האחת שלהם מכפי שמנהל אתרים יכול לקוות להשתמש בהן, אז אל תתפלאו אם תיפלו לקהל שלהם..

תמיכה טכנית הגונה

כל הנחת היסוד של FastDomain היא לגרום לאנשים לקום וללכת במהירות האפשרית. זו הסיבה שהם מציעים תוכנית אירוח משותפת אחת בלבד. עם הנחת יסוד כזאת, יש לצפות שהקהל שלהם אינו קבוצה של אנשים בעלי אופי טכני. זה אומר שהאנשים שהם שוכרים לתמיכה טכנית חייבים להיות מספיק אופקים מבחינה טכנית כדי למלא את החסר. שעות שירות הלקוחות שלהם נפתחות 24/7 כל השנה. הם מציעים את אותה רמת שירות דרך צ’אט חי וערוצי טלפון. כדי לסגור את הצעת התמיכה שלהם, FastDomain מארחת גם מערכת מעולה לתמיכה בדואר אלקטרוני.

הערך למחיר מדהים

ציינתי קודם ש- FastDomain אולי מחפשת לקוחות תחת מטריה בגודל אחד מתאים לכל. נראה כי הדבר מבדיל קהל מתמחה, שאינו מסוגל לספק כמה אנשים בעלי אופי טכני שיש להם צרכים מסוימים. יתכן שאתה שואל עד כמה זה נכון בהתחשב במה שאתה מקבל בתוכנית אירוח אחת זו. FastDomain פירטה 67 תכונות וסיבות פנטסטיות הגורמות להם להתבלט. נראה שהם עשויים לתמוך בכל מה שמתחת לשמש ואז בחלקם.

חסרונות של אירוח FastDomain

זהו החלק בו אנו זוכים לשפוך מעט אור על תחומים מסוימים שחשנו ש- FastDomain Hosting עשוי להיפגע.

הם עשויים להיות פשוטים מדי

למרות המספר העצום של התכונות שאירוח מהיר עשוי להציע, פשוט תוכנית של אירוח מסוג אחד שמתאים לכל גודל עשויה להיות תפנית משמעותית עבור מספר אנשים. הם בהחלט לא משאירים יותר מדי לדמיון. מה שאפשר לומר זה. FastDomain אינה מציעה תוכניות אירוח VPS, תוכניות אירוח בענן או תוכניות אירוח ייעודיות.

תכונה זו, או היעדר תכונות זה, עלולה להרחיק אנשים רבים. אנשים רבים זקוקים ל- VPS ולתוכניות אירוח ייעודיות. פשוט העובדה לבדה ש- FastDomain לא מציעה לא VPS ולא תוכניות אירוח ייעודיות תגרום לאותם אנשים לפנות למקום אחר לצורך צרכי האירוח שלהם.

אין מקום לשדרוג

היעדר תוכניות אירוח פירושו גם כי אין מקום לשדרוג. הצהרתי זאת פעם אחת קודם, אך הדבר מזכיר שוב. FastDomain Hosting אינו מציע תוכניות VPS. FastDomain Hosting אינו מספק תכניות אירוח ייעודיות. לבסוף, FastDomain Hosting אינו מספק תכניות אירוח בענן.

אם כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להפעיל אתר פשוט, FastDomain עשוי להיות מושלם עבורך. עם זאת, אם אתה מתכנן להפעיל אתר מסחר אלקטרוני, יתכן שאתה יוגש טוב יותר במקום אחר, מכיוון ש- FastDomain אינה מציעה תוכניות שיאפשרו לך או לעסק שלך להרחיב או לצמוח..

יותר מדי הוקרב

FastDomain זה הרבה דברים. הם מספקים הרבה תכונות. הם מספקים הרבה תכונות לזול בקרוב לכלוך. עם זאת, נראה שהם היו צריכים להקריב הרבה דברים כדי להשיג רמה זו. אנשים רבים מתלוננים על רמת uptime שלהם. כמה אחרים מתלוננים על מידת שירות הלקוחות שהם מקבלים. מספר אתרים בסופו של דבר לא ממליצים על FastDomain כתוצאה מכך.

שורה תחתונה

אם כל מה שאתה רוצה לעשות הוא להפעיל אתר בסיסי, FastDomain הוא הכרטיס שלך. הם נוחים, עשירים בתכונות וכל עוד באתר הבסיסי שלך אין דרישות למסחר אלקטרוני, אתה מזהיב. עם זאת, זה המקום בו אנשים נתקלים בבעיות עם FastDomain. אנשים בוחרים ספקי אירוח על בסיס מגוון קריטריונים – רבים מהם תכונות למסחר אלקטרוני. תכונות אלה כוללות עגלות קניות, יכולות סקריפטים, אישורי SSL ועוד. נוסף על כל זה, אם אינך יכול לשנות את גודל האתר שלך, אתה יודע – ממש מההתחלה – שתעבור בעתיד מספק אירוח אחד למשנהו ככל שתגדל..

הדבר שאתה צריך לשאול את עצמך זה – האם אתה נופל לקהל המתמחה שלהם? האם אתה מתכוון לא לגדול לעולם? אם כן, ייתכן שתוגש לך יותר לחפש במקום אחר.

תכונות מובילות

 • תמיכה מהירה
 • מחירים סבירים
 • המון תכונות

בקר באתר הרשמי

5 המארחים המובילים

 • ביקורות על אתר
 • ביקורות על מנוע WP
 • ביקורות על אירוח A2 (ישן)
 • סקירה של
 • ביקורות וורדפרס מנוהלות על ידי GoDaddy
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector